Racjonalista - Strona głównaDo treści
służby w natarciu

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
03-04-2023 21:37haish (2904 punktów)służby w natarciu
Onegdaj minister Sienkiewicz ponoć nakazał podpalić budkę przed ambasadą Rosji.

Obecnie organizowane są w katollandzie marsze w obronie "dobrego imienia" 'Lolka', alias Karol Wojtyła, alias JPII.
Marsze te nie cieszą się powszechną akceptacją społeczeństwa polskiego.
Celem mobilizacji i bicia piany w mediach, mają miejsce powtarzające się akty 'vandalizmu' polegające na malowaniu-oblewaniu farbą pomników ikony mijającej bezpowrotnie epoki i pokolenia JP 2.
Statystycznemu Polakowi który ma lekceważący stosunek do świętości i jedynego słusznego - katolickiego patriotyzmu, oraz który nie ceni Karola Wojtyły jako 'ojca świętego', jest obojętne upamiętnianie go jako 'ikony'.
Statystycznemu Polakowi do głowy by nie przyszło oblewanie pomników JP2-'bałwana' farbą i tym podobne akcje. Po prostu szkoda każdej złotówki na farbę.

Ale aby podburzyć 'opinię publiczną' pomocna okazuje się stara sprawdzona metoda - PROWOKACJA.
KK stosował prowokację od niepamiętnych czasów - np. Żydzi mieli zabujać niemowlęta aby z ich krwi wypiekać macę na Pesach, innych przykładów można podawać w nieskończoność - tylko po co.
Ciemnogród i 'agenci' wyjdą bronić i manifestować oburzenie aktami wandalizmu.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

haish (2904 punktów)

Ciemnogród i 'agenci' wyjdą bronić i manifestować oburzenie aktami wandalizmu.


Gdybym ja zdecydował się na taki postępek użyłbym zamiast farby - fekaliów lub gnojowicy, farby szkoda.
haish (2904 punktów)

Przykład autentycznego stanu umysłu dziecka edukowanego w szkole gdzie wiszą krzyżyki ze zbawiCIELCEM złotym, w katolickim państwie.


To jest smutne i przerażające, że w głowie dziecka jest tata którego kocha i tata lubi alkohol - dziecku nie przychodzą do głowy inne skojarzenia - takie normalne np. 'Żubr żyje w Puszczy Białowieskiej'.
Wyedukowane według wartości chrześcijańskich dziecko, gdy dorośnie i będzie miało własne dzieci to jest niemal pewne, że napiszą one o swoim tacie to samo.
Thoter (6650 punktów)
>To jest smutne i przerażające, że w głowie dziecka jest tata którego kocha i tata lubi alkohol - >dziecku nie przychodzą do głowy inne skojarzenia

Przerażajace to jest to, że dorosłym przychodzą do głowy tylko skojarzenia powstające w skutek pracy propagandy.
Dziecku nie ma się co dziwić, że czegoś jeszcze nie wie.
haish (2904 punktów)
>>To jest smutne i przerażające, że w głowie dziecka jest tata którego kocha i tata lubi alkohol - >dziecku nie przychodzą do głowy inne skojarzenia
>Przerażajace to jest to, że dorosłym przychodzą do głowy tylko skojarzenia powstające w skutek pracy propagandy.
>Dziecku nie ma się co dziwić, że czegoś jeszcze nie wie.
>
Święta Racja dziecko uczy się wzorców zachowań od dorosłych i na dorosłych ciąży obowiązek przekazania dobrego przykładu, ale również i nastolatkowie są na różnorakie wzorce i przykłady podatni i wobec wielu negatywnych zjawisk bezbronni.
W szkole podstawowej zamiast lekcji religii lub etyki na podobieństwo wycieczek organizowanych do Obozów Zagłady w Polsce młodzieży Izraelskiej, IPN(polski) powinien organizować wycieczki młodzieży polskiej do domów pomocy św.Alberta i pokazywać czym kończy się uzależnienie alkoholowe - szczególny nacisk winien być położony na bezdomność i uszkodzenia ciała - odmrożenia kończyn itd., dodatkowo powinno być wzmiankowane że Jezus ma w żyłach wino(8-17% alkoholu etylowego).

