Racjonalista - Strona głównaDo treści
REDWATCH ciągle działa !!!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
11-10-2006 11:36Fidel (4130 punktów)REDWATCH ciągle działa !!!
Nazistowska strona ( www.redwatch.info) zamieszczająca zdjęcia i dane osobowe "czerwonych", namawiająca do stosowania wobec nich przemocy, nadal działa!! Jak widać skuteczność naszych władz i upolitycznionych organów ścigania, jest porównywalna ze stosowaniem dynamitu do gotowania wody - dużo huku, a woda nie dość że dalej zimna to jeszcze rozchlapana po całej okolicy.
Gdy zrobił się wokół tego problemu szum medialny, najważniejsi "strażnicy" prawa i sprawiedliwości zwoływali konferencje, zapewniając, że ten palący problem rozwiążą raz na zawsze i definitywnie. Były aresztowania, popisy oratorskie ministra Ziobry, butne przechwałki ministra Dorna, zapewnienia że w tym kraju nie ma miejsca dla skrajnej prawicy. I co? Jak widać NIC!! Włos się na głowie jeży, bo jak tak dalej pójdzie to w tym zachodnio azjatyckim kraju rozpanoszą się radykalne ugrupowania, a jego włodarze dalej zajęci będą grzebaniem w teczkowym szambie.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Gosia (9452 punktów)
>Nazistowska strona ( www.redwatch.info) zamieszczająca
>zdjęcia i dane osobowe "czerwonych", namawiająca do
>stosowania wobec nich przemocy, nadal działa!! I co? Jak widać NIC!! Włos się na głowie
>jeży, bo jak tak dalej pójdzie to w tym zachodnio
>azjatyckim kraju rozpanoszą się radykalne ugrupowania, a
>jego włodarze dalej zajęci będą grzebaniem w teczkowym
>szambie.

A może tu jest właśnie pies pogrzebany? Wszak redwatch tępi "czerwonych", Żydów, homoseksualistów i tym podobny niepożądany w katolickim kraju "element".Może nasi światli przywódcy czekają aż bojówki ultraprawicowe zrobią "porządek", potem oczywiście "wyrażą ubolewanie" i "dadzą wyraz swemu oburzeniu"...
Pozdrawiam.
rozumek
>>Nazistowska strona ( www.redwatch.info) zamieszczająca
>>zdjęcia i dane osobowe "czerwonych", namawiająca do
>>stosowania wobec nich przemocy, nadal działa!! I co? Jak widać NIC!! Włos się na głowie
>>jeży, bo jak tak dalej pójdzie to w tym zachodnio
>>azjatyckim kraju rozpanoszą się radykalne ugrupowania, a
>>jego włodarze dalej zajęci będą grzebaniem w teczkowym
>>szambie.
>A może tu jest właśnie pies pogrzebany? Wszak redwatch tępi "czerwonych", Żydów, homoseksualistów i tym podobny niepożądany w katolickim kraju "element".Może nasi światli przywódcy czekają aż bojówki ultraprawicowe zrobią "porządek", potem oczywiście "wyrażą ubolewanie" i "dadzą wyraz swemu oburzeniu"...
A potem "nasi światli przywódcy" przemalują nas na czarno, siebie na czerwono, wprowadzą "komunę" i znowu będą mieć kogo tępić i eliminować.
Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
>Może nasi światli przywódcy czekają aż bojówki ultraprawicowe zrobią "porządek", potem oczywiście "wyrażą ubolewanie" i "dadzą wyraz swemu oburzeniu"...

O, święta (kobieca) naiwności! Droga Gosiu, przecież wiadomo, że Nasi Kochani Przywódcy są nie tylko "światli", ale i wzorcowi moralnie. A tacy nie parają się "mokrą robotą", mają od tego innych. Dlatego też liczenie na ich "ubolewanie" i "oburzenie" (powinnaś dodać "święte"!) jest naiwnością. A "winę" i tak zwalą na PO i... na komuchów. Bo, gdyby komuchy nie były komuchami, to nikt nie musiałby ich teraz lać po pyskach... Proste? Jak kilo gwoździ lub obręcz na kole!

Serdecznie pozdrawiam licząc, że ze zdrówkiem wszystko w porządku.


fides ex necessitate esse non debet
Gosia (9452 punktów)
> Dlatego też liczenie na ich "ubolewanie" i "oburzenie" (powinnaś dodać "święte"!) jest naiwnością.

Teoretyzując,musieliby się "oburzać i ubolewać" ( nieszczerze, dodajmy),bo inaczej UE przykręciłaby kurek z forsą, a na wspomożenie ze strony Watykanu raczej nie ma co liczyć...

Pozdrawiam ( zdrowa jak pażdziernikowy rydz, czego i Tobie życzę)
Thorvoy (6588 punktów)
>O, święta (kobieca) naiwności! Droga Gosiu, przecież wiadomo, że Nasi Kochani Przywódcy są nie tylko "światli", ale i wzorcowi moralnie. A tacy nie parają się "mokrą robotą", mają od tego innych. Dlatego też liczenie na ich "ubolewanie" i "oburzenie" (powinnaś dodać "święte"!) jest naiwnością. A "winę" i tak zwalą na PO i... na komuchów.

