Racjonalista - Strona głównaDo treści
Pazerny chłop

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
16-12-2022 12:37romaro (25211 punktów)Pazerny chłop
Ocena 3 na 3
"Chłopi są pazerni, daje im się parę złotych przed wyborami i na nas zagłosują. To słyszałem z ust najważniejszego polityka PiS-u" - przyznał w piątkowym wywiadzie na antenie Radia Wnet, czyli tuż przed zapowiedzianym na niedzielę Zgromadzeniem Polskiej Wsi, Jan Krzysztof Ardanowski, były doradca prezydenta Lecha Kaczyńskiego i były minister rolnictwa i rozwoju wsi w pisowskim rządzie.
Zapytany, czy w kontekście tego typu "rewelacji" nie boi się, że zabraknie dla niego miejsca na listach wyborczych PiS, stwierdził - "Wydaje się, że nielogicznym by było ryzykowanie czy rezygnowanie z kogoś, kto dostał najlepsze w historii powojennej tych 30 wolnych lat polski, najlepszy wynik z kandydatów ze wsi".
Czyli przyznał Ardanowski, że jako pazerny chłop, za udział w tym cyrku pozwoli się obrażać (dla dobra Polski przecież się poświęca).
Do żłobu każdy trafi, choć nie zna geografii.
J. I. Sztaudynger
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

maurice_ (747 punktów)

Pewności siebie chłopu nie brakuje. Uczciwy, szczery i otwarty - idealny poseł.
DyktaFon (9281 punktów)
>"Chłopi są pazerni, daje im się parę złotych przed wyborami i na nas zagłosują. To słyszałem z ust
>najważniejszego polityka PiS-u" - przyznał w piątkowym wywiadzie na antenie Radia Wnet, czyli tuż
>przed zapowiedzianym na niedzielę Zgromadzeniem Polskiej Wsi, Jan Krzysztof Ardanowski, były doradca
>prezydenta Lecha Kaczyńskiego i były minister rolnictwa i rozwoju wsi w pisowskim rządzie.
>Zapytany, czy w kontekście tego typu "rewelacji" nie boi się, że zabraknie dla niego miejsca na
>listach wyborczych PiS, stwierdził - "Wydaje się, że nielogicznym by było ryzykowanie czy
>rezygnowanie z kogoś, kto dostał najlepsze w historii powojennej tych 30 wolnych lat polski,
>najlepszy wynik z kandydatów ze wsi".
>Czyli przyznał Ardanowski, że jako pazerny chłop, za udział w tym cyrku pozwoli się obrażać (dla
>dobra Polski przecież się poświęca).
>Do żłobu każdy trafi, choć nie zna geografii. J. I. Sztaudynger

No cóż... szczera prawda. Sam słyszałem wypowiedzi, że wszyscy politycy kradną, ale PIS się przynajmniej dzieli zdobyczą. Trudno zarzucić nieprawdę tym opiniom.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365