 |
Nie było zżadnych wybuchow w Smoleńsku Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 04-12-2022 15:44 | Wenancjusz (16441 punktów) | Nie było zżadnych wybuchow w Smoleńsku
5 na 5 | www.msn.co(*)-AA14SZQB?ocid=iehp&li=BBr5MK7Powołany w 2016 r. międzynarodowy zespół biegłych ds. katastrofy w Smoleńsku przedstawił najnowsze informacje. Okazało się, że w ciałach ofiar nie ma dowodów, by na pokładzie samolotu doszło do wybuchu. Dokument potwierdzający tę tezę został już przesłany przez prokuratorów do członków rodzin ofiar, ale nie został upubliczniony. Według informacji przekazanych przez TVN 24, za katastrofę prezydenckiego samolotu w Smoleńsku z 2010 r. nie odpowiada wybuch, jak twierdził wcześniej Antoni Macierewicz. Potwierdzać mają to raporty międzynarodowego zespołu biegłych ze Szwajcarii, Portugalii, Danii, Francji oraz Polski, którzy pracowali nad tą sprawą od 2016 r. na wniosek prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry. "W żadnym przypadku w opiniach nie wskazano na obecność jakichkolwiek obrażeń lub innych medycznych cech, których charakter sam w sobie stanowiłby podstawę uprawdopodobnienia hipotezy gwałtownego wyzwolenia energii o charakterze eksplozji materiałów wybuchowych lub łatwopalnych" - stwierdzi międzynarodowi biegli. Jak twierdzą dziennikarze TVN, prokurator Michał Przybyłowski miał prosić o doprecyzowanie końcowego stwierdzenia międzynarodowego zespołu czy odnosi się ono do "wszystkich opinii wstępnych i uzupełniających", które były wydane i analizowane przez biegłych. Jednak z przytoczonego wyżej fragmentu wynika jasno, że na pokładzie samolotu Tu-154 nie doszło do żadnej eksplozji. Międzynarodowi biegli przeprowadzili ekshumacje zwłok 83 ofiar katastrofy, które jasno potwierdziły, że w ich ciałach nie znaleziono żadnych dowodów na wybuch. Pomimo tego, że opinia biegłych jest już gotowa i potwierdzona twardymi dowodami, nie została jeszcze upubliczniona. TVN ustalił, że o wszystkim wiedzą już rodziny ofiar, do których dotarły te dokumenty od krajowych prokuratorów. Nie jestem zaskoczona konkluzją opinii biegłych. Wiedziałam, że Antoni Macierewicz nie posiada żadnych dowodów na wybuch. Sam dokument świadczy o tym, że śledztwo jest prowadzone merytorycznie. Celowo i politycznie jest spowalniane, bo tę konkluzję już dawno powinniśmy poznać oficjalnie - powiedziała na łamach TVN posłanka Barbara Nowacka, której matka zginęła w katastrofie. Komisja Millera ukrywała wybuch na pokładzie tupolewa? Nowe tezy "Gazety Polskiej" ws. katastrofy w Smoleńsku. Opublikowali nieocenzurowane zdjęcia ofiar katastrofy smoleńskiej. Macierewicz przeprasza. Zrobił z nieszczęścia narodowego kabaretowy cyrk i tylko przeprasza. Teraz wiemy że jego raport był nieupubliczniony. po prostu nie miał dowodów na zamach. Wprowadzał Kaczyńskiego w maliny (publiczne stwierdzenie Kaczyńskiego "dojdziemy prawdy, prędzej czy później. Pozostaje jeszcze kwestia na co wiec pieniądze społeczne i co robi jak dotychczas w tej czeredzie intrygantów i nieudaczników. Efekty działalności Macierewicza są widoczne dotąd takie, które można określi jednym zdaniem. Czego się nie dotknie to albo afera lub pewne, że spieprzy. Co na to Kaczyński? Ciekawe. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
4 na 4 | DyktaFon (9281 punktów) | Dajmy już sobie spokój z tym tematem, bo PISowi właśnie o to chodzi, żeby wałkować to do usranej śmierci. Bo w tym czasie nie będziemy wiedzieli o ich innych przekrętach. I po cichu przepchną inne szachrajstwa.
