Racjonalista - Strona głównaDo treści
O portalu.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
28-04-2008 19:57zbigniew_skorupaO portalu.
Uważam, że ten portal jest ogromną wylęgarnią zgubnej głupoty płynącej z niedokształcenia, bo jak twierdził Nietsche: od przeciętnego głupca gorszy jest tylko ten, który będąc głupcem uważa się za człowieka inteligentnego i bezpodstawnie rości sobie prawa do wydawania osądów w sprawach, których nie pojmuje. Wiek XX przyniósł światu bolesne rany, ale za to widoczne, wiek XXI to śmierć, która zabija po cichu i do tego dużo skutecznie, gdyż rozpoczyna od wewnątrz, od umysłu. Tak jak wielka encyklopedia francuska jest doskonałym studium nad prostactwem XVIII-wiecznych poglądów, tak ten portal znakomicie oddaje sytuację obecnego stulecia. "Jest was więcej, potraficie krzyczeć i rzucać się, ale zapadniecie się pod własnym ciężarem".

webmaster (moderator)
Cóż za wybitnie wnikliwa i racjonalna krytyka, w sam raz do bazgrołów.
czes (4083 punktów)
>Cóż za wybitnie wnikliwa i racjonalna krytyka, w sam raz do bazgrołów.

Webmaster, Kolego,

Ja jestem bardzo młodym (stażem) forumowiczem ale już zauważyłem, że najwięcej "bazgrołów" (ja powiedziałbym "pierdołów") piszą ludzie / katolicy, którzy nie są zarejestrowani / zalogowani na forum.
A trolling to już specjalność tych "luzaków".

Sugeruję wyeliminowanie możliwości pisania dla takich przypadkowych "wizytorów", piszący musieliby być zarejestrowani.
Nie przyniesie to poprawy w 100% ale na pewno ograniczy ilość durnych wypowiedzi.
Tak zrobiono na forum Apostazja.pl i chyba uzyskano przyzwoite efekty.

Serdecznie pozdrawiam. Czesiek
Mateusz Banasik (146 punktów)
>jak twierdził Nietsche

A któż to taki, ten Nietsche, dokształcony Zbyszku?

www.ateista.pl
..:: SELBSTBEFREIT AUF DEM WEG ZUM MEER ::..
aries (252 punktów)
Jaki XXI wiek? Ziemia ma ponad 4 miliardy lat.
Krystyna_Maria_Barwiejska
>Jaki XXI wiek? Ziemia ma ponad 4 miliardy lat.

To od kiedy racjonalnie jest liczyć?
Od urodzin piewcy ateizmu Marksa i Lenina?
Szanowny Pan walczy tutaj z wiatrakami.
uwaga, troll!

Nie karmić trolli!
Krystyna_Maria_Barwiejska
>
>Nie karmić trolli!
>
UWAGA

racjonalista wierzący w trolle.
czes (4083 punktów)

> UWAGAracjonalista wierzący w trolle.

Racjnalista nie wierzy.
Racjonalista spostrzega (lub nie) trolla.
Troll to nie krasnoludek czy różowy chomik ze skrzydełkami.
czes (4083 punktów)
>
>Nie karmić trolli!

WSPANIAŁE OSTRZEŻENIE !!!
Wreszcie ktoś pomyślał jak pomóc początkującym forumowiczom (takim jak ja). A wiem co mówię, bo przytrafiło mi się ostatnio spotkać takiego osobnika, wygadanego bałwana, wykształconego durnia. I nim się spostrzegłem, byłem bliski zawału serca, a zadowolony troll pomachał ogonem i zniknął.

Gratuluję pomysłu.
01-05-2008 19:50 
 Ocena 1 na 1
zolv (1640 punktów)
>>jak twierdził Nietsche
>A któż to taki, ten Nietsche [...]

Bo to chyba jakieś słowotwórstwo z rosyjskiego: niet sze?
Poza tym: *.neoplus.adsl.tpnet.pl - jak dla mnie wszystko jasne.

Pozdrawiam


"Wszyscy mamy dwie matki: matematykę i nadzieję." - zolv
www.zolv.pl
Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
>Poza tym: *.neoplus.adsl.tpnet.pl - jak dla mnie wszystko jasne.

Jeśli myślimy o tym samym indywiduum, to masz rację. Zauważ jednak, że jeszcze kilka innych, skądinąd sensownych osób ma tą samą końcówkę adresu, np. diogenes.

