Racjonalista - Strona głównaDo treści
A to POLSKA (z kartonu i dykty) własnie ......

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
22-08-2023 22:31haish (2904 punktów)A to POLSKA (z kartonu i dykty) własnie ......
www.msn.co(*)92074de3a481901637237787&ei=28

www.prohumanum.org/

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego Pro Humanum – organizacja pozarządowa założona w 2006 roku, zajmująca się szeroko pojętymi prawami człowieka i walką z dyskryminacją. Historia i współczesność Stowarzyszenie Pro Humanum powstało w 2006 roku z inicjatywy Jolanty Lange i jej przyjaciół<b/>.

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

DestinyBaird (2 punktów)
Stowarzyszenie Pro Humanum to istotna inicjatywa, walcząca o prawa człowieka i przeciwdziałająca dyskryminacji. Jego historia sięga 2006 roku, gdy Jolanta Lange i przyjaciele postanowili działać.
haish (2904 punktów)
>Stowarzyszenie Pro Humanum to istotna inicjatywa, walcząca o prawa człowieka i przeciwdziałająca dyskryminacji. Jego historia sięga 2006 roku, gdy Jolanta Lange i przyjaciele postanowili działać.

Zastanawiające jest, że takie istotne inicjatywy współtworzą i stoją na ich czele ludzie uzależnieni od służb specjalnych.
To jest akurat jakieś mało znane stowarzyszenie, ale przykład 'Solidarności' i jej lidera
'Bolka' również ksywa 'Ponton' jest znana wszystkim w Polsce - wdowa po Kiszczaku przekazała
akta do IPN, zaś wcześniej tenże 'Bolek' będąc prezydentem RP pobrał jakieś tajne dokumenty
z archiwum MSW i zwrócił niekompletne - złapany za rękę twierdzi, że to nie jego ręka.
27-08-2023 15:18 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>'Bolka' również ksywa 'Ponton' jest znana wszystkim w Polsce - wdowa po Kiszczaku przekazała
>akta do IPN, zaś wcześniej tenże 'Bolek' będąc prezydentem RP pobrał jakieś tajne dokumenty
>z archiwum MSW i zwrócił niekompletne - złapany za rękę twierdzi, że to nie jego ręka.

Takie gadanie jakby istniała jakakolwiek sprawiedliwość uniwersalna i którykolwiek człowiek działał z powodu wartości jakie ta sprawiedliwość określa a nie dla władzy nad innym człowiekiem.

Wszyscy jesteśmy tacy sami.

Od czynienia innym człowiekowi krzywdy dla własnej korzyści powstrzymuje nas jedynie jawność, biurokracja, potrzeba przynależności społecznej i groźba wykluczenia społecznego.

Każdy człowiek jest w połowie zły i w połowie dobry.

Większość ludzi wypiera ze świadomości swoje ciemne strony albo w ogóle nie jest ich świadoma.

W gruncie rzeczy jesteśmy już najlepszą wersją siebie, bo chodzi w końcu o nasze życie.
Lepsi nie potrafimy być.

Wszystkie emocje jakie panują nad ludzkim umysłem rozwinęły się ewolucyjnie.

W niektórych społeczeństwach ewolucja postąpiła dalej a w innych pozostaje wciąż na nikim poziomie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Wszystkie emocje jakie panują nad ludzkim umysłem rozwinęły się ewolucyjnie.
>

żydowska propaganda non stop napuszcza prostaków na ludzi majętnych, podając jakie to majątki mogą posiadać. W takim bydlęciu od razu rodzi się nienawiść, do tych co są mądrzy i coś mają.
Hamerlik uważasz, że bezinteresowna zawiść u idiotów rozwinęła się ewolucyjnie ???

W Berlinie nastąpi zderzenie dwóch światów. Na przeciw klubu gejowskiego Busche Club ma zostać zakwaterowanych od 650 do 1000 młodych mężczyzn z Syrii i Afganistanu.
Carla Pahlau, szefowa klubu homoseksualnego, uważa, że ​​to skończy się źle.

Hamerlik będziesz mógł tam obserwować emocje, jakie tam wyzwoli ewolucja mieszaniem genów.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>żydowska propaganda non stop napuszcza prostaków na ludzi majętnych, podając jakie to majątki mogą posiadać. W takim bydlęciu od razu rodzi się nienawiść, do tych co są mądrzy i coś mają.
>Hamerlik uważasz, że bezinteresowna zawiść u idiotów rozwinęła się ewolucyjnie ???

Byli już tacy w historii ludzkości, którzy szczuli na Żydów i zapewniali, że świat bez Żydów stanie się lepszy.

