Ostatnio natrafilam na bardzo interesujący cytat " Człowiek przyzwyczaja się do wszytskiego. Jest to dla niego szczęściem i nieszczęsciem. Szczęściem - gdyż pozwala mu to uchronić się przed rozpaczą, natomiat nieszczęściem - ponieważ nie ma siły na to by zmieniac świat na lepsze". Hmmmm jak to rozumiecie? |