Czy ktoś słyszał, żeby tym samobójstwem "żyły" nasze ukochane, wolne(jak psi dyndel...), niezależne(!!!) media? Czy ktoś widział jakikolwiek reportaż TVN-u, Telekuriera, czy innych programów interwencyjnych, które do dziś wprost dławią się samobójstwem zmolestowanej 14- latki z Wybrzeża?? Tej ofiary (z pobliskiego Elbląga!!!) pewnie nikt nie molestował, więc nie ma sprawy...a może jednak jest sprawa, tylko "zahacza" ona, albo wprost włazi pod sutannę, a tak zabarwionego "tematu" nasze ukochane niezależne media wprost alergicznie nie znoszą poruszać, bo czym innym jak nie negatywnym solidaryzmem w maksymalnie, ile się tylko da, milczeniu, wytłumaczyć ponad tygodniowe, medialne "milczenie akurat nad tą trumną"?? wiadomosci.onet.pl/1424649,11,item.html |