Nic dobrego z tego nie wynikło

Byli też tacy, którzy sądzili, że największym problemem ludzkości jest homoseksualizm i twierdzili, że gdy ludzkość pozbędzie się homoseksualistów, to nie będzie miała już więcej problemów. Wielu homoseksualistów straciło swoje życie i żadnego problemu to nie rozwiązało.

Zawiść jest naturalnym uczuciem, które ma zabezpieczać społeczeństwo przed rozwinięciem się w nim pasożytniczej grupy albo jednostki. Natura broni życia przez obronę stada, które byłoby zagrożone obecnością pasożytów.

Gdyby istniała publicznie jawna księga kapitału opisująca rozkład wszelkiej własności i historię jego powstania umiarkowana, to zdrowa zawiść przekształcałaby się w zdrowe umowy między jednostkami i grupami, rozwiązując na bieżąco konflikty interesów i dając wszystkimi moc i siłę.

Najgorsze są tajemnice prowadzące do patologicznych umów społecznych, bo ich ostatecznymi konsekwencjami są ludzką nienawiść, wojny i śmierć.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Byli już tacy w historii ludzkości, którzy szczuli na Żydów i zapewniali, że świat bez Żydów >stanie się lepszy.
>Nic dobrego z tego nie wynikło.

Żydów niemieckich nie wymordowano dlatego, że byli Żydami tylko dlatego, że byli komunistami i zagrozili hegemonii Brytyjczyków oraz planom przejęcia hegemonii przez Żydów amerykańskich.
Tak powstało imperium Żydów amerykańskich, na krwi Żydów, Europejczyków i gruzach Europy.
Uważasz, że imperium Żydów amerykańskich nie jest dobre ??
Dzisiaj jakby rozwój Chin był wynikiem pracy Żydów, to Żydzi amerykańscy, bez wahania, wymordowali by tych Żydów.
W 1937 r. w ZSRR wymordowano struktury cywilne i wojskowe stworzone przez Żydów niemieckich. Byli to głównie Żydzi i zostali wymordowani przez ŻYDÓW. Był nawet taki Żyd co truł swoich rodaków, którzy pełnili jakieś funkcje w aparacie ZSRR. Nazywał się Grigorij Majranowski. Żyd Karol Wiktorowicz Pauker, był ochroniarzem Stalina, miał nie jedno życie na sumieniu, dla zatarcia śladów rozstrzelano go 14 sierpnia 1937 r.
Żydzi muszą dojść do tego, kto wydał rozkazy: Naumowi Eitingonowi zamordowania Lwa Dawidowicza Bronsteina i Lwu Zacharowiczowi Mechlisowi zamordowania Iona Jakira. Głównych Żydów, którzy stworzyli filary ZSRR, ZAMORDOWALI ŻYDZI.
Jak to Hamerlik wytłumaczysz ??
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jak to Hamerlik wytłumaczysz ??

Żydzi niemieccy i rosyjscy są dobrzy ale amerykańscy już źli. Domyślam się, że w tym chodzić może o podział na cywilizację kontynentalną i cywilizację morską. Ci na morzu od zawsze byli piratami, bandytami, złodziejami a Ci na lądzie pole konikiem orali od świtu do nocy, żeby na koniec morski bandyta miał co ukraść.

youtu.be/5VCiU1osa3w
haish (2904 punktów)
>>Wszystkie emocje jakie panują nad ludzkim umysłem rozwinęły się ewolucyjnie.
>>
>żydowska propaganda non stop napuszcza prostaków na ludzi majętnych, podając jakie to majątki mogą posiadać. W takim bydlęciu od razu rodzi się nienawiść, do tych co są mądrzy i coś mają.
>Hamerlik uważasz, że bezinteresowna zawiść u idiotów rozwinęła się ewolucyjnie ???
>W Berlinie nastąpi zderzenie dwóch światów. Na przeciw klubu gejowskiego Busche Club ma zostać zakwaterowanych od 650 do 1000 młodych mężczyzn z Syrii i Afganistanu.
>Carla Pahlau, szefowa klubu homoseksualnego, uważa, że ​​to skończy się źle. Hamerlik będziesz mógł tam obserwować emocje, jakie tam wyzwoli ewolucja mieszaniem genów.

Akurat Syryjczycy nie tak bardzo jak Afgańczycy skłaniają się ku pedalstwu. W przypadku Afgańczyków pedalstwo jest uświęcone wielowiekową tradycją większość Afgańczyków jest przekonana, że kobieta jest z natury nieczysta. Tak więc Niemcy dbają o dialog między kulturami europejską i azjatycką.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Tak więc Niemcy dbają o dialog między kulturami europejską i azjatycką.

Niemcy nauczyli się, że obozy koncentracyjne i getta prowadzą do społecznej katastrofy.