|
|
 | 2 na 2 | Wenancjusz (16441 punktów) | >Dajmy już sobie spokój z tym tematem, bo PISowi właśnie o to chodzi, żeby wałkować to do usranej śmierci. Bo w tym czasie nie będziemy wiedzieli o ich innych przekrętach. I po cichu przepchną inne szachrajstwa.
Właściwie to nie miałem nigdy przekonania do zamachu (pracowałem jako pracownik cywilny wojska), gdzie słyszałem rzeczowe opinie na temat tego lotu, które absolutnie odbiegały od wersji Macierewicza.. Rzecz w tym, że ostatnia awantura w Sejmie dotyczyła właśnie sytuacji, iże miano głosować nad ustawą określającą Rosję jako państwo popierające terroryzm, Macierewicz w ostatniej chwili zaproponował dopisanie sprawy "zamachu" smoleńskiego bez uzgadniania przy całkowitym zaskoczeniu wszystkich. Zaznaczam, bez dowodu potwierdzającego ten fakt.. Albo jest bezgranicznie bezczelny, albo niespełna rozumu. Jego propozycja nie była zgłaszana nawet marszałicy Witek. A domyślasz się co to oznacza? Jego wersja zamachu (bez dowodów) chroniona by była w ustawie. To by był naprawdę niebezpieczny incydent i powód do wyjaśnienia na co w końcu poszły te pieniądze.. Przy nieujawnieniu tego że zamachu nie było, usunięcie zapisu wymagałaby całkowitej zmiany całej ustawy. Szczęściem pomysł Macierewicza nie przekonał nikogo z jeszcze z myślących posłów.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
|
|
|  | 1 na 1 | DyktaFon (9281 punktów) | >>Dajmy już sobie spokój z tym tematem, bo PISowi właśnie o to chodzi, żeby wałkować to do usranej śmierci. Bo w tym czasie nie będziemy wiedzieli o ich innych przekrętach. I po cichu przepchną inne szachrajstwa. >Właściwie to nie miałem nigdy przekonania do zamachu (pracowałem jako pracownik cywilny wojska), gdzie słyszałem rzeczowe opinie na temat tego lotu, które absolutnie odbiegały od wersji Macierewicza.. Rzecz w tym, że ostatnia awantura w Sejmie dotyczyła właśnie sytuacji, iże miano głosować nad ustawą określającą Rosję jako państwo popierające terroryzm, Macierewicz w ostatniej chwili zaproponował dopisanie sprawy "zamachu" smoleńskiego bez uzgadniania przy całkowitym zaskoczeniu wszystkich. Zaznaczam, bez dowodu potwierdzającego ten fakt.. Albo jest bezgranicznie bezczelny, albo niespełna rozumu. Jego propozycja nie była zgłaszana nawet marszałicy Witek. A domyślasz się co to oznacza? Jego wersja zamachu (bez dowodów) chroniona by była w ustawie. >To by był naprawdę niebezpieczny incydent i powód do wyjaśnienia na co w końcu poszły te pieniądze.. Przy nieujawnieniu tego że zamachu nie było, usunięcie zapisu wymagałaby całkowitej zmiany całej ustawy. Szczęściem pomysł Macierewicza nie przekonał nikogo z jeszcze z myślących posłów.
