Racjonalista - Strona głównaDo treści
Cichy ban?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
28-05-2008 03:35osnowaCichy ban?
Dlaczego nie mogę się zalogować, choć nie ma informacji o banie? A może jetem tu persona non grata?
.

webmaster
Nie, twoje konto wygląda normalnie, nikt nie majstrował. Jaki masz komunikat?
osnowa

>Jaki masz komunikat?
Nie ma komunikatu, po logowaniu ustawia mnie na stronie "Działy naszego forum" z "ABC Racjonalisty" na pierwszej pozycji, tj. jak dla uczestnika niezalogowanego.
.
O RLY? (0 punktów)
>>Jaki masz komunikat?
>Nie ma komunikatu, po logowaniu ustawia mnie na stronie "Działy naszego forum" z "ABC Racjonalisty" na pierwszej pozycji, tj. jak dla uczestnika niezalogowanego.

Może wina przeglądarki, miałem kiedyś coś podobnego na operze.
webmaster (moderator)
Napisz mi na maila czego używasz, może cię wylogowuje z jakiegoś powodu.
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

Wskutek interwencji (za którą bardzo dziękuję) skutecznie się loguję, ale nie otrzymuję, jak dawniej, powiadomień o odpowiedziach i głosach.
.
LEGION. (3161 punktów)
Cytat:
Dlaczego nie mogę się zalogować, choć nie ma informacji o banie? A może jetem tu persona non grata?

Nie rozumiem, z takimi problemami to się do moderatora/innej administracji na priva zgłasza a nie wątki zakłada. Zwłaszcza jak nie ma żadnej informacji o zablokowaniu konta.
"Cichy ban", "persona non grata"? Paranoja chyba... Chcesz być jakimś męczennikiem na siłę, czy co?

Jędrzej, Maciej, Roman - Hmmm... Tak! To ewidentnie obala teorię ewolucji
osnowa

>z takimi problemami to się do moderatora/innej administracji na priva zgłasza a nie wątki zakłada.
Przecież podobne kłopoty trafiają do działu "sprawy portalu", tylko, że ten dział jest dostępny po zalogowaniu...

>Chcesz być jakimś męczennikiem na siłę, czy co?
Widać mam manię prześladowczą.
.
sagittarius (1132 punktów)
(zablokowany)
>A może jetem tu persona non grata?

Dla mnie - nigdy.
A po Pańskiej wypowiedzi w wątku "Racjonalista versus racjonalność" Pańskie, i tak wysokie notowania w moim prywatnym rankingu, jeszcze wzrosły. Brawo.
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>>A może jestem tu persona non grata?
> Dla mnie - nigdy.
Dziękuję za te słowa - to mnie naprawdę podniosło na duchu.

>...w wątku "Racjonalista versus racjonalność"
Moderacja i adoracja - tylko się rymuje dobrze.
.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365