Racjonalista - Strona głównaDo treści
skąd patologia?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
07-04-2025 08:48okragly (21676 punktów)skąd patologia?
Ocena 1 na 1
Patologia to niepożądane zachowanie, mogące wywołać negatywne skutki w rozwoju jednostki, jak i ogółu społeczeństwa.
skąd się bierze patologia?
z elit, z stworzonej przez nie wadliwej organizacji społecznej, patologia bierze się z patoelit
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Thoter (6650 punktów)
>Patologia to niepożądane zachowanie, mogące wywołać negatywne skutki w rozwoju jednostki, jak i
>ogółu społeczeństwa.
>skąd się bierze patologia?
>z elit, z stworzonej przez nie wadliwej organizacji społecznej, patologia bierze się z patoelit
>

Jaki mają w tym interes elity, by infekować jednostki patologią i tworzyć im wadliwą organizację społeczną ??
07-04-2025 11:14 
 Ocena 1 na 1
panTeista (6808 punktów)
>Jaki mają w tym interes elity, by infekować jednostki patologią i tworzyć im wadliwą organizację społeczną ??

Zarabiają na akcyzie za alkohol.
Jednostką patologiczną łatwiej rządzić.
07-04-2025 12:10 
 Ocena 2 na 2
Thoter (6650 punktów)

>Jednostką patologiczną łatwiej rządzić.
>
Bzdury.
To tak jak byś napisał, że niesprawnym autem jest łatwiej kierować.
W tej chwili gdyby tylko 20% palaczy przestało kupować papierosy i alkohol to
ta demokracja waląc się, by nas przywaliła.
Palenie papierosów i picie alkoholu nie musi oznaczać, że czynią to patologiczne osoby.
Patologia wynika z braków możliwości intelektualnych tych, co się dorwali do władzy.
Demokratyczny mechanizm lokowania osób za biurkami, w budynkach z czerwonymi tablicami, gwarantuje, że po każdym razie, będziemy mieć większą patologię u władzy.
Demokratyczna władza nie rozumie pojęć: łatwiej rządzić, trudniej rządzić, lepiej rządzić czy gorzej rządzić. Demokratyczna władza tylko obsługuje zadłużenie i do tego potrzebni jej są: kauzyperda i ktoś kogo nauczono algorytmów żonglowania podatkami i opłatami.
Demokratycznej władzy, demokratyczne prawo, zabrania zapewniać swojemu elektoratowi pracę i środki utrzymania. W demokracji nie ma patologii. Tych co uważasz za patologię to są wolni ludzie, którzy nie przejmują się niczym.
07-04-2025 14:38 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Jednostką patologiczną łatwiej rządzić.
>To tak jak byś napisał, że niesprawnym autem jest łatwiej kierować.
patoelity nie dbają o swoje "auta", zajeżdżają je i wyrzucają
biorą następne np ukraińca

Trump zrobił dobrze zamykając granice, usazydzi będą dbać o swoje niewolne "auta", zniknie narkomania, alkoholizm, czy inne antyspołeczne zachowania
źródłem patologi są patoelity, to papierek lakmusowy patoelit
najwięcej patologi jest u usazyda, naszego boga stwórcy


potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
07-04-2025 18:30 
 Ocena 2 na 2
panTeista (6808 punktów)
>>Jednostką patologiczną łatwiej rządzić.
>Bzdury.
>To tak jak byś napisał, że niesprawnym autem jest łatwiej kierować.

Osoba zdegenerowana przez uzależnienie za działkę lub pół litra zaprzeda duszę (sumienie).

>Demokratycznej władzy, demokratyczne prawo, zabrania zapewniać swojemu elektoratowi pracę i środki utrzymania.

Aby mieć pracę trzeba wybrać zawód potrzebny/ poszukiwany na rynku pracy i społecznie użyteczny.

>W demokracji nie ma patologii. Tych co uważasz za patologię to są wolni ludzie, którzy nie przejmują się niczym.

Przejmują się że nie mają na działkę lub pół litra, aby to zdobyć gotowi są niejednokrotnie okraść a nawet zabić człowieka.
07-04-2025 19:14 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>Jednostką patologiczną łatwiej rządzić.
>>Bzdury.
>>To tak jak byś napisał, że niesprawnym autem jest łatwiej kierować.
>Osoba zdegenerowana przez uzależnienie za działkę lub pół litra zaprzeda duszę (sumienie).
że zabije za pół litra? NIE! ze przystąpię do kościoła szpageti, TAK.

>>Demokratycznej władzy, demokratyczne prawo, zabrania zapewniać swojemu elektoratowi pracę i środki utrzymania.
>Aby mieć pracę trzeba wybrać zawód potrzebny/ poszukiwany na rynku pracy i społecznie użyteczny.
ja ze wsi po szkole zawodowej nie wiedziałem że jest taki zawód jak architekt, wybrałem co znałem, traktorzysta, po czym przyszedł geniusz prof balcerowicz i zniknęło miejsce pracy, miałem zostac marketingowcem, sprzedawać (wciskać) badziewie

>>W demokracji nie ma patologii. Tych co uważasz za patologię to są wolni ludzie, którzy nie przejmują się niczym.
>Przejmują się że nie mają na działkę lub pół litra, aby to zdobyć gotowi są niejednokrotnie okraść a nawet zabić człowieka.
najwiekszym złodziejem jest nasz libków niedorozwojków bohater kulczyk, kradł 1 000 000 zł/h a zabójca to profesor balcerowicz spowodował ogrom samobójstw, śmierci z bezdomności, bezrobocia, znany gangster zabójca, perszing to przy nim niewiniątko
źródłem patologi są patoelity które są psami (nasladowcami) usazyda


potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
panTeista (6808 punktów)
>>Aby mieć pracę trzeba wybrać zawód potrzebny/ poszukiwany na rynku pracy i społecznie użyteczny.
>ja ze wsi po szkole zawodowej nie wiedziałem że jest taki zawód jak architekt, wybrałem co znałem, traktorzysta, po czym przyszedł geniusz prof balcerowicz i zniknęło miejsce pracy, miałem zostac marketingowcem, sprzedawać (wciskać) badziewie

Z traktorzysty bliższe przekwalifikowanie na kierowcę ciężarówki lub autobusu. Dziś poszukiwani pracownicy to kierowcy, przynajmniej w Łodzi.
09-04-2025 20:19 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>Aby mieć pracę trzeba wybrać zawód potrzebny/ poszukiwany na rynku pracy i społecznie użyteczny.
>>ja ze wsi po szkole zawodowej nie wiedziałem że jest taki zawód jak architekt, wybrałem co znałem, traktorzysta, po czym przyszedł geniusz prof balcerowicz i zniknęło miejsce pracy, miałem zostac marketingowcem, sprzedawać (wciskać) badziewie
>Z traktorzysty bliższe przekwalifikowanie na kierowcę ciężarówki lub autobusu. Dziś poszukiwani pracownicy to kierowcy, przynajmniej w Łodzi.
oni dawno jako odpad profesora balcerowicza zapili się na śmierć Biednym Francuzem

w wsi, tuż za moim oknem, budowano osiedle dla pracownikow rolnych, codziennie ich widziałem, bawiłem się jako dziecko na tej budowie, i tam widziałem gościa który chodził w gumofilcach po błocie, mówił do innych którzy się go słuchali, spodobało mi się to, po wojsku założyłem gumofilce, kufajkę, zostałem ich kierownikiem
DETERMINIZM

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
07-04-2025 14:20 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Jaki mają w tym interes elity, by infekować jednostki patologią i tworzyć im wadliwą organizację społeczną ??
>Zarabiają na akcyzie za alkohol.
koszty społeczne sa 10 X większe
ale nasz bóg nie lubi nas jako społeczeństwo, wspólnota, komuna, liczy się tylko INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ, takiego mamy boga,
boga siejącego śmierć. WYMIERAMY
nasz bóg usazyd umiera i my z nim

>Jednostką patologiczną łatwiej rządzić.
jednostka patologiczna jest już nie sterowna

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
07-04-2025 14:02 
 0 na 2
okragly (21676 punktów)
>>Patologia to niepożądane zachowanie, mogące wywołać negatywne skutki w rozwoju jednostki, jak i
>>ogółu społeczeństwa.
>>skąd się bierze patologia?
>>z elit, z stworzonej przez nie wadliwej organizacji społecznej, patologia bierze się z patoelit

>Jaki mają w tym interes elity, by infekować jednostki patologią i tworzyć im wadliwą organizację społeczną ??
panująca nam religia narzucona jak wszystkie religie, przez patoelity produkuje niewolników, indywidualnych, wolnych, dlatego patoelity zniszczyły wszelkie formy samoorganizacji, samoobrony w tym Solidarność

WOLNY LIBEK NIEDOROZWOJEK
Wąską ścieżyną, co wije się wstęgą
Między pólkami jęczmienia i żyta,
Szedł blady, nędzną odziany siermięgą,
Indywidualny, Wolny, libek niedorozwojek.

I nigdy wyraz nie był dalszym treści,
Jak w zestawieniu takim urągliwym!
Nigdy nie było tak głuchej boleści
W jestestwie żywym.

Rok ten był ciężki: ulewa smagała
Srebrnym swym biczem wiosenne zasiewy
I ziemia we łzach zaledwie wydała
Słomę a plewy.

Z chaty, za którą zaległy podatki,
Wygnany nędzarz nie żegnał nikogo...
Tylko garść ziemi zawiązał do szmatki
I poszedł drogą.

W powietrzu ciche zawisły błękity,
Echo fujarki spod lasu wschód wita...
Stanął i otarł łzę połą swej świty,
Wolny libek niedorozwojek.

Wolny, bo z więzów, jakimi go przykuł
Rodzinny zagon, gdzie pot ronił krwawy,
Już go rozwiązał bezduszny artykuł
Twardej ustawy...

Wolny, bo nie miał dać już dzisiaj komu
Świeżego siana pokosu u żłoba;
Wolny, bo rzucić mógł dach swego domu,
Gdy się podoba...

Wolny, bo nic mu nie cięży na świecie -
Kosa ta chyba, co zwisła z ramienia,
I nędzny łachman sukmany na grzbiecie,
I ból istnienia...

Wolny, bo jego ostatni sierota,
Co z głodu opuchł na wiosnę, nie żyje...
Pies nawet stary pozostał u płota
I z cicha wyje...

Wolny! - Wszak może iść albo spoczywać,
Albo kląć z zgrzytem tłumionej rozpaczy,
Może oszaleć i płakać, i śpiewać -
Bóg mu przebaczy...

Może zastygnąć, jak szrony, od chłodu,
Bić głową w ziemię, jak czynią szaleni...
Od wschodu słońca do słońca zachodu
Nic się nie zmieni.

Ubogi zagon u nędznej twej chatki
I mokrą łączkę, i mszary, i wrzosy
Obsadzi urząd... podatki! podatki!
Ty idź do kosy!

Idź, idź! Opłatę do kasy wnieść trzeba,
Choć jedno ziarno wydadzą trzy kłosy
I choć nie zaznasz przez rok cały chleba...
Idź, idź do kosy!

Czegóż on stoi? Wszak wolny jak ptacy?
Chce - niechaj żyje, a chce - niech umiera!
Czy się utopi, czy chwyci się pracy,
Nikt się nie spiera...

I choćby garścią rwał włosy na głowie,
Nikt się, co robi, jak żyje, nie spyta...
Choćby padł trupem, nikt słówka nie powie...

- Wolny libek!

m. konopnicka

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
panTeista (6808 punktów)
>skąd się bierze patologia?

Z uzależnienia od alkoholu, narkotyków i adrenaliny.
07-04-2025 14:12 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>skąd się bierze patologia?
>Z uzależnienia od alkoholu, narkotyków i adrenaliny.
Patologia jest od patoelit
w Szwajcarii jest 10 x więcej broni prywatnej na 1000 niż w USA, ale to w USA jest 100 x więcej zabójstw na 1000 mieszkańców
ale naszym bogiem jest usazyd (INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ), w Grójcu jest więcej sklepów z alkoholem niż w całej Norwegi, bo nasz bóg (liberalizm) tak chce, żąda krwi, jak u Azteków, którzy zabijali co rok 100 ludzi żeby przebłagać boga (nasz bóg, liberalizm żąda 10000 x więcej)


potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Patologia to niepożądane zachowanie, mogące wywołać negatywne skutki w rozwoju jednostki, jak i
>ogółu społeczeństwa.
>skąd się bierze patologia?
>z elit, z stworzonej przez nie wadliwej organizacji społecznej, patologia bierze się z patoelit
A patoelity biorą się z patologii, masło maślane.
Patologia bierze się ze stawiania materii przed duchem, albo wręcz z negowania ducha. Patologia będzie ci wciskać raj nie mając pojęcia czym on jest, w efekcie wciśnie ci piekło.

DUCH


www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349
08-04-2025 07:57 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Patologia to niepożądane zachowanie, mogące wywołać negatywne skutki w rozwoju jednostki, jak i
>>ogółu społeczeństwa.
>>skąd się bierze patologia?
>>z elit, z stworzonej przez nie wadliwej organizacji społecznej, patologia bierze się z patoelit
>A patoelity biorą się z patologii, masło maślane.
patoelity biorą się z inteligenci, zauważ wszyscy znaczący kandydaci na prezydenta maja tytuł doktora nauk humanistycznych np Mentzen, Nawrocki, Trzaskowski
no i mój ulubiony inteligent, profesor balcerowicz czy doktor kulczyk to wybitna patologia w życiu na koszt społeczeństwa


potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
08-04-2025 14:05 
 Ocena 1 na 1
panTeista (6808 punktów)
>patoelity biorą się z inteligenci, zauważ wszyscy znaczący kandydaci na prezydenta maja tytuł doktora nauk humanistycznych np Mentzen, Nawrocki, Trzaskowski

A co z Wałęsą, był patoelitą, był elektrykiem i prezydentem?
08-04-2025 17:29 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>patoelity biorą się z inteligenci, zauważ wszyscy znaczący kandydaci na prezydenta maja tytuł doktora nauk humanistycznych np Mentzen, Nawrocki, Trzaskowski
>A co z Wałęsą, był patoelitą, był elektrykiem i prezydentem?
wolę innego robotnika elektryka, Leszka Millera
jednak moim bohaterem jest Andrzej Lepper, lider Samoobrony, prosty chłop ze wsi, on pierwszy racjonalnie zdemaskował naszą patoelitę z profesorem balcerowiczem na czele (jego "balcerowicz musi odejść")

precz z inteligencją, ona jest głupia


potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
panTeista (6808 punktów)
>moim bohaterem jest Andrzej Lepper,

Czy Twoim zdaniem popełnił samobójstwo?
09-04-2025 20:05 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>moim bohaterem jest Andrzej Lepper,
>Czy Twoim zdaniem popełnił samobójstwo?
jest wiedza, nazywa się suicydologia, zajmuje się samobójstwami, próbami samobójczymi oraz szeroko pojętą autodestruktywnością, oni wiedzą (zajmują się tym zawodowo)

był najbardziej znienawidzony przez patoelity (inteligencje),
że mu słoma z butów wystaje, że prosty chłop ze wsi


potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
quick (6853 punktów)
>skąd się bierze patologia?

Z deficytu na rozum. Nie każdy głupek jest patologiczny, ale każda patologia rodzi się z głupoty.
12-04-2025 12:45 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>skąd się bierze patologia?
>Z deficytu na rozum. Nie każdy głupek jest patologiczny, ale każda patologia rodzi się z głupoty.
patologia jest z elit, pies wychowany przez dobrego psiarza w rajskiej atmosferze będzie rajski, wychowany przez patoelity, bedzie wściekły albo w stanie rezygnacji, depresji

stąd w USA tyle cpunów, alkoholików, morderców, tak byli wychowywani, do walki, jak psy przez złego psiarza, który zarabia na walce psów, gdzie każdy pies ma być, indywidualny, wolny i walczyć o świętą własnosć swojego pana

Trump wymienia elitę na nową, tylko tak może zmniejszyć patologię
patologia bierze się z patoelit, mamy na to ludowe powiedzenie, "ryba psuje się od głowy"


potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
12-04-2025 15:20 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)

> Trump wymienia elitę na nową, tylko tak może zmniejszyć patologię
>

www.youtube.com/watch?v=okybAidLTHU

NA ŻYWO: Burmistrz Nowego Jorku po katastrofie helikoptera na rzece Hudson

Tutaj mamy obraz i głos burmistrza Nowego Jorku.
Jakby na dole nie pisało, że to gada burmistrz to bym nigdy nie przypuszczał, że taka istota tak daleko zaszła.

pl.wikipedia.org/wiki/Eric_Adams

Eric Leroy Adams (ur. 1 września 1960 w Nowym Jorku) - amerykański polityk, policjant i samorządowiec. Członek stanowego senatu (2007-2013), w latach 2014-2021 burmistrz Brooklynu, od 2022 burmistrz Nowego Jorku.(...)
Urodził się w Brownsville, a wychował się w dzielnicach Bushwick i South Jamaica, jako czwarte dziecko sprzątaczki i rzeźnika


KOmentarz zbyteczny.
W Polsce nie ma szkół kształcących osoby zdolne do kierowania: gminą, województwem i państwem.
Jak można wymieniać elity ?? Nowa banda wycina starą bandę. Dziurę w budżecie trzeba czymś albo kimś zasypać.
quick (6853 punktów)
>patologia bierze się z patoelit, mamy na to ludowe powiedzenie, "ryba psuje się od głowy"

Kłamiesz kiedy mówisz, że nie jesteś pod wpływem myśli rosyjskiej. Zgniły zachód itd itp. Postmodernizm to temat na odrębny wątek, ale twierdzenie, że nie ma nic poza tym na zachodzie to niedorzeczność.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Kłamiesz kiedy mówisz, że nie jesteś pod wpływem myśli rosyjskiej. Zgniły zachód itd itp.

