 |
Matematyczno - fizyczny wzór... Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 25-01-2025 14:28 | scriba144 (277 punktów) | Matematyczno - fizyczny wzór... | W związku z otrzymanym komunikatem, dotyczącym bycia szczęśliwym. Należy czynić to,co się lubi, należy myśleć o tym, co się lubi oraz odczuwać to, co się lubi. Bez refleksji, czy czynienia tego, co się lubi, myśli o tym, co się lubi oraz odczuwać to, co się lubi. Czy nie będzie w opozycji do ekosystemu, i zamiast szczęścia będą konsekwencje. Czy jest zbieżne z matematyczno-fizycznym wzorem na szczęście, które jest dobrocią, czyli chcesz być szczęśliwym bądź dobrym. Dla ekosystemu, czyli całokształtu wzajemnych życiowych zależności. Brak refleksji, brak świadomości matematyczno - fizycznego wzoru na szczęście, które jest dobrocią. Prowadzą do zachowań antyspołecznych, czyli patologii, psychopatii, dewiacji, narkomanii etc...Teraz świadomi matematyczno-fizycznego wzoru na szczęście które jest tylko jedno, czyli chcesz być szczęśliwym bądź dobrym dla ekosystemu, które jest faktem naukowym i empirycznym. Zbieżnym z Biblią - instrukcją życia w ekosystemie. Proszę o konkluzje. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| Hamerlik Konopka (19905 punktów) | > Teraz świadomi matematyczno-fizycznego wzoru na szczęście które jest tylko jedno,> Jest jeden Bóg.www.biblij(*)wy/11_glowne_prawdy_wiary.htmlinni wpadli na koncepcję braku alternatywy już wcześniej ale potem okazało się, że natura pełna jest odmienności, sprzeczności, wariacji, wykluczeń. Alternatzwa jest cechą natury. > czyli chcesz być szczęśliwym bądź dobrym dla ekosystemu, które jest faktem naukowym i empirycznym.Empirią jest niewolnictwo ludzi, wyzysk zwierząt hodowlanych, uprawiane monokultury dające właścicielowi realne zyski ze zniszczenia innego życia. Bogactwo czerpane z wyzysku i zniszczenia od tysięcy lat daje ludziom realne szczęście a bieda wynikająca ze względności na inne życie prowadzi do nieszczęścia. Nie, nie mówisz tu o żadnym szczęściu uniwersalnym ale eksponujesz tu własną osobowość i prezentujesz emocje, które panują w twojej psyche. Chciałbyś usłyszeć, że inni ludzie są do Ciebie podobni w odczuciach ale w realu inni ludzie są bardzo różni. Źle trafiłeś, bo akurat silnie rozwija się kultura narcystyczna wśród ludzi. W tej chwili trendy jest wszystko prócz siebie mieć za nic. > Zbieżnym z Biblią - instrukcją życia w ekosystemie. Proszę o konkluzje.Biblia jest aktualnie tak samo passe jak i względność na inne życie. Jest tyle wariantów szczęścia wśród ludzi ile ludzi. Niektórzy ludzie są do siebie trochę podobni na pewnym poziomie ogólności a inni zupełnie odmienni. Nic nie zostało udowodnione a przyszłość ludzkości jest niepewna. Ludzkość może ustąpić trochę przestrzeni życiowej innemu życiu ale może też zachować się jak szarańcza, wpierw wszystko pożreć a potem także siebie nawzajem. Nie wiadomo. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
 | | Thoter (6650 punktów) | > >Biblia jest aktualnie tak samo passe jak i względność na inne życie. >
Watykan zrobił dokładnie to samo co Brytyjczycy. Swój imperializm oddał na usługi Żydom amerykańskim. W Polsce odbyło się to za pomocą, wspólnej z CIA, operacji POPIEŁUSZKO. "Katolicy" zostali totalnie zaszczepieni nienawiścią a Kościół zyskał kolejnego męczennika. Zło zostało zdefiniowane i trzeba ruszyć do boju z nim. Co na taki wyczyn mówi Biblia ??