To faktycznie zaskakujące: "myślących posłów"... Kto by się spodziewał... Myślący to by oni byli, gdyby raz na zawsze ucięli tą bzdurę smoleńską. Już samo hasło powinno powodować odruch wymiotny, a nie przeznaczanie dla Macierewicza milionów złotych. Ale czyjeś pieniądze fajnie się wydaje.
|
|
|  | 2 na 2 | Thoter (6650 punktów) | > Rzecz w tym, że ostatnia awantura w Sejmie dotyczyła właśnie sytuacji, iże miano głosować nad >ustawą określającą Rosję jako państwo popierające terroryzm, Macierewicz w ostatniej chwili >zaproponował dopisanie sprawy "zamachu" smoleńskiego bez uzgadniania przy całkowitym zaskoczeniu >wszystkich.
Rzecz w tym, ze tak działa demokracja, zachwalana przez prawie wszystkich. Demokratyczni "politycy" powinni sobie jeszcze uchwalić stawkę od podniesienia ręki. Do Norymbergii, na procesy pokonanych Niemców, wysłano Ilie Erenburga miał tam dopisać Niemcom odpowiedzialność za ludobójstwo w Katyniu. Jakiś cwaniak podsunął jeszcze demokratycznym "politykom" do wspólnego przegłosowania sprawę głodu na Ukrainie. Tumany nie mające pojęcia o historii, wszystko przegłosują, czy to zmieni rzeczywistość ?? Demokratom w szarych komórkach na pewno zmieni, ale ludzie inteligentni patrzą na tą sejmową małpiarnię i jeszcze nie znaleźli lekarstwa na tą głupotę, którą trzeba utrzymywać i ponosić przez pokolenia konsekwencje jej działania. Hamerlik by się tam nadawał, ze swoimi wizjami.
|
|
| |  | 1 na 1 | maurice_ (747 punktów) |
>Rzecz w tym, ze tak działa demokracja, zachwalana przez prawie wszystkich. >Demokratyczni "politycy" powinni sobie jeszcze uchwalić stawkę od podniesienia ręki.
Sprawa jest przecież czysto polityczna. O nic więcej w tym nie chodzi, tylko o to, żeby był powód do kłótni i żeby było głośno. Polityka!
|
|
| | |  | | Thoter (6650 punktów) |
>Sprawa jest przecież czysto polityczna. O nic więcej w tym nie chodzi, tylko o to, żeby był >powód do kłótni i żeby było głośno. Polityka! >
W demokratycznych koloniach reżimu amerykańskiego nie wolno wypowiadać słowa POLITYKA. Polityką zajmują się mężowie stanu a nie hołota ściągnięta do sejmu przez obcą agenturę.
|
|
| | | |  | | maurice_ (747 punktów) |
>W demokratycznych koloniach reżimu amerykańskiego nie wolno wypowiadać słowa POLITYKA. >Polityką zajmują się mężowie stanu a nie hołota ściągnięta do sejmu przez obcą agenturę.
Oprócz polityki są jeszcze pieniądze.
|
|
1 na 1 | maurice_ (747 punktów) |
Od początku było wiadomo, że te raporty "międzynarodowego zespołu biegłych" to surogat polskiego śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej.
|
|
 | 1 na 1 | Wenancjusz (16441 punktów) | >Od początku było wiadomo, że te raporty "międzynarodowego zespołu biegłych" to surogat polskiego śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej. Oczywiście masz przekonanie o tym w oparciu o dowody. Znasz treść odpowiedzi z laboratoriów tzw. niezależnych państw zachodnich. Wypunktuj więc swoją opinię że zamach jednak był.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
|
|
|  | | maurice_ (747 punktów) |
>Oczywiście masz przekonanie o tym w oparciu o dowody. >Oczywiście masz przekonanie o tym w oparciu o dowody. Znasz treść odpowiedzi z laboratoriów tzw. niezależnych państw zachodnich. Wypunktuj więc swoją opinię że zamach jednak był.