Oj, ostatnio w modzie jest zwalanie na PO wszystkiego. Niedługo dowiemy się że Platformianie Obywatelscy odpowiedzialni są za trzęsienia ziemi i chorobę szalonych krów.

> Bo, gdyby komuchy nie były komuchami, to nikt nie musiałby ich teraz lać po pyskach... Proste? Jak kilo gwoździ lub obręcz na kole!

Jak świderek.
Wilhelm
Kiedys o tym pisalem, ze redwatch nie zamkna. Wielu mi niedowierzalo. No to macie.


"Jedes hinreichend mächtige formale System ist entweder widersprüchlich oder unvollständig." Kurt Gödel
qazad
Przecież sprawa nie zalezy od naszych organów scigania bezpośrednio, ponieważ serwer na ktorym umieszczona jest strona nalezał do firmy poza naszym krajem. Pierwszy kontakt z wymiarem sprawiedliwości z USA okazał się kulą w płot, gdyż w odpowiedzi nasza adminisrtacja otrzymał informację, że w USA nie można ocenzurować takiej strony-ze zwględu na wolność słowa i przekonań. Zamknięto więc na naszym rozdzimym podwórku tych, ktorzy nią administrowali- reszta leżała w gestii drugiej strony.

Ale może ja zapytam - co proponujesz ? Petycje do Kongresu USA o zmianę pierwszej(2. ?) poprawki do konstytucji ?
Fidel (4130 punktów)
>Przecież sprawa nie zalezy od naszych organów scigania bezpośrednio, ponieważ serwer na ktorym umieszczona jest strona nalezał do firmy poza naszym krajem.
Masz rację, że pewne działania nie leżały gestii naszych władz. Ale nasze władze jednoznacznie stwierdziły, że problem został definitywnie załatwiony, a osoby odpowiedzialne zostały aresztowane i oskarżone. A ja im uwierzyłem i wrócił mi spokojny sen .

>Ale może ja zapytam - co proponujesz ? Petycje do Kongresu USA o zmianę pierwszej(2. ?) poprawki do konstytucji ?
Nic nie proponuję uświadamiam jedynie, że cały cyrk związany z likwidacją tej witryny i szumne zapowiedzi radykalnego rozprawienia się z problemem, były jedynie grą polityczną mającą na celu ukazać skuteczność działania obecnie rządzącej ekipy i odsunąć pomówienia o ciche wspieranie skrajnej prawicy. Co z tego wyszło pozostawiam do indywidualnej oceny.


Fidel --> Fidelis --> pełen wiary --> WIARY W CZŁOWIEKA !
qazad
>>Przecież sprawa nie zalezy od naszych organów scigania bezpośrednio, ponieważ serwer na ktorym umieszczona jest strona nalezał do firmy poza naszym krajem.
>Masz rację, że pewne działania nie leżały gestii naszych władz. Ale nasze władze jednoznacznie stwierdziły, że problem został definitywnie załatwiony, a osoby odpowiedzialne zostały aresztowane i oskarżone.
-- bo tak własnie było - lokalny administrator po stronie polskiej został zatrzymany wraz ze współtowarzyszami. Natomiast nie wiem, jak sobie technicznie wyobrażasz próbe cenzurowania Internetu, a co ciekawsze, której inicjatywa wychodziła by ze strony wschodnioeuropejskiego państwa.
Fidel (4130 punktów)
>-- bo tak własnie było - lokalny administrator po stronie polskiej został zatrzymany wraz ze współtowarzyszami. Natomiast nie wiem, jak sobie technicznie wyobrażasz próbe cenzurowania Internetu, a co ciekawsze, której inicjatywa wychodziła by ze strony wschodnioeuropejskiego państwa.
Lokalny administrator miał hasła do zarządzania serwisem więc wystarczyło usunąć z niego szkodliwe treści, zmienić hasła i wstawić informacje o likwidacji strony. Więc albo aresztowali niewłaściwe osoby albo są zupełnymi ignorantami.

