12.03 ( piątek ), o godz 17.00 odbędzie się kolejne spotkanie trójmiejskiego oddziału PSR. Oprócz członków na zebranie zapraszamy takze sympatyków Stowarzyszenia oraz wszystkich racjonalistów, humanistów, sceptyków, darwinistów, agnostyków, ateistów etc
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>(...)zapraszamy takze sympatyków Stowarzyszenia oraz wszystkich racjonalistów, >humanistów, sceptyków, darwinistów, agnostyków, ateistów etc > Po liście zaproszonych patrząc : "etc" znaczy, że antagonistów już nie ? Robicie konkurencję dla Rodziny Radia Maryja? To o czym będziecie gadać? Jak miło być racjonalistą ?
>Jak skorzystać z zaproszenia, gdy nie podano, gdzie? >Stach M. G. Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych, Gdynia ul. 3 maja 27 ( boczna od 10-go Lutego ). Przepraszam za niedopatrzenie.