>Ta energia się nie marnuje na skrzynie biegów , wał rozrządu itp Tylko jest na nie przeznaczana, nie wiem czy twoje auto potrawiło by jeździć bez, jak dla ciebie zbędnych narzędzi...
Czy ja napisałem, że są one zbędne? Napisałem tylko, że konstrukcja typowych samochodów jest zbyt mocno niedoskonała w stosunku do pojazdów na powietrze, które nie będą miały tych niedoskonałych narzędzi. Metaforycznie: "energia w koła, nie w zębatki".
|