Swoją drogą IPN z mocy ustawy winien się zając cierpieniami i krzywdą Polaków spowodowaną akoholizmem jako skutkiem liturgii Katolickiej.
Thoter (6650 punktów)

>W szkole podstawowej zamiast lekcji religii lub etyki na podobieństwo wycieczek organizowanych >do Obozów Zagłady w Polsce młodzieży Izraelskiej,

Młodzież z Izraela jest ściągana do Polski na seanse nienawiści do Polaków.
Młodzieży polskiej to powinno się pokazać, jak wyglądają miejsca noclegu Żydów, po tym jak je opuszczają.
Dlaczego Żydzi nie składają hołdu najmądrzejszym niemieckim Żydom, których zamordowali opłaceni przez Brytyjczyków ŻYDZI ??

video.twim(*)78/6XJnbCs5bf1iFTGT.mp4?tag=12

Policja izraelska napadła na Arabów w meczecie.
Tym razem ich kolejna zbrodnia nie ujdzie im na sucho.
haish (2904 punktów)
>>W szkole podstawowej zamiast lekcji religii lub etyki na podobieństwo wycieczek organizowanych >do Obozów Zagłady w Polsce młodzieży Izraelskiej,
>Młodzież z Izraela jest ściągana do Polski na seanse nienawiści do Polaków.
>Młodzieży polskiej to powinno się pokazać, jak wyglądają miejsca noclegu Żydów, po tym jak je opuszczają.

To się zmienia i idzie w kierunku normalizacji, mnie cieszy stanowisko Polski w tej sprawie.
W drugą stronę - jest smutne, że wszystkie wycieczki dla Polaków do Izraela - to monopol nawiedzonych bosych klechów - istnieją tylko opcje zwiedzania Izraela jako "jezusolandu" i 'greckich atrakcji' - poza Kotelem dziedzictwo izraelskie i arabskie w Ziemi Świętej dla Polaków nie istnieje.
Dla Polaków i nie tylko grecki kler wymyślił już dawno coś na podobieństwo Holokaustu(od ofiary całopalnej) - stworzono martyrologię 'pierwszych Chrześcijan' dla odmiany od ofiary całopalnej - ukrzyżowywanych przez Rzymian - obecnie język okupanta i ciemiężyciela jest językiem 'stolicy apostolskiej' i katolickiego Chrześcijaństwa, język grecki jest w nurcie prawosławnym.
Wszystko w celu aby umysły wiernych były w stanie niezdolnym do ogarnięcia 'cudownej religii-nauki' - wielu klechów niższego szczebla też nie jest w stanie tego ogarnąć. Ci klechowie najlepiej jak są popaprańcami(pedofilami, sodomitami, i innymi dewiantami), wówczas wierchuszka tejże hierarchii ma spolegliwych którzy będą robić to co im się nakazuje(zwłaszcza rzeczy niemoralne i sprzeczne z normalnością) w interesie instytucji ale wbrew-przeciw wiernym(realnemu kościołowi).
W tym stanie pytanie czy Karolek o tym wiedział? jest farsą i wskazuje na to kto włada nawet umysłami takich organizacja jak masoneria, - widać kto pociąga za sznurki marionetek.
Z cytatów Karolka w telewizorni nadają między innymi taki '(Polska) to jest moja matka' - więc dlaczego kacyk nie przeprasza 'tej matki', że się jej wyrzekł w imię zaszczytów i interesów państwa vatykańskiego(porzucił też rozumną mowę polską na rzecz łaciny).

>Dlaczego Żydzi nie składają hołdu najmądrzejszym niemieckim Żydom, których zamordowali opłaceni przez Brytyjczyków ŻYDZI ??
>video.twim(*)78/6XJnbCs5bf1iFTGT.mp4?tag=12
>Policja izraelska napadła na Arabów w meczecie.
>Tym razem ich kolejna zbrodnia nie ujdzie im na sucho.

Przedstawiasz konflikt izraelsko-palestyński stronniczo, i ten watek jest o czymś innym. Zarówno strona izraelska i strona palestyńska mają wiele za uszami, ale faktem jest że zarówno po stronie izraelskiej i po stronie palestyńskiej jest wielu normalnych i rozsądnych ludzi którzy chcą się od tego konfliktu-problemu zdystansować i żyć normalnie - niestety są i tacy którym podgrzewanie napięcia jest na rękę.

