Racjonalista - Strona głównaDo treści
Pasja według ks. Piotra

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
20-08-2023 06:20haish (2905 punktów)Pasja według ks. Piotra
Ocena 1 na 1
Według relacji świadków duchowny miał się tłumaczyć, że "podniecił go widok fal".

www.msn.co(*)a02c40c787df4e1b1849eb25&ei=17
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Duch Prawdy (14787 punktów)
Celibat przyczyną dewiacji.

"Zniszczymy tych ludzi!" J. Kaczyński, Chojnice 08.12.2022

DUCH


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
okragly (21676 punktów)
>Według relacji świadków duchowny miał się tłumaczyć, że "podniecił go widok fal".
panta rei
szkoda mi chłopa
w raju chodziliśmy nago, nie było takich problemów
20-08-2023 23:01 
 Ocena 2 na 2
haish (2905 punktów)
>>Według relacji świadków duchowny miał się tłumaczyć, że "podniecił go widok fal".
>panta rei
>szkoda mi chłopa
>w raju chodziliśmy nago, nie było takich problemów

W sumie masturbację można uważać za zabieg higieniczny i potrzebę fizjologiczną - popęd płciowy wynikający z instynktu i podsycany hormonami musi znaleźć ujście - napięcie powinno się rozładować.
Masturbacja zwana onanizmem jest w sumie najmniejszym 'złem'.
Gdy mamy katar nos wycieramy w chustkę, gdy dokucza nam kaszel odkrztuszamy i wypluwamy (onegdaj popularne były spluwaczki w miejscach publicznych). Gdy poziom hormonów wzrasta pojawia się napięcie i .................. .
O ile wycieranie nosa, odkrztuszanie jest dopuszczalne aby czynić to publicznie, to jednak skoro publicznie nie chodzimy nago to i nie należy masturbować się publicznie - poza tym osoby o tzw ponętnych ciałach i narządach(płciowych) należą raczej do nielicznej mniejszości.

Ciekawe co by było gdyby ksiądz Piotr odprawiał nabożeństwo, a wierni podczas pieśni religijnej zrobiliby 'falę'?
I wtenczas - "co dwie 'głowy' , to nie jedna"(prącie ma ponoć łepek).

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365