Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dlaczego życie w Indiach jest takie trudne?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
04-02-2024 15:23tenzuta (2 punktów)Dlaczego życie w Indiach jest takie trudne?
Jest to najgorsze dla ludzi z niższej klasy ekonomicznej, ale nawet dla klasy średniej, dlaczego jest to tak do bani? Wszędzie komary, przerażające psy nękające na ulicach, bezwzględna konkurencja w każdej przestrzeni, ludzie jadący w kierunku przeciwnym do ruchu drogowego – dlaczego nie ma zdrowego rozsądku, aby każdemu choć trochę ułatwić życie?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

okragly (21676 punktów)
>Dlaczego życie w Indiach jest takie trudne?
bo mają łatwo,
zbiory 3 x /rok

taki bambus w ciągu doby, mogą przyrastać nawet 200 cm!
to lekki i wytrzymały materiał budowlany, stolarski, galanteryjny, wykorzystywany do wyrobu desek do krojenia żywności, na plecionki, do wyrobu parkietów, łuków, fletów, wędek, domów.
Młode pędy są jadalne, z ziaren można robić chleb.


fizyka jest bogiem ojcem... chemia jego córką...... a biologia, duchem świętym
mamy św trójcę racjonalistów
Thoter (6650 punktów)
>>Dlaczego życie w Indiach jest takie trudne?

>bo mają łatwo,
>zbiory 3 x /rok
>

Indie mają większy areał ziemi uprawnej jak Chiny a zbierają mniej plonów.
Chińczycy cały czas inwestują w systemy irygacyjne a Hindusi pogłębiają studnie.
Żydzi amerykańscy pracują nad tym by doprowadzić do wojny pomiędzy Chińczykami a Hindusami.
tenzuta (2 punktów)
>Jest to najgorsze dla ludzi z niższej klasy ekonomicznej, ale nawet dla klasy średniej, dlaczego
>jest to tak do bani? Wszędzie komary, przerażające psy nękające na ulicach, bezwzględna konkurencja
>w każdej przestrzeni, ludzie jadący w kierunku przeciwnym do ruchu drogowego - dlaczego nie ma 9apps.ooo/
>zdrowego rozsądku, aby każdemu choć trochę ułatwić życie?

I got this,...

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365