To kłamstwo urodziło Ci się z podziału świata na zachód i rosję. Sam jesteś pod wpływem powszechnych wierzeń.

Ja również nie kocham zachodu, mam wiele przeciw kulturze zachodu ale też nie kocham ani rosji ani chin ani żadnego innego pretendenta do światowego imperium.

Po prostu jestem niezgodny z kulturą zachodu, która jawi mi się jako fałszywa, prymitywna i brutalna. Uważam, że zachodnie wartości to zasadniczo manipulacje i kłamstwa.

Kontynuatorem kultury zachodu nie będę.

Postanowiłem, że o tym czego nie lubię będę pisał z małej litery obojętnie jakie tam są normy w głowach innych ludzi.

Nie podoba się to vice versa mi też się nie podoba istniejąca normalność i nie dostosuję się do oczekiwań innych ludzi, bo mam je gdzieś, tak jak i mnie inni.

youtu.be/5VCiU1osa3w
13-04-2025 06:48 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>patologia bierze się z patoelit, mamy na to ludowe powiedzenie, "ryba psuje się od głowy"
>Kłamiesz kiedy mówisz, że nie jesteś pod wpływem myśli rosyjskiej.
ostatni raz jak byłem w szkole średniej, ucząc się rosyjskiego

>Zgniły zachód itd itp. [..] twierdzenie, że nie ma nic poza tym na zachodzie to niedorzeczność.
z wypiekami słuchałem Radio Wolna Europa. głos wolności, głos nadziei
albo Głos Ameryki, albo Tu mówi Londyn (nasz Pan i władca)
było by fajnie posłuchać Tu mówi Raj

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
13-04-2025 07:13 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>patologia bierze się z patoelit, mamy na to ludowe powiedzenie, "ryba psuje się od głowy"
> Zgniły zachód itd itp. twierdzenie, że nie ma nic poza tym na zachodzie to niedorzeczność.
chodzi o nasze patoelity, przykład, katastrofa wojskowego śmigłowca z premierem Millerem, później wojskowego samolotu transportowego z 14 generałami po czym katastrofa wojskowego samolotu patoelit w Smoleńsku, a prezydent mówi, że polscy piloci to polecą nawet na drzwiach od stodoły

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>patologia bierze się z patoelit

Wg mnie z oskarżenia innych ludzi o zło, którym zarażają pozostałych ludzi nie wyniknie żaden lepszy świat ani żadne lepsze życie.

Lepsze życie i lepszy świat mogą wyniknąć tylko ze stworzenia nowej, lepszej wiary i podważenia starej.

Balcerowicz, który głosił że wszystko musi być prywatne, obojętnie czyje, byleby prywatne i nic nie może pozostać wspólne, zapewne głęboko wierzył w zbawienie wszystkich przez prywatę. Nie miał złych intencji ale najwyraźniej rozumiał tylko cząstkę rzeczywistości, która jawiła mu się jako całość. Nie rozumiał pełnych konsekwencji swojej ślepej wiary w prywatę.

Za prywatą stoi nie tylko większa wydajność i robota na 2 zmiany za 2 miski ryżu z porzuceniem własnych rodzin, własnych przyjaciół i wszystkiego co wspólne, za prywatą stoi też silny antagonizm i wolno rozwijająca się nienawiść człowieka do człowieka.

Światem może rządzić prywata i powinna, bo inaczej ludzie snują się jak smród po gaciach, nikomu nic się nie chce, nikt nic nie umie i nie ma co jeść ale w stopniu umiarkowanym, bowiem konieczne są również rządy wspólnoty ażeby ludzie wzajemnie nie wyniszczyli się i żeby Ziemia nie spływała rzekami krwi.

Osobiście nie wierzę w tajną i nieopodatkowana prywatę, w lichwiarski pieniądz, w podatki od biedy, w prawo do tajemnicy, w przemoc w stosunkach gospodarczych ale przede wszystkim w tajną i pośrednią demokrację.

Ta błędna - fałszywa wiara innych ludzi prowadzi wszystkich na manowce, z niej właśnie wynikają współczesne konflikty i wojny.

Dlatego z tą prymitywną i brutalną wiarą walczę.

Nic mi ani moim dzieciom nie da jednak oskarżenie Balcerowicza czy Kulczyka. Oni wierzyli, że wszystko robią dobrze i czynią ten świat lepszym.

Nie walczę z tymi ludźmi walczę z fałszywą i toksyczną wiarą.

youtu.be/5VCiU1osa3w
12-04-2025 13:12 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>patologia bierze się z patoelit
> oskarżenia innych ludzi o zło, którym zarażają pozostałych ludzi nie wyniknie żaden lepszy świat ani żadne lepsze życie.
oskarżenia np Trampa o zło (dobro), którym zaraża cały świat jest konieczne, bo jak inaczej?

>Lepsze życie i lepszy świat mogą wyniknąć tylko ze stworzenia nowej, lepszej wiary i podważenia starej.
tak robi Tramp, wymienia elity i wiarę, to spowoduje mniej patologi w usa (narkotyki, alkohol, zabijanie się, prostytucja)

>Balcerowicz, który głosił że wszystko musi być prywatne, obojętnie czyje, byleby prywatne i nic nie może pozostać wspólne, zapewne głęboko wierzył w zbawienie wszystkich przez prywatę. Nie miał złych intencji ale najwyraźniej rozumiał tylko cząstkę rzeczywistości, która jawiła mu się jako całość. Nie rozumiał pełnych konsekwencji swojej ślepej wiary w prywatę.
zgoda, ale czemu został premierem jak ma tak ograniczony umysł, zresztą wszyscy profesorowie ekonomi sa tacy sami albo i gorsi np profesor rostowski z London School of Economics and Political Science ("nie ma pieniedzy i nie będzie")

>Światem może rządzić prywata i powinna, bo inaczej ludzie snują się jak smród po gaciach,
ogromne różnice majatkowe zniechecają do pracy, wyobraź sobie że Musk w minutę zarabia więcej niż ty przez całe życie, ręce opadają
jak jest wyscig i zawodnicy biegną blisko siebie to walczą, jak jeden jest 100000 okrążeń przed tobą, to z kim tu walczyć? trzeba być nieracjonalnym

>Nic mi ani moim dzieciom nie da jednak oskarżenie Balcerowicza czy Kulczyka. Oni wierzyli, że wszystko robią dobrze i czynią ten świat lepszym.
hitler tez tak myślał

>Nie walczę z tymi ludźmi walczę z fałszywą i toksyczną wiarą.
to było złodziejstwo na ogromną skalę, ogrom cierpienia, bezrobocie, bezdomność, samobójstwa, emigracja, mafie, prostytucja np tirówki, żebractwo

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>tak robi Tramp, wymienia elity i wiarę, to spowoduje mniej patologi w usa (narkotyki, alkohol, zabijanie się, prostytucja)

Ale sobie autorytet wybrałeś.

Kapitalista, wolnościowiec, który próbuje centralnego sterowania gospodarką i do tego wrogiego innym narodom.

Chodzi o to, żeby Azjaci robiący za 6 dolarów na dzień zaczęli pracować o 4h dłużej za $4 żeby grubi Amerykanie mogli więcej zjeść, kosztem Azjaty i bardziej się roztyc?

Czasy królów już przeminęły.

Jak widzę, że kapitalista, wolnościowiec nienawidzący podatków wprowadza podatki ale tylko dla innych narodów to mi się scyzoryk otwiera a nie nogi zginają do pokłonu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
12-04-2025 14:27 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>tak robi Tramp, wymienia elity i wiarę, to spowoduje mniej patologi w usa (narkotyki, alkohol, zabijanie się, prostytucja)
>Ale sobie autorytet wybrałeś.
to przykład zmiany elit, wiary i wpływu na cały świat
za patologią stoją patoelity, w raju nie może zaistniec patologia

>Kapitalista, wolnościowiec, który próbuje centralnego sterowania gospodarką i do tego wrogiego innym narodom.
dba o swój kraj a nie nas

>Chodzi o to, żeby Azjaci robiący za 6 dolarów na dzień zaczęli pracować o 4h dłużej za $4 żeby grubi Amerykanie mogli więcej zjeść, kosztem Azjaty i bardziej się roztyc?
raczej chce zmusic amerykanów do produkcji, poprzez cła
nasz geniusz balcerowicz zniósł cła, dlatego było tyle biedy wprowadził

>Jak widzę, że kapitalista, wolnościowiec nienawidzący podatków wprowadza podatki ale tylko dla innych narodów to mi się scyzoryk otwiera a nie nogi zginają do pokłonu.
cła nie płaci producent a importer

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
12-04-2025 15:28 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>cła nie płaci producent a importer

Cło płaci mały Azjata, który życie spędza na skręcaniu smartfonów, który potem wielki i tłusty Amerykanin używa do fotografowania swoich obfitych posiłków, by je opublikować w sieci i się nimi pochwalić, żeby wzbudzić u innych podziw.

Kiedy Amerykanin zajmuje się sobą wtedy Azjata zajmuje się życiem Amerykanina, żeby je zrobić luksusowym kosztem własnego życia.

Podatku od konsumpcji VAT też wcale nie płaci pośrednik handlowy, tylko biedak bez posiadłość żyjący i pracujący na cudzym. Wolny od wszelkich praw i pełny obowiązków, choć wróć, wolno mu iść drogą publiczną do roboty, o ile ma jeszcze siłę iść. Jeśli nie ma odpowiednie służby zamiatają go z ulicy.

Ma prawo jeszcze wybrać sobie w tajemnicy pana, który będzie robił w tajemnicy przed nim geszefty z zagranicznymi lichwiarzami.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>to było złodziejstwo na ogromną skalę, ogrom cierpienia, bezrobocie, bezdomność, samobójstwa, emigracja, mafie, prostytucja np tirówki, żebractwo

I nauka dyscypliny, odpowiedzialności za siebie, nauka niezależności i rozwój świadomości, że jak sam sobie nie zorganizujesz, to nikt Ci nie da.

Dorosły człowiek podobnie do dziecka rozwija się przez cierpienie.

To jest w umiarkowanym stopniu potrzebne, żeby członek z ochotą przychodził do fabryki i starał się w niej najlepiej jak potrafi, żeby z jego motywacji i starań oni i inni mogli się najeść.

Z kręcenia się jak smród po gaciach żadnych kołaczy nie będzie a jeszcze mniej będzie jeśli do lenistwa, głupoty, niekompetencji, nieodpowiedzialności, niezdolności i roszczeń bez własnego wkładu dodasz manipulacje, oszustwa i kradzieże.

W odróżnieniu od Ciebie nie wierzę we władzę centralną w gospodarce. Władza musi być dystrybuowana i rozproszona do efektywności i motywacji do działania. Wizje pojedynczych jednostek nigdy nie odpowiadają potrzebom społecznym, bowiem emocje, potrzeby i cele innych ludzi są odmienne od dążeń indywidualnego człowieka.

youtu.be/5VCiU1osa3w
12-04-2025 14:47 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>to było złodziejstwo na ogromną skalę, ogrom cierpienia, bezrobocie, bezdomność, samobójstwa, emigracja, mafie, prostytucja np tirówki, żebractwo
>I nauka dyscypliny, odpowiedzialności za siebie, nauka niezależności i rozwój świadomości, że jak sam sobie nie zorganizujesz, to nikt Ci nie da.
w USA tak maja mimo to z roku na rok powiększa się strefa biedy, patologi
jakby zlikwidować wszelkie obowiązkowe ubezpieczenia, wprowadzić platną służbę zdrowia, prywatne emerytury to widziałbyś ogrom żebraków, bezdomnych, złodzieji, prostytucji, zabójstw

>Dorosły człowiek podobnie do dziecka rozwija się przez cierpienie.
cierpienie wyniszcza

>To jest w umiarkowanym stopniu potrzebne, żeby członek z ochotą przychodził do fabryki i starał się w niej najlepiej jak potrafi,
żyjemy by pracować (tak mają udomowione przez nas zwierzęta, krowy żyją by dawać mleko i mięso), czy pracujemy by żyć?

>W odróżnieniu od Ciebie nie wierzę we władzę centralną w gospodarce.
człowiek jako organizm ma władzę centralną, podobno ośmiornice mają 8 mózgów, w kazdym ramieniu jeden, są bardzo inteligentne
mrówki nie mają żadnej władzy centralnej

>Wizje pojedynczych jednostek nigdy nie odpowiadają potrzebom społecznym,
indywidualizm, wolność, własność, jest antyludzki, stąd patologia

>emocje, potrzeby i cele innych ludzi są odmienne od dążeń indywidualnego człowieka.
jesteśmy tacy sami, chcemy tego samego




potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Musk w minutę zarabia więcej niż ty przez całe życie, ręce opadają

Przy czym ten zarobek to posiadłość wkrętarek śrub do kół Tesli.

Wszystkie te wkrętarki służą masowej produkcji.

Gdyby nie istniała organizacja zdolna osiągnąć funkcjonalność budowy Tesli to jeździlibyś na rowerze a nie Teslą.

Gdyby Tesla należała do wszystkich, to nikt by nie pracował tylko wszyscy zajęliby się jej podziałem, żeby za udziały pojechać na wakacje i kupić sobie złote klamki do mieszkania w bloku.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Balcerowicz, który głosił że wszystko musi być prywatne, obojętnie czyje, byleby prywatne i nic >nie może pozostać wspólne, zapewne głęboko wierzył w zbawienie wszystkich przez prywatę. Nie >miał złych intencji ale najwyraźniej rozumiał tylko cząstkę rzeczywistości, która jawiła mu się >jako całość. Nie rozumiał pełnych konsekwencji swojej ślepej wiary w prywatę.
>

Balcerowicz w nic nie wierzył. Miał bardzo dobrze płatne zlecenie i procenty od geszeftu.
Nie trzeba być mądrym, żeby dojść do wniosku, że biedacy nigdy nie staną się kapitalistami.
Najgorsze jest to, że biedakom wmówili, że dzięki demokracji dorobią się łopatą i widłąmi, takich majątków, jak mają właściciele kolonii i ci co wywieźli z Afryki miliony ludzi i sprzedali w Amerykach. Co wybory to gorszy element na listach.
12-04-2025 16:28 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie trzeba być mądrym, żeby dojść do wniosku, że biedacy nigdy nie staną się kapitalistami.

Ale może trzeba mądrości, żeby zrozumieć i zaakceptować, że istnieje rodzaj człowieka, któremu na cudzym, pod ciągłą kontrolą i na rozkaz będzie lepiej i więcej osiągnie, niż na własnym bez podległości.

>Najgorsze jest to, że biedakom wmówili, że dzięki demokracji dorobią się łopatą i widłąmi, takich majątków, jak mają właściciele kolonii

Zostało już udowodnione, że nie liczy się znacznie wiary ale liczą się konsekwencje i efekty opętania nią umysłów.

Możesz wierzyć nawet w krasnoludki i jeśli taka wiara daje wyniki to ma wartość nawet jeśli jest najbardziej fałszywa ze wszystkich.

Poisz lud taką wiarą, przy której chwyta za łopaty i bierze się do roboty a co ta wiara znaczy jest mało istotne, byleby robota była wykonana.

youtu.be/5VCiU1osa3w
12-04-2025 16:41 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Balcerowicz w nic nie wierzył.

Z doświadczenia wiem, że człowiek niewierzący nie działa w kierunku, który określa wiara.

Balcerowicz swego czasu wierzył, to Ty nie wierzyłeś.

Jaka jest aktualna wiara Balcerowicza tego mi nie wiadomo. Z pewnością niż nie ta sama.

Zapewne będzie sowich decyzji bronił jak każdy człowiek, żeby obronić swoją wartość i będzie je w umyśle racjonalizowal, odrzucał wszystkie argumenty przeciw nim.

Ja też kiedyś wierzyłem w zbawienie przez prywatę. Dziś już w to nie wierzę.

Również wierzyłem kiedyś w tajną i pośrednią demokrację ale to jeszcze jak byłem młody i głupi. Dziś tajną i pośrednią demokrację uznaję za destrukcyjną i niebezpieczną.

Dziś wierzę wyłącznie w demokrację jawną i bezpośrednią.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Jaka jest aktualna wiara Balcerowicza tego mi nie wiadomo.

Tak samo jak stan jego konta.
Wałęsa jak był w USA to powiedział na jakimś spotkaniu z Żydami,
przyjeżdżajcie do Polski robić interesy na głupich Polakach
Ja nie mam wykształcenia ekonomicznego a wiedziałem, że biedaków można tylko zadłużyć i zagonić do kieratu lub do kopalni.
Mamy szczęście, że po tzw. II WŚ komuniści przeprowadzili operację CEZARY.

pl.wikipedia.org/wiki/Operacja_Cezary

Operacja "Cezary" - gra operacyjna przeprowadzona przez funkcjonariuszy Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego PRL, zakończona w 1952 roku rozbiciem resztek antykomunistycznego podziemia, kompromitacją wywiadów amerykańskiego (CIA) i brytyjskiego (SIS) oraz aferą Bergu pogrążającą polską emigrację w chaosie i rozbiciu.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
> Tak samo jak stan jego konta.

Jestem wrogiem lichwiarskiego pieniądza.