>Pozdrawiam

Wzajemnie.

fides ex necessitate esse non debet
zolv (1640 punktów)
>>Poza tym: *.neoplus.adsl.tpnet.pl - jak dla mnie wszystko jasne.
>Jeśli myślimy o tym samym indywiduum, to masz rację. Zauważ jednak, że jeszcze kilka innych, skądinąd sensownych osób ma tą samą końcówkę adresu, np. diogenes.

Zgadza się .
Ale myślę, że to nie podważa prostej zależności :
- ktoś ma adres *.neoplus.* i pisze sensownie - jest ok,
- ktoś ma adres *.neoplus.* i pisze bezsensownie - jest "dzieckiem neostrady"
Nic nie mam do adresu, chciałem jedynie wskazać pewną "poszlakę" wyjaśniającą post otwierający wątku.

"Wszyscy mamy dwie matki: matematykę i nadzieję." - zolv
www.zolv.pl
Zbysław Śmigielski (8639 punktów)

   Samo korzystanie z neostrady musi świadczyć o czymś, czyż nie?
.
zolv (1640 punktów)
>   Samo korzystanie z neostrady musi świadczyć o czymś, czyż nie?

Nie miałem na myśli tego, że musi...ale daje do zastanowienia .


"Wszyscy mamy dwie matki: matematykę i nadzieję." - zolv
www.zolv.pl
Zbyszek Bryłowski (7257 punktów)
>>   Samo korzystanie z neostrady musi świadczyć o czymś, czyż nie?
>Nie miałem na myśli tego, że musi...ale daje do zastanowienia .
>
"Wszyscy mamy dwie matki: matematykę i nadzieję." - zolv

>www.zolv.pl

Żółwiu, przykro mi , ale nie miałem wyboru...
Jeszcze przez rok będę "dzieckiem neostrady".
Tak mi głupio...

Pozdrawiam - Zbyszek

Niebo gwiaździste nade mną, a prawo moralne we mnie...
Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
>Uważam, że ten portal jest ogromną wylęgarnią zgubnej głupoty płynącej z niedokształcenia, bo jak
>twierdził Nietsche: od przeciętnego głupca gorszy jest tylko ten, który będąc głupcem uważa się za
>człowieka inteligentnego i bezpodstawnie rości sobie prawa do wydawania osądów w sprawach, których
>nie pojmuje.


Czyżby nie miał racji? Twój post tego dowodem.

fides ex necessitate esse non debet
**********
Homines et tempora muntatur*Niestety.
****************************
czes (4083 punktów)
>Uważam, że ten portal jest ogromną wylęgarnią zgubnej głupoty płynącej z niedokształcenia, [...].

I toto zostało ulokowane w dziale "bazgroły"?
Proszę o rozpatrzenie możliwości dodania jeszcze jednego działu dla tego rodzaju wypowiedzi "pierdoły".
Lato (49 punktów)
Bo jak twierdził Nietsche: od przeciętnego głupca gorszy jest tylko ten, który będąc głupcem uważa się za człowieka inteligentnego

Moi drodzy!!! Czy widzicie co się stało? W końcu umysł godny zastąpić Kanta i Einsteina. Tylu filozofów/naukowców/historyków myślało przez ponad sto lat, że słowa te wypowiedział Fryderyk Nietzsche!!! A my żyliśmy w tej "wylęgarni głupoty", tacy niedokształceni, uważając się za ludzi inteligentnych i bezpodstawnie roszcząc sobie prawa do wydawania osądów w sprawach, których nie pojmujemy...

A więc to jakiś Nietsche... Zapadłem się pod swoim ciężarem Panie Zbigniewie Skorupo...

"Now, now my good man, this is no time for making enemies"
Voltaire on his deathbed in response to a priest asking that he renounce satan.
tuptuś
Pozdrowienia dla Pana Zbigniewa Skorupy.
Nie brać sobie do serca,to tylko "inteligentni idioci",
chwilami przypominają" rokitkę"i jego
słynne wywody.,,a jednak dalej prowadzą rozmowy
na zasadzie ilosci diabłow mieszczący się na głowce
szpilki(okres wczesnego sredniowiecza na Uniwersytecie
Jagiellonskim).
Chyba po trosze wracamy do tego okresu mentalnego.
Panowie ! Magiczne myślenle ma w Polsce przyszłość.
Chwilowo jeszcze obowiazuje myślenie życzeniowe.
__________________________________________
Nic mortui docent vivos.
czes (4083 punktów)

Ponad dwadzieścia lat przebywam poza Krajem i chyba już nie łapię bardziej wyszukanych form wypowiedzi.
Czy ktoś byłby tak uprzejmy i "przetłumaczył" mi wypowiedż tuptusia z polskiego na nasze?