Nie było żadnego zamachu! Był błąd pilota. A raczej cała seria błędów ("wszystkie analizowane materiały definitywnie wskazują na błąd załogi, która kontynuowała próby lądowania w warunkach braku widoczności"). Wykazało to rosyjskie śledztwo w oparciu o, między innymi, zapisy z czarnych skrzynek samolotu. Polskie śledztwo przyniosło podobne ustalenia, mimo wielu wątków pobocznych, jakie zupełnie niepotrzebnie uwzględniało. Ponieważ te ustalenia okazały się "niewystarczające", więc podjęto umotywowaną politycznie decyzję o przeprowadzeniu "własnego" quasi-śledztwa.
|
|
| |  | 1 na 1 | Thoter (6650 punktów) |
> Nie było żadnego zamachu! Był błąd pilota.Najczęściej jest błąd pilota. Problemem jest ustalić co go spowodowało. Mamy XXI wiek i to był samolot nowocześniejszy niż braci Wright. Pilot widzi na monitorze pas do lądowania i swoje położenie. Samolot podchodził do lądowania przesunięty równolegle w lewo i za nisko. Czy to co pilot widział pokrywało się z rzeczywistością ?? Czy da się to dzisiaj ustalić ? Dlaczego koła samolotu nie dotknęły ziemi w czasie lądowania ?? pl.wikiped(*)/Eksplozja_na_wyspie_Black_TomTutaj jest opisana eksplozja na wyspie Black Tom w nocy 30 lipca 1916 roku w Jersey City była efektem akcji sabotażowej w składowisku amunicji. Do dzisiaj nie ustalono jej sprawców ale pokonane Niemcy musiały zapłacić odszkodowanie. Prawdę i historię piszą zwycięzcy.
|
|
| | |  | 2 na 2 | maurice_ (747 punktów) |
>Najczęściej jest błąd pilota. Problemem jest ustalić co go spowodowało.
Rosyjskie śledztwo wskazuje, że powodem był brak widoczności: "wszystkie analizowane materiały definitywnie wskazują na błąd załogi, która kontynuowała próby lądowania w warunkach braku widoczności".
>Mamy XXI wiek i to był samolot nowocześniejszy niż braci Wright. >Pilot widzi na monitorze pas do lądowania i swoje położenie. >Samolot podchodził do lądowania przesunięty równolegle w lewo i za nisko.
Bo załoga nie widziała, co się dzieje. Brak widoczności.
>Czy to co pilot widział pokrywało się z rzeczywistością ?? >Czy da się to dzisiaj ustalić ? >Dlaczego koła samolotu nie dotknęły ziemi w czasie lądowania ??
Załoga nie widziała, co się dzieje, bo "kontynuowała próby lądowania w warunkach braku widoczności".
Przepraszam, że się powtarzam (o braku widoczności), ale zwolennicy spiskowej teorii o zamachu też stosują głównie technikę zdartej płyty.
|
|
| | | |  | 1 na 1 | Thoter (6650 punktów) |
>Bo załoga nie widziała, co się dzieje. Brak widoczności.
Startując w Warszawie, piloci nie widzieli lotniska gdzie mieli wylądować, to jak tam dolecieli ?? Wg tej teorii to samoloty nie powinny latać dalej jak widzi pilot i w nocy. Jak jest naprowadzany samolot na pas do lądowania ?? Były dwa parametry złe, kto mógł je zakłócić ? Ile razy pilot lądował na tym lotnisku ??