Wierzę, że może istnieć pieniądz państwowy bez prywatnej lichwy.

Niestety ci, którzy żyją z lichwy będą przeciwni moim pomysłom, przy których skrajna nędza tuż obok obrzydliwego bogactwa będzie niemożliwa. Oni budują bogactwo własnie na nędzy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Jestem wrogiem lichwiarskiego pieniądza.
>Wierzę, że może istnieć pieniądz państwowy bez prywatnej lichwy.
>Niestety ci, którzy żyją z lichwy będą przeciwni moim pomysłom, przy których skrajna nędza tuż obok obrzydliwego bogactwa będzie niemożliwa. Oni budują bogactwo własnie na nędzy.
>
Na czym polega liberalny kolonializm demokratczyny >>
Ci co się dorobili miliardów na niewolnictwie i koloniach pozwalają w swoich demokratycznych koloniach cwaniaczkom łupić zasób swoich rodaków. Jak się utuczą to są tłuściutkim kąskiem dla światowych cwaniaków. Drugą metodą łupienia tubylców jest wstawianie im wielkich wizji. Powoduje to, że naiwni biorą kredyty i w papierze fiducjarnym widzą szansę na wyrwanie się z demokratczynej biedy. Ile mamy w Polsce bankructw i tragedii ludzkich ??

businessin(*)im-jest-polski-bankrut/70rk33q

Rok 2024 był rekordowy pod względem liczby upadłości konsumenckich w Polsce - bankructwo ogłosiło ponad 21 tys. osób.(...)
Wśród bankrutów znalazł się nawet 11-latek. Jak to możliwe? Okazuje się, że dzieci mogą dziedziczyć długi po zmarłych rodzicach, co prowadzi do konieczności ogłoszenia upadłości.(...)
Proces ogłaszania upadłości nie jest prosty ani szybki. Może trwać od kilku miesięcy do dwóch lat, a jego konsekwencje w postaci dziesięcioletniej rejestracji w Biurze Informacji Kredytowej mogą znacząco utrudnić dostęp do nowych kredytów. To ważne przestroga dla tych, którzy rozważają tę opcję jako sposób na wyjście z długów.


Nie warto się rejestrować jako bankrut, bo nie będziesz mógł nowymi kredytami spłacać starych.
A o to chodzi.
13-04-2025 08:34 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie warto się rejestrować jako bankrut, bo nie będziesz mógł nowymi kredytami spłacać starych.
>A o to chodzi.

Sam, po złych doświadczeniach, trzymam się z dala od długów. Nie pożyczam niczego od wielu lat już.

Zdecydowanie wolę gnić w braku możliwości niż dać się prawo do przemocy wobec mnie wrogim mi ludziom, dla których jestem tylko zasobem naturalnym do wyzysku, którym jest całkowicie obojętne czy zginę czy będę żył, byłby wygenerowali przy tej okazji zysk.

Innym ludziom też to polecam. Pożyczkodawcy to żadni przyjaciele, to wrodzy i bezwzględni ludzie, którzy gotowi są bogacić się po trupie.

Już lepiej stworzyć własny, uczciwy pieniądz do wymiany handlowej niż tykać cudzy, lichwiarski, parszywy, objęty licznymi tajemnicami i wrogi, stworzony do pełnej dokumentacji człowieka nad człowiekiem.

Nie należy zbliżać się i dotykać tej choroby, bo niezmiernie łatwo zarazić się i potem choruje się zazwyczaj przez całe życie do końca, gnijąc w podległości i nędzy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
I znów pipcys jak Inuit po samogonie

>Sam, po złych doświadczeniach, trzymam się z dala od długów. Nie pożyczam niczego od wielu lat już.

Nawet nie wiesz za ile sprzedano twoją działkę, nie spłacasz długów, nie masz złych doświadczeń, to inni mogą mieć złe doświadczenia z tobą skoro okradłeś oszczędności klientów banku

>Zdecydowanie wolę gnić w braku możliwości
To gnij, twój wybór, ale nie odmawiaj innym prawa do możliwości

>niż dać się prawo do przemocy wobec mnie
Jakiej przemocy doznałeś?
Chyba jako windykator przystawiając staruszce wiertarkę do kolana bo kupiła garnki

>wrogim mi ludziom, dla których jestem tylko zasobem naturalnym do wyzysku, którym jest całkowicie obojętne czy zginę czy będę żył, byłby wygenerowali przy tej okazji zysk.
Banki są wrogami?
Dzięki kredytowi miliony ludzi zbudowały domy i założyły firmy
Jeśli byli uczciwi, zyskały obie strony

Ty próbowałeś przecwanić i teraz zmyślasz jakiś "kredyt" który wyłudziłeś

>Innym ludziom też to polecam.
Twoje prawo polecać, ni ejest twoim prawem zabraniać i nie jest twoim prawem nazywać lichwiarzami ludzi, którzy lichwy na oczy nie widzieli

>Pożyczkodawcy to żadni przyjaciele, to wrodzy i bezwzględni ludzie, którzy gotowi są bogacić się po trupie.
Ojeeeeeej, a windykatorzy to przyjaciele

>Już lepiej stworzyć własny, uczciwy pieniądz do wymiany handlowej niż tykać cudzy, lichwiarski,

I blundźwę
lata pytam, co to jest lichwiarski pieniądz
Lata pytam co to jest prywatna lichwa od państwowego pieniądza
I lata hamerlik odpowieda "jestem idiotą, nie poradzę tego przełożyć na polski"

>Nie należy zbliżać się i dotykać tej choroby, bo niezmiernie łatwo zarazić się i potem choruje się zazwyczaj przez całe życie do końca, gnijąc w podległości i nędzy.

Buahahahahahahahhahah

Hamerlik żyje w nędzy !!!!!
Luksiurny apartament w centrum europejskiej stolicy i podróże po czterech kontynentach

NĘDZA!!!!!!!

W nędzy to żją polscy emeryci, których chcesz zmusić do płacenia na ciebie podatków bo mają altankę na działce

Tfu, rzygowino

Gdybyś miał choć szczątkowe jaja, zabrałbyś się za pracę i kupił dom, ułożyłbyś życie swoim dzieciom zamiast zabraniać córce iść na studia, bo tatusiowi szkoda kasy

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nawet nie wiesz za ile sprzedano twoją działkę, nie spłacasz długów, nie masz złych doświadczeń, to inni mogą mieć złe doświadczenia z tobą skoro okradłeś oszczędności klientów banku

Właśnie o tym mówię.
Absolutnie nic nie zyskałem, bardzo dużo straciłem, nie tylko finansowo, bo to są doświadczenia rujnujące życie i na koniec jeszcze wcielenie diabla określa mnie złodziejem i twierdzi, że mam wobec niego i jego kolesi w biznesie zobowiązania.

To mam na myśli pisząc "wrodzy ludzie", którym wszelkie życie jest obojętne w obliczu złota, hajsu i własności. Do bogactwa po trupie.

Nie udawaj obrońcy staruszków z domkami działkowymi lobbysto nowojorskich rekinów, dla których inni ludzie są masą do przerobienia jak ruda żelaza.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>to inni mogą mieć złe doświadczenia z tobą skoro okradłeś oszczędności klientów banku
>Właśnie o tym mówię.

Wiem

>>lata pytam, co to jest lichwiarski pieniądz
>Taki, od posiadania którego coś ci się należy.

Czyli jaki???????
Kilkanaście lat pytam, jak dotąd nic nie zyskałem na samym posiadaniu pieniędzy.
CO TO JEST PRYWATNA LICHWA OD PAŃSTWOWEGO PIENIĄDZA!
Jakiś przykład?

>Będzie ci się należeć z posiadłości innego mienia dzierżawa
Należy mi się to, na co zapracowałem i niestety muszę od tego płacić podatki na twój Kindergeld

>>Hamerlik żyje w nędzy !!!!!
>Ojej, szarley nie przeżyje jeśli ujawni publicznie swoje posiadłości
Hamerlik żyje w nędzy !!!!!
O tym mowa, o twoich konfabulacjach

Ja bez trudu przeżywam fakt, że każdy we wsi wie który jest mój dom i mój samochód, ty megahipokryto o ujemnej godności nie poradzisz przeżyć ujawnienia twoich machlojek. Dlatego zmyślasz "kredyt"
Opowiadasz bajeczki o tym, że jakiś "bank" udzielił ci kredytu na zakup ziemi, bez własnego wkładu, pod zastaw działki nie sprawdzając twojej wypłacalności ani wartości działki

Zmyślasz. Wyłudziłeś jakieś pieniądze i musiałeś uciekać z Polski do Berlina. Do tego pracowałeś na czarno, bo ścigano cię o alimenta

Jesteś zwykłym oszustem

Kłamiesz, że żyjesz w nędzy, mieszkając w luksiurnym apartamencie w centrum europejskiej stolicy i latasz na wakacje po kilku kontynentach

Mój dom jest niewiele większy od twojego apartamentu, ale ja musiałem sfinansować jego budowę i sam się przy nim napracować.

>Dlatego potrzebuje, żeby biedota zapłaciła podatki od pracy najemnej na cudzym
Twoja żona to k***a dla psów, też poradzę zmyślać

>żeby państwo mogło wspomóc dotacją tajną i nieopodatkowana własność szarleya,
Twoja żona to k***a dla psów, też poradzę zmyślać

>który jako ideolog prymitywnego i brutalnego kapitalizmu
Twoja żona to k***a dla psów, też poradzę zmyślać

>nie ma odwagi nawet podać nazwiska,
Twoja żona to k***a dla psów, też poradzę zmyślać
Przedstaw swojej mamusi swoje poglądy, powiedz jej że jest pasożytem!!!!

>żeby na tej nędzy szarley z kolesiami i ich rodami mogli się wzbogacić.
Twoja żona to k***a dla psów, też poradzę zmyślać

PRZESTAŃ ZMYŚLAĆ, PRZESTANIESZ OBRYWAĆ WŁASNYM GÓWNEM !

Narzygałeś swoim rodzicom do talerza swoimi zmyśleniami na temat ich posiadłości i władzy
Nazwałeś ich pasożytami

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jesteś zwykłym oszustem

Tak to sobie tłumacz.

W końcu nie musicie się liczyć z tymi, którym odbierzecie ludzką godność i wartość.

To są wasze triki.
Zrobić z kogoś nikogo a potem go metodycznie niszczyć kiedy nikt nie reaguje.

Nie jesteś szarleyu dobrym człowiekiem.

Kawał bezwzględnego chama z ciebie.

Wszyscy ludzie powinni na ciebie uważać, bo na codzien chodzisz w masce i nie widać kim tak naprawdę jesteś.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Jesteś zwykłym oszustem
>Tak to sobie tłumacz.
>W końcu nie musicie się liczyć z tymi, którym odbierzecie ludzką godność i wartość.

Do rodziców - pasożytów pisz na priv

Nie odebrałem ci godności i wartości, sam z siebie zrobiłeś psie gówno m.in. nazywają własną matkę pasożytem, psi chuju, ale skoro suka takiego wychowała to niech suka takiemu serniczek piecze

Głupia p***a, nawet nie wie co synalek o niej pisze udając, że ktoś się podszył

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie odebrałem ci godności i wartości,

Nie, nie odebrałeś ale chciałeś.

Nie udało ci się choć wykorzystałeś wszystkie chamskie triki psychologiczne jakich uczyłeś się przez całe życie.

Nie udało ci się zwyciężyć nade mną i cieszę się z tego.

Przy tobie i tylko przy paru w moim życiu jeszcze uczę się jak obchodzić wielkie chamstwo i zupełną bezwzględność.

Dzięki tej nauce kiedyś w końcu staniecie się słabi a ja silniejszy.

Kij ci w oko wrogi mi człowieku!

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Nie odebrałem ci godności i wartości,
>Nie, nie odebrałeś ale chciałeś.

Zmyślaj dalej Zmyśliłeś, że ci zabrałem dom, pole, godność....
Niczego ci nie zabrałem
Zmyśliłeś, że zmuszam twoje dzieci, żeby pchały mój wózek
Nie zmuszam. Zmyśliłeś

Godności sam się pozbawiłeś, m.in zmyślając swoją nędzę, zmyślając innym poglądy, nazywając rodziców pasożytami, żebraniem o pieniądze z podatków od biedniejszych od ciebie, ucieczkami od pytań i argumentów, rzucaniem gównem we wszystkich wokół, hipokryzją na poziomie Himalajów.

>Dzięki tej nauce kiedyś w końcu staniecie się słabi a ja silniejszy.

My, czyli kto?
Cała ludzkość?

Co to jest prywatna lichwa od państwowego pieniądza?
Czekam na jakiś przykład.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Godności sam się pozbawiłeś,

Nie, zbudowałem ją na nowo i stałem się godnym człowiekiem, rozwijając własną odporność na twoje i innych pogardę, poniżenia, programowanie poczucia braku wartości, którym posługujecie się do zdominowania ludzi.

Nie przepuszczam już twojej toksyny, przez oczy i uszy.

>nazywając rodziców pasożytami

Pasożytami określiłem wszystkich ludzi żyjących z tajnych i nieopodatkowanych posiadłości a takze z lichwy.

Ludźmi demonicznymi tych, którzy dają do tego prawo i pozwalają innych krzywdzić w obronie pasożytów.

A nie moich rodziców.

Moi rodzice obrywają przy tym w takim stopniu w jakim sami korzystają z waszego prymitywnego i brutalnego kapitalizmu.

>żebraniem o pieniądze z podatków od biedniejszych od ciebie,

Żaden człowiek z posiadłościami nie jest biedniejszy od ludzi bez żadnych posiadłości.

Tworzysz fałszywą rzeczywistość i zalewasz taką toksyną umysły i innych ludzi, żeby stracili zdolność odróżnienia zła od dobra, po to, żeby zło mogło się swobodnie panoszyć.

>My, czyli kto?

Wyznawcy prymitywnego i brutalnego kapitalizmu opartego na lichwiarkim pieniądzu i tajnej, nieopodakowanej własności. Zwolennicy prawa do tajemnic i przemocy w stosunkach gospodarczych. Kaznodzieje tajnej i pośredniej demokracji. Zepsuci i chciwi manipulatorzy.

>Cała ludzkość?

A za wami wszyscy opętani waszym pojęciem rzeczywistości, poddani waszej wizji dobra i zła, waszej wizji prawdy i fałszu, waszej sprawiedliwości i niesprawiedliwości.

W końcu wasza prymitywna i brutalna religia oslabnje.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Pasożytami określiłem wszystkich ludzi żyjących z tajnych i nieopodatkowanych posiadłości a takze z lichwy.
>A nie moich rodziców.
Tak, kłamco, napisałeś, że twoi rodzice są pasożytami, bo mają tajne i nieopodatkowane posiadłości
Po co się wypierasz?

>Moi rodzice obrywają przy tym w takim stopniu w jakim sami korzystają z waszego prymitywnego i brutalnego kapitalizmu.

Wg ciebie emeryt w Lądku który ma dom obrywa prymitywnym kapitalizmem, a emeryt, który ma dom pod Wodzisławiem korzysta z tego kapitalizmu
Jak chcesz to obronić?
Wiem, ucieczką, znów będziesz udawał, że nie przeczytałeś

Jesteś idiotą

>>żebraniem o pieniądze z podatków od biedniejszych od ciebie,
>Żaden człowiek z posiadłościami nie jest biedniejszy od ludzi bez żadnych posiadłości.
Bredzisz, idioto, jesteś bogatszy od swoich rodziców. Ich ie stać na luksusy w Berlinie i wycieczki do Peru

>>My, czyli kto?
>Wyznawcy prymitywnego i brutalnego kapitalizmu opartego na lichwiarkim pieniądzu

CO TO JEST !!!!!!!!
Ile lat pytać?

>Zwolennicy prawa do tajemnic
Hamerlik - Konopka
Za ile poszła twoja działka fanatyczny miłośniku tajemnic?

>i przemocy w stosunkach gospodarczych.
Hamerlik - Konopka. Windykator
pisz
>>Cała ludzkość?
>A za wami
Do mamusi - pasożyta na priv

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Żaden człowiek z posiadłościami nie jest biedniejszy od ludzi bez żadnych posiadłości.
>Bredzisz, idioto, jesteś bogatszy od swoich rodziców. Ich ie stać na luksusy w Berlinie i wycieczki do Peru

Mam nadzieję, że inni widzą, kiedy za argument używasz mnie i moich rodziców zamiast odnieść się do posiadłości i ich braku o czym jest mowa.

W ten chamski sposób forsujesz fałszywe tezy licząc, że znajdziesz dla nich akceptację u ludzi bazujących na tych samych co twoje prymitywnych emocjach zmuszający ich do ochrony tajemnic i brutalnej przemocy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Wg ciebie emeryt w Lądku który ma dom obrywa prymitywnym kapitalizmem, a emeryt, który ma dom pod Wodzisławiem korzysta z tego kapitalizmu
Jak chcesz to obronić?

Wiem, ucieczką, znów będziesz udawał, że nie przeczytałeś

No i ucieczką udowodniłeś że jesteś idiotą

>>Co to jest prywatna lichwa od państwowego pieniądza?
>Ooo biedactwo dostaje hajs za pierdzenie w stołek,

Twoja mamusia, czy tatuś?
Twoja żona przynajmniej zarabia pokazami seksu z psami

>W moim świecie państwowy pieniądz będzie wolny od prywatnej lichwy
Co to jest prywatna lichwa od państwowego pieniądza?

