 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 19-03-2024 14:30 | okragly (21676 punktów) | partia | panstwo, gospodarka, partia, to powinienen być jeden organizm, w którym kulczyków, januszy biznesu czy inne patoelity, jak balcerowicz, tusk, powinno się wycinac*, jak rak, bo w istocie sa nowotworem na organizmie jakim jest państwo *) wysyłac do usazyda, tam w kraju libkow odniosą ogromny sukces, tu sie ogromnie marnują | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | Berzerac (5671 punktów) | >panstwo, gospodarka, partia, to powinienen być jeden organizm, w którym kulczyków, januszy biznesu >czy inne patoelity, jak balcerowicz, tusk, powinno się wycinac*, jak rak, bo w istocie sa nowotworem >na organizmie jakim jest państwo
Niedawno Hamerlik postulował o powszechnym dostępie do broni. Już wiem, w jaki sposób ty byś z tego prawa skorzystał.
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>panstwo, gospodarka, partia, to powinienen być jeden organizm, w którym kulczyków, januszy biznesu >>czy inne patoelity, jak balcerowicz, tusk, powinno się wycinac*, jak rak, bo w istocie sa nowotworem >>na organizmie jakim jest państwo >Niedawno Hamerlik postulował o powszechnym dostępie do broni. Już wiem, w jaki sposób ty byś z tego prawa skorzystał. jesli potraktujemy Polskę jako organizm to mamy w nim pasożyty żywiące się na jego organizmie, osłabiającego jego zywotność, trzeba się ich jakoś pozbyć, z kałem, moczem, chemioterapią, radioterapią, lub zabiegem, po czym najlepiej eksportowac ich do właściciela czyli usazyda
wszystkimi patogenami, pasozytami, zostaliśmy zainfekowani przez usazyda
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym św trójca racjonalistów wg okraglego
|
|
|  | 1 na 1 | Thoter (6650 punktów) |
> jesli potraktujemy Polskę jako organizm to mamy w nim pasożyty żywiące się na jego organizmie, >osłabiającego jego zywotność, trzeba się ich jakoś pozbyć, z kałem, moczem, chemioterapią, >radioterapią, lub zabiegem, po czym najlepiej eksportowac ich do właściciela czyli usazyda> wszystkimi patogenami, pasozytami, zostaliśmy zainfekowani przez usazyda> www.newswe(*)wakuowali-sie-z-miasta/bkmcyzdKabul 2021 jak Sajgon 1975? Jak wyglądał upadek stolicy Wietnamu Południowegopl.wikipedia.org/wiki/Operacja_Frequent_WindOperacja Frequent Wind - operacja wojskowa, której celem była ewakuacja drogą powietrzną Amerykanów oraz niektórych południowych Wietnamczyków z Sajgonu, stolicy Wietnamu Południowego, przed przejęciem miasta przez Ludową Armię Wietnamu i Wietkong. Operację przeprowadzono w dniach 29-30 kwietnia 1975 roku, w ostatnich dniach wojny wietnamskiej. W jej ramach ponad 7000 osób zostało ewakuowanych helikopterami z różnych punktów Sajgonu.wiadomosci(*)ul-ewakuacja-ambasady-usa.htmlEwakuacja ambasady USA w Kabulu. Zobacz NAGRANIE z helikopterówwww.pap.pl(*)ganistanie-na-jej-dachu-ladujawww.wnp.pl(*)ony-zbrojnych-band,813115.htmlpolskierad(*)wieziono-helikopterami-70-osobpolskierad(*)laruje-wsparcie-dla-prezydentatvn24.pl/r(*)ie-przed-atakami-rr716-2595288tvn24.pl/s(*)plomatyczny-ra917560-ls2294546
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|