|
|
| | | | |  | |
-1 na 1 | Artur Kor. (12 punktów) | > www.msn.co(*)-AA14SZQB?ocid=iehp&li=BBr5MK7> Powołany w 2016 r. międzynarodowy zespół biegłych ds. katastrofy w Smoleńsku przedstawił> najnowsze informacje. Okazało się, że w ciałach ofiar nie ma dowodów, by na pokładzie samolotu> doszło do wybuchu. Dokument potwierdzający tę tezę został już przesłany przez prokuratorów do> członków rodzin ofiar, ale nie został upubliczniony. Według informacji przekazanych przez TVN 24, za katastrofę prezydenckiego samolotu w Smoleńsku z> 2010 r. nie odpowiada wybuch, jak twierdził wcześniej Antoni Macierewicz. Potwierdzać mają to> raporty międzynarodowego zespołu biegłych ze Szwajcarii, Portugalii, Danii, Francji oraz Polski,> którzy pracowali nad tą sprawą od 2016 r. na wniosek prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry.> "W żadnym przypadku w opiniach nie wskazano na obecność jakichkolwiek obrażeń lub innych medycznych> cech, których charakter sam w sobie stanowiłby podstawę uprawdopodobnienia hipotezy gwałtownego> wyzwolenia energii o charakterze eksplozji materiałów wybuchowych lub łatwopalnych" - stwierdzi> międzynarodowi biegli.> Jak twierdzą dziennikarze TVN, prokurator Michał Przybyłowski miał prosić o doprecyzowanie końcowego> stwierdzenia międzynarodowego zespołu czy odnosi się ono do "wszystkich opinii wstępnych i> uzupełniających", które były wydane i analizowane przez biegłych.> Jednak z przytoczonego wyżej fragmentu wynika jasno, że na pokładzie samolotu Tu-154 nie doszło do> żadnej eksplozji. Międzynarodowi biegli przeprowadzili ekshumacje zwłok 83 ofiar katastrofy, które> jasno potwierdziły, że w ich ciałach nie znaleziono żadnych dowodów na wybuch.> Pomimo tego, że opinia biegłych jest już gotowa i potwierdzona twardymi dowodami, nie została> jeszcze upubliczniona. TVN ustalił, że o wszystkim wiedzą już rodziny ofiar, do których dotarły te> dokumenty od krajowych prokuratorów.> Nie jestem zaskoczona konkluzją opinii biegłych. Wiedziałam, że Antoni Macierewicz nie posiada> żadnych dowodów na wybuch. Sam dokument świadczy o tym, że śledztwo jest prowadzone merytorycznie.> Celowo i politycznie jest spowalniane, bo tę konkluzję już dawno powinniśmy poznać oficjalnie -> powiedziała na łamach TVN posłanka Barbara Nowacka, której matka zginęła w katastrofie.> Komisja Millera ukrywała wybuch na pokładzie tupolewa? Nowe tezy "Gazety Polskiej" ws. katastrofy> w Smoleńsku.> Opublikowali nieocenzurowane zdjęcia ofiar katastrofy smoleńskiej. Macierewicz przeprasza. Zrobił z> nieszczęścia narodowego kabaretowy cyrk i tylko przeprasza. Teraz wiemy że jego raport był> nieupubliczniony. po prostu nie miał dowodów na zamach. Wprowadzał Kaczyńskiego w maliny (publiczne> stwierdzenie Kaczyńskiego "dojdziemy prawdy, prędzej czy później. Pozostaje jeszcze kwestia na co> wiec pieniądze społeczne i co robi jak dotychczas w tej czeredzie intrygantów i nieudaczników.> Efekty działalności Macierewicza są widoczne dotąd takie, które można określi jednym zdaniem. Czego> się nie dotknie to albo afera lub pewne, że spieprzy. Co na to Kaczyński? Ciekawe. Gdzie i czego by o tym nie mówili to i tak nie dowiemy się prawdy.Mogli tego dokonać Rosjanie razem z kimś innym,a nawet całkowicie ktoś kogo nawet byśmy nie podejrzewali tak, że jakby miało coś w tej sprawie wyjść na jaw to obarczyć winą Rosjan.Pewne jest , że ten kto to zrobił bardzo mu zależało żeby pozbyć się naszej elity.Przyczyn jak do tego doszło może być wiele.Wojsko na świecie ma teraz takie technologię, że dla zwykłych ludzi nawet na myśl nie przychodzi, że takie coś istnieje bo myślą, że to tylko jest możliwe w filmach sajenfikszyn.Tylko, że już jest broń laserowa tak samo jak manipulacji pogodą Haarp. Zobaczcie jak często pojawiają się na całym świecie wypowiedź ludzi którzy twierdzą, że są poddawani torturom elektronicznymi czyli Mind Control.Te tematy są lekceważone i nazywane jako ,,teorie spiskowe" Dlatego tak jest, że my nie mamy o tym wiedzieć,a jak coś wychodzi na jaw to zawsze zwalają, że to kosmici.
