Witam Być moze wielu z was jeszcze nie spotkało sie z nowo powstałą stroną internetową w stylu youtube, na której ludzie umieszczają różnego rodzaju filmiki, wiec krotkie przyblizenie zaczerpniete z artykułu na wirtualnej polsce: "Serwis YouTube ostatnimi czasy bije rekordy popularności, nie dziwi więc fakt, iż podobne serwisy wyrastają niczym grzyby po deszczu. Na naszą szczególną uwagę zasłużył serwis GodTube.com, który to garściami czerpie ze swojego prekursora, jednakże przedstawia jedynie treści oraz filmy...teologiczne. Wydawać by się mogło absurdalne, jednakże wspomnianą witrynę odwiedziło aż cztery miliony użytkowników. Cztery miliony użytkowników w przeciągu jednego miesiąca! - października. Chris Wyatt - twórca serwisu GodTube.com uważa, iż założona przez niego strona jest chrześcijańskim serwisem multimedialnym, na którym zainteresowani tematem znajdą rozmaite filmy z muzyką czy też debaty teologiczne. " Z ciekawosci zajrzałem ;d szukałem jakiegos programu o ateistach. I znalazłem dość "ciekawy" filmik from USA: www.godtub(*)p?viewkey=2c2514ee46a0942138adZapraszam do obejrzenia, i luźnej dyskusji na temat "prawd" przedstawianych przez prezenterów w filmie (no i o samym portalu Godtube również) i prawdziwości ich opini o ateistach, oraz to jaki może mieć wpływ takie przedstawianie Nas na opinie dużej częśći społeczeństwa (wierzącego) odnośnie ludzi niewierzących i niepewnych/niezdecydowanych (agnostyków). Bo jak mniemam głownym odbiorcą takich programów w założeniu ich twórców są ludzie wierzący, którzy mają dużą skłonność do przyjęcia przedstawianych przez "swoich" informacji za prawdziwe. P.S Tylko bez agresji proszę ;d |