Wg ciebie emeryt w Lądku który ma dom obrywa prymitywnym kapitalizmem, a emeryt, który ma dom pod Wodzisławiem korzysta z tego kapitalizmu
Wg ciebie emeryt w Lądku który ma dom obrywa prymitywnym kapitalizmem, a emeryt, który ma dom pod Wodzisławiem korzysta z tego kapitalizmu
Wg ciebie emeryt w Lądku który ma dom obrywa prymitywnym kapitalizmem, a emeryt, który ma dom pod Wodzisławiem korzysta z tego kapitalizmu
Wg ciebie emeryt w Lądku który ma dom obrywa prymitywnym kapitalizmem, a emeryt, który ma dom pod Wodzisławiem korzysta z tego kapitalizmu
Wg ciebie emeryt w Lądku który ma dom obrywa prymitywnym kapitalizmem, a emeryt, który ma dom pod Wodzisławiem korzysta z tego kapitalizmu
Wg ciebie emeryt w Lądku który ma dom obrywa prymitywnym kapitalizmem, a emeryt, który ma dom pod Wodzisławiem korzysta z tego kapitalizmu
Wg ciebie emeryt w Lądku który ma dom obrywa prymitywnym kapitalizmem, a emeryt, który ma dom pod Wodzisławiem korzysta z tego kapitalizmu
Wg ciebie emeryt w Lądku który ma dom obrywa prymitywnym kapitalizmem, a emeryt, który ma dom pod Wodzisławiem korzysta z tego kapitalizmu

Odnieś się do argumentu

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
14-04-2025 18:06 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Wg ciebie emeryt w Lądku który ma dom obrywa prymitywnym kapitalizmem, a emeryt, który ma dom pod Wodzisławiem korzysta z tego kapitalizmu
>Jak chcesz to obronić?

Wg mnie obrywa każdy, kto uwierzył w waszą "wolność" przepełnioną w rzeczywistości tajemnicami, manipulacjami, groźbami, przemocą, dominacją i wyzyskiem.

To nie jest żadna wolność tylko wyniszczające niewolnictwo.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Wg ciebie emeryt w Lądku który ma dom obrywa prymitywnym kapitalizmem, a emeryt, który ma dom pod Wodzisławiem korzysta z tego kapitalizmu
>>Jak chcesz to obronić?
>Wg mnie obrywa każdy, kto uwierzył w waszą...

Naszą, czyli emeryta z Lądka czy z Wodzisławia?

Wg ciebie emeryt w Lądku który ma dom obrywa prymitywnym kapitalizmem, a emeryt, który ma dom pod Wodzisławiem korzysta z tego kapitalizmu

Uzasadnij swoje słowa

Nazwałeś swoich rodziców pasożytami , matkę darmojadem, teraz zmyślasz na ich temat, bo nie ma różnicy między ich społecznym statusem a moim

Jest za to różnica między ich statusem polskich emerytów a statusem bogatego berlińskiego japiszona w apartamencie ze złoconym sraczem i wycieczkami o których polski emeryt (pasożyt i bogacz) nawet nie śni

Biedne berlińskie gówno podróżuje po czterech kontynentach, polskiego bogacza stać na wyjazd na zakupy do Kłodzka

Czytasz własne słowa?
Czujesz jakim gnojem się obrzucasz?

Napisałeś, że żyję z lichwy i p[osiadania pieniądza, ty żyjesz z prostytucji twoich dzieci
Też poradzę zmyślać

Pytanie o definicję prywatnej lichwy w mocy. Gnój - Konopka okazuje pogardę nie odpowiadając - Gnój - Konopka udowadnia swoją ujemną godność

Pytanie o krowy w mocy
Gnój - Konopka udowodnił że nie ma godności


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Uzasadnij swoje słowa

Uczyniłem to tysiące razy ale ciebie to nie rusza, bo masz swoje biznesy.

Publicznie jawna księga kapitału pod kolektywną kontrolą opisująca każdy przedmiot własności w powiązaniu z osobą fizyczną, demokratyczny podatek od własności na rzecz bezpośredniego dochodu gwarantowanego wszystkich uczestników gospodarki, państwowy pieniądz bez żadnej prywatnej lichwy mogą stworzyć rozwinięte stosunki społeczne, w których człowiek nie tylko będzie osiągał więcej niż w waszym prymitywnym i brutalnym świecie manipulacji i wyzysku ale jeszcze będzie mógł zaufać innemu człowiekowi.

Milion uzasadnień na to przedstawiłem ale zawsze prymitywna chciwość zwycięża.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Wg ciebie emeryt w Lądku który ma dom obrywa prymitywnym kapitalizmem, a emeryt, który ma dom pod Wodzisławiem korzysta z tego kapitalizmu

Uzasadnij swoje słowa

>>Uzasadnij swoje słowa
>Uczyniłem to tysiące razy ale ciebie to nie rusza, bo masz swoje biznesy.
Zmyślaj dalej, napisz jak wytrzeźwiejesz

Wg ciebie emeryt w Lądku który ma dom obrywa prymitywnym kapitalizmem, a emeryt, który ma dom pod Wodzisławiem korzysta z tego kapitalizmu
Uzasadnij

>Publicznie jawna księga kapitału
Nie o tym mowa

>państwowy pieniądz bez żadnej prywatnej lichwy
CO TO ZNACZY!!!!!!!
Tysiące razy pytam, ostatnią twoją odpowiedzią było rzucenie gównem o pierdzeniu w stołek

Jest za to różnica między ich statusem polskich emerytów a statusem bogatego berlińskiego japiszona w apartamencie ze złoconym sraczem i wycieczkami o których polski emeryt (pasożyt i bogacz) nawet nie śni

Biedne berlińskie gówno podróżuje po czterech kontynentach, polskiego bogacza stać na wyjazd na zakupy do Kłodzka

Argument w mocy

Pytanie o krowy w mocy
Pytania o wybór pracy i mieszkania w mocy

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Wg ciebie emeryt w Lądku który ma dom obrywa prymitywnym kapitalizmem, a emeryt, który ma dom pod Wodzisławiem korzysta z tego kapitalizmu

Nie.

Wg mnie demokracja polega na jawnym i bezpośrednim wyborze norm społecznych, pod którym każdy kto je wybrał albo się im sprzeciwia podpisze się własnym nazwiskiem do publicznej wiadomości a nie na tajnym wyborze fałszywych kolesi, którzy z innymi kolesiami będą w tajemnicy stanowić przepisy w zamian za stanowiska dla rodziny i znajomych w firmach państwowych.

Wg mnie wszelka własność powinna być opisana publicznie jawnej księdze kapitału pod kolektywną kontrolą w powiązaniu każdego przedmiotu własności z osobą fizyczną z nazwiskiem i adresem zamieszkania.

Wg mnie winen istnieć tylko jeden demokratyczny podatek od własności, określony w jawnej demokracji bezpośredniej przeznaczony w zasadniczej części na rzecz bezpośredniego dochodu gwarantowanego wszystkich uczestników gospodarki. W pozostałym zakresie winen być wykorzystany na utrzymanie porządku społecznego pod wyłączną kontrolą osob, którzy go zapłacili.

Wg mnie pieniądz państwowy winen być wolny od prywatnej lichwy, kredyt winen być państwowy, automatyczny, do wysokości wartości wszystkich posiadłości a jego jedynym kosztem winen być podatek od własności, który będzie ograniczał jego kreację i ochraniał wartość.

Wg mnie portfel każdego uczestnika winem być zapisany w publicznie jawnej księdze kapitału, powinien być publicznie jawny ale też kryptograficznie zaszyfrowany, żeby dostęp do niego miał tylko właściciel.

Nie zamierzam wyjaśniać twoich fałszywych wizji w kwestii moich poglądów, bo one są fałszywe i stworzone tylko po to, żeby wszystkich oszukać w kwestii moich dążeń.

Nie zamierzam też sprawiać wrażenia, że wasze małpie stosunki społeczne są "normalne", bo małpy tak żyją już od tysiącleci.

Nie, dla rozwiniętych ludzi małpie stosunki społeczne są nienormalne i destrukcyjne.


youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Wg ciebie emeryt w Lądku który ma dom obrywa prymitywnym kapitalizmem, a emeryt, który ma dom pod Wodzisławiem korzysta z tego kapitalizmu
>Nie.

TO CZEGO SIĘ MNIE CZEPIASZ A NIE SWOICH RODZICÓW???????

>Wg mnie demokracja polega na jawnym i bezpośrednim wyborze norm społecznych,
Nie o tym mowa

>Wg mnie wszelka własność powinna być opisana publicznie jawnej księdze kapitału pod kolektywną kontrolą w powiązaniu każdego przedmiotu własności z osobą fizyczną z nazwiskiem i adresem zamieszkania.

Pytanie o krowy
Pytanie o wybór pracy i mieszkania

Uzasadnij swój postulat. Udowodnij, że jawność ma dla ciebie znaczenie. Dla ciebie nie jest ważne nawet to, za ile poszła twoja działka

Ile razy powtarzać ten argument i te pytania????

>Wg mnie winen istnieć tylko jeden demokratyczny podatek od własności,
Tak, wiem, właściciel altanki ma płacić na ciebie podatki
Znam ten postulat

>Wg mnie pieniądz państwowy winen być wolny od prywatnej lichwy,
Ile lat pytać, co to znaczy?

>kredyt winen być państwowy,
Handel kiełbasą też?
Setki tysięcy ludzi za kredyt kupiły domy i założyły firmy

>automatyczny, do wysokości wartości wszystkich posiadłości
Tak, wiem, kto ma dom, może wziąć kredyt na drugi, kto nie ma domu, ten go mieć nie może
Kto ma dwa domy, może kupić kolejne dwa. Ty ty to nazywasz dekoncentracją

Powtarzasz te mantry od lat ctrl c ctrl v
I ZERO uzasadnień, ucieczki od pytań i argumentów

>Wg mnie portfel każdego uczestnika winem być zapisany w publicznie jawnej księdze kapitału,
Oprócz Hamerlika i jego rodziców.

>powinien być publicznie jawny ale też kryptograficznie zaszyfrowany, żeby dostęp do niego miał tylko właściciel.
Przeczysz sobie, już o tym pisałem, ucieczka

Odpowiedz na pytania, odnieś się do argumentów
Skończ gadać jak kaznodzieja, który niczego nie słyszy prócz swoich słów


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>TO CZEGO SIĘ MNIE CZEPIASZ A NIE SWOICH RODZICÓW???????

Nawet nie wiem kim jesteś, gdzie żyjesz, z czego.

Twoje domniemane nazwisko napisała racjonalistka, której tożsamości też nie znam.

Czepiam się tylko toksycznej ideologii, którą tu po chamsku forsujesz.

>Pytanie o krowy

To nie jest żadne pytanie i nie szukasz na nie żadnej odpowiedzi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Wg ciebie emeryt w Lądku który ma dom obrywa prymitywnym kapitalizmem, a emeryt, który ma dom pod Wodzisławiem korzysta z tego kapitalizmu

Uzasadnij swoje słowa
Kolejny raz publicznie pierdzisz i udajesz, że to nie ty.
TY napisałeś, że twoi rodzice są pasożytami, bo

>>TO CZEGO SIĘ MNIE CZEPIASZ A NIE SWOICH RODZICÓW???????
>Nawet nie wiem kim jesteś, gdzie żyjesz, z czego.
Wiesz, bo ci pisałem
TO CZEGO SIĘ MNIE CZEPIASZ A NIE SWOICH RODZICÓW???????

>Twoje domniemane nazwisko napisała racjonalistka, której tożsamości też nie znam.
Nie znasz nazwisk miliona berlińczyków. W każdego rzucasz gównem?
Nieeee, w oczy to kundel się łasi, milusi

>Czepiam się tylko toksycznej ideologii, którą tu po chamsku forsujesz.
Nie, gnoju
1 Nie znasz ideologii, którą uznaję za swoją i cię to nie interesuje
2 O mnie, gnoju, napisałeś, że leże w sadzie, kiedy inni na mnie pracują, ostatnio, że mam dochody z pierdzenia w stołek

Wiesz z czego żyję, a nawet gdybyś nie wiedział, nie upoważnia cię to do rzucani gównem!

Nie wiem z czego żyje twoja córką, puszcza się z bogatymi turystami na greckich wyspach
Miłe?
Pewnie! Staje ci od tego skoro to prowokujesz

SKOŃCZ RZUCAĆ GÓWNEM, PRZESTANIESZ OBRYWAĆ RYKOSZETEM

>>Pytanie o krowy
>To nie jest żadne pytanie i nie szukasz na nie żadnej odpowiedzi.

To jest pytanie, które sam sprowokowałeś
Twierdzisz, wiedza o tym ile krów ma mój teść powoduje zmianę twoich życiowych decyzji, że umrzesz, jeśli nie będziesz wiedział ile krów ma mój teść
Pytam jakich decyzji.
Odpowiedziałeś coś o jakichś parobkach, którzy istnieją tylko w gównie pod twoją czaszką

Ja znam odpowiedź i ty też. Twoja wielka rozyebana księga kapitału jest potrzebna tylko twoim kumplom z windykacji, żeby wiedzieli do kogo iść z wiertarką I NIKOMU WIĘCEJ. I nie interesują mnie twoje religijne odloty

Pytam o wybór pracy i mieszkania
Udowodniłeś, że jawność nie ma dla ciebie znaczenia po czym piszesz, że jawność jest ci niezbędna do życia, po czym znów udowadniasz, że jest ci zbędna, po czym umierasz bez tej wiedzy, ale nadal udowadniasz, że jest ci zbędna



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Twierdzisz, wiedza o tym ile krów ma mój teść powoduje zmianę twoich życiowych decyzji, że umrzesz, jeśli nie będziesz wiedział ile krów ma mój teść

Nie.

Twierdzę, że wiedza kształtuje decyzje i idąc dalej, że powszechna wiedza o rozkładzie kapitału ukształtuje rozwinięte stosunki społeczne, poprzez właściwe jednostkowe decyzje finansowe.

Związku wiedzy z decyzjami dowodzi chociażby wasze prawo do tajemnic wprowadzające kary za ich zdradę.

Bez prawa do tajemnicy kapitału, bez prawa do przemocowej egzekucji tajnej i nieopodatkowanej własności nie uda ci się ani nikomu innego człowieka łatwo zrobić w konia.

Właśnie o to tu chodzi.

Nie o krowy lecz o konie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Twierdzisz, wiedza o tym ile krów ma mój teść powoduje zmianę twoich życiowych decyzji, że umrzesz, jeśli nie będziesz wiedział ile krów ma mój teść
>Nie.
Tak

>Twierdzę, że wiedza kształtuje decyzje

Jakie decyzje podejmiesz wiedząc ile krów ma mój teść, czy którykolwiek inny gospodarz w dowolnej wsi??????
Czekam na odpowiedź

>i idąc dalej, że powszechna wiedza o rozkładzie kapitału ukształtuje rozwinięte stosunki społeczne, poprzez właściwe jednostkowe decyzje finansowe.

Twierdzisz, ale:
1 przeczysz temu swoim postępowaniem
1.1 Pytanie o wybór pracy i mieszkania
1.2 pytanie o sprzedaż twojej działki
2 nijak nie poradzisz tego uzasadnić
Twoje religijne odloty nie są żadnym argumentem, tym bardziej jest argumentem gówno którym rzucasz

Jedyną decyzją, którą mogę podjąć na podstawie takiej wiedzy jest zaniechanie podpisania umowy z kimś, kto nie dotrzymuje umów
Np. nie pożyczę pieniędzy i nie podpiszę żadnej umowy z Hamerlikiem, który oszukał bank
Ale informacje o twoich finansowych operacjach są wg ciebie tajne

>Związku wiedzy z decyzjami dowodzi chociażby wasze prawo
Twojej mamusi i tatusia. Dalej nie czytam.

Idioto! Masz większy udział w stanowieniu praw w Niemczech niż ja. Niemieckie prawo to TWOJE prawo nie moje, czego nie rozumiesz?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jakie decyzje podejmiesz wiedząc ile krów ma mój teść, czy którykolwiek inny gospodarz w dowolnej wsi??????

Co osiągniesz dzięki tajeniu swoich posiadłości i karaniu tych, którzy zdradzą twoje tajemnice?

Co zyskasz jeśli w twoim imieniu nakażesz innym karać zdrajców swoich tajemnic?

Po co to?

Nie masz żadnych tajemnic? Bzdura! W to mogą uwierzyć jedynie ludzie opętani waszą fałszywą religią kapitalistyczną, której uczucie maleńkie dzieci w przymusowych szkołach.

Potrzebujecie tajemnic, żeby inni podejmowali decyzje o stosunkach z wami w stanie niezrozumienia, w ograniczonej świadomości, bo ten stan jest wam potrzebny do zyskania bezpodstawnej uległości wobec waszej chciwości.

Każdy kto to tylko czyta rozumie funkcje tajemnic ale wychowanie i kultura nakażą mu je racjonalizować jako sposób na przetrwanie wśród wrogich ludzi.