|
|
 | 2 na 2 | Wenancjusz (16441 punktów) | > >www.msn.co(*)-AA14SZQB?ocid=iehp&li=BBr5MK7> >Powołany w 2016 r. międzynarodowy zespół biegłych ds. katastrofy w Smoleńsku przedstawił> >najnowsze informacje. Okazało się, że w ciałach ofiar nie ma dowodów, by na pokładzie samolotu> >doszło do wybuchu. Dokument potwierdzający tę tezę został już przesłany przez prokuratorów do> >członków rodzin ofiar, ale nie został upubliczniony. Według informacji przekazanych przez TVN 24, za katastrofę prezydenckiego samolotu w Smoleńsku z> >2010 r. nie odpowiada wybuch, jak twierdził wcześniej Antoni Macierewicz. Potwierdzać mają to> >raporty międzynarodowego zespołu biegłych ze Szwajcarii, Portugalii, Danii, Francji oraz Polski,> >którzy pracowali nad tą sprawą od 2016 r. na wniosek prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry.> >"W żadnym przypadku w opiniach nie wskazano na obecność jakichkolwiek obrażeń lub innych medycznych> >cech, których charakter sam w sobie stanowiłby podstawę uprawdopodobnienia hipotezy gwałtownego> >wyzwolenia energii o charakterze eksplozji materiałów wybuchowych lub łatwopalnych" - stwierdzi> >międzynarodowi biegli.> >Jak twierdzą dziennikarze TVN, prokurator Michał Przybyłowski miał prosić o doprecyzowanie końcowego> >stwierdzenia międzynarodowego zespołu czy odnosi się ono do "wszystkich opinii wstępnych i> >uzupełniających", które były wydane i analizowane przez biegłych.> >Jednak z przytoczonego wyżej fragmentu wynika jasno, że na pokładzie samolotu Tu-154 nie doszło do> >żadnej eksplozji. Międzynarodowi biegli przeprowadzili ekshumacje zwłok 83 ofiar katastrofy, które> >jasno potwierdziły, że w ich ciałach nie znaleziono żadnych dowodów na wybuch.> >Pomimo tego, że opinia biegłych jest już gotowa i potwierdzona twardymi dowodami, nie została> >jeszcze upubliczniona. TVN ustalił, że o wszystkim wiedzą już rodziny ofiar, do których dotarły te> >dokumenty od krajowych prokuratorów.> >Nie jestem zaskoczona konkluzją opinii biegłych. Wiedziałam, że Antoni Macierewicz nie posiada> >żadnych dowodów na wybuch. Sam dokument świadczy o tym, że śledztwo jest prowadzone merytorycznie.> >Celowo i politycznie jest spowalniane, bo tę konkluzję już dawno powinniśmy poznać oficjalnie -> >powiedziała na łamach TVN posłanka Barbara Nowacka, której matka zginęła w katastrofie.> >Komisja Millera ukrywała wybuch na pokładzie tupolewa? Nowe tezy "Gazety Polskiej" ws. katastrofy> >w Smoleńsku.> >Opublikowali nieocenzurowane zdjęcia ofiar katastrofy smoleńskiej. Macierewicz przeprasza. Zrobił z> >nieszczęścia narodowego kabaretowy cyrk i tylko przeprasza. Teraz wiemy że jego raport był> >nieupubliczniony. po prostu nie miał dowodów na zamach. Wprowadzał Kaczyńskiego w maliny (publiczne> >stwierdzenie Kaczyńskiego "dojdziemy prawdy, prędzej czy później. Pozostaje jeszcze kwestia na co> >wiec pieniądze społeczne i co robi jak dotychczas w tej czeredzie intrygantów i nieudaczników.