Racjonalista - Strona głównaDo treści
jaki ja jestem prymityw

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
16-04-2024 10:57okragly (21676 punktów)jaki ja jestem prymityw
jaki ja jestem prymityw, zawsze kiedy gdzieś szedłem, lubiłem mieć w ręku kij, po prostu, jak nie miałem, zobaczyłem patyka, brałem do reki i szedłem szczęśliwy.
tak jak ten



z buławą



ma zaostrzony w ogniu kij



ten też się nie rozstaje z kijem

prawda jest taka, że raj nie był epoką kamienia a kija
moje odruchy świadcza, że jestem żywą skamieliną, świadectwem raju
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Wolnośćmyśli (1516 punktów)
>jaki ja jestem prymityw, zawsze kiedy gdzieś szedłem, lubiłem mieć w ręku kij, po prostu
Prymitywy tak mają.
>zobaczyłem patyka, brałem do reki i szedłem szczęśliwy.
A dziś już tak nie umiesz ?
>z buławą
Buława była oznaką władzy a nie zadowolenia plebejusza.
>ma zaostrzony w ogniu kij
Ogień służył tu nie do "ostrzenia" a do utwardzenia zaostrzonego końca- trzeba wiedzieć o czym się mówi.
>ten też się nie rozstaje z kijem
Tylko na obrazkach z katechizmu.. bo w rzeczywistości żadnego kija nie potrzebował i nie miał.
To co ten trzyma w ręku to "pastorał" czyli symbol zwierzchności biskupiej.
Obrazki o "pasterzu i baranach" przemawiają tylko do baranów które pastucha potrzebują, czyli do ciemnoty na której żeruje kler od tysiącleci jak kleszcz na łosiu.
Oczywista wymowność takiego obrazka mówi: wy jesteście tępe owce , które bezemnie rozumnego pasterza wilki zeżrą-dlatego musicie mnie słuchać i iść za mną wedle woli mojej.
-Kijem to sobie mógłbyś co najwyżej w mrowisku podłubać.. a bez kamienia to i "zębyma" naostrzyć tego kijaszka jak "bober".
16-04-2024 17:48 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>jaki ja jestem prymityw, zawsze kiedy gdzieś szedłem, lubiłem mieć w ręku kij, po prostu
>Prymitywy tak mają.
w moich genach jest czystość rasy (pierwotnej)

>>zobaczyłem patyka, brałem do reki i szedłem szczęśliwy.
>A dziś już tak nie umiesz ?
biorę chocby gałązkę

>>z buławą
>Buława była oznaką władzy a nie zadowolenia plebejusza.
początek ma w kiju do okładania po głowie, z czasem zakonczonym zgrubieniem
uświadomiłem sobie żem stworzony do trzymania buławy

>>ma zaostrzony w ogniu kij
>Ogień służył tu nie do "ostrzenia" a do utwardzenia zaostrzonego końca- trzeba wiedzieć o czym się mówi.
jakoś się dogadujemy

>>ten też się nie rozstaje z kijem
>Tylko na obrazkach z katechizmu.. bo w rzeczywistości żadnego kija nie potrzebował i nie miał.
>To co ten trzyma w ręku to "pastorał" czyli symbol zwierzchności biskupiej.
tak jak buława, jedno i drugie ma poczatek w raju, w epoce kija, mylnie nazywaną epoką kamienia
nawet gestapowcy chodzili z kijkiem
w szkole dostawałem po łapach kijkiem

>Obrazki o "pasterzu i baranach" przemawiają tylko do baranów które pastucha potrzebują,
potrzebujemy pasterzy którzy zaprowadzą nas na łąki zielone

jak jeździłem autobusem, było takie zawołanie przy przystanku do szkoły "stacja łąki, barany wysiadać"



fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym
św trójca racjonalistów wg okraglego
farmer (22440 punktów)
>prawda jest taka, że raj nie był epoką kamienia a kijamoje >odruchy świadcza, że jestem żywą skamieliną, świadectwem raju


Jesteś przykładem zjebania umysłowego gdzie zbrodniarze i ukrywający prawdę mają dla ciebie większą wartość niż ofiary.