Wracając do tematu wątku - głównym przekazem religi chrześcijańskiej, zwłaszcza katolicyzmu jest temat 'ostatniej wieczerzy' i celebracji alkoholu(wina) - krwi zbawiciela(Jezusa).
To skutkuje często alkoholizmem.
Jednocześnie wielu ludzi 'kultury zachodu' zbudowanej na wartościach chrześcijańskich uważa się za ateistów. Ci ateiści odrzucają tę część doktryny odnoszącą się do idei, ale praktykują chrzećijański obyczaj 'ostatniej wieczerzy'.
Takie CUDA występują tylko w kulturze zachodu.
Hierarchia kk zaciera ręce i wie że większość z tych ateistów jest 'po ich stronie' i że ci ateiści nie zdają sobie z tego sprawy - taki majstersztyk.
Thoter (6650 punktów)

>To się zmienia i idzie w kierunku normalizacji, mnie cieszy stanowisko Polski w tej sprawie.

Skąd wiesz jakie jest stanowisko Polski, w tej sprawie??

>>video.twim(*)78/6XJnbCs5bf1iFTGT.mp4?tag=12
>>Policja izraelska napadła na Arabów w meczecie.
>>Tym razem ich kolejna zbrodnia nie ujdzie im na sucho.

>Przedstawiasz konflikt izraelsko-palestyński stronniczo,

Ja nie przedstawiam konfliktu izraelsko-palestyński stronniczo.
Ja tylko zamieściłem film z jednego żydowskiego brutalnego incydentu.
haish (2904 punktów)
>>To się zmienia i idzie w kierunku normalizacji, mnie cieszy stanowisko Polski w tej sprawie.
>Skąd wiesz jakie jest stanowisko Polski, w tej sprawie??

Czytałem artykuły w internecie - to zmierza w kierunku przywrócenia normalności - wycieczek z Izraela mają pilnować polskie służby, i ma być rozszerzony program o wiedzę o Polsce.
Nie wiem tylko, czy Izraelczycy wnoszą o to samo - pielgrzymki z Polski powinny ukazywać Polakom całe dziedzictwo Izraela, a nie tylko "grecką'jezusolandię'" - po stronie polskiej hamulcowym na pewno będzie lobby katolickie w Polsce. Izraelowi i tak wpływają tantiemy z turystyki, ale kto wie.

>>>video.twim(*)78/6XJnbCs5bf1iFTGT.mp4?tag=12
>>>Policja izraelska napadła na Arabów w meczecie.
>>>Tym razem ich kolejna zbrodnia nie ujdzie im na sucho.
>>Przedstawiasz konflikt izraelsko-palestyński stronniczo,
>Ja nie przedstawiam konfliktu izraelsko-palestyński stronniczo.
>Ja tylko zamieściłem film z jednego żydowskiego brutalnego incydentu.

Zdajesz sobie sprawę, że przekazem medialnym można manipulować, ja niedawno czytałem, że jakaś prawicowo ortodoksyjna organizacja żydowska dawała nagrodę każdemu kto uda się z barankiem paschalnym i złoży go w ofierze na Wzgórzu Świątynnym w Jerozolimie, nagroda ta wzrastała kilkakrotnie(kwotowo ok.20tyś szekli) za dokonanie udanego ofiarowania baranka paschalnego na Wzgórzu Świątynnym. Izraelska policja szarpała się z takimi osobnikami i dokonywała ich aresztowań. Zdecydowana większość izraelskiego społeczeństwa zignorowała tę ofertę, jednak były pojedyncze przypadki usiłowania.
Oferenci sami nie poszli złożyć baranka paschalnego w ofierze na Wzgórzu Świątynnym.
Palestyńczycy w tym czasie na Wzgórzu Świątynnym pod pazuchami mieli kamienie, petardy i pałki.
Oczywiście nie wszyscy Palestyńczycy chodzą z petardami, pałkami i kamieniami, a tych co chodzą neutralizuje Misztara(policja).
Należy sobie zadać pytanie, czy tę ustawkę zorganizowali izraelscy ekstremiści czy palestyńscy?
Ewentualnie powstaje pytanie - komu innemu zależy na konflikcie pomiędzy Izraelem a Palestyną?
Mnie to się kojarzy z "zabijaniem niemowląt katolików celem wypieku pesachowej macy".
Ciekawe też jak to się dzieje, że chrześcijańskiej Paschy nie destabilizują ani Izraelczycy, ani Palestyńczycy lub Arabowie. Czynią to czasami różne odłamy chrześcijańskie między sobą na terenie Izraela - ostatnimi laty było głośno o burdach w bazylikach pomiędzy zakonnikami, a konkretnie szło im o wpływy kasy od wiernych.
Thoter (6650 punktów)