> >Efekty działalności Macierewicza są widoczne dotąd takie, które można określi jednym zdaniem. Czego> >się nie dotknie to albo afera lub pewne, że spieprzy. Co na to Kaczyński? Ciekawe.> Gdzie i czego by o tym nie mówili to i tak nie dowiemy się prawdy.Mogli tego dokonać Rosjanie razem z kimś innym,a nawet całkowicie ktoś kogo nawet byśmy nie podejrzewali tak, że jakby miało coś w tej sprawie wyjść na jaw to obarczyć winą Rosjan.Pewne jest , że ten kto to zrobił bardzo mu zależało żeby pozbyć się naszej elity.Przyczyn jak do tego doszło może być wiele.Wojsko na świecie ma teraz takie technologię, że dla zwykłych ludzi nawet na myśl nie przychodzi, że takie coś istnieje bo myślą, że to tylko jest możliwe w filmach sajenfikszyn.Tylko, że już jest broń laserowa tak samo jak manipulacji pogodą Haarp. Zobaczcie jak często pojawiają się na całym świecie wypowiedź ludzi którzy twierdzą, że są poddawani torturom elektronicznymi czyli Mind Control.Te tematy są lekceważone i nazywane jako ,,teorie spiskowe" Dlatego tak jest, że my nie mamy o tym wiedzieć,a jak coś wychodzi na jaw to zawsze zwalają, że to kosmici.Ojoj! Aleś się rozpędził tak że zapomniałeś o helu i mgle, elektromagnesach, obecności innego samolotu lecącego równolegle nad tutkiem. Opowiedz raczej o faktach. Twoje przykłady raczej tego nie przypominają.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
|
|
 | 4 na 4 | Pawel23 (80 punktów) |
> Gdzie i czego by o tym nie mówili to i tak nie dowiemy się prawdy.Mogli tego dokonać Rosjanie razem z kimś innym,a nawet całkowicie ktoś kogo nawet byśmy nie podejrzewali tak, że jakby miało coś w tej sprawie wyjść na jaw to obarczyć winą Rosjan.Pewne jest , że ten kto to zrobił bardzo mu zależało żeby pozbyć się naszej elity.Przyczyn jak do tego doszło może być wiele.Pleciesz piramidalne bzdury , ale tak może mówić ktoś , kto nie ma elementarnej wiedzy z nauk ścisłych ( na poziomie ogólniaka). Katastrofa w Smoleńsku to jeden z wielu wypadków komunikacyjnych. Znany pisowski intelektualista wielokrotnie obalił kretyńskie brednie o domniemanym zamachu. www.youtube.com/watch?v=8gnGTfK8luI
|
|
|  | 1 na 1 | Thoter (6650 punktów) |
> Katastrofa w Smoleńsku to jeden z wielu wypadków komunikacyjnych.> Tak samo jak katastrofa w Mirosławcu. pl.wikiped(*)ofa_lotnicza_w_Mirosławcu"Katastrofa lotnicza w Mirosławcu - wypadek lotniczy wojskowego samolotu CASA C-295 M numer 019, który wydarzył się 23 stycznia 2008, o godzinie 19:07, podczas podchodzenia do lądowania na lotnisku wojskowym 12. Bazy Lotniczej w Mirosławcu. Samolot CASA C-295M 019 przewoził oficerów Sił Powietrznych uczestniczących w 50. Konferencji Bezpieczeństwa Lotów Lotnictwa Sił Zbrojnych RP" Generałowie giną w czasie pokoju. Ilu generałów zmarło w "wolnej" Polsce z niewiadomych przyczyn ??