W efekcie to nie inni ludzie są wrogami lecz wy sami.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Każdy kto to tylko czyta rozumie funkcje tajemnic ale wychowanie i kultura nakażą mu je >racjonalizować jako sposób na przetrwanie wśród wrogich ludzi.
>W efekcie to nie inni ludzie są wrogami lecz wy sami.
>

Piszę to samo i może do jednej osoby to dotarło.
My się nie bronimy tylko jesteśmy używani do ataku na sąsiadów zza miedzy i zza granicy.
Problem jest w tym, że stworzono megalomanów i wstawiono im wizje.
Rzeczywistość do nich nie dociera, bo gdyby ją pojęli musieliby uznać, że są idiotami.
Jak uważasz czy lepiej być megalomanem idiotą czy samym idiotą ??
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Twoje religijne odloty nie są żadnym argumentem, tym bardziej jest argumentem gówno którym rzucasz

Wiedzieć, rozumieć, podejmować właściwe ekonomicznie i organizacyjne decyzje dla siebie i innych ludzi, budować wyższy porządek społeczny nie jest żadnym odlotem religijnym tylko koniecznością egzystencjalną.

Można żyć także w taki sposób jak tu gdzie jestem w Senegalu ale po co?

Po co prowadzić prymitywne zycie, skoro można prowadzić rozwinięte?

Bo paru tam tak zostało wychowanych, ma odpowiednie dla tego brutalnego świata prymitywne emocje i chce żyć jak ich przodkowie biegający na 4 łapach?

Bez sensu!

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Jakie decyzje podejmiesz wiedząc ile krów ma mój teść, czy którykolwiek inny gospodarz w dowolnej wsi??????
>Co osiągniesz dzięki tajeniu swoich posiadłości i karaniu tych, którzy zdradzą twoje tajemnice?
Nie taję, więc nic nie tracę i niczego nie zyskuję
Nie karzę nikogo za zdradę tajemnic.
Dotarło?

Jakie decyzje podejmiesz wiedząc ile krów ma mój teść, czy którykolwiek inny gospodarz w dowolnej wsi??????
Odpowiedz na pytanie, ja odpowiedziałem na twoje, zachowaj resztki uczciwości w dyskusji

>Co zyskasz jeśli w twoim imieniu nakażesz innym karać zdrajców swoich tajemnic?
Przestałeś bić żonę?
To ta sama logika w pytaniu
skoro nikomu nie nakazuję karania, to co mogę zyskać?

>Nie masz żadnych tajemnic? Bzdura!
Owszem mam, TAK SAMO JAK TY
Tajny jest kod PIN do moich kart i do telefonu
Ty swój PIN napisałeś na odwrocie karty?
Ty swój PIN napisałeś na odwrocie karty?
Ty swój PIN napisałeś na odwrocie karty?
Ty swój PIN napisałeś na odwrocie karty?
Ty swój PIN napisałeś na odwrocie karty?
Ty swój PIN napisałeś na odwrocie karty?
Ty swój PIN napisałeś na odwrocie karty?

Wiem, nie odpowiesz na to pytanie, bo cię intelektualnie i moralnie przerosło
Ty w tajemnicy utrzymujesz przed sobą za ile poszła twoje działka, a od innych wymagasz jawności

>W to mogą uwierzyć jedynie ludzie opętani waszą
Dalej nie czytam

>>Twoje religijne odloty nie są żadnym argumentem, tym bardziej jest argumentem gówno którym rzucasz
>Wiedzieć, rozumieć, podejmować właściwe ekonomicznie i organizacyjne decyzje

K**********A !!!!!
Jakie decyzje?????
Podaj przykład takiej decyzji !!!!

Przypomnę resztę, od której uciekłeś
Jakie decyzje podejmiesz wiedząc ile krów ma mój teść, czy którykolwiek inny gospodarz w dowolnej wsi??????
Czekam na odpowiedź

>i idąc dalej, że powszechna wiedza o rozkładzie kapitału ukształtuje rozwinięte stosunki społeczne, poprzez właściwe jednostkowe decyzje finansowe.

Twierdzisz, ale:
1 przeczysz temu swoim postępowaniem
1.1 Pytanie o wybór pracy i mieszkania
1.2 pytanie o sprzedaż twojej działki
2 nijak nie poradzisz tego uzasadnić
Twoje religijne odloty nie są żadnym argumentem, tym bardziej jest argumentem gówno którym rzucasz

Jedyną decyzją, którą mogę podjąć na podstawie takiej wiedzy jest zaniechanie podpisania umowy z kimś, kto nie dotrzymuje umów
Np. nie pożyczę pieniędzy i nie podpiszę żadnej umowy z Hamerlikiem, który oszukał bank
Ale informacje o twoich finansowych operacjach są wg ciebie tajne

>Związku wiedzy z decyzjami dowodzi chociażby wasze prawo
Twojej mamusi i tatusia. Dalej nie czytam.

Idioto! Masz większy udział w stanowieniu praw w Niemczech niż ja. Niemieckie prawo to TWOJE prawo nie moje, czego nie rozumiesz?

Odnieś się do całego mojego wpisu.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>skoro nikomu nie nakazuję karania, to co mogę zyskać?

Nie kłam.

Tworzysz podkład ideologiczny pod tajemnice i przemoc, które mają cię i twoich kolesi chronić rzekomo od zła.

Ale zło jest gdzieś indziej.

Wasze wyzwolenie jest fałszywe.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Nie masz żadnych tajemnic? Bzdura!
Owszem mam, TAK SAMO JAK TY
Tajny jest kod PIN do moich kart i do telefonu
Ty swój PIN napisałeś na odwrocie karty?

Za trudne pytanie dla takiego gówna w czaszce?

Odnieś się do całego mojego wpisu albo wypier.....

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ty swój PIN napisałeś na odwrocie karty?

Ukrywasz tożsamość, posiadłości, umowy z ludźmi a nawet wybór pracodawcy.

Nie mówimy tu o pozostawieniu kosztowności w rękach złodzieja tylko o twoim stosunku do innych ludzi.

Ty sądzisz, że masz odwieczne prawo do tajemnic i przemocy w stosunkach społecznych a ja cię oswiecam, że go nie masz, że jest tylko emocjonalnym rojeniem w twojej głowie.

Nie ma już więcej tolerancji dla waszych małpich stosunków społecznych.

Chcecie żyć jak małpy w dżungli to do dżungli ale nie w cywilizowanym świecie rozwiniętych ludzi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Ty swój PIN napisałeś na odwrocie karty?
Za trudne pytanie?
Zarzucasz innym że mają tajemnice
Podaj jawnie numer konta i hasło
NA CO CZEKASZ, HIPOKRYTO !

>Ukrywasz tożsamość,
Pipcys jak zwykle, moje nazwisko miałeś w stopce

1 TY ukrywasz swoje prawdziwe nazwisko, co bardzo łatwo udowodnić
Wystarczy, że pozwę Hamerlika przed sąd i PRAWDZIWY Hamerlik - Konopka wyprze się wszystkiego co tu jest napisane po nickiem Hamerlik - Konopka
Zaprzeczysz?
Zaprzeczysz?
Zaprzeczysz?
Czekam na odpowiedź

2 Proponowałem ci: jeśli sprostujesz wszystkie kłamstwa na mój temat to PRZYPOMNĘ ci moje nazwisko, które miałeś w stopce

>Ukrywasz posiadłości,
Buiahahahahahahahahahahahahah
Byłbyś śmieszny, gdybyś nie był żałosny

>umowy z ludźmi
Jakie?
Mam ujawniać coś co zmyśliłeś?
mam ujawnić dawne umowy?
Chcesz? Dostaniesz !
Mogę ci ujawnić wszystkie moje umowy z ostatnich 20 lat
Pod warunkiem, że przy świadkach i pokażesz paszport

Ale najpierw zapytam przy tych świadkach czy Hamwerlik - Konopka z forum to jest prawdziwy Hamerlik - Konopka i okaże się że się nie przyznasz do swoich wpisów, tak jak o swojej matce piszesz tu: darmojad i pasożyt a w oczy "mamusiu pyszny był serniczek"

na poważnie : umowy z ostatnich 20 lat są do dyspozycji
Teraz się okaże żer hamertchórz jest zwykłym eunuchem

>a nawet wybór pracodawcy.
Doprawdy??????
Przecież ci napisałem kto był ostatnim moim zleceniodawcą przekładów

Nieważne co chcesz wiedzieć, nieważne czego się dowiesz i TAK ZMYŚLISZ SWOJĄ RZYG-PRAWDĘ

I tak psi chuj zmyśli że żyję z lichwy
I tak psi chuj zmyśli że zleciłem ukaranie kogoś za zdradę tajemnicy
I tak psi chuj zmyśli że jestem windykatorem

Ty swój PIN napisałeś na odwrocie karty?
Za trudne pytanie?
>>Twoje religijne odloty nie są żadnym argumentem, tym bardziej jest argumentem gówno którym rzucasz
>Wiedzieć, rozumieć, podejmować właściwe ekonomicznie i organizacyjne decyzje

Jakie decyzje?????
Podaj przykład takiej decyzji !!!!

Przypomnę resztę, od której uciekłeś
Jakie decyzje podejmiesz wiedząc ile krów ma mój teść, czy którykolwiek inny gospodarz w dowolnej wsi??????
Czekam na odpowiedź

>i idąc dalej, że powszechna wiedza o rozkładzie kapitału ukształtuje rozwinięte stosunki społeczne, poprzez właściwe jednostkowe decyzje finansowe.

Twierdzisz, ale:
1 przeczysz temu swoim postępowaniem
1.1 Pytanie o wybór pracy i mieszkania
1.2 pytanie o sprzedaż twojej działki
2 nijak nie poradzisz tego uzasadnić
Twoje religijne odloty nie są żadnym argumentem, tym bardziej jest argumentem gówno którym rzucasz

Jedyną decyzją, którą mogę podjąć na podstawie takiej wiedzy jest zaniechanie podpisania umowy z kimś, kto nie dotrzymuje umów
Np. nie pożyczę pieniędzy i nie podpiszę żadnej umowy z Hamerlikiem, który oszukał bank
Ale informacje o twoich finansowych operacjach są wg ciebie tajne

>Związku wiedzy z decyzjami dowodzi chociażby wasze prawo
Twojej mamusi i tatusia. Dalej nie czytam.

Idioto! Masz większy udział w stanowieniu praw w Niemczech niż ja. Niemieckie prawo to TWOJE prawo nie moje, czego nie rozumiesz?

Odnieś się do całego mojego wpisu.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>a nawet wybór pracodawcy.
>Doprawdy??????
>Przecież ci napisałem kto był ostatnim moim zleceniodawcą przekładów

Miało być prawodawcy ale mój telefon wciąż coś zmienia a ja tego nie zauważam.

To dlatego, że określenie pracodawcy jest dużo powszechniejsze od prawodawcy i system uznaje, że nikt "normalny" nie rozmawia o pracodawcach, tak jak nikt nie rozmawia o rozkładzie własności. To jest w waszej kulturze tabu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Ty swój PIN napisałeś na odwrocie karty?
Za trudne pytanie?
Zarzucasz innym że mają tajemnice
Podaj jawnie numer konta i hasło
NA CO CZEKASZ, HIPOKRYTO !

>Ukrywasz tożsamość,
Pipcys jak zwykle, moje nazwisko miałeś w stopce

1 TY ukrywasz swoje prawdziwe nazwisko, co bardzo łatwo udowodnić
Wystarczy, że pozwę Hamerlika przed sąd i PRAWDZIWY Hamerlik - Konopka wyprze się wszystkiego co tu jest napisane po nickiem Hamerlik - Konopka
Zaprzeczysz?
Zaprzeczysz?
Zaprzeczysz?
Czekam na odpowiedź

2 Proponowałem ci: jeśli sprostujesz wszystkie kłamstwa na mój temat to PRZYPOMNĘ ci moje nazwisko, które miałeś w stopce

>Ukrywasz posiadłości,
Buiahahahahahahahahahahahahah
Byłbyś śmieszny, gdybyś nie był żałosny

>umowy z ludźmi
Jakie?
Mam ujawniać coś co zmyśliłeś?
mam ujawnić dawne umowy?
Chcesz? Dostaniesz !
Mogę ci ujawnić wszystkie moje umowy z ostatnich 20 lat
Pod warunkiem, że przy świadkach i pokażesz paszport

Ale najpierw zapytam przy tych świadkach czy Hamwerlik - Konopka z forum to jest prawdziwy Hamerlik - Konopka i okaże się że się nie przyznasz do swoich wpisów, tak jak o swojej matce piszesz tu: darmojad i pasożyt a w oczy "mamusiu pyszny był serniczek"

na poważnie : umowy z ostatnich 20 lat są do dyspozycji
Teraz się okaże żer hamertchórz jest zwykłym eunuchem

>a nawet wybór pracodawcy.
Doprawdy??????
Przecież ci napisałem kto był ostatnim moim zleceniodawcą przekładów

Nieważne co chcesz wiedzieć, nieważne czego się dowiesz i TAK ZMYŚLISZ SWOJĄ RZYG-PRAWDĘ

I tak psi chuj zmyśli że żyję z lichwy
I tak psi chuj zmyśli że zleciłem ukaranie kogoś za zdradę tajemnicy
I tak psi chuj zmyśli że jestem windykatorem

Ty swój PIN napisałeś na odwrocie karty?
Za trudne pytanie?
>>Twoje religijne odloty nie są żadnym argumentem, tym bardziej jest argumentem gówno którym rzucasz
>Wiedzieć, rozumieć, podejmować właściwe ekonomicznie i organizacyjne decyzje

Jakie decyzje?????
Podaj przykład takiej decyzji !!!!

Przypomnę resztę, od której uciekłeś
Jakie decyzje podejmiesz wiedząc ile krów ma mój teść, czy którykolwiek inny gospodarz w dowolnej wsi??????
Czekam na odpowiedź

>i idąc dalej, że powszechna wiedza o rozkładzie kapitału ukształtuje rozwinięte stosunki społeczne, poprzez właściwe jednostkowe decyzje finansowe.

Twierdzisz, ale:
1 przeczysz temu swoim postępowaniem
1.1 Pytanie o wybór pracy i mieszkania
1.2 pytanie o sprzedaż twojej działki
2 nijak nie poradzisz tego uzasadnić
Twoje religijne odloty nie są żadnym argumentem, tym bardziej jest argumentem gówno którym rzucasz

Jedyną decyzją, którą mogę podjąć na podstawie takiej wiedzy jest zaniechanie podpisania umowy z kimś, kto nie dotrzymuje umów
Np. nie pożyczę pieniędzy i nie podpiszę żadnej umowy z Hamerlikiem, który oszukał bank
Ale informacje o twoich finansowych operacjach są wg ciebie tajne

>Związku wiedzy z decyzjami dowodzi chociażby wasze prawo
Twojej mamusi i tatusia. Dalej nie czytam.

Idioto! Masz większy udział w stanowieniu praw w Niemczech niż ja. Niemieckie prawo to TWOJE prawo nie moje, czego nie rozumiesz?

Odnieś się do całego mojego wpisu.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Idioto! Masz większy udział w stanowieniu praw w Niemczech niż ja.

Z waszymi tajnymi i pośrednimi wyborami nie mam nic wspólnego.

One są niemoralne i wynikają z nich niemoralne decyzje.

Nie uczestniczę, nie uznaję.

Sądzę o nich, że są efektem prymitywnej kultury strachu i manipulacji.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
A teraz przypomnę:
>>Jakie decyzje podejmiesz wiedząc ile krów ma mój teść, czy którykolwiek inny gospodarz w dowolnej wsi??????
>Co osiągniesz dzięki tajeniu swoich posiadłości i karaniu tych, którzy zdradzą twoje tajemnice?
Nie taję, więc nic nie tracę i niczego nie zyskuję
Nie karzę nikogo za zdradę tajemnic.
Dotarło?

Jakie decyzje podejmiesz wiedząc ile krów ma mój teść, czy którykolwiek inny gospodarz w dowolnej wsi??????
Odpowiedz na pytanie, ja odpowiedziałem na twoje, zachowaj resztki uczciwości w dyskusji

Nie odpowiesz, czyli udowodnisz, że resztki uczciwości są ci obce

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie taję, więc nic nie tracę i niczego nie zyskuję
>Nie karzę nikogo za zdradę tajemnic.
>Dotarło?

Ach tak?

To powiedz czy człowiek ma prawo do tajemnicy mienia i co z tym, który tajemnicę mienia zdradzi i wyjawi prawdę?

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Nie taję, więc nic nie tracę i niczego nie zyskuję
>>Nie karzę nikogo za zdradę tajemnic.
>>Dotarło?
>Ach tak?
>To powiedz czy człowiek ma prawo do tajemnicy mienia

Tak. Hamerlik ma prawo do tajemnicy mienia. Ja jej nie potrzebuję

>i co z tym, który tajemnicę mienia zdradzi i wyjawi prawdę?
Pytaj tego chuja, który tai za ile poszła jego działka
Ja nie potrzebuję tajemnicy
Krystkon zażąda dożywocia dla bankowca, który zdradzi za ile poszła jego działka
Pytaj krystkona

>>Ty swój PIN napisałeś na odwrocie karty?
Za trudne pytanie?
Zarzucasz innym że mają tajemnice
Podaj jawnie numer konta i hasło
NA CO CZEKASZ, HIPOKRYTO !

