Racjonalista - Strona głównaDo treści
PKP Intercity

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
04-11-2023 12:35okragly (21676 punktów)PKP Intercity
0 na 2
za poprzedniego tuska była likwidacja PKP, (lini i pasażerów) o 50% i PKS-u
Za konserwatywnych socjalistów z PiS, PKP Intercity, największy kolejowy przewoźnik dalekobieżny podwoił liczbę pasażerów do 60 mln/rocznie, szkoda że znowu wracamy do indywidualizmu, wolności, własności, że tylko SUV-y na autostradzie będą pełnoprawnym srodkiem transportu
Znowu będziemy biednieć, tak jak za naszego innego (libkowego) bohatera, balcerowicza,
Liberalizm jest antyludzki
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

alsor (3283 punktów)
>za poprzedniego tuska była likwidacja PKP, (lini i pasażerów) o 50% i PKS-u
>Za konserwatywnych socjalistów z PiS, PKP Intercity, największy kolejowy przewoźnik dalekobieżny
>podwoił liczbę pasażerów do 60 mln/rocznie, szkoda że znowu wracamy do indywidualizmu, wolności,
>własności, że tylko SUV-y na autostradzie będą pełnoprawnym srodkiem transportu
>Znowu będziemy biednieć, tak jak za naszego innego (libkowego) bohatera, balcerowicza,
>Liberalizm jest antyludzki

a kto ci powiedział że Tusk ma tu coś do powiedzenia?

on przegrał dawno temu, a Trupy nie mają głosu.
TyDraniu (6569 punktów)
>za poprzedniego tuska była likwidacja PKP, (lini i pasażerów) o 50% i PKS-u
>Za konserwatywnych socjalistów z PiS, PKP Intercity, największy kolejowy przewoźnik dalekobieżny podwoił liczbę pasażerów

PKP Intercity to spółka akcyjna, dotowana przez skarb państwa po pół miliarda PLN rocznie. Wspomniał Pan o PKS-ie, ale nie napisał, o ile PKS powiększył liczbę linii za konserwatywnych socjalistów z PiS.

Wg GUS za poprzedniego tuska było ponad 788 tys. km linii autobusowych. Natomiast W 2021 r. łączna długość linii krajowych wyniosła 398,9 tys. km (o 390 tys. km mniej i o 81,5 tys. mniej niż w 2020r.).
06-11-2023 13:08 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)
>>za poprzedniego tuska była likwidacja PKP, (lini i pasażerów) o 50% i PKS-u
>>Za konserwatywnych socjalistów z PiS, PKP Intercity, największy kolejowy przewoźnik dalekobieżny podwoił liczbę pasażerów
>PKP Intercity to spółka akcyjna, dotowana przez skarb państwa po pół miliarda PLN rocznie.
a autostrady dla SUV-ów to kto dotuje?
biedni z podatków od chleba,
bogaci (na pewno nasz guru kulczyk) nie płaca podatków

>Wspomniał Pan
jestem ham, potomek niewolników panów (chłopów pańszczyźnianych) zwracanie się do mnie per pan uważam za obraźliwe

>o PKS-ie, ale nie napisał, o ile PKS powiększył liczbę linii za konserwatywnych socjalistów z PiS. Wg GUS za poprzedniego tuska było ponad 788 tys. km linii autobusowych. Natomiast W 2021 r. łączna długość linii krajowych wyniosła 398,9 tys. km (o 390 tys. km mniej i o 81,5 tys. mniej niż w 2020r.).
kiedyś szedłem na dworzec, patrzyłem rozkład jazdy, wsiadałem i jechałem
Dzisiaj mam 10 firm, kazda startuje z innego przystanku w mieście, ma inne ceny, promocje, sraki i owaki, kto to ogarnia? tylko kulczyki i inne janusze biznesu

liberalizm (INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ) to dla mnie strata czasu, kiedy porównam w internecie (a nie wszyscy potrafią i o to chodzi) co, kto, gdzie i za ile, strace 2 godziny, i o to chodzi patoelitom
a jak Pan wie, czas to dobro rzadkie, straconego czasu nikt nie dogoni
liberalizm to niewolnictwo

tak samo w PKP, balcerowicz, profesor ekonomi, premier, minister, prezes banku, podzielił PKP na 23 niezależne firmy, jaki głupek ten nasz libkowy geniusz
dla niego najważniejszy był "geniusz" kulczyk (który wybudował sobie dom rodowy w Szwajcari z złotymi kiblami, co za głupek) z jego SUVami i dla niego budowal autostrady, za nasze, libków niedorozwojków pieniądze

w Chinach budują rocznie tyle lini kolejowych co my mamy w naszym kraju, dla pociagów pędzących 400 km/godzine, ale my sie wzorujemy na usazydzie (indywidualność, wolność, własność) gdzie nie ma kolei, kazdy jeździ wielkim pikapem

ostatnio przewodniczaca UE podziękowała kolejom Ukrainy, dzieki nim armia Ukrainy jeszcze trwa
Paweł_P (417 punktów)

>Znowu będziemy biednieć,

Wyluzuj , Pisiorku. Na szczęście naród to nie są kretyni, którzy nie widzą dewastacji Polski za rządów kaczej sitwy.
08-11-2023 11:07 
 Ocena 1 na 1
Wolnośćmyśli (1516 punktów)
Zobaczysz dewastację jak tuskowa ekipa wyprzeda wszystko od Bugu do Odry za psi pieniądz.
08-11-2023 21:03 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)
>>Znowu będziemy biednieć,
>Wyluzuj , Pisiorku. Na szczęście naród to nie są kretyni, którzy nie widzą dewastacji Polski za rządów kaczej sitwy.
libland (liberalny land) to wstecznictwo, juz niedługo zobaczysz żebrzących, bezrobotnych, bezdomnych, niewolnik musi sie bac, taki bat na nas, libkow niedorozwojkow (groźba bezrobocia, bezdomności) włączy ci 7 bieg i o to chodzi patoelitom
W pracy jak bedziesz chciał podwyżkę usłyszysz , jak ci sie nie podoba to s********j, na twoje miejsce jest 20 chetnych,
zrobisz się malutki i o to chodzi patoelitom z tym liberalizmem (indywidualizm, wolnośc, własność)

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365