|
|
| |  | 1 na 1 |
 | 3 na 3 | Wenancjusz (16441 punktów) | > Uchwała sejmowa, uznająca Federację Rosyjską za państwo sponsorujące terroryzm, przeszła z poprawką dotyczącą katastrofy smoleńskiej.  > www.pap.pl(*)ryzm-sejm-przyjal-uchwale.htmlTak, niestety. Skoro Macierewicz przekonał Kaczyńskiego bez przedstawienia dowodów na zamach, pomijając opinie doświadczonych fachowców branżowych i fakty oczywiste, to każda bzdura może być przez większość sejmową (PiS) uchwalona. Macierewicz nie musi się teraz tłumaczyć gdzie są pieniądze jakie wydał na działalność "swojej" komisji złożonej z usłużnych dyletantów. Lotnisko w Smoleńsku było czynne? Nie? Widziałeś zdjęcia lotniska? Były jakieś inne samoloty? Nie? Lotnisko było wyłączone z ciągłej eksploatacji. Czy więc można domniemywać, że był nacisk na lądowanie w warunkach przeczących zdrowemu rozsądkowi i przepisom lotniczym? Lotnisko nie posiadało infrastruktury technicznej do na prowadzania tak wielkiego samolotu, co potwierdzały już problemy z lądowaniem Jaka z ekipami telewizyjnymi. To nic. "Tutek" próbowano naprowadzać tylko wg namiarów radiostacji (bliższa i dalsza). Piloci "tutka" nie mieli nawet kontaktu wzrokowego z pasem startowym. Czy przeanalizowano bilingi rozmów L. Kaczyńskiego przed podjęciem próby lądowania? Nawet tego nie sprawdzano. Wiadomo, że L.Kaczyński wszystko konsultował z bratem. Dlaczego nie sprawdzono tego tropu? Jak wyglądała lokalizacja lotniska? Wiemy? Nie. Mgła mogła się zebrać? Chyba tak. Czy Macierewicz wie jak zbudowana jest bomba termobaryczna i jak działa? Nie, bo gdyby wiedział, to by nie plótł bez sensu. Czy powtórna ekshumacja zwłok udowodniła wybuch bomby termobarycznej? Nie. Gdzie są ekspertyzy wykonywane przez bezstronne laboratoria zachodnie? Czy tą bombę (nawet dwie) zamontowano w Warszawie na lotniku wojskowym? Jeśli tak to śledztwo winno także obejmować Jednostkę wojskową. Jeśli nie to gdzie zamontowano taką bombę (nawet dwie)? Wartownicy mieli stałą służbę chroniącą samolot wojskowy. Samolot przecież nigdzie nie lądował "po drodze". Czy Macierewicz wie jak długo się montuję bomby termobaryczne (aż dwie) w skręconym i gotowym do lotu samolocie? Jakich technik użyto przy tym? To tylko nieliczne nonsensy jakie wydalił z siebie Macierewicz. I wreszcie ta katastrofa wstrząsnęła całym Narodem polskim. Gdzie jest ten ostatni już raport komisji (celowo małą literą dla tych dyletantów ją tworzących)? Macierewicz ma moralny obowiązek publicznie przedstawić całemu społeczeństwu wyniki badań jego "komisji" łącznie z ujawnieniem treści badań laboratoriów niezależnych, zachodnich. Nie było takiego zdarzenia. Więc uważam, że dochodzenie było powierzchowne i omijające pewne fakty oczywiste, czasem nie na temat. Nie wierzę w teorię wybuchów (i to aż dwóch). Macierewicz niestety, ale dla mnie to wielka szuja. Wszystkim Polakom wmawia, że są głupsi jeszcze bardziej od niego samego i dadzą się nabrać na jego bajędy.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
|
|
|  | 1 na 1 | maurice_ (747 punktów) |
"Trwa antyrosyjska histeria. Polskie władze po prostu nie chcą spojrzeć prawdzie w oczy, nie chcą uznać realiów tego tragicznego wypadku" - skomentował rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow Więcej: wiadomosci(*)go-sejmu-antyrosyjska-histeria
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|