"Nie daj się zwyciężać złu, ale zło dobrem zwyciężaj."
"Katolicy" zdecydowali, że tym dobrem będzie najlepsza w świecie amerykańska broń. Funkcjonariusze Watykanu uwijają się przy każdej okazji jej zakupów za miliardy złotych i tony potu Polaków. Biblia nie jest passe. Amerykanie w "katolickiej" Polsce stworzyli rusofobię, tak jak sto lat temu w "katolickich" Niemczech Brytyjczycy żydofobię. Kościół i Biblia jest tutaj używana do rozszerzania granic imperium Żydów amerykańksich. To, że coraz mniej "katolików" chodzi pokazać się do kościoła, to jest najmniej istotne. Dzisiaj każdy "katolik" ma ambonę w domu, z anteną podłączoną do prądu. W każdej chwili jest gotowy walczyć, z na nowo zdefiniowanym złem, nie licząc się z kosztami i swoją przyszłością. Biblia każe zło zwalczać dobrem i to zło jest wciąż dobrem zwalczane. Z czasem zmienia się tylko definicje dobra i zła. To jest zgodne z Biblią i w "katolikach" nie budzi sprzeciwu. "Katolicy" są na pierwszych liniach frontów amerykańskiego imperializmu i pierwsi piersi wypinają po medale. Megalomani ze schizofrenią, najtańsze mięso armatnie.
|
|
 | |
|  | | Hamerlik Konopka (19905 punktów) | > Twoje negowanie, manipulowanie, dywagacje i filozofowanie są bez wzoruSamo istnienie demokracji dowodzi, że ludzie są sprzeczni w swoich wizjach, doznaniach, odczuciach, myślach, dążeniach, decyzjach. Nie tylko szczęście jednego stoi w sprzeczności ze szczęściem drugiego ale wręcz moralność jednego stoi w sprzeczności z moralnością drugiego człowieka. Dla sprawności społeczeństwa najbardziej powszechne wizje, doznania, pojęcia, uczucia i cele uznaje się za najważniejsze a odbiegające od "normy" zwalcza. Osobowość społeczeństwa jest podobna do osobowości jednostki - podlega wpływom i ciągle zmienia się. Chwilę temu na topie było pochylanie się nad każdym źdźbłem trawy ale teraz trend się wyraźnie odmienia i na topie staje się mieć wyjebane na wszystko prócz siebie samego. W tej chwili narcyzm i pogarda opanowują ludzkie umysły. Ten trend zapewne też się skończy kiedy wszyscy poczują na własnej skórze, że narcyz wcale nie jest taki wspaniały jak sam siebie sobie wyobraził a godny pogardy wcale nie jest takim zjebem jak się powszechnie wierzy i też ma dużą wartość. Jak dowodzi historia ludzkości pochylanie się nad każdym źdźbłem trawy może być bardzo nieopłacalne i bardziej opłaca się wszystko zaorać i posadzić kukurydzę. Wszystko zależy od tego jak sam widzisz zyski. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
| |  | | Thoter (6650 punktów) |
> Samo istnienie demokracji dowodzi, że ludzie są sprzeczni w swoich wizjach, doznaniach, >odczuciach, myślach, dążeniach, decyzjach.Co ma z tym wspólnego demokracja ?? Ta amerykańska demonkracja w Polsce dowiodła jedynie tego, że Polak woli jechać na Zachód, być parobkiem i zwozić rzeczy ze śmietników. 