Po prostu, tak się zagubiłem, że nie wiem czy tuptuś to geniusz czy też bałwan. Czy to ja jestem tym "inteligentnym idiotą" - jak mówi tuptuś, czy to tuptuś jest "durniem" jak mówi były prezydent Wałęsa o aktualnym prezydencie Kaczyńskim (obaj katolicy).

Proszę o pomoc.
Pozdrawiam wszystkich normalnych ateistów i teistów piszących na tym forum.
tuptuś
Brak wiedzy?
.Więcej czytać prasy publicystycznej,będzie lepsze rozeznanie
w meandrach polskiej polityki.Wiekszość społeczństw głupieje a wielu
nie rozumie tego co czyta?Musisz się zastanowić do ktorej grupy
należysz?.Ostatnie informacje z MEN;są specjalisci w "temacie" mocno są
zaniepokojeni,że wiekszość uczniow nie umie pisać,już nie mowiąc
o błędach ortograficznych.
Kiedys na Uniwersytecie Jagiellońskim wykładał sławny
profesor nauk biologicznych.Nazywał się SKOWRON (słyszałes Pan
o Nim ?)-mowił cyt: geniusz jest zawsze na pograniczu obłędu?
De gustibus.Nie interesuje mnie do ktorej grupy szanowny mnie
zaliczysz? Errare humanum est.
Nawet zdarzyć się może Szanownemu Panu Zbysławowi Ś.?
Jeżeli pozwolisz ,,to dołącze chrzescijańskie pozdrowienia
dla Niego.
Lato
O Jezusie i wszyscy święci (za przeproszeniem). Jeśli to nie jakiś kolejny prowokator, troll, etc. to nie mam pytań
tuptuś
> O Jezusie i wszyscy święci (za przeproszeniem). Jeśli to nie jakiś kolejny prowokator, troll, etc. to nie mam pytań
***********************************************************************************
Ty Czesiek- Łaskawco !
Odrobine pokory.Sposob pisania swiadczy o znacznych obszarach
niewiedzy,jaką posiadasz.Ledwie
dostal się Pan na strone racjonalisty a juz
chcialbyś błyszczec ,wprowadzajac
jezyk siermiezny.Proponujesz juz nawet nowa strone "pierdoly'-jak piszesz.
Ty geniuszu najpierw do szkoly
na nauki.Jestes cieniutki jak bibulka.Radze czytac i uczyć sie
a potem zabierać glos w forum racjonalisty
Nie masz umiaru,.Z wyobraznią i kulturą też nienajlepiej
W jednym poscie piszesz,ze jesteś już 20 lat
zagranicą.Skąd Ci to przyszlo do glowy.Podejrzewam ,ze
konfabulujesz. Jestes z prowincji krajowej a nie zagranicznej. ).
Ten przyslowiowy "kubel zimnej wody"dobrze Tobie zrobi.
Pomieszales fora.W innych to mozesz pisać te banialuki a nie
tutaj.
tuptuś Cię pozdrawia !
tuptuś
Czesio znalazł sobie kolegę/do przeczytania:
Webmaster, Kolego,

Ja jestem bardzo młodym (stażem) forumowiczem ale już zauważyłem, że najwięcej "bazgrołów" (ja powiedziałbym "pierdołów") piszą ludzie / katolicy, którzy nie są zarejestrowani / zalogowani na forum.
A trolling to już specjalność tych "luzaków".

Sugeruję wyeliminowanie możliwości pisania dla takich przypadkowych "wizytorów", piszący musieliby być zarejestrowani.
Nie przyniesie to poprawy w 100% ale na pewno ograniczy ilość durnych wypowiedzi.
Tak zrobiono na forum Apostazja.pl i chyba uzyskano przyzwoite efekty.