>Ukrywasz tożsamość,
Pipcys jak zwykle, moje nazwisko miałeś w stopce

1 TY ukrywasz swoje prawdziwe nazwisko, co bardzo łatwo udowodnić
Wystarczy, że pozwę Hamerlika przed sąd i PRAWDZIWY Hamerlik - Konopka wyprze się wszystkiego co tu jest napisane po nickiem Hamerlik - Konopka
Zaprzeczysz?
Zaprzeczysz?
Zaprzeczysz?
Czekam na odpowiedź

2 Proponowałem ci: jeśli sprostujesz wszystkie kłamstwa na mój temat to PRZYPOMNĘ ci moje nazwisko, które miałeś w stopce

>Ukrywasz posiadłości,
Buiahahahahahahahahahahahahah
Byłbyś śmieszny, gdybyś nie był żałosny

>umowy z ludźmi
Jakie?
Mam ujawniać coś co zmyśliłeś?
mam ujawnić dawne umowy?
Chcesz? Dostaniesz !
Mogę ci ujawnić wszystkie moje umowy z ostatnich 20 lat
Pod warunkiem, że przy świadkach i pokażesz paszport

Ale najpierw zapytam przy tych świadkach czy Hamwerlik - Konopka z forum to jest prawdziwy Hamerlik - Konopka i okaże się że się nie przyznasz do swoich wpisów, tak jak o swojej matce piszesz tu: darmojad i pasożyt a w oczy "mamusiu pyszny był serniczek"

na poważnie : umowy z ostatnich 20 lat są do dyspozycji
Teraz się okaże żer hamertchórz jest zwykłym eunuchem

>a nawet wybór pracodawcy.
Doprawdy??????
Przecież ci napisałem kto był ostatnim moim zleceniodawcą przekładów

Nieważne co chcesz wiedzieć, nieważne czego się dowiesz i TAK ZMYŚLISZ SWOJĄ RZYG-PRAWDĘ

I tak psi chuj zmyśli że żyję z lichwy
I tak psi chuj zmyśli że zleciłem ukaranie kogoś za zdradę tajemnicy
I tak psi chuj zmyśli że jestem windykatorem

Ty swój PIN napisałeś na odwrocie karty?
Za trudne pytanie?
>>Twoje religijne odloty nie są żadnym argumentem, tym bardziej jest argumentem gówno którym rzucasz
>Wiedzieć, rozumieć, podejmować właściwe ekonomicznie i organizacyjne decyzje

Jakie decyzje?????
Podaj przykład takiej decyzji !!!!

Przypomnę resztę, od której uciekłeś
Jakie decyzje podejmiesz wiedząc ile krów ma mój teść, czy którykolwiek inny gospodarz w dowolnej wsi??????
Czekam na odpowiedź

>i idąc dalej, że powszechna wiedza o rozkładzie kapitału ukształtuje rozwinięte stosunki społeczne, poprzez właściwe jednostkowe decyzje finansowe.

Twierdzisz, ale:
1 przeczysz temu swoim postępowaniem
1.1 Pytanie o wybór pracy i mieszkania
1.2 pytanie o sprzedaż twojej działki
2 nijak nie poradzisz tego uzasadnić
Twoje religijne odloty nie są żadnym argumentem, tym bardziej jest argumentem gówno którym rzucasz

Jedyną decyzją, którą mogę podjąć na podstawie takiej wiedzy jest zaniechanie podpisania umowy z kimś, kto nie dotrzymuje umów
Np. nie pożyczę pieniędzy i nie podpiszę żadnej umowy z Hamerlikiem, który oszukał bank
Ale informacje o twoich finansowych operacjach są wg ciebie tajne

>Związku wiedzy z decyzjami dowodzi chociażby wasze prawo
Twojej mamusi i tatusia. Dalej nie czytam.

Idioto! Masz większy udział w stanowieniu praw w Niemczech niż ja. Niemieckie prawo to TWOJE prawo nie moje, czego nie rozumiesz?

Odnieś się do całego mojego wpisu.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Pytaj tego chuja, który tai za ile poszła jego działka

Tracę czas na ciebie.

Złość odbiera ci rozum.

Tu gdzie jestem w Senegalu ludzi też wyraźnie denerwuje wizja życia innego niż ta, która została u nich zaprogramowana w procesie wychowania i nie dopuszczają do sobie myśli, że można żyć inaczej, bo nie dopuszczają do tego ich emocje.

Z tobą jest podobnie.

Ty nie myślisz tylko wykonujesz program, który w dzieciństwie został wgrany do twojego mózgu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Złość odbiera ci rozum.
Skup się na argumentach, nie na rozmówcy

>Tu gdzie jestem w Senegalu
I nadal twierdzisz, że żyjesz w biedzie a polski emeryt w bogactwie?
Twoich rodziców nie stać wakacje w Senegalu

>ludzi też wyraźnie denerwuje wizja życia innego niż ta, która została u nich zaprogramowana
Wszystkich ludzi na świecie denerwuje twoja wizja.
Czy tam w Senegalu, właściciel bambusowej chatki akceptuje płacenie na ciebie podatków?
Miałem o to zapytać w Turcji, ale w oczy to ty milusi jesteś, kozak to jedynie na obcojęzycznym niszowym forum

>Ty nie myślisz tylko wykonujesz program, który w dzieciństwie został wgrany do twojego mózgu.
Skup się na argumentach, nie na rozmówcy

>>Ty swój PIN napisałeś na odwrocie karty?
Za trudne pytanie?
Zarzucasz innym że mają tajemnice
Podaj jawnie numer konta i hasło
NA CO CZEKASZ, HIPOKRYTO !

>Tracę czas na ciebie.
Tracisz czas na zmyślanie szarleya
Czym różni się społeczny status prawdziwego szarleya od społecznego statusu twoich rodziców?
NICZYM

Ale wg ciebie szarley ma tysiące kamienic i zleca karanie za ujawnienie tajemnic. Miej o to pretensje do emerytów w Lądku. Do mamusi miej pretensje że nie ujawniła swoich posiadłości i nie płaci na ciebie podatków. Jest w dokładnie tej samej sytuacji co ja, i ma dokładnie takie same poglądy na ochronę swoich posiadłości. Ma dokładnie taką samą władzę nad podwładnymi co ja i dokładnie taką samą odpowiedzialność. nawet podwładni są ci sami - zmyśleni przez debila.
DOKŁADNIE takie same.

Przy okazji, nie odpowiedziałeś na setki pytań i argumentów, przypomnę

Czy człowiek, który ujawnił terrorystom plany ochrony metra powinien być za to ukarany?
TAK/NIE?

Wg ciebie nie wolno karać za ujawnienie prawdy

Czy lekarz, który upublicznił twoje choroby powinien zostać ukarany?
Czy bankowiec, który ujawnił twoje długi, powinien zostać ukarany?

Przykład krów:
>Wiedzieć, rozumieć, podejmować właściwe ekonomicznie i organizacyjne decyzje

Jakie decyzje?????
Podaj przykład takiej decyzji !!!!

Ucieczka, bo NIE MA TAKIEJ DECYZJI
Próbujesz ubrać w pięknosłowie żądanie, żeby inni na ciebie płacili podatki

Jakie decyzje podejmiesz wiedząc ile krów ma mój teść, czy którykolwiek inny gospodarz w dowolnej wsi??????
Czekam na odpowiedź
Jakie decyzje podejmiesz, kiedy się dowiesz, że twój pracodawca ma yacht watr miliard $ ?
Czekam na odpowiedź

Szkoda ci czasu?
To raz odpowiedz


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Czy tam w Senegalu, właściciel bambusowej chatki akceptuje płacenie na ciebie podatków?

A czy akceptuje posiadłość terenu czy innego mienia z wykluczeniem innych osób?

Jaki interes w uznaniu cudzej wyłączności mają ludzie bez posiadłości?

Ich interesem jest wizja przyszłej posiadłości, którą zdobędą jeżeli będą posłusznie wykonywać rozkazy innych ludzi?

Bzdura!

Oni mogą zgodzić się na przywództwo innych o ile będą mieli gwarancję zatrudnienia i dobrobytu.

Ponieważ akceptują tajną i nieopodatkowana własność wielu z nich żyje w skrajnej nędzy.

Byłem w miejscach skąd chciałem uciekać, bo widziałem ludzi, którzy nie mają nic do stracenia i najwyraźniej nie przywiązują wartości do swojego życia, skoro pozwalają innym na sprawdzenie się do takiej pozycji i roli.

Jak się na tych ludzi patrzy to można dojść do wniosku, że inni wokół są ich wrogami, którzy ich niszczą.

Wciąż powtarzam, że nie wolno słuchać fałszywej ideologii.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)

>Tu gdzie jestem w Senegalu
I nadal twierdzisz, że żyjesz w biedzie a polski emeryt w bogactwie?
Twoich rodziców nie stać wakacje w Senegalu

>ludzi też wyraźnie denerwuje wizja życia innego niż ta, która została u nich zaprogramowana
Wszystkich ludzi na świecie denerwuje twoja wizja.
Czy tam w Senegalu, właściciel bambusowej chatki akceptuje płacenie na ciebie podatków?
Miałeś o to zapytać w Turcji, ale w oczy to ty milusi jesteś, kozak to jedynie na obcojęzycznym niszowym forum

>Ty nie myślisz tylko wykonujesz program, który w dzieciństwie został wgrany do twojego mózgu.
Skup się na argumentach, nie na rozmówcy

>>Ty swój PIN napisałeś na odwrocie karty?
Za trudne pytanie?
Zarzucasz innym że mają tajemnice
Podaj jawnie numer konta i hasło
NA CO CZEKASZ, HIPOKRYTO !

>Tracę czas na ciebie.
Tracisz czas na zmyślanie szarleya
Czym różni się społeczny status prawdziwego szarleya od społecznego statusu twoich rodziców?
NICZYM

Ale wg ciebie szarley ma tysiące kamienic i zleca karanie za ujawnienie tajemnic. Miej o to pretensje do emerytów w Lądku. Do mamusi miej pretensje że nie ujawniła swoich posiadłości i nie płaci na ciebie podatków. Jest w dokładnie tej samej sytuacji co ja, i ma dokładnie takie same poglądy na ochronę swoich posiadłości. Ma dokładnie taką samą władzę nad podwładnymi co ja i dokładnie taką samą odpowiedzialność. nawet podwładni są ci sami - zmyśleni przez debila.
DOKŁADNIE takie same.

Przy okazji, nie odpowiedziałeś na setki pytań i argumentów, przypomnę

Czy człowiek, który ujawnił terrorystom plany ochrony metra powinien być za to ukarany?
TAK/NIE?

Wg ciebie nie wolno karać za ujawnienie prawdy

Czy lekarz, który upublicznił twoje choroby powinien zostać ukarany?
Czy bankowiec, który ujawnił twoje długi, powinien zostać ukarany?

Przykład krów:
>Wiedzieć, rozumieć, podejmować właściwe ekonomicznie i organizacyjne decyzje

Jakie decyzje?????
Podaj przykład takiej decyzji !!!!

Ucieczka, bo NIE MA TAKIEJ DECYZJI
Próbujesz ubrać w pięknosłowie żądanie, żeby inni na ciebie płacili podatki

Jakie decyzje podejmiesz wiedząc ile krów ma mój teść, czy którykolwiek inny gospodarz w dowolnej wsi??????
Czekam na odpowiedź
Jakie decyzje podejmiesz, kiedy się dowiesz, że twój pracodawca ma yacht watr miliard $ ?
Czekam na odpowiedź

Szkoda ci czasu?
To raz odpowiedz

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Tu gdzie jestem w Senegalu
>I nadal twierdzisz, że żyjesz w biedzie a polski emeryt w bogactwie?
>Twoich rodziców nie stać wakacje w Senegalu

To nie są wakacje.
Bardzo pouczająca podróż, z której można wiele wnioskować o ewolucji społeczeństwa, trzeba jednak poradzić przetrwać 44 stopnie w dzień i 30 w nocy, jest pora sucha a my z Sonia i jej senegalskim mężem jesteśmy głęboko na lądzie z dala od wybrzeża blisko granicy z Mauretanią. Wokół nas prawdziwa szkoła przetrwania i rozpoznawalna rola społeczeństwa.

>Czy tam w Senegalu, właściciel bambusowej chatki akceptuje płacenie na ciebie podatków?

Myślę, że powinien, bo bez organizacji społecznej egzystencja jednostki jest zagrozona.

Tu szczególnie widać jaka bieda wynika z tego gdy każdy sam sobie rzepkę skrobie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>>Tu gdzie jestem w Senegalu
>>I nadal twierdzisz, że żyjesz w biedzie a polski emeryt w bogactwie?
>>Twoich rodziców nie stać wakacje w Senegalu
>To nie są wakacje.

Podróż służbowa?
Udział w charytatywnej misji?

Wiem, wiem, za trudne pytania

Niemniej, ciebie - nędzarza mieszkającego na cudzym stać na podróże po czterech kontynentach, twoich rodziców - posiadaczy włości w europejskim kurorcie nie stać, więc nie pipc, że są od ciebie bogatsi

>Bardzo pouczająca podróż, z której można wiele wnioskować o ewolucji społeczeństwa, trzeba jednak poradzić przetrwać 44 stopnie w dzień i 30 w nocy, jest pora sucha a my z Sonia i jej senegalskim mężem jesteśmy głęboko na lądzie z dala od wybrzeża blisko granicy z Mauretanią.

Biedactwo, jakże ty musisz cierpieć!

>>Czy tam w Senegalu, właściciel bambusowej chatki akceptuje płacenie na ciebie podatków?
>Myślę, że powinien, bo bez organizacji społecznej egzystencja jednostki jest zagrozona.

Powiedz mu to. Ciekawe czy go przekonasz. Nie byłem nigdy w Senegalu, ale to kraj biednych ludzi, ciekawe jak zareagują, kiedy im powiesz, że powinni płacić podatki na bogatego niemieckiego turystę

>Tu szczególnie widać jaka bieda wynika z tego gdy każdy sam sobie rzepkę skrobie.
Senegalska bieda ma inne korzenie.

>>Jakie decyzje podejmiesz, kiedy się dowiesz, że twój pracodawca ma yacht wart miliard $ ?
>Jesteś wychowanym antagonistą i nie rozumiesz roli społeczeństwa.
Jakie decyzje podejmiesz, kiedy się dowiesz, że twój pracodawca ma yacht wart miliard $ ?
Skup się na pytaniu, nie na rozmówcy

>Całą uwagę skupiasz na sobie
Jakie decyzje podejmiesz, kiedy się dowiesz, że twój pracodawca ma yacht wart miliard $ ?
Skup się na pytaniu, nie na rozmówcy

>więc wydaje ci się, że zdrada twoich tajemnic jest atakiem na twoją wolność.
Tak, dlatego SPOŁECZEŃSTWO ustaliło regułę np lekarskiej tajemnicy
i g... ci do tego jakie leki muszę stosować
Nie zmienia to faktu, że wbrew twojemu bełkotowi, nikogo nie upoważniam do ścigania za zdradę tajemnic. Tak samo jak twój ojciec

>Znając rozkład mienia podejmę dokładnej taką decyzję, której próbujesz uniknąć dzięki tajemnicy mienia.

Dokładnie o to pytam.
Jakie decyzje podejmiesz, kiedy się dowiesz, że twój pracodawca ma yacht wart miliard $ ?
To jest pytanie o potwierdzenie twojej tezy
Nie poradzisz jej potwierdzić, więc teza jest błędna
Dokładnie tego dotyczy przykład krów.
Jaką decyzję podejmiesz mając tę wiedzę, jak dotąd odpowiedziałeś tylko, że żyjesz w świecie urojeń o parobkach - krasnoludkach w oborze teścia

>W zakresie władzy człowieka nad człowiekiem nie może być tajemnic w społeczeństwie.
Jakie decyzje podejmiesz, kiedy się dowiesz, że twój pracodawca ma yacht wart miliard $ ?

>Każde prawo do tajemnicy kapitału jest antyspołeczne
Mantra, czekam na dowód

Czekam też na odpowiedź na pytanie: z czego górnik ma płacić podatek od domu, skoro praca ma być zwolniona z opodatkowania

Pytania w mocy:
Czy człowiek, który ujawnił terrorystom plany ochrony metra powinien być za to ukarany?
TAK/NIE?

Wg ciebie nie wolno karać za ujawnienie prawdy

Czy lekarz, który upublicznił twoje choroby powinien zostać ukarany?
Czy bankowiec, który ujawnił twoje długi, powinien zostać ukarany?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie byłem nigdy w Senegalu, ale to kraj biednych ludzi, ciekawe jak zareagują, kiedy im powiesz, że powinni płacić podatki na bogatego niemieckiego turystę

Demokratyczny podatek od własności określony w jawnej demokracji bezpośredniej ma zostać przeznaczony w zasadniczej części na rzecz bezpośredniego dochodu gwarantowanego wszystkich uczestników gospodarki a nie na niemieckich turystów.

Wciąż falszujesz rzeczywistość, żeby zmanipulować cudze psuche.

Jesteś totalnie nieuczciwy.

Jaką z tobą można zawrzeć uczciwą umowę, której dotrzymasz bez groźby przemocy, skoro kłamiesz publicznie ukrywając przy tym swoją tożsamość.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Czy lekarz, który upublicznił twoje choroby powinien zostać ukarany?
>Czy bankowiec, który ujawnił twoje długi, powinien zostać ukarany?

Oczywiście, że nie, nikogo nie wolno ukarać za prawdę to absolutny fundament.

Prawo do prawdy jest prawem podstawowym a wszyscy strażnicy tajemnic używający gróźb i przemocy to wcielenie szatana.

youtu.be/5VCiU1osa3w
18-04-2025 09:00 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Podróż służbowa?
>Udział w charytatywnej misji?

W odwiedzinach rodziny męża Soni, której nie widział bardzo długo. Śpimy w afrykańskim domu i jemy afrykańskie jedzenie.

Uczymy się przy tym alternatywy dla życia bez alternatywy.

W tym miejscu posiadłości i dziedziczenie są totalnie istotne. To ma znaczenie egzystencjalne.