95 % Polaków nosi na sobie szmaty po Niemcach. Zauważ co Polak stworzył w Ameryce. Jest takim samym parobkiem i nieudacznikiem jak w "wolnej" Polsce. Nawet nikt w zadłużanej Polsce nie wpada na pomysły, żeby ściągnąć zza granicy naszych milionerów i skorzystać z ich kapitału i doświadczenia. Tym polonijnym "milionerom" robi się jeszcze utrudnienia w zdobywaniu polskiego obywatelstwa, żeby nas nie wykończyli kosztami leczenia. Zauważ, że w tej tzw. amerykańskiej demokracji zasób ludzi stracił umiejętność krytykowania i łączenia się w celu przeciwstawienia się wyzyskowi. Dzisiaj możesz Polaka okradać, zadłużać i podnosić ceny bez jęknięcia. Polak wszystko znosi i coraz niżej nos nosi. Wstyd się przyznać, że zostaliśmy znowu wykiwani przez Anglosasów. www.youtube.com/watch?v=ZmmudCEHnRQNorweska katastrofa..MOżna się pocieszyć, że te wszystkie jewropejskie demokracje robią bokami. Wszystkie były kredytowane przez MFW i BŚ i mają ekonomistów przez nich szkolonych. Hamerlik słyszałeś, żeby Polacy dyskutowali o tym: co będzie za dziesięć dwadzieścia lat, o rosnącym zadłużeniu, o włączeniu nas do proxy war ??? > Osobowość społeczeństwa jest podobna do osobowości jednostki - podlega wpływom i ciągle zmienia >się.A jaka jest osobowość zasobu ludzkiego kapitalistów ?? Zasób ludzki kapitalistów wegetuje w sypialniach. Jak wyniucha gdzieś możliwość zarobienia to wsiada w auto i pędzi by zarobić trochę papieru fiducjarnego. > Wszystko zależy od tego jak sam widzisz zyski.> W tej chwili Chińczyk ustalił maksymalne ceny na takim poziomie, że żeby osiągać zyski trzeba ceny obniżać. Można to zrobić kosztem jakości lub obniżeniem podatków w cenie. Europa straciła konkurencyjność towarów i została znowu złupiona przez Amerykę. Hamerlik jak widzisz zyski ?? Europa dała się wciągnąć Anglosasom w proxy war z Rosją i Chinami. Chińczycy najpierw produkowali i sprzedawali podróbki i trochę lepsze śmieci. Dziisaj są monopolistami w wielu technikach i technologiach. Należałoby zacząć dyskusję nad tym, jak ta sztuczna inteligencja zostanie użyta przez bogaczy do kolejnego zaplanowanego i kontrolowanego łupienia biedaków.
|
|
| | |  | | Hamerlik Konopka (19905 punktów) | > Należałoby zacząć dyskusję nad tym, jak ta sztuczna inteligencja zostanie użyta przez bogaczy do kolejnego zaplanowanego i kontrolowanego łupienia biedaków.Po to natura wbudowała w ludzką psyche nienawiść i pragnienie zemsty, żeby człowiek bronił się od pasożytów również własnego gatunku a nie tylko obcych gatunków. Gdy jedni ludzie przesadzą w dojeniu innych z życia, pod pozorami "wyższej organizacji społecznej" wtedy mechanizm obrony życia z pewnością zostanie uruchomiony, tak już bywało w przeszłości i z pewnością wydarzy się nie raz jeszcze. Nawet na drony, czy inne roboty sterowane przez sztuczną inteligencję polujące na osoby kwestionujące "wyższy porządek społeczny" i posiadłość świata przez małą grupę zmówionych ludzi, znajdą się odpowiednie sposoby. Wciąż powtarzam, że facet przebierający się w sukienki i spędzający życie na imprezach w odpowiednich warunkach jest zdolny przekształcić się w groźnego żołnierza. Osobiście wolałbym, żeby sztuczna inteligencja służyła organizacji procesów niż utrzymaniu "wyższego porządku społecznego" ale z pewnością znajdą się ludzie, którzy zechcą zawłaszczyć ją i zdefraudować dla własnego zysku, ze szkodą dla pozostałych ludzi. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