Serdecznie pozdrawiam. Czesiek
**************************
No i Czesio pozdrawia/facet nie ma "czucia"/-ledwie To weszło na stronę
*************************************
Przytoczyłem ,by nie być gołosłownym.
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
tuptuś
>Czesio znalazł sobie kolegę/do przeczytania:
>Webmaster, Kolego,
>Ja jestem bardzo młodym (stażem) forumowiczem ale już zauważyłem, że najwięcej "bazgrołów" (ja powiedziałbym "pierdołów") piszą ludzie / katolicy, którzy nie są zarejestrowani / zalogowani na forum.
>A trolling to już specjalność tych "luzaków".
>Sugeruję wyeliminowanie możliwości pisania dla takich przypadkowych "wizytorów", piszący musieliby być zarejestrowani.
>Nie przyniesie to poprawy w 100% ale na pewno ograniczy ilość durnych wypowiedzi.
>Tak zrobiono na forum Apostazja.pl i chyba uzyskano przyzwoite efekty.
>Serdecznie pozdrawiam. Czesiek
>**************************
>No i Czesio pozdrawia/facet nie ma "czucia"/-ledwie To weszło na stronę
>*************************************
>Przytoczyłem ,by nie być gołosłownym.
>^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Panie "webmajster" Nic prostrzego ,jak zamknąć dostęp do odpowiedzi.
No i będą - Sami Swoi w sosie własnym.
******************************
Wojtek (3465 punktów)
Jeśli będzie się Pan/Pani wypowiadać w sposób kulturalny i zgodny z regulaminem, wtenczas nikt nie odetnie dostępu do forum. W przeciwnym wypadku - tak się stanie.

Pozdrawiam


ejze kesem lehakic kol boker lecidcha, Jona
czes (4083 punktów)

>Czesio znalazł sobie kolegę/do przeczytania:
>Webmaster, Kolego,
A to heca, tuptuś ocenia kto może być czyim kolegą.
A może ty masz problemy ze zrozumieniem pojęcia "kolega"?

>Ja jestem bardzo młodym (stażem) forumowiczem ale już zauważyłem, że najwięcej "bazgrołów" (ja powiedziałbym "pierdołów") piszą ludzie / katolicy, którzy nie są zarejestrowani / zalogowani na forum.
>A trolling to już specjalność tych "luzaków".
>Sugeruję wyeliminowanie możliwości pisania dla takich przypadkowych "wizytorów", piszący musieliby być zarejestrowani.
Tak to powiedziałem i podtrzymuję. Zarejestrowanie się i zalogowanie jest dostępne dla każdego, nawet dla ciebie.
A zauważyłem, że ludzie zarejestrowani i zaznajomieni z regulaminem forum, zwykle utrzymują swe wypowiedzi na wyższym poziomie (kulturalnym i merytorycznym) niż ci z doskoku (wpadnie, namiesza i ulotni się).

>Serdecznie pozdrawiam. Czesiek
>**************************
>No i Czesio pozdrawia/facet nie ma "czucia"/-ledwie To weszło na stronę
>*************************************
Tak, tak właśnie przesłałem "moje serdeczne pozdrowienia" dla Webmaster-a.
Czy myślisz, że sprawiłem mu przykrość? O jakim "czuciu" ty bredzisz?
Pozdrowienia można przesłać każdemu, jeżeli robi się to w dobrej wierze!
Nawet ty mnie pozdrowiłeś w poprzednim poscie (sic!) (a ja odwzajemniłem te pozdrowienia).
Oj tuptuś, tuptuś, coś ci się porobiło z główką! I coraz gorzej z tobą!

>Przytoczyłem ,by nie być gołosłownym.
Dobrze, że przytoczyłeś bo inaczej nikt by nie zrozumiał o czym te bla bla bla.
Wojtek (3465 punktów)
>A zauważyłem, że ludzie zarejestrowani i zaznajomieni z regulaminem forum, zwykle utrzymują swe wypowiedzi na wyższym poziomie (kulturalnym i merytorycznym) niż ci z doskoku (wpadnie, namiesza i ulotni się).
Panie Czesławie, traci Pan czas. Nadto, ludzie zaznajomieni z regulaminem forum zdają sobie sprawę z istnienia paragrafu 24 regulaminu o zaśmiecaniu wątku. Proszę nie śmiecić w miejscu publicznym. To, że ktoś śmieci nie jest wystarczającym powodem by robić to samo.

Pozdrawiam


ejze kesem lehakic kol boker lecidcha, Jona
14-05-2008 01:42 
 Ocena 1 na 1
czes (4083 punktów)

Poprawiam się od zaraz.

Serdecznie pozdrawiam. Czesiek
czes (4083 punktów)

>Ty Czesiek- Łaskawco !
Ty tuptusiu - sfrustrowane dziecko neostrady (nawet adres serwera się zgadza!)!