To miejsce pokazuje także jak ważna jest organizacja społeczna czyli podział obowiązków i redystrybucja dobra.

Kiedy każdy sam sobie rzepkę skrobie powstaje taka nędza, że strach.

youtu.be/5VCiU1osa3w
23-04-2025 08:47 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Podróż służbowa?
>>Udział w charytatywnej misji?
>W odwiedzinach rodziny męża Soni. Śpimy w afrykańskim domu i jemy afrykańskie jedzenie.
chcemy być z Tobą wrzuć nam, stałym czytelnikom, zdjęcia, może filmik,


potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
23-04-2025 10:08 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>Podróż służbowa?
>>>Udział w charytatywnej misji?
>>W odwiedzinach rodziny męża Soni. Śpimy w afrykańskim domu i jemy afrykańskie jedzenie.
>chcemy być z Tobą wrzuć nam, stałym czytelnikom, zdjęcia, może filmik,



Przy granicy z Mauretanią w porze suchej panuje nieludzka temperatura, 45 w dzień i 35 w nocy. Dla ludzi z Europy prawdziwy szok

youtu.be/5VCiU1osa3w
23-04-2025 10:33 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

> Przy granicy z Mauretanią w porze suchej panuje nieludzka temperatura, 45 w dzień i 35 w nocy. Dla ludzi z Europy prawdziwy szok
pewnie dla nich też jesteś szokiem
gdzie jesteś? czym się poruszacie, dokąd jedziecie, zlokalizuje sobie na mapie
bądź naszym fR korespondentem w Senegalu



potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
> gdzie jesteś? czym się poruszacie, dokąd jedziecie, zlokalizuje sobie na mapie
>bądź naszym fR korespondentem w Senegalu

Musieliśmy zjechać na wybrzeże, przez temperaturę, Sonia się od niej rozchorowała. Tu jest kilka stopni niżej. Jesteśmy przy samej granicy z Gambia. Te tereny są bardziej rozwinięte. Tam gdzie byliśmy ludzie naprawdę żyją w lepiankach ale wszędzie jest internet, nawet w najbardziej odległych zakątkach i wszędzie smartfony, więc Ci ludzie będą się zmieniać pod wpływem informacji.

Są tacy pewnie, którzy woleliby żeby Ci ludzie niczego nie wiedzieli i niczego nie rozumieli, bo wtedy można używać ich jak zasobu naturalnego, pójdą za każdą wizją, które obieca im raj po śmieci ale na szczęście są takie siły polityczne w Senegalu, które zadbały o internet w każdym miejscu podobnie jak o wodę i prąd.

youtu.be/5VCiU1osa3w
23-04-2025 13:02 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>> gdzie jesteś? czym się poruszacie, dokąd jedziecie, zlokalizuje sobie na mapie
>>bądź naszym fR korespondentem w Senegalu
>Musieliśmy

Jak bardzo mi żal tego twojego cierpienia w Senegalu. Pomyśleć, że ludzie jeżdżą do ciepłych krajów na wakacje, ty jeden jedziesz tam cierpieć

>Tam gdzie byliśmy ludzie naprawdę żyją w lepiankach
Pewnie najmowanych od nieznanych właścicieli

Według Hamerlika są bogatsi od niego bo mają swoje posiadłości

Pytałem, czy powiedziałeś tym ludziom z lepianek swój postulat, że oni mają płacić podatki, na bogatego niemieckiego turystę, a bogaty niemiecki turysta nie musi.
Nie odpowiedziałeś na proste pytanie.


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Tam gdzie byliśmy ludzie naprawdę żyją w lepiankach
>Pewnie najmowanych od nieznanych właścicieli

Co nie jest wykluczone albowiem wasza trędowata religia kapitalizmu opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności zainfekowała mózgi na całym świecie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
> >>Tam gdzie byliśmy ludzie naprawdę żyją w lepiankach
>>Pewnie najmowanych od nieznanych właścicieli
>Co nie jest wykluczone albowiem wasza trędowata religia
Twojej mamusi czy tatusia?

DEBILU! SKOŃCZ PIERDOOOOOLIĆ OD RZECZY

Sprawdź, ZAPYTAJ mieszkańców
To samo proponowałem ci kiedy byłeś na wakacjach w Azji
Nie zapytałeś, bo okazałoby się że świat jest zupełnie inny, niż widzi to gówno pod twoją czaszką

Pytanie w mocy, czy powiedziałeś tym właścicielom lepianek, że powinni płacić podatki na bogatego niemieckiego turystę, bo wg Hamerlik - ciula są bogatsi od niego

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Pytanie w mocy, czy powiedziałeś tym właścicielom lepianek, że powinni płacić podatki na bogatego niemieckiego turystę, bo wg Hamerlik - ciula są bogatsi od niego

Właściciele, których posiadłości zostaną opisane w publicznie jawnej księdze kapitału pod kolektywną kontrolą, mają do zapłacenia demokratyczny podatek od własności, określony w jawnej demokracji bezpośredniej, na rzecz bezpośredniego dochodu gwarantowanego wszystkich uczestników gospodarki i na utrzymanie porządku społecznego w państwie.

To ma być jedyną formą opodatkowania w państwie.

Twoja fałszywa i wroga narracja nie zmieni znaczenia tego podatku, który jest sprawiedliwy ze względu na władzę właścicielską i odpowiedzialność przywódcy za podwładnych.

youtu.be/5VCiU1osa3w
23-04-2025 15:16 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>> gdzie jesteś? czym się poruszacie, dokąd jedziecie, zlokalizuje sobie na mapie
>>bądź naszym fR korespondentem w Senegalu
>Musieliśmy zjechać na wybrzeże, przez temperaturę, Sonia się od niej rozchorowała.
Sonia to córka? jeśli tak to gratuluję, (nic więcej o niej nie wiem niż to ze, co wynika z tego postu, jest bardzo odważna i ma ładne imię)



potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Sonia to córka? jeśli tak to gratuluję

Tak, czasem podróżujemy razem, ucząc się przy tym jak funkcjonuje świat.

Dobrze jest wydostać się ze swojej szklanej bańki i zyskać nowa perspektywę.

Tu życie toczy się inaczej niż w Berlinie.
Widzę jaki wpływ na zachowanie ludzi ma religia. Bardzo duży.

youtu.be/5VCiU1osa3w
23-04-2025 11:24 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)
>Przy granicy z Mauretanią w porze suchej panuje nieludzka temperatura, 45 w dzień i 35 w nocy. >Dla ludzi z Europy prawdziwy szok
>


www.youtube.com/watch?v=lQBkVoFK2Bc

Mega Projekty Chin, Które Zmieniają Przyszłość Afryki

Hamerlik, Afryka nas już wyprzedziła.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
www.youtube.com/watch?v=lQBkVoFK2Bc
>Mega Projekty Chin, Które Zmieniają Przyszłość AfrykiHamerlik, Afryka nas już wyprzedziła.

Żeby to nie było tylko za wieczne długi, w których żeby spłacić jedene zaciąga się kolejne i zawsze wieksze.

Domyślam się, że Chiny pożyczają na to kasę pod takim warunkiem, że realizują to chińskie firmy, które uzyskują całą kasę z pożyczek.

Z tym trzeba bardzo uważać.
Bez transferu technologii to może oznaczać kapitalistyczny kolonializm, choć realizowany przez państwo komunistyczne.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jakie decyzje podejmiesz, kiedy się dowiesz, że twój pracodawca ma yacht wart miliard $ ?

Odpowiednie, np. takie, że nie uznaję więcej tajnej i nieopodakowanej własności, czy prawa do prywatnej lichwy od państwowego pieniądza.

Wtedy ty będziesz sądził, że ktoś coś tam ma i trzeba być mu posłusznym w przestrzeni jego posiadłości, bo wg waszej religii wasz kapitalistyczny bóg tak chce, tak być musi i nie ma dla tego żadnej sensownej alternatywy ale ja tak już nie będę sądził.

Nasze sądy będą rozbieżne tak jak muzułmańskie i chrześcijańskie wierzenia.

youtu.be/5VCiU1osa3w
18-04-2025 10:49 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>Nie byłem nigdy w Senegalu, ale to kraj biednych ludzi, ciekawe jak zareagują, kiedy im powiesz, że powinni płacić podatki na bogatego niemieckiego turystę
>Demokratyczny podatek od własności...
Nie byłem nigdy w Senegalu, ale to kraj biednych ludzi, ciekawe jak zareagują, kiedy im powiesz, że powinni płacić podatki na bogatego niemieckiego turystę

Powiedz im jakie masz postulaty, że oni mają płacić podatki od bambusowych chatek a ty nie
Bądź odważny, powiedz im to. Nie poradzisz powiedzieć tego w Berlinie, w Lądku, to powiedz w Senegalu, tym bogaczom, którzy mają chatki, bo ty jesteś bieeeeedny

>>Podróż służbowa?
>>Udział w charytatywnej misji?
>W odwiedzinach rodziny męża Soni,
Czyli turystycznie. Nie pracujesz tam.

>>Czy lekarz, który upublicznił twoje choroby powinien zostać ukarany?
>>Czy bankowiec, który ujawnił twoje długi, powinien zostać ukarany?
>Oczywiście, że nie, nikogo nie wolno ukarać za prawdę to absolutny fundament.

Czy człowiek, który ujawnił terrorystom plany ochrony metra powinien być za to ukarany?
TAK/NIE?

Ja nie życzę sobie, podobnie jak 600 000 000 Europejczyków, żeby lekarz ujawniał moje choroby. Chcesz się przyznać, że cię żona zaraziła kapawką, to to ogłoś, ale lekarzowi tego zrobić nie wolno. I twoja ciekawość nie ma znaczenia

>>Jakie decyzje podejmiesz, kiedy się dowiesz, że twój pracodawca ma yacht wart miliard $ ?
>Odpowiednie, np. takie, że nie uznaję więcej tajnej i nieopodakowanej własności, czy prawa do prywatnej lichwy od państwowego pieniądza.

Czyli go okradniesz. Dlaczego piszesz o nieuznaniu własności, skoro to oznacza po polsku kradzież i zniszczenie mienia?
Pisz po polsku, już przyznałeś, że nieuznanie własności to jej zniszczenie, więc nie wracaj do nieprecyzyjnego języka

Na szczęście mocnyś jedynie w gębie i nie odważysz się wjechać na cudze pole motorem, bo nie wiesz czyje jest pole

Jakie decyzje podejmiesz, kiedy się dowiesz, ile krów ma mój teść?
ile lat czekać na odpowiedź?

Jakie decyzje podejmiesz, kiedy się dowiesz, że twój pracodawca ma yacht wart miliard $ ?
KONKRETNIE i po polsku! Bez nowomowy i hamermanipulacji

Dlaczego nie pracujesz u pracodawcy,którego znasz z nazwiska i wiesz ile czego ma?
Dlaczego nie najmujesz mieszkania od prywatnej osoby, znanej z nazwiska?

Odpowiedź jest prosta: BO JAWNOŚĆ NIE MA DLA CIEBIE ZNACZENIA!

>Wtedy ty będziesz sądził, że ktoś coś tam ma i trzeba być mu posłusznym w przestrzeni jego posiadłości,

Nie trzeba. Znów zmyślasz moje poglądy, bo jesteś za głupi, żeby rozmawiać z prawdziwym szarleyem
Nie musisz przebywać w przestrzeni cudzej własności. Jeśli mamusia cię zmusza do mycia podłóg bo ma nad tobą władzę w swojej posiadłości, to możesz iść spać do hotelu, tam nawet w cudzej własności będą ci się kłaniać w pas, a to, że nie pozwolą ci podpalić hotelu ani zabrać pościeli to nie jest władza, tylko ochrona własności.

>bo wg waszej religii
Dalej nie czytam
Twoje religijne odloty nie są argumentem

Czekam też na odpowiedź na pytanie: z czego górnik ma płacić podatek od domu, skoro praca ma być zwolniona z opodatkowania

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie musisz przebywać w przestrzeni cudzej własności.

Wasz guru ideowy, wyzwoliciel, profesor Balcerowicz twierdził sprzecznie, że wszystko musi być prywatne i nic nie może być wspólne.

Dokąd wtedy pójdziesz skoro wszystko będzie należeć do nieznanych właścicieli, kiedy na każdym kroku napotkasz ostrzeżenie "wstęp surowo zabroniny?

Tylko nie pitol o waszej kapitalistycznej wolności, pełnej tajemnic, gróźb i przemocy, w którym niczego nie wolno lecz wszystko musisz.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Nie musisz przebywać w przestrzeni cudzej własności.
>Wasz
Dalej nie czytam , do mamusi pisz na priv

>>Nie byłem nigdy w Senegalu, ale to kraj biednych ludzi, ciekawe jak zareagują, kiedy im powiesz, że powinni płacić podatki na bogatego niemieckiego turystę
>Demokratyczny podatek od własności...
Nie byłem nigdy w Senegalu, ale to kraj biednych ludzi, ciekawe jak zareagują, kiedy im powiesz, że powinni płacić podatki na bogatego niemieckiego turystę

Powiedz im jakie masz postulaty, że oni mają płacić podatki od bambusowych chatek a ty nie
Bądź odważny, powiedz im to. Nie poradzisz powiedzieć tego w Berlinie, w Lądku, to powiedz w Senegalu, tym bogaczom, którzy mają chatki, bo ty jesteś bieeeeedny

>>Podróż służbowa?
>>Udział w charytatywnej misji?
>W odwiedzinach rodziny męża Soni,
Czyli turystycznie. Nie pracujesz tam.

>>Czy lekarz, który upublicznił twoje choroby powinien zostać ukarany?
>>Czy bankowiec, który ujawnił twoje długi, powinien zostać ukarany?
>Oczywiście, że nie, nikogo nie wolno ukarać za prawdę to absolutny fundament.

Czy człowiek, który ujawnił terrorystom plany ochrony metra powinien być za to ukarany?
TAK/NIE?

Ja nie życzę sobie, podobnie jak 600 000 000 Europejczyków, żeby lekarz ujawniał moje choroby. Chcesz się przyznać, że cię żona zaraziła kapawką, to to ogłoś, ale lekarzowi tego zrobić nie wolno. I twoja ciekawość nie ma znaczenia

>>Jakie decyzje podejmiesz, kiedy się dowiesz, że twój pracodawca ma yacht wart miliard $ ?
>Odpowiednie, np. takie, że nie uznaję więcej tajnej i nieopodakowanej własności, czy prawa do prywatnej lichwy od państwowego pieniądza.

Czyli go okradniesz. Dlaczego piszesz o nieuznaniu własności, skoro to oznacza po polsku kradzież i zniszczenie mienia?
Pisz po polsku, już przyznałeś, że nieuznanie własności to jej zniszczenie, więc nie wracaj do nieprecyzyjnego języka

Na szczęście mocnyś jedynie w gębie i nie odważysz się wjechać na cudze pole motorem, bo nie wiesz czyje jest pole

Jakie decyzje podejmiesz, kiedy się dowiesz, ile krów ma mój teść?
ile lat czekać na odpowiedź?

Jakie decyzje podejmiesz, kiedy się dowiesz, że twój pracodawca ma yacht wart miliard $ ?
KONKRETNIE i po polsku! Bez nowomowy i hamermanipulacji

Dlaczego nie pracujesz u pracodawcy,którego znasz z nazwiska i wiesz ile czego ma?
Dlaczego nie najmujesz mieszkania od prywatnej osoby, znanej z nazwiska?

Odpowiedź jest prosta: BO JAWNOŚĆ NIE MA DLA CIEBIE ZNACZENIA!

>Wtedy ty będziesz sądził, że ktoś coś tam ma i trzeba być mu posłusznym w przestrzeni jego posiadłości,

Nie trzeba. Znów zmyślasz moje poglądy, bo jesteś za głupi, żeby rozmawiać z prawdziwym szarleyem
Nie musisz przebywać w przestrzeni cudzej własności. Jeśli mamusia cię zmusza do mycia podłóg bo ma nad tobą władzę w swojej posiadłości, to możesz iść spać do hotelu, tam nawet w cudzej własności będą ci się kłaniać w pas, a to, że nie pozwolą ci podpalić hotelu ani zabrać pościeli to nie jest władza, tylko ochrona własności.

>bo wg waszej religii
Dalej nie czytam
Twoje religijne odloty nie są argumentem

Czekam też na odpowiedź na pytanie: z czego górnik ma płacić podatek od domu, skoro praca ma być zwolniona z opodatkowania

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Powiedz im jakie masz postulaty, że oni mają płacić podatki od bambusowych chatek a ty nie

Wszystkim powtarzam, że powinien istnieć tylko jeden demokratyczny podatek od publicznie jawnej własności, określany w jawnej demokracji bezpośredniej, przeznaczony w zasadniczej części na dochód gwarantowany wszystkich uczestników gospodarki i w pozostałej części na utrzymanie ładu społecznego.

Nie wyróżniam przy tym ani rodzaju fizycznej osobliwości, która została objęta posiadaniem przez osobnika homo sapiens z wykluczeniem innych osobników ani też nie określam szczególnie żadnego osobnika homo sapiens co do tożsamości.

Ty to robisz, żeby manipulować zaprogramowanymi podczas wychowania w prymitywnej kulturze emocjami innych ludzi, żeby forsować swoje prymitywne wizje życia.

