Kandydat Podlasia XXI wieku p. Kononowicz wystawiony przez niejakiego Czeczetkiewicza wlaściwie pokazal nam jakiż sam ów mędrzec ogłaszający sie Polakiem jest. Adaś chłopina opisuje nam na swej stronce jakże szanuje Polaków i kraj. no tylko mu medal dac. z dziecmi pracuje, ubogim pomaga o miasto sie martwi i pokazuje swiatu ze o uposledzonych osobach tez zapomniec nie mozna. godna postawa Polaka. szkoda ze nia niego glosowac nie mozna. gdyby wygral na pewno domy dziecka zamienilby na osrodki wychowujace Polakow (w sposob zapewne tylko jemu znany), obozy pracy roslyby jak grzyby po deszczu dzieki czemu bezrobotnych i recydywistow byloby mniej (ciekawe czy tyle samo by wychodzilo z obozu ile weszlo do niego). wszyscy by widzieli ze niepelnosprawni sa ... osmieszani bo przeciez to nie taki do konca Polak bo nieco nie pasuje do ukladanki Adasia. w koncu ten chce tylko prawdziwych Polakow ladnych, madrych, wyksztalconych i w ogole to ja juz gdzies czytalam o takich pogladach... Czy zagranie Czeczetkiewicza Waszym zdaniem było na miejscu?
|