>Czytałem artykuły w internecie - to zmierza w kierunku przywrócenia normalności - wycieczek z >Izraela mają pilnować polskie służby, i ma być rozszerzony program o wiedzę o Polsce.

To Polacy mają jakieś służby ?????
Z tego co piszesz wynika tylko, że Polacy będą FINANSOWAĆ polskojęzyczne służby, które przywrócą "normalność". Do jakiego to stanu przywrócą tą normalność ?? Czy do tego "normalnego" stanu jaki nam zaraz po wojnie zaimplementowali ??
Co dla Polaka jest normalne dla Chazara może być nienormalne. Czyja normalność wtedy w Polsce wygra ??
Czy ma sens rozszerzać program wiedzy o Polsce, który jest fałszywy. Dlaczego nie tworzy się NOWEGO programu ?? Obcy będą nam dalej łaty naszywać na białe plamy ??

>>>>video.twim(*)78/6XJnbCs5bf1iFTGT.mp4?tag=12
>>>>Policja izraelska napadła na Arabów w meczecie.
>>>>Tym razem ich kolejna zbrodnia nie ujdzie im na sucho.
>>>Przedstawiasz konflikt izraelsko-palestyński stronniczo,
>>Ja nie przedstawiam konfliktu izraelsko-palestyński stronniczo.
>>Ja tylko zamieściłem film z jednego żydowskiego brutalnego incydentu.
>Zdajesz sobie sprawę, że przekazem medialnym można manipulować, ja niedawno czytałem, że jakaś prawicowo ortodoksyjna organizacja żydowska dawała nagrodę każdemu kto uda się z barankiem paschalnym i złoży go w ofierze na Wzgórzu Świątynnym w Jerozolimie

Manipulować to można laikiem, który nie rozumie co czyta, a potem mu w szarych komórkach powstają kolażowe wizje.
haish (2904 punktów)
>>Czytałem artykuły w internecie - to zmierza w kierunku przywrócenia normalności - wycieczek z >Izraela mają pilnować polskie służby, i ma być rozszerzony program o wiedzę o Polsce.
>To Polacy mają jakieś służby ?????
>Z tego co piszesz wynika tylko, że Polacy będą FINANSOWAĆ polskojęzyczne służby, które przywrócą "normalność". Do jakiego to stanu przywrócą tą normalność ?? Czy do tego "normalnego" stanu jaki nam zaraz po wojnie zaimplementowali ??
>Co dla Polaka jest normalne dla Chazara może być nienormalne. Czyja normalność wtedy w Polsce wygra ??
>Czy ma sens rozszerzać program wiedzy o Polsce, który jest fałszywy. Dlaczego nie tworzy się NOWEGO programu ?? Obcy będą nam dalej łaty naszywać na białe plamy ??

Mieszko był Chazarem -> jego imię pochodzi od hebrajskiego 'miszkan'.
Białych plam jest dużo i wychodzi na to, że zawsze będą - zabiegają o to różne grupy interesu.
Co do służb, to są w Polsce różne formacje - jest BOR, jest Policja, są też prywatne polskie firmy ochronarskie. Inne służby zajmują się czym innym, i nie będę ich wymieniał.