Fidel --> Fidelis --> pełen wiary --> WIARY W CZŁOWIEKA !
rozumek
>Lokalny administrator miał hasła do zarządzania serwisem więc wystarczyło usunąć z niego szkodliwe treści, zmienić hasła i wstawić informacje o likwidacji strony. Więc albo aresztowali niewłaściwe osoby albo są zupełnymi ignorantami.
Oczywiście aresztowali "ręce", a nie "głowy", czyli "czarnych", a nie wrednych. Ci wredni, za komuny byli czerwoni, teraz są czarni, a gdy przyjdzie pora przefarbują się na zielono i będą zwalczać czarnych (już się tacy wśród czarnych pojawiają). W każdym ustroju i każdym państwie, są ludzie, którzy zamiast szukać tych, którym mogą pomóc żyć, wolą szukać tych, którzy im przeszkadzają w podjęciu jakiegokolwiek współżycia z innymi. Niestety, ale ten typ ludzi rzadko gromadzi się akurat w służbach publicznych (np. SB czy UB). Zawsze wolą tworzyć niezbyt liczne partie polityczne, szukać poparcia tłumów i wobec innych stosować odpowiedzialność grupową. A w stosownych okolicznościach, we własnej partii potrafią wskazać czarną owcę, która "zmusiła" ich do wstąpienia do takiej akurat partii. Jakoś tak odnoszę wrażenie, że najmniej skłonnych do jakiejkolwiek współpracy z innymi zgromadziła PO, ale może się mylę.
qazad
>>-- bo tak własnie było - lokalny administrator po stronie polskiej został zatrzymany wraz ze współtowarzyszami. Natomiast nie wiem, jak sobie technicznie wyobrażasz próbe cenzurowania Internetu, a co ciekawsze, której inicjatywa wychodziła by ze strony wschodnioeuropejskiego państwa.
>Lokalny administrator miał hasła do zarządzania serwisem więc wystarczyło usunąć z niego szkodliwe treści, zmienić hasła i wstawić informacje o likwidacji strony. Więc albo aresztowali niewłaściwe osoby albo są zupełnymi ignorantami.

---- trzeba jeszcze wiedzieć, czy do realizacji zobowiązań wynikających z legalnie podpisanej umowy hostingowej pomiedzy zagraniczną firma a polskim klientem, może ingerować polski wymiar sprawiedliwości. Ja tego nie wiem, ale może Ty tak. Po drugie, nie wiadomo czy, nowy redwatch jest na tym samym serwerze i czy strona jest otworzona na starej umowie hostingowej. A po trzecie - skoro to jest spora organizacja, nie wierze, by problemem było założenie nowej strony. Takie rzeczy można załatwić w jeden dzień.
qazad
W zasadzie mam jeszcze jedno pytanie- po linkach z podanego adresu (redwatch.info) wpadłem na kilka cytatów znanych ludzi nt. Żydów.

Voltaire (francuski filozof i pisarz XVIII w.) :
"Dlaczego Żydzi są znienawidzeni? Jest to nieuchronny skutek ich praw :albo musza pokonać każdego, albo być znienawidzonymi przez cala ludzkość" "Naród żydowski ośmiela się ujawniać nieprzejednaną nienawiść do wszystkich narodów i buntuje się przeciwko wszystkim prawom".
"Znajdziecie w Żydach jedynie barbarzyński naród, który przez długi czas łączył skąpstwo z najbardziej obrzydłymi zabobonami i nieprzezwyciężoną nienawiścią do ludów, które ich tolerują i na których żydzi się bogacą".
"Wszyscy oni maja wrodzony fanatyzm, tak jak Bretończycy czy Niemcy rodzą się z jasnymi włosami. Nie byłbym ani trochę zdziwiony, gdyby ten naród stal się śmiertelnym zagrożeniem dla ludzkości".


Pytanie to kierowane jest do osób, ktore podpisją się dwiema rękami pod patronem ORS im.De Voltaire'a - gdyż zapewno muszą miec wiedzę na ten temat. Czy owy stosunek do Żydów patrona jest znany jakoś szerzej i czy jest wiarygodny ?
Gosia (9452 punktów)
I co w zasadzie ma z tego cytatu wynikać? Voltaire nie lubił Żydów - jego problem.Nie był bogiem, aby wszystkie jego myśli przyjmować z dobrodziejstwem inwentarza, tylko dlatego, że ON to powiedział.
Osobiście, zwracam większą uwagę na to CO się do mnie mówi, niż KTO to mówi.

Pozdrawiam.
qazad
>I co w zasadzie ma z tego cytatu wynikać? Voltaire nie lubił Żydów - jego problem.Nie był bogiem, aby wszystkie jego myśli przyjmować z dobrodziejstwem inwentarza, tylko dlatego, że ON to powiedział.
>Osobiście, zwracam większą uwagę na to CO się do mnie mówi, niż KTO to mówi.
>Pozdrawiam.
>

Przyznam szczerze, że to pytanie bardziej skierowane było do Agnosiewicza ponieważ już kilkukrotnie zamennie bronił Woltera (badź wykazywał jego naiwność), lub placownika gdyż cenie sobię jego mocno wyważone podejscie do najróżniejszych spraw.
rozumek
>I co w zasadzie ma z tego cytatu wynikać? Voltaire nie lubił Żydów -
A skąd ten wniosek? Ja, wielu Żydów lubię (nawet bardzo), a jednak zgadzam się z Voltairem, bo nienawidzę, gdy którykolwiek z nich (nawet najbardziej lubiany) mówi mi, że jest takim samym Polakiem jak ja, tyle że Żydem. Co to niby oznacza? Wszyscy Polacy są Żydami, czy może narodu polskiego nie ma, a jest tylko żydowski, zamieszkujący Polskę z NIKIM? Mnie tu nie ma, czy ich? Jeśli ich, to kto mi opowiada takie głupoty? Mam omamy słuchowe? A może wzrokowe, gdy widzę, że niejeden polski Żyd, współpracuje lojalniej z zagranicznymi Żydami niż ze mną?

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365