>właśnie, Rosjanie sa podobni do mnie, tez by mi było wstyd takiego czynu, Niemcy odwrotnie, mówili; mordujemy 
>Rosjanie mają wiecej ludzkich odruchów, się wstydzili prawdy, dlatego nimi gardzimy


Za to o pomordowanych bestialsko Polakach

>O pomordowanych w Katyniu. Lekarzach ludności cywilnej oficerach.
>>należał im się sąd wojenny, i rozstrzelanie z mojego karabinu


Powiedziałeś już do jakiegoś Polaka że jest Psem czy stchorzyłes wzorem kozaków z tego forum?

Jeden też tu cwaniakaował a gdy przyszło co do czego to zaczął płakać że on musi z czegos żyć.


Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
16-04-2024 20:11 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>prawda jest taka, że raj nie był epoką kamienia a kijamoje >odruchy świadcza, że jestem żywą skamieliną, świadectwem raju
>Jesteś przykładem zjebania umysłowego gdzie zbrodniarze i ukrywający prawdę mają dla ciebie większą wartość niż ofiary.
wiara w Mieszka jest jak wiara w Jezusa
wiara w Polske jest jak wiara w KK
KK i Polska, Jezus i Mieszko, to iluzje roztaczane przez patoelity, taki gaz ogłupiający, celem nas zniewolenia
szybciej i lepiej dogadam sie z ruskiem (choc zadnego nie znam) niż z Tobą ogłupionym tym gazem

>>właśnie, Rosjanie sa podobni do mnie, tez by mi było wstyd takiego czynu, Niemcy odwrotnie, mówili; mordujemy 
>>Rosjanie mają wiecej ludzkich odruchów, się wstydzili prawdy, dlatego nimi gardzimy
>Za to o pomordowanych bestialsko Polakach
Szwedzi wyrządzili nam 100 X więcej krzywdy niż Rosjanie, czysta fizyka, humaniści nie są w stanie tego pojąć, dlatego wnioskuje by historią zajeli się fizycy a nie pisarze bajek (prof dr hab historii)

>Powiedziałeś już do jakiegoś Polaka że jest Psem czy stchorzyłes wzorem kozaków z tego forum?
czepiasz się, jak tak dalej będzie, nie będę z Tobą rozmawiał

fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym
św trójca racjonalistów wg okraglego
16-04-2024 20:52 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)

>>Powiedziałeś już do jakiegoś Polaka że jest Psem czy stchorzyłes wzorem kozaków z tego forum?
>czepiasz się, jak tak dalej będzie, nie będę z Tobą rozmawiał

Cwaniaku POWIEDZIAŁEŚ do POlAKA że jest PSEM?

Czepiasz się śmieciu Polaków nazywajac ich Psami więc wbij sobie to swego chamskiego łba . A jestes kolejna osoba. To jest twoj zwjbny język i tak się do ciebie pajacu odnosze.

Nikt ZJEBIE nie chce być nazywany PSEM a napewno nie POLAK.

Spytaj się POlAKA czy jest psem

Ja tylko pisze prawdę o tobie.

Won onuco bronica zbrodniarzy



>O pomordowanych w Katyniu. Lekarzach ludności cywilnej oficerach.
>>należał im się sąd wojenny, i rozstrzelanie z mojego karabinu






Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
17-04-2024 11:20 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>Powiedziałeś już do jakiegoś Polaka że jest Psem czy stchorzyłes wzorem kozaków z tego forum?
>>czepiasz się, jak tak dalej będzie, nie będę z Tobą rozmawiał
>Cwaniaku POWIEDZIAŁEŚ do POlAKA że jest PSEM?
ktoś kto się zachowuje jak pies kim jest?
reagujemy na polecenia usazyda szybko, bez dyskusji, oczekując pogłaskania, czasem smakołyku (dotyczy tylko patoelit, dostają stypendia, fundacje, pieniądze, posady ... szkoly np syn Sikorskiego jest w słynnej szkole genarałów usazyda)

>Nikt ZJEBIE nie chce być nazywany PSEM a napewno nie POLAK.
zachowujemy się jak pies w stosunku do naszego pana, usazyda, na na ruska warczymy, to kim jesteśmy?
usazyd jest najwiekszym mordercą ostatnich 70lat, a nie Rosja, jak nam myslosfera usazyda wmawia

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365