>>>>>video.twim(*)78/6XJnbCs5bf1iFTGT.mp4?tag=12
>>>>>Policja izraelska napadła na Arabów w meczecie.
>>>>>Tym razem ich kolejna zbrodnia nie ujdzie im na sucho.
>>>>Przedstawiasz konflikt izraelsko-palestyński stronniczo,
>>>Ja nie przedstawiam konfliktu izraelsko-palestyński stronniczo.
>>>Ja tylko zamieściłem film z jednego żydowskiego brutalnego incydentu.
>>Zdajesz sobie sprawę, że przekazem medialnym można manipulować, ja niedawno czytałem, że jakaś prawicowo ortodoksyjna organizacja żydowska dawała nagrodę każdemu kto uda się z barankiem paschalnym i złoży go w ofierze na Wzgórzu Świątynnym w Jerozolimie
>Manipulować to można laikiem, który nie rozumie co czyta, a potem mu w szarych komórkach powstają kolażowe wizje.

Problem polega na tym, że aby się wypowiadać należałoby mieć sprawdzone i zweryfikowane informacje z wielu źródeł - wówczas wnioski stają się wiarygodne. W przeciwnym przypadku doniesienia i newsy mają wartość śmeciowej propagandy.
"Mam jedno pytanie.
Jeśli meczet al-Aksa jest święty dla Palestyńczyków, dlaczego zostawili go w takim stanie po zamieszkach na Wzgórzu Świątynnym?" - www.facebo(*)822119&set=pcb.234545212488775
Jedna z fotografii pokazuje pozostałości po wystrzelonych racach i fajerwerkach.
Tak więc lansowanie wersji Hezbollahu jako palestyńskiej lub jak wolisz arabskiej jest nadużyciem z twojej strony.
07-04-2023 17:48 
 Ocena 1 na 1
skorpion13 (920 punktów)
>Ciemnogród i 'agenci' wyjdą bronić i manifestować oburzenie aktami wandalizmu.
>Gdybym ja zdecydował się na taki postępek użyłbym zamiast farby - fekaliów lub gnojowicy, farby szkoda.
To może od koranu zacznij??? Zwolennicy Allacha szybko ci to ze łba wybiją.
haish (2904 punktów)
>>Ciemnogród i 'agenci' wyjdą bronić i manifestować oburzenie aktami wandalizmu.
>>Gdybym ja zdecydował się na taki postępek użyłbym zamiast farby - fekaliów lub gnojowicy, farby szkoda.
>To może od koranu zacznij??? Zwolennicy Allacha szybko ci to ze łba wybiją.

W Polsce wiedzę o Islamie rozpowszechnia katoland, Islam jest taką samą religią jak hak inne religie, oprócz nawiedzonych ekstremistów, wyznaje go nieporównywalna większość bardzo porządnych ludzi. Twoja narracja jest dobra dla nierozgarniętych.
Wielokrotnie bywałem w krajach gdzie Islam jest religią dominującą - zawsze znajdywałem z Muzułmanami wspólny język i każdorazowo byłem kulturalnie przez nich traktowany.
Może to wynika z faktu, że nie jest mi obca kultura Islamu.
Taka patologia jaka jest w kraju nad Wisłą nie istnieje w krajach Islamskich, - nikt nie jeździ samochodem po pijaku, nie wszczyna awantur, starsze osoby są traktowane z szacunkiem i mógłbym jeszcze długo wymieniać, - najlepiej jechać i samemu się przekonać, zamiast powtarzać wyssane z palca brednie o Islamie i Muzułmanach.
Islam tym różni się od Judaizmu, że inna jest tradycja gdyż inny jest język i tym ze Muzułmanie nie piją wina, ideowo zarówno Tora jak i Koran mówię o tym samym, czego nie da się powiedzieć o chrześcijańskich 'Bibliach'.
Twoje straszenie dowodzi tylko tyle, że powielasz katolickie(Polacy to katolicy) stereotypy.

Policja łódzka odtrąbiła sukces -
www.msn.co(*)da414b6a9061d159e7910974&ei=23
"Zatrzymanie podejrzanego o dewastację pomnika Wojtyły. "Nic nie dostaliśmy na tacy"
W oficjalnym komunikacie policji ws. zatrzymania czytamy m.in., że sprawa ma "charakter rozwojowy". Rzeczniczka komendanta wojewódzkiego policji w Łodzi kom. Agata Sobieraj w rozmowie z portalem RadioZET.pl precyzuje, że nie może zdradzić nic więcej, a piątkowe zatrzymanie jest efektem pracy operacyjnej, a zatem niejawnej.
- Nic w tej sprawie nie zostało nam podane na tacy. Nic więcej nie mogę powiedzieć, czynności operacyjne trwają. 25-latek jest dziś transportowany do prokuratury i tam najpewniej usłyszy zarzuty - komentuje dla portalu RadioZET.pl."