| | | |  | | Thoter (6650 punktów) | > > Wciąż powtarzam, że facet przebierający się w sukienki i spędzający życie na imprezach w >odpowiednich warunkach jest zdolny przekształcić się w groźnego żołnierza.exxpress.a(*)ert-fruehere-pension-als-frau/Aktualna sprawa w Wiedniu trafia na pierwsze strony gazet: mężczyzna zmienia płeć i chce wcześniej przejść na emeryturę jako kobieta. Obecna sprawa w Wiedniu wywołuje zamieszanie: mężczyzna urodzony w 1962 r. w marcu 2023 r. zmienił w centralnym rejestrze stanu cywilnego płeć z "męskiej" na "żeńską" i zaraz potem zwrócił się do zakładu ubezpieczeń emerytalnych o wcześniejsze.Okupant nie powierza władzy większości. Z większości wydziela malutką mniejszość prześladowaną przez większość i jej powierza pilnowanie swoich interesów. Okupant żyje w symbiozie z tą mniejszością. Większość nie wyzwala się, tylko walczy ze swoimi zboczeńcami w których obronie staje okupant. Zboczeńców będzie promil w kolonialnym zasobie ludzkim a u władzy co najmniej 51 %. > Osobiście wolałbym, żeby sztuczna inteligencja służyła organizacji procesów niż utrzymaniu >"wyższego porządku społecznego" ale z pewnością znajdą się ludzie, którzy zechcą zawłaszczyć ją >i zdefraudować dla własnego zysku, ze szkodą dla pozostałych ludzi.> Nie znajdą się tylko już się znaleźli. Jeszcze sztuczna inteligencja nie zaczęła działać a już wszyscy zachowują się jakby byli zrobieni przez kalkę. Na pewno sztuczna inteligencja zaleci stosowanie kilku kalek i zwiększy ilość zdań kluczy.
|
|
 | Smuggler (45 punktów) (zablokowany) | > >Teraz świadomi matematyczno-fizycznego wzoru na szczęście które jest tylko jedno,> >Jest jeden Bóg.> www.biblij(*)wy/11_glowne_prawdy_wiary.html> inni wpadli na koncepcję braku alternatywy już wcześniej ale potem okazało się, że natura pełna jest odmienności, sprzeczności, wariacji, wykluczeń. Alternatzwa jest cechą natury.> >czyli chcesz być szczęśliwym bądź dobrym dla ekosystemu, które jest faktem naukowym i empirycznym.> Empirią jest niewolnictwo ludzi, wyzysk zwierząt hodowlanych, uprawiane monokultury dające właścicielowi realne zyski ze zniszczenia innego życia. Bogactwo czerpane z wyzysku i zniszczenia od tysięcy lat daje ludziom realne szczęście a bieda wynikająca ze względności na inne życie prowadzi do nieszczęścia.> Nie, nie mówisz tu o żadnym szczęściu uniwersalnym ale eksponujesz tu własną osobowość i prezentujesz emocje, które panują w twojej psyche. Chciałbyś usłyszeć, że inni ludzie są do Ciebie podobni w odczuciach ale w realu inni ludzie są bardzo różni.> Źle trafiłeś, bo akurat silnie rozwija się kultura narcystyczna wśród ludzi.> W tej chwili trendy jest wszystko prócz siebie mieć za nic.> >Zbieżnym z Biblią - instrukcją życia w ekosystemie. Proszę o konkluzje.> Biblia jest aktualnie tak samo passe jak i względność na inne życie.> Jest tyle wariantów szczęścia wśród ludzi ile ludzi.> Niektórzy ludzie są do siebie trochę podobni na pewnym poziomie ogólności a inni zupełnie odmienni.> Nic nie zostało udowodnione a przyszłość ludzkości jest niepewna.> Ludzkość może ustąpić trochę przestrzeni życiowej innemu życiu ale może też zachować się jak szarańcza, wpierw wszystko pożreć a potem także siebie nawzajem.Wszystkie gry, filmy, komiksy, muzyka dowodzą że to dzieje się naprawdę. > Nie wiadomo.Kosmici istnieją.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|