Racjonalista - Strona głównaDo treści
W czym tak naprawdę cofnęliśmy się jako społeczeństwo?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
11-06-2024 11:02phelo (5 punktów)W czym tak naprawdę cofnęliśmy się jako społeczeństwo?
Ocena 1 na 1
Edukacja: uczymy uczniów o tych wszystkich genialnych ludziach z naszej przeszłości i o tym, jak mądrzy byli… ale oni (w większości) nawet nie chodzili do szkoły lub nie mieli wysokiego wykształcenia. Próbujemy powiedzieć ludziom, że trzeba chodzić do szkoły, żeby być jak ludzie, którzy ją porzucili. Sprawiamy, że nauka jest o wiele trudniejsza dla dzieci i studentów oraz droższa. Płacisz więcej za mniej.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

okragly (21676 punktów)
>W czym tak naprawdę cofnęliśmy się jako społeczeństwo?
w antyludzkiej organizacji społecznej
liberalizm (INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ) nam panujący to śmierć, łatwo to udowodnić

tu stado wilków, ida jak w komunie, www.youtube.com/shorts/fWG4QpuVXHA

wilk ma kły, szybko biega, doskonały węch, futro, w 30 min zbuduje sobie bezpieczny dom (norę)
a my libki, co mamy by być INDYWIDUALNYMI, WOLNYMI, mieć WŁASNOŚĆ?
mamy głupotę (jest typowa dla indywidualnych, wolnych, własnych), dlatego nazywam nas niedorozwojkami


fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem
św czwórca racjonalistów wg okraglego
phelo (5 punktów)
>Edukacja: uczymy uczniów o tych wszystkich genialnych ludziach z naszej przeszłości i o tym, jak
>mądrzy byli... ale oni (w większości) nawet nie chodzili do szkoły lub nie mieli wysokiego
>wykształcenia. Próbujemy powiedzieć ludziom, że trzeba chodzić do szkoły, żeby być jak ludzie,
>którzy ją porzucili. Sprawiamy, że nauka jest o wiele trudniejsza dla dzieci i studentów oraz
>droższa. Płacisz więcej za mniej.

i got this.. vidmate.onl/

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365