Czyn w sumie błahy(farba na kamieniu i metalu), ale 'ciężar gatunkowy' nie do oszacowania - zatrzymano młodego człowieka(25 lat) i jest 'SPRAWA ROZWOJOWA' milicyjno-policyjny slang nie zmienił się nic a nic .
To tak jakby zatrzymano terrorystę.
Aha - jak to było z Popiełuszką?(to jest pytanie retoryczne)
skorpion13 (920 punktów)
>>>Ciemnogród i 'agenci' wyjdą bronić i manifestować oburzenie aktami wandalizmu.
>>>Gdybym ja zdecydował się na taki postępek użyłbym zamiast farby - fekaliów lub gnojowicy, farby szkoda.
>>To może od koranu zacznij??? Zwolennicy Allacha szybko ci to ze łba wybiją.
>W Polsce wiedzę o Islamie rozpowszechnia katoland, Islam jest taką samą religią jak hak inne religie, oprócz nawiedzonych ekstremistów, wyznaje go nieporównywalna większość bardzo porządnych ludzi. Twoja narracja jest dobra dla nierozgarniętych.
>Wielokrotnie bywałem w krajach gdzie Islam jest religią dominującą - zawsze znajdywałem z Muzułmanami wspólny język i każdorazowo byłem kulturalnie przez nich traktowany.
>Może to wynika z faktu, że nie jest mi obca kultura Islamu.
>Taka patologia jaka jest w kraju nad Wisłą nie istnieje w krajach Islamskich, - nikt nie jeździ samochodem po pijaku, nie wszczyna awantur, starsze osoby są traktowane z szacunkiem i mógłbym jeszcze długo wymieniać, - najlepiej jechać i samemu się przekonać, zamiast powtarzać wyssane z palca brednie o Islamie i Muzułmanach.
>Islam tym różni się od Judaizmu, że inna jest tradycja gdyż inny jest język i tym ze Muzułmanie nie piją wina, ideowo zarówno Tora jak i Koran mówię o tym samym, czego nie da się powiedzieć o chrześcijańskich 'Bibliach'.
>Twoje straszenie dowodzi tylko tyle, że powielasz katolickie(Polacy to katolicy) stereotypy.
>Policja łódzka odtrąbiła sukces -
>www.msn.co(*)da414b6a9061d159e7910974&ei=23
>"Zatrzymanie podejrzanego o dewastację pomnika Wojtyły. "Nic nie dostaliśmy na tacy"
>W oficjalnym komunikacie policji ws. zatrzymania czytamy m.in., że sprawa ma "charakter rozwojowy". Rzeczniczka komendanta wojewódzkiego policji w Łodzi kom. Agata Sobieraj w rozmowie z portalem RadioZET.pl precyzuje, że nie może zdradzić nic więcej, a piątkowe zatrzymanie jest efektem pracy operacyjnej, a zatem niejawnej.
>- Nic w tej sprawie nie zostało nam podane na tacy. Nic więcej nie mogę powiedzieć, czynności operacyjne trwają. 25-latek jest dziś transportowany do prokuratury i tam najpewniej usłyszy zarzuty - komentuje dla portalu RadioZET.pl."
>Czyn w sumie błahy(farba na kamieniu i metalu), ale 'ciężar gatunkowy' nie do oszacowania - zatrzymano młodego człowieka(25 lat) i jest 'SPRAWA ROZWOJOWA' milicyjno-policyjny slang nie zmienił się nic a nic .
>To tak jakby zatrzymano terrorystę.
>Aha - jak to było z Popiełuszką?(to jest pytanie retoryczne)
>
A ty drogi fanatyku to już zapomniałeś dodać się do owego ciemnogrodu? Przypadkowo, czy jak większość ,,ślicznych-koranicznych'' uważasz się za kogoś lepszego? Czytając twoje wpisy obstawiam tą drugą opcję.
A akty wandalizmu i profanacji są tak samo czymś nagannym jak napad rabunkowy.Pomimo że nie po drodze mi z wszelkiej maści szamanami jestem zwolennikiem starej kary z dzikiego zachodu... smoła i pierze, a później przepędzić batem po głównej ulicy miasta...
Można również w sposób bardziej cywilizowany (choć to zbytek luksusu dla osobnika łamiącego kanony tejże cywilizacji) skazać na sprzątanie społecznie przez 100-300 godzin okolicznych ulic z napisami na kombinezonie za co ten zaszczyt skazanego spotkał.Oczywiście nie muszę chyba wspominać o konieczności pokrycia kosztów usunięcia skutków owego wandalizmu.
haish (2904 punktów)

