>>W związku z wcześniejszym wybudzeniem niedźwiedzi, które o tej porze mają potomstwo, i są pod >>ochroną. Proponuję stawianie paśników, do czasu gdy będzie pożywienie. Jak jeszcze według was, można >>pomóc przeżyć zwierzętom, którym zagraża wyginięcie. >Lizawke z soli stawiać, karmniki dla ptaszków... Zadrzewić posesję, nie kosić trawy by w zaroślach schował się jeż. Great idea about the feeding stations! Maybe also create safe zones with minimal human interaction. Speaking of adrenaline, anyone else find protecting wildlife almost as thrilling as a perfect run in Snow Rider 3D? Seriously though, education and awareness are key to long-term survival. What other practical measures can we take?
|