>>>Słyszałem od Polaków, że w Holandii nie są specjalnie lubiani. >>Jadący do Holandii zapewne lubi Holendrów, ale ciekawe za co. >Prawdopodobnie za to, że są, gdyż bez nich nie byłoby Holandii a "jadący" nie miałby dokąd... i nie mógłby o to zapytać ludzi. Jednak tych, którzy po prostu są, jest więcej, więc zaciekawienie czym podyktowany jest wybór kraju Holendrów pozostaje niezaspokojone. [Tu następowałaby emotikona z wystawionym językiem, ale czemuś (a tutaj ta z perskim okiem) nie śmiem...]
cr
|