Grafika bezcenna: pbs.twimg.(*)HVAm?format=jpg&name=4096x4096Kaczyński zmusił Polki do rodzenia dzieci z ciężkimi wadami bo jest kompletnie bez serca dla kobiet, a w polityce stawia na kler. Watykan, Kościół i kler obsesyjnie nalegają na rodzenie każdego dziecka bo zwykle zarabiają na urodzonym dziecku. Za chrzest, komunię, a też za pogrzeb - jeśli poważna wada wrodzona prowadzi do wczesnej śmierci. Ten, polski sojusz tronu z ołtarzem jest haniebny i nieludzki. Warto dodać, że, według nauki, planeta już dużo więcej ludzi już nie zniesie i nie potrzebuje. Modelka z kieliszkiem raczej nie wierzy w miazmaty emitowane przez Kaczyńskiego, który całe masy 25-letnich Polek podejrzewa o alkoholizm. "Dobra Polaka" powinna non stop szukać męża, a potem urodzić Papieżowi i jego rzekomemu bogu przynajmniej jedenaście dzieci. Taką liczbę zasugerował przed laty, w publicznym, ogólnopolskim radiu, prymas Glemp. Słyszałem to osobiście! Siema _ Wszystkie wszechświaty są wieczne |