>A ty drogi fanatyku to już zapomniałeś dodać się do owego ciemnogrodu? Przypadkowo, czy jak większość ,,ślicznych-koranicznych'' uważasz się za kogoś lepszego? Czytając twoje wpisy obstawiam tą drugą opcję.
>A akty wandalizmu i profanacji są tak samo czymś nagannym jak napad rabunkowy.Pomimo że nie po drodze mi z wszelkiej maści szamanami jestem zwolennikiem starej kary z dzikiego zachodu... smoła i pierze, a później przepędzić batem po głównej ulicy miasta...
>Można również w sposób bardziej cywilizowany (choć to zbytek luksusu dla osobnika łamiącego kanony tejże cywilizacji) skazać na sprzątanie społecznie przez 100-300 godzin okolicznych ulic z napisami na kombinezonie za co ten zaszczyt skazanego spotkał.Oczywiście nie muszę chyba wspominać o konieczności pokrycia kosztów usunięcia skutków owego wandalizmu.
>

To co napisałem w tym wątku to są fakty - ja stawiam sprawę obiektywnie, ale nie mieści się to w głowach takich jak twoja - tobie i wielu myślicielom na tym forum samodzielne myślenie jest obce.
Chrześcijaństwo legitymizuje swoje wartości w oparciu o autorytet Tory, idol Jezus według greckich ewangelistów jest z pochodzenia Żydem. Tenże idol nie zna języka ani pisma żydowskiej Tory, słabo u niego(a raczej u ewangelistów) z aramejskim.
Interpretacje greckie prawa Hebrajczyków są bełkotem bzdur - efektem tego jest przeinaczenie hebrajskiego dekalogu itd.
TO TY JESTEŚ FANATYKIEM GRECKIH BZDUR.
Co zaś się tyczy Koranu - jest to księga 'objawiona' Muhammadowi - który jako jedyny pośród religii abrahamowych był postacią historyczną(realną z krwi i kości). Arabowie nazywają Muhammada 'Pieczęcią Proroków' i to ma głęboki sens, nie nazywają go 'mesjaszem'.
Istnieją zachowane zęby i włosy Muhammada, ale nikt w Islamie się do nich nie modli i nie są one przedmiotem kultu jak 'relikwie' w ujęciu greckich bałwochwalców.
Aleksander Macedoński, Ptolemeusze, władcy Kommageny, cesarze rzymscy - wszyscy oni ustanawiali boski kult swojej osoby nie muszę wykazywać greckiego pochodzenia takiego postępowania. Zaś Konstantyn zastosował dobrze znaną w czasach obecnych metodę 'na słupa' - syna człowieczego mającego w żyłach i tętnicach alkohol, - którego zbawicielska moc była znana w greckim antyku.
Obecnie Putin jest sukcesorem Konstantyna i dlatego Franciszek w wielu kwestiach ma z Putinem wspólny interes.

Farbę z metalu i kamienia(polerowanego) jest bardzo łatwo usunąć, większy problem powstaje gdy farbę trzeba usunąć z tynku.
Inżynieria społeczna istniała zanim nauka wymyśliła takowy termin i było nią kapłaństwo.
Vandalizmem umysłowym jest narzucanie wiernym zachowań 'słusznego oburzenia' i organizowanie form poparcia na 'słusznych' marszach w obronie wątpliwych wartości(chrześcijańskich) w czasach obecnych(w XXI wieku).

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365