Dzień dobry i Szczęść Boże, proszę o pomoc na żywność i środki czystości, mam na imię Paweł lat 26, mieszkam na wsi oddalonej od miasta o 15 km, jestem zarejestrowany w urzędzie pracy, nie mają nic konkretnego w pobliżu a tu ciężko z dojazdem , kolejna wizyta dopiero w połowie marca, końcówka marca zaczynam zbiór szparagów co roku chodzę na szparagi, jestem w totalnej ciężkiej sytuacji, bardzo proszę o każdy grosz na jedzenie, gaz też mi się skończył, nie mogę nawet ugotować ciepłej wody na mycie, ponieważ mam słabe warunki w domu, i myje się w misce, proszę lecz błagam o pomoc, dobro wróci Pan Bóg czuwa ❤️❤️🙏 Link do zbiórki pomagam.pl/fctew8 |