Racjonalista - Strona głównaDo treści
Paśniki...

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
08-02-2025 17:04scriba144 (277 punktów)Paśniki...
W związku z wcześniejszym wybudzeniem niedźwiedzi, które o tej porze mają potomstwo, i są pod ochroną. Proponuję stawianie paśników, do czasu gdy będzie pożywienie. Jak jeszcze według was, można pomóc przeżyć zwierzętom, którym zagraża wyginięcie.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Kryspinek (94 punktów)
>W związku z wcześniejszym wybudzeniem niedźwiedzi, które o tej porze mają potomstwo, i są pod
>ochroną. Proponuję stawianie paśników, do czasu gdy będzie pożywienie. Jak jeszcze według was, można
>pomóc przeżyć zwierzętom, którym zagraża wyginięcie.
Lizawke z soli stawiać, karmniki dla ptaszków... Zadrzewić posesję, nie kosić trawy by w zaroślach schował się jeż.
Snowrider3d (2 punktów)
>>W związku z wcześniejszym wybudzeniem niedźwiedzi, które o tej porze mają potomstwo, i są pod
>>ochroną. Proponuję stawianie paśników, do czasu gdy będzie pożywienie. Jak jeszcze według was, można
>>pomóc przeżyć zwierzętom, którym zagraża wyginięcie.
>Lizawke z soli stawiać, karmniki dla ptaszków... Zadrzewić posesję, nie kosić trawy by w zaroślach schował się jeż.
Great idea about the feeding stations! Maybe also create safe zones with minimal human interaction. Speaking of adrenaline, anyone else find protecting wildlife almost as thrilling as a perfect run in Snow Rider 3D? Seriously though, education and awareness are key to long-term survival. What other practical measures can we take?
Snowrider3d (2 punktów)
>W związku z wcześniejszym wybudzeniem niedźwiedzi, które o tej porze mają potomstwo, i są pod
>ochroną. Proponuję stawianie paśników, do czasu gdy będzie pożywienie. Jak jeszcze według was, można
>pomóc przeżyć zwierzętom, którym zagraża wyginięcie.
Interesting point about the early bear awakenings! Providing food through strategically placed feeding stations makes sense. Perhaps also focused education campaigns on coexisting peacefully with wildlife? Makes me think of navigating tricky terrain, like in Snow Rider 3d! Protecting these animals requires a multi-faceted approach. What about habitat restoration efforts, focusing on native plant species?

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365