 |
Mężczyźni, którzy wymeldowali się ze społeczeństwa, jak leci Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 28-02-2024 14:47 | bankone (2 punktów) | Mężczyźni, którzy wymeldowali się ze społeczeństwa, jak leci | ostatnio dużo myślałem i po prostu zaczyna mnie męczyć życie w mieście, praca od 9 do 17 w pracy, której nienawidzisz, płacenie za samochód, żeby dojechać do pracy, ta sama praca, której nienawidzisz, życie w przecenionym pudełku na niebie, goniąc za przedmiotami materialnymi, żyjąc weekendem...obserwując, jak wszyscy wokół ciebie próbują wspiąć się po tej samej drabinie donikąd i odrętwiają się jedzeniem, alkoholem, mediami społecznościowymi i przedmiotami materialnymi... to wszystko po prostu zaczyna się to wydawać bezsensowne i wszyscy po prostu akceptują, że „tak po prostu jest”, podporządkuj się i stań się trybikiem… przynajmniej masz emeryturę, na którą możesz się doczekać… ugh
Ilu z Was się sprawdziło? i co zrobiłeś? czy przeprowadziłeś się na wieś, zmieniłeś zawód, w jaki sposób się „sprawdziłeś”? i czy jesteś teraz szczęśliwszy i bardziej zadowolony z życia? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | endymion (638 punktów) | >ostatnio dużo myślałem i po prostu zaczyna mnie męczyć życie w mieście, praca od 9 do 17 w pracy, >której nienawidzisz, płacenie za samochód, żeby dojechać do pracy, ta sama praca, której >nienawidzisz, życie w przecenionym pudełku na niebie, goniąc za przedmiotami materialnymi, żyjąc >weekendem...obserwując, jak wszyscy wokół ciebie próbują wspiąć się po tej samej drabinie donikąd i >odrętwiają się jedzeniem, alkoholem, mediami społecznościowymi i przedmiotami materialnymi... to >wszystko po prostu zaczyna się to wydawać bezsensowne i wszyscy po prostu akceptują, że "tak >po prostu jest", podporządkuj się i stań się trybikiem... przynajmniej masz emeryturę, na >którą możesz się doczekać... ugh >Ilu z Was się sprawdziło? i co zrobiłeś? czy przeprowadziłeś się na wieś, zmieniłeś zawód, w jaki >sposób się "sprawdziłeś"? i czy jesteś teraz szczęśliwszy i bardziej zadowolony z życia?
Mogę tylko poradzić Ci jedną rzecz: nie czekaj z życiem do starości. Nie licz, że jak już to się skończy to sobie na emeryturze pożyjesz - nie będzie Ci się nic chciało, nie będziesz miał siły ani zdrowia. Praca na etacie to nic innego jak spieniężanie swojego czasu. Czas nie równa się pieniądz, bo gdy teraz sprzedasz go w nadmiarze, np. pracując po 12 godzin dziennie mając załóżmy 25 lat za nawet 30 zł za godzinę, to na starość nie będziesz mógł pieniędzy wymienić z powrotem na czas swojej młodości nawet 30mln zł za godzinę
|
|
| bankone (2 punktów) | > ostatnio dużo myślałem i po prostu zaczyna mnie męczyć życie w mieście, praca od 9 do 17 w pracy,> której nienawidzisz, płacenie za samochód, żeby dojechać do pracy, ta sama praca, której> nienawidzisz, życie w przecenionym pudełku na niebie, goniąc za przedmiotami materialnymi, żyjąc> weekendem...obserwując, jak wszyscy wokół ciebie próbują wspiąć się po tej samej drabinie donikąd i> odrętwiają się jedzeniem, alkoholem, mediami społecznościowymi i przedmiotami materialnymi... to> wszystko po prostu zaczyna się to wydawać bezsensowne i wszyscy po prostu akceptują, że "tak> po prostu jest", podporządkuj się i stań się trybikiem... przynajmniej masz emeryturę, na> którą możesz się doczekać... ugh> Ilu z Was się sprawdziło? i co zrobiłeś? czy przeprowadziłeś się na wieś, zmieniłeś zawód, w jaki> sposób się "sprawdziłeś"? i czy jesteś teraz szczęśliwszy i bardziej zadowolony z życia?i got this... tutuapp.uno/
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|