Cytat:Dlaczego nie mogę się zalogować, choć nie ma informacji o banie? A może jetem tu persona non grata? Nie rozumiem, z takimi problemami to się do moderatora/innej administracji na priva zgłasza a nie wątki zakłada. Zwłaszcza jak nie ma żadnej informacji o zablokowaniu konta. "Cichy ban", "persona non grata"? Paranoja chyba... Chcesz być jakimś męczennikiem na siłę, czy co?
Jędrzej, Maciej, Roman - Hmmm... Tak! To ewidentnie obala teorię ewolucji
|