Racjonalista - Strona głównaDo treści
Proszę nie omijaj tego wątku błagam

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
08-01-2023 17:13Pawelek19641964 (19 punktów)Proszę nie omijaj tego wątku błagam
Ocena -1 na 1
Szczęść Boże i dzień dobry Mam na imię Paweł mam 26 lat jestem w bardzo ciężkiej sytuacji, Świąt nie miałem, ale proszę bardzo o pomoc na jedzenie , gaz jest zakupiony, niemam chwilowo pracy, szukam pracy , mieszkam na wsi , ciężko jest tu coś zarobić, bardzo was proszę o każdy grosz, żebym mógł kupić sobie coś do jedzenia, 6 km od mojej wsi jest market, jest tam w miarę tanio, bardzo był bym wdzięczny kochani za pomoc, dobro wróci
Jeśli nie możesz pomóc proszę udostępnij
Bóg jest sprawiedliwy i dobro napewno wróci
www.pomagam.pl/3wchwc lub nr konta 41160014621822001520148727 albo blik 579016244 🙏🙏🙏🙏
Aniele Boże stróżu mój ty zawsze przy mnie stój Rano wieczór we dnie w nocy przyjdź mi zawsze ku pomocy broń mnie od wszelkiego złego i doprowadź do żywota wiecznego Amen
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

romaro (25211 punktów)
>Aniele Boże stróżu mój ty zawsze przy mnie stój Rano wieczór we dnie w nocy przyjdź mi zawsze ku
>pomocy broń mnie od wszelkiego złego i doprowadź do żywota wiecznego Amen
Wiesz co to blik i jeszcze pacierz nawet umiesz. Więc może zamiast się modlić, weź się za robotę. Partia biedaków co rusz powtarza, że w Polsce dzisiaj nie ma bezrobocia i z tym się zgodzę. Przyznam, że w zapale juz mało ci nie wysłałem...



A tu taki numer wykręcasz. Ile razy już? Może warto by się tobą jakaś "organizacja charytatywna" zajęła. Co najmniej od dwóch lat wyłudzasz pieniądze
pomagam.pl/tf87fppc

Pawelek19641964 (19 punktów)
Nie wyludzam zimą tu ciężko z pracą zawsze, zresztą szukam pracy
08-01-2023 21:41 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
>Nie wyludzam zimą tu ciężko z pracą zawsze, zresztą szukam pracy
Jak zwał tak zwał, niemniej jest to - delikatnie mówiąc - co najmniej dziwne, że od kilku lat szukasz pracy tak by jej nie znaleźć. Łatwo się przyzwyczaić do takiego zarobkowania.
Napisałeś dwa lata temu na pomagam.pl:
"[..]bardzo bym. Chciał. Mieć światło w domu, będę znów się cieszył światłem i prądem w domu z góry kochani dziękuję".
Teraz w innym stylu i dodatkowo modlitwę dołożyłeś. Idziesz z duchem czasu, zgodnie z panującą obecnie pisowką modą partyjną. Dewocją ludzi chcesz ująć jak oni.
Teraz powiem wprost - Jesteś żałosny.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365