>[...] chcialbyś błyszczec ,wprowadzajac
>jezyk siermiezny.Proponujesz juz nawet nowa strone "pierdoly'-jak piszesz.
Za to twój język jest piękną, wspaniałą polszczyzną (nie ma dla ciebie lekarstwa).
A twój post faktycznie nadaje się do działu "pierdoły".

>Ty geniuszu najpierw do szkoly
>na nauki.Jestes cieniutki jak bibulka.
>Nie masz umiaru,.Z wyobraznią i kulturą też nienajlepiej
Do geniusza mi daleko. Wykształcenia mi nie brakuje. Ale gdybym prezentował twój poziom wyobrażni i kultury, popełniłbym samobójstwo.

>W jednym poscie piszesz,ze jesteś już 20 lat
> zagranicą.Skąd Ci to przyszlo do glowy.Podejrzewam ,ze
>konfabulujesz. Jestes z prowincji krajowej a nie zagranicznej. ).
Trudno zrozumieć dlaczego tak zainteresowała cię "prowincja" mego zamieszkania. Wielu ludzi z tzw. prowincji prezentuje znacznie wyższy poziom niż ty.
A tak dla wyjaśnienia twoich "podejrzeń", popatrz na adres mego serwera.

>Ten przyslowiowy "kubel zimnej wody"dobrze Tobie zrobi.
Znowu się mylisz, ani mi powieka nie drgnęła, twój post nie zrobił na mnie większego wrażenia.
Po prostu pomyślałem "jeszcze jeden stuknięty".

>tuptuś Cię pozdrawia !
A to ciekawe! Pozdrawiasz człowieka którym pogardzasz (a on pogardza tobą)?
Ale ponieważ jest to jedyne sensowne zdanie w twojej wypowiedzi, odpowiadam;
I ja pozdrawiam Ciebie.
14-05-2008 01:11 
 Ocena 1 na 1
Wojtek (3465 punktów)
Panie Czesławie,

Czemu karmisz Pan trolla? Nie wolno. Trolle zdychają jedynie z głodu. Niech Pan daruje sobie polemikę - dzięki niej troll ma na co odpisywać.

Pozdrawiam


ejze kesem lehakic kol boker lecidcha, Jona
czes (4083 punktów)
>Panie Czesławie,
>Czemu karmisz Pan trolla? Nie wolno. Trolle zdychają jedynie z głodu. Niech Pan daruje sobie polemikę - dzięki niej troll ma na co odpisywać.
>Pozdrawiam

Serdeczne dzięki za przypomnienie!
To przecież już trzeci troll w mojej krótkiej przygodzie z forum.

Ciekaw jestem kto wymyślił ten znak UWAGA TROLL, nie karmić trolla, który znajduje się na tej stronie, powyżej. I dlaczego nie wstawił tego znaku przy tuptusiu?

Serdecznie pozdrawiam. Czesiek
PS. Proszę, mów mi po imieniu. Gdy słyszę "panie Czesławie", czuję się jak dziadek w bamboszach przed telewizorem. Będzie mi naprawdę miło!
Wojtek (3465 punktów)
Czesiu,

Pamiętaj zatem na przyszłość o niedokarmianiu. Znaczek, o który mowa widywałem już na wielu forach (taki i podobne) - nie wiem kto go wymyślił.
Nie zaśmiecajmy już dalej wątku.

Pozdrawiam serdecznie


ejze kesem lehakic kol boker lecidcha, Jona
czes (4083 punktów)
> O Jezusie i wszyscy święci (za przeproszeniem). Jeśli to nie jakiś kolejny prowokator, troll, etc. to nie mam pytań

TO JEST TROLL !!!
czes (4083 punktów)

>Kiedys na Uniwersytecie Jagiellońskim wykładał sławny
>profesor nauk biologicznych.Nazywał się SKOWRON (słyszałes Pan
>o Nim ?)-mowił cyt: geniusz jest zawsze na pograniczu obłędu?

Ty już jesteś po stronie obłędu.
tuptuś
Żałosna pyskowka wespół z moderatorem - ciąg dalszy.
(a jednak - sami swoi w sosie własnym).
Sprowadzacie tę stronę do przysłowionego dna.
Gratulacje nowoupieczonemu moderatorowi.
Dobrego samopoczucia Panom życzę.
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Nec hercules contra plures.
*******************

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365