Przez takie pk4 umiera wolność słowa, bo daj mi człowieka a ja znajdę paragraf. Prawo nie jest dla ludzi, bo gdyby było to by ludzie je ustanawiali, a nie ktoś kto prawem włada jak bronią i sobie cenzuruje. To w latach 90 była (jeszcze) cenzura i cieszę się, że tego już nie ma.
Internet właśnie jest takim miejscem, gdzie człowiek nie zna jeden drugiego i ocenia go nie po wyglądzie, nie po jego zawodzie, nie po wieku, tylko dokładnie po tym co drugi napisał. Więc jeżeli ktoś pisze tutaj, że ten czy inny jest idiotą to podstawy ku temu są bardzo mocno przefiltrowane. Tutaj właśnie nikt nikomu w pysk nie da, bo się nie da. Więc nie rozumiem oburzenia z powodu tego, że cenzura nie działa. "Ja mogę przyjąć zgłoszenie, ale to będzie niska szkodliwość społeczna czynu."
|