Wiedzą też, że nowe idee i innowacyjne projekty powstają z multikulti. W jednokulturowych bańkach ideologicznych nie powstaje nic nowego, bo tam nikt sobie nie pozwala na wyjście z mainstreamu myślowego. W jednorodnej kulturze wszyscy myślą to samo a procesy myślowe wciąż się powtarzają bez żadnej zmiany.

Takimi jednorodnymi kulturami są np. kultury rosyjska i chińska. Co prawda Chińczycy nauczyli się doskonale kopiować zachodnie idee i nawet rozwijać je lepiej od Zachodu ale sami nic nowego nie wymyślili i pewnie nie wymyślą.

Najbardziej twórcze są kraje, do których migracja jest największa. Co prawda masa w nich problemów ale z tego bólu właśnie powstaje lepszosc i nowoczesność.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Takimi jednorodnymi kulturami są np. kultury rosyjska i chińska. Co prawda Chińczycy nauczyli >się doskonale kopiować zachodnie idee i nawet rozwijać je lepiej od Zachodu ale sami nic nowego >nie wymyślili i pewnie nie wymyślą.
>Najbardziej twórcze są kraje, do których migracja jest największa. Co prawda masa w nich >problemów ale z tego bólu właśnie powstaje lepszosc i nowoczesność.
>

Ale bzdury. Chińczycy wydają rocznie na badania w dziedzinie elektroniki więcej niż reszta świata. Chińczycy teraz opanowali technologię 5 nm. i pracują nad technologią 3 nm. Amerykanie doszli do 7 nm. Rosjanie są najlepsi w rakietach hipersonicznych i przez to Anglosasi swoje lotniskowce będą złomować i budować okręty podwodne. Chińczycy już opracowali metodę wykrywania okrętów podwodnych.
Hamerlik, wizje, że multikulti są w stanie dorównać potęgom światowym, możesz w przedszkolu opowiadać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ale bzdury. Chińczycy wydają rocznie na badania w dziedzinie elektroniki więcej niż reszta świata. Chińczycy teraz opanowali technologię 5 nm. i pracują nad technologią 3 nm. Amerykanie doszli do 7 nm. Rosjanie są najlepsi w rakietach hipersonicznych i przez to Anglosasi swoje lotniskowce będą złomować i budować okręty podwodne. Chińczycy już opracowali metodę wykrywania okrętów podwodnych.
>Hamerlik, wizje, że multikulti są w stanie dorównać potęgom światowym, możesz w przedszkolu opowiadać.

Bramek logicznych zapewne nie wymyślił Chińczyk. Silników odrzutowych pewnie też nie.

To już więcej nowych pomysłów od Chińczyków miel chyba Rosjanie ale u nich to była logika wojenna. Wróg czający się za bramą był źródłem nowych idei Rosjan.

To z Zachodniej tolerancji i z obserwacji odmienności wywodzi się ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań.

Chińczycy potrafią zrobić coś lepiej jak się im pokaże co należy zrobić ale sami nowości nie wymyślą, co nie dziwi, bo ideologia społeczeństwa Chińskiego nakłada im potężne kajdany na wolnomyślicielstwo.

W chińskiej Polityce nie wolno myśleć niezgodnie z ideologią państwa. To się potem przekłada na myślenie naukowe.

Chciałem swój wątek o dualizmie energii zamieścić także na chińskim forum, gdzie ludzie wymieniają się różnymi myślami ale nie udało mi się znaleźć nawet jednego chińskiego forum internetowego i nawet używałem przy tym chińskich wyszukiwarek.

Forum internetowe z działem fizyka chińskim wyszukiwarkom jest nieznane.

Znalazłem tylko fora naukowców spotykających się w realu z udziałem profesorów, doktorów, pitu, pitu.

Nikt nie odbiera Chińczykom roli inżynierów czy innych wyrobników cudzych idei ale to nie są architekci, w odróżnieniu np. od Żydów czy Amerykanów.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>Nikt nie odbiera Chińczykom roli inżynierów czy innych wyrobników cudzych idei ale to nie są >architekci, w odróżnieniu np. od Żydów czy Amerykanów.

Następny z kompleksem niewolnika, który przybył do metropolii i mu widok bogactwa poprzewracał w szarych komórkach. Nie rozumie skąd to bogactwo pochodzi i mu się wydaje, że jest ono dziełem nadludzi i jakiejś ich "demokracji".
DestinyBaird (2 punktów)
Dziś kontynuują tę misję, włączając młodych ludzi w sprawy społeczne. Warto poznać ich działania. Jeśli chcesz pogłębić wiedzę, polecam stronę goit.global znaleziesz tam cenne informacje na temat rozwoju osobistego i umiejętności, które przydadzą się we współczesnym świecie. Przyłącz się do ich społeczności i ucz się razem z innymi!

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365