Każdy powinien rozumieć, że twoje manipulacje są wrogie i destrukcyjne i że prowadzą wszystkich poza tobą do nędznego i prymitywnego zycia.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Czekam też na odpowiedź na pytanie: z czego górnik ma płacić podatek od domu, skoro praca ma być zwolniona z opodatkowania

Nie określam tego w żaden sposób.
Może płacić z automatycznego kredytu jaki uzyska od wartości posiadłości, jeśli ktoś inny ją wyceni i to wcale nie uczyni tego podatku kredytowym.

Próbujesz fałszywie opisać podatek od własności podatkiem od pracy, bo jesteś oszustem wrogim innym ludziom, który żeby siebie ubogacić na swój prymitywny sposób jesteś gotowy zniszczyć innym zycie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Powiedz im jakie masz postulaty, że oni mają płacić podatki od bambusowych chatek a ty nie
>Wszystkim powtarzam

Łżesz, jak ostatnia rzygowina
NIKOMU tego nie mówisz.
NIKOMU!!!!!!!!!!
Mamusi też o tym nie mówisz, że jest pasożytem a tu ją tak nazwałeś, bo nie płaci podatku od swojej władzy i nie ponosi odpowiedzialności za podwładnych
Piszesz to jedynie na obcojęzycznym niszowym forum
Łżesz, po prostu łżesz

Powiedz w Senegalu jakie masz postulaty, że oni mają płacić podatki od bambusowych chatek na bogatego niemieckiego turystę a ty nie
Powiedz i zacytuj co odpowiedzieli
Nie?
Oczywiście, że nie. Twarzą w twarz to jesteś zwykłym zarzyganym tchórzem

I skończ p*****lić od rzeczy że jesteś biedniejszy od właścicieli tych senegalskich chatek, bo wyglądasz żałośniej niż obsrany pijak śpiący na ulicy. Dziwisz się pogardzie? Sam na nią pracujesz

Ot, zesrał się w spodnie i lamentuje, że nikt mu wcześniej spodni nie zdjął, a teraz jeszcze paraduje obsrany po peronach metra. Trudno się tobą nie brzydzić

>Każdy powinien rozumieć, że twoje manipulacje są wrogie i destrukcyjne i że prowadzą wszystkich poza tobą do nędznego i prymitywnego zycia.
Skup się na argumentach nie na twojej mamusi

>>Czekam też na odpowiedź na pytanie: z czego górnik ma płacić podatek od domu, skoro praca ma być zwolniona z opodatkowania
>Nie określam tego w żaden sposób.
Czekam też na odpowiedź na pytanie: z czego górnik ma płacić podatek od domu, skoro praca ma być zwolniona z opodatkowania
Jeśli nie odpowiada ci przykład górnika, to zapytaj mamusię i tatusia z czego oni zapłaciliby podatek 10% wartości ich posiadłości

Uprzedzam, nie wypieraj się swoich słów!
Proponujesz 10% wartości domu jako kataster
Twoja mamusia musiałaby zapłacić 40 000 złotych rocznie!!!!!!
Ile ma emerytury? A jeszcze musiałaby płacić za chodzenie chodnikami!

Zna twoje postulaty?
Ile razy będzie udawał że nie rozumiesz prostego pytania?
ZNA TWOJE POSTULATY??????
Powtórzyć?

>Próbujesz fałszywie opisać podatek od własności podatkiem od pracy,
Z czego górnik ma płacić podatek od domu, skoro praca ma być zwolniona z opodatkowania

>jesteś gotowy zniszczyć innym zycie.
Znowu rzucanie gównem zamiast argumentu

Czy człowiek, który ujawnił terrorystom plany ochrony metra powinien być za to ukarany?
TAK/NIE?
TAK/NIE?
TAK/NIE?
TAK/NIE?
TAK/NIE?
TAK/NIE?

Ile lat pytać?

Ja nie życzę sobie, podobnie jak 600 000 000 Europejczyków, żeby lekarz ujawniał moje choroby. Chcesz się przyznać, że cię żona zaraziła kapawką, to to ogłoś, ale lekarzowi tego zrobić nie wolno. I twoja ciekawość nie ma znaczenia

Argument w mocy

>>Jakie decyzje podejmiesz, kiedy się dowiesz, że twój pracodawca ma yacht wart miliard $ ?
>Odpowiednie, np. takie, że nie uznaję więcej tajnej i nieopodakowanej własności, czy prawa do prywatnej lichwy od państwowego pieniądza.

Czyli go okradniesz. Dlaczego piszesz o nieuznaniu własności, skoro to oznacza po polsku kradzież i zniszczenie mienia?
Pisz po polsku, już przyznałeś, że nieuznanie własności to jej zniszczenie, więc nie wracaj do nieprecyzyjnego języka

Na szczęście mocnyś jedynie w gębie i nie odważysz się wjechać na cudze pole motorem, bo nie wiesz czyje jest pole

Jakie decyzje podejmiesz, kiedy się dowiesz, ile krów ma mój teść?
ile lat czekać na odpowiedź?

Jakie decyzje podejmiesz, kiedy się dowiesz, że twój pracodawca ma yacht wart miliard $ ?
KONKRETNIE i po polsku! Bez nowomowy i hamermanipulacji

Dlaczego nie pracujesz u pracodawcy,którego znasz z nazwiska i wiesz ile czego ma?
Dlaczego nie najmujesz mieszkania od prywatnej osoby, znanej z nazwiska?

Odpowiedź jest prosta: BO JAWNOŚĆ NIE MA DLA CIEBIE ZNACZENIA!

>Wtedy ty będziesz sądził, że ktoś coś tam ma i trzeba być mu posłusznym w przestrzeni jego posiadłości,

Nie trzeba. Znów zmyślasz moje poglądy, bo jesteś za głupi, żeby rozmawiać z prawdziwym szarleyem
Nie musisz przebywać w przestrzeni cudzej własności. Jeśli mamusia cię zmusza do mycia podłóg bo ma nad tobą władzę w swojej posiadłości, to możesz iść spać do hotelu, tam nawet w cudzej własności będą ci się kłaniać w pas, a to, że nie pozwolą ci podpalić hotelu ani zabrać pościeli to nie jest władza, tylko ochrona własności.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Wtedy ty będziesz sądził, że ktoś coś tam ma i trzeba być mu posłusznym w przestrzeni jego posiadłości,
>Nie trzeba. Znów zmyślasz moje poglądy, bo jesteś za głupi, żeby rozmawiać z prawdziwym szarleyem
>Nie musisz przebywać w przestrzeni cudzej własności.

Ja mówię o konieczności podporządkowania się w przestrzeni cudzej posiadłości, o posłuszeństwie, o hierarchii osobników homo sapiens jaka określa własność, co jesteście gotowi na swój prymitywny i brutalny sposób przemocą egzekwować a ty na to odpowiadasz, że nie trzeba przebywać w zajętym przez was świecie, że można być wolnym w górach albo w jaskiniach tam gdzie was nie ma, dopóki oczywiście się tam nie pojawicie i nie oznajmijcie, że wszystko należy do was i jeśli ktoś chce żyć to musi wypełnić waszą chciwość.

Taką macie wizję prymitywnej i brutalnej "wolności", która ja określam wolnością fałszywą.

Zgadzam się i akceptuję, że można być zniewolonym jeżeli to zniewolenie służy organizacji społecznej, która zapewnia jednostce przetrwanie i rozwój.

Wasza organizacja społeczna co prawda zapewnia przetrwanie i rozwój na swój prymitywny i brutalny sposób. Tu w Senegalu też obserwuję różne organizacje społeczne, zwłaszcza takie oparte na religii, które też są bardzo prymitywne i brutalne ale ja nie zamierzam żyć jak małpy, bo małpy nie mają innych wyobrażeń życia od tego, które prowadzą.

Rozumiem, że jesteś zadowolony z waszych wizji społecznych i z waszej organizacji. Uważasz, wiele problemów rozwiązaliscie i lepiej już nie można ale mnie w wasze małpie życie nie wciągnięcie ani też moich dzieci.

Nie jesteś w stanie wyjrzeć poza program swojego umysłu, ktory ci został wgrany do mózgu w dzieciństwie i teraz jego działanie obawia się emocjami, które wydają ci rozkazy jak żyć.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Przeczytaj CAŁY wpis.
Zrozumiałeś?

Czy człowiek, który ujawnił terrorystom plany ochrony metra powinien być za to ukarany?
TAK/NIE?
TAK/NIE?
TAK/NIE?
TAK/NIE?
TAK/NIE?
TAK/NIE?

Ile lat pytać?

>>>Wtedy ty będziesz sądził, że ktoś coś tam ma i trzeba być mu posłusznym w przestrzeni jego posiadłości,
>>Nie trzeba. Znów zmyślasz moje poglądy, bo jesteś za głupi, żeby rozmawiać z prawdziwym szarleyem
>>Nie musisz przebywać w przestrzeni cudzej własności.
>Ja mówię o konieczności podporządkowania się w przestrzeni cudzej posiadłości,

Czyli o czym?
Konkretnie, bo kolejny bełkot w hamerciulskiej mowie

Mamusia każe ci myć podłogi?
KONKRETNIE
Restaurator nie pozwala ci nasrać na stół?
Rolnik nie pozwala ci wjeżdżać motorem na swoje pole?

To nie jest podporządkowanie, ani żadna władza, to zwykła ochrona własności

Nie wiem co masz na myśli ale tym razem nie mam ochoty 10 lat pytać
Pisz po polsku

Nie musisz przebywać w "przestrzeni cudzej własności"
1 możesz kupić dom. Wolno ci i stać cię na to.
2 Możesz przebywać w miejscach publicznych
3 Argument hotelu? Znów udowadniasz skretynienie swojego mózgu? Hamerpoyeb wynajął pokój w hotelu i właściciel hotelu każe mu myć podłogi

Ty idioto

>na swój prymitywny i brutalny sposób przemocą
mamusia czy tatuś?

>egzekwować a ty na to odpowiadasz, że nie trzeba przebywać w zajętym przez was świecie

dalej nie czytam, do mamusi pisz na priv, skoro pasożytka zajęła cały świat to poderżnij jej gardło. zasłużyła suka za zabicie milionów ludzi

>>Jakie decyzje podejmiesz, kiedy się dowiesz, że twój pracodawca ma yacht wart miliard $ ?
>Odpowiednie, np. takie, że nie uznaję więcej tajnej i nieopodakowanej własności, czy prawa do prywatnej lichwy od państwowego pieniądza.

Czyli go okradniesz. Dlaczego piszesz o nieuznaniu własności, skoro to oznacza po polsku kradzież i zniszczenie mienia?
Pisz po polsku, już przyznałeś, że nieuznanie własności to jej zniszczenie, więc nie wracaj do nieprecyzyjnego języka

Na szczęście mocnyś jedynie w gębie i nie odważysz się wjechać na cudze pole motorem, bo nie wiesz czyje jest pole

Jakie decyzje podejmiesz, kiedy się dowiesz, ile krów ma mój teść?
ile lat czekać na odpowiedź?

Jakie decyzje podejmiesz, kiedy się dowiesz, że twój pracodawca ma yacht wart miliard $ ?
KONKRETNIE i po polsku! Bez nowomowy i hamermanipulacji

Dlaczego nie pracujesz u pracodawcy,którego znasz z nazwiska i wiesz ile czego ma?
Dlaczego nie najmujesz mieszkania od prywatnej osoby, znanej z nazwiska?

Odpowiedź jest prosta: BO JAWNOŚĆ NIE MA DLA CIEBIE ZNACZENIA!

>>Powiedz im jakie masz postulaty, że oni mają płacić podatki od bambusowych chatek a ty nie
>Wszystkim powtarzam

Łżesz, jak ostatnia rzygowina
NIKOMU tego nie mówisz.
NIKOMU!!!!!!!!!!
Mamusi też o tym nie mówisz, że jest pasożytem a tu ją tak nazwałeś, bo nie płaci podatku od swojej władzy i nie ponosi odpowiedzialności za podwładnych
Piszesz to jedynie na obcojęzycznym niszowym forum
Łżesz, po prostu łżesz

Powiedz im jakie masz postulaty, że oni mają płacić podatki od bambusowych chatek na bogatego niemieckiego turystę a ty nie

Miej jaja

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Czy człowiek, który ujawnił terrorystom plany ochrony metra powinien być za to ukarany?
>TAK/NIE?

NIE, bowiem prawo do prawdy to fundament społeczny. Nikt nie ma prawa dotknąć choćby najmniejszym palcem człowieka, który wyraził prawdę bez względu na to jak wielkie konsekwencje ma jej wyjawienie.

Ktokolwiek skrzywdzi długiego człowieka za prawdę, innego do tego namówi lub da mu do tego prawo ten będzie bandytą i jak bandyta winen być przez wszystkich moralnych ludzi traktowany.

Należy się zastanowić raczej nad ukaraniem tych, którzy prymitywną wiarą i brutalnym działanie doprowadzają innych ludzi do załamania psychiki prowadzącego do rozwoju nienawiści do innych i terroryzmu.

NIE!

Nie wolno ci tknąć nawet tego, który zdradzi twój pin do karty. Takiej używaj kryptografii i tak pilnuj swoich tajemnic, żeby nikt nie mógł ich zdradzić nawet gdy tego pragnie ale nikogo nie wolno ci skrzywdzić za prawdę a jeśli to zrobisz sam powinieneś zostać skrzywdzony za co odpowiedzialni są wszyscy moralni ludzie.

Zaznaczam przy tym, że wasze małpie emocje związane ze zdradą waszych tajemnic mam w dupie.
Żyj tak żebyś nie potrzebował tajemnic do życie.

Prawo do prawdy jest podstawowe.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Czy człowiek, który ujawnił terrorystom plany ochrony metra powinien być za to ukarany?
>>TAK/NIE?
>NIE, bowiem prawo do prawdy to fundament społeczny.

Zmienisz zdanie po pogrzebach swoich dzieci, kiedy zabije je ktoś, kto pozna plany ochrony metra. mam nadzieję, że zdechną tylko twoje dzieci.

>Nikt nie ma prawa dotknąć choćby najmniejszym palcem człowieka, który wyraził prawdę bez względu na to jak wielkie konsekwencje ma jej wyjawienie.

Znów udowadniasz, że jesteś socjopatą i idiotą
Mogą zginąć MILIONY byle Hamerlik - socjopata miał prawo znać kody do atomowych rakiet

>Nie wolno ci tknąć nawet tego, który zdradzi twój pin do karty.

Popatrz na swoich rodziców
POPATRZ IDIOTO NA STARYCH LUDZI !!!!!!!

Wiem że nienawidzisz rodziców, ale chwilę pomyśl.
jakie mają szanse chronić swoje konta w starciu z zawodowymi hakerami?

POMYŚL IDIOTO, wygaś na chwilę nienawiść do tych pasożytów - rodziców i POMYŚL
Jakie mają środki ochrony???
Żadnych !
Powinno ich chronić państwo . poprzez egzekwowanie bankowej tajemnicy, bo oni sami siebie nie ochronią

>Takiej używaj kryptografii i tak pilnuj swoich tajemnic,
Wiem że nienawidzisz rodziców, ale chwilę pomyśl.
jakie mają szanse chronić swoje konta w starciu z zawodowymi hakerami?
Jakie mają wymyślić zabezpieczenia???

To jest ARGUMENT
Znam odpowiedź Hamerkretyna: ucieczka

>Zaznaczam przy tym, że wasze małpie
twoja mamusia to suka, nie małpa. Dalej nie czytam

>>>Wtedy ty będziesz sądził, że ktoś coś tam ma i trzeba być mu posłusznym w przestrzeni jego posiadłości,
>>Nie trzeba. Znów zmyślasz moje poglądy, bo jesteś za głupi, żeby rozmawiać z prawdziwym szarleyem
>>Nie musisz przebywać w przestrzeni cudzej własności.
>Ja mówię o konieczności podporządkowania się w przestrzeni cudzej posiadłości,

Czyli o czym?
Konkretnie, bo kolejny bełkot w hamerciulskiej mowie

Mamusia każe ci myć podłogi?
KONKRETNIE
Restaurator nie pozwala ci nasrać na stół?
Rolnik nie pozwala ci wjeżdżać motorem na swoje pole?

To nie jest podporządkowanie, ani żadna władza, to zwykła ochrona własności

Nie wiem co masz na myśli ale tym razem nie mam ochoty 10 lat pytać
Pisz po polsku

Nie musisz przebywać w "przestrzeni cudzej własności"
1 możesz kupić dom. Wolno ci i stać cię na to.
2 Możesz przebywać w miejscach publicznych
3 Argument hotelu? Znów udowadniasz skretynienie swojego mózgu? Hamerpoyeb wynajął pokój w hotelu i właściciel hotelu każe mu myć podłogi

Ty idioto

>na swój prymitywny i brutalny sposób przemocą
mamusia czy tatuś?

>egzekwować a ty na to odpowiadasz, że nie trzeba przebywać w zajętym przez was świecie

dalej nie czytam, do mamusi pisz na priv, skoro pasożytka zajęła cały świat to poderżnij jej gardło. zasłużyła suka za zabicie milionów ludzi

>>Jakie decyzje podejmiesz, kiedy się dowiesz, że twój pracodawca ma yacht wart miliard $ ?
>Odpowiednie, np. takie, że nie uznaję więcej tajnej i nieopodakowanej własności, czy prawa do prywatnej lichwy od państwowego pieniądza.

Czyli go okradniesz. Dlaczego piszesz o nieuznaniu własności, skoro to oznacza po polsku kradzież i zniszczenie mienia?
Pisz po polsku, już przyznałeś, że nieuznanie własności to jej zniszczenie, więc nie wracaj do nieprecyzyjnego języka

Na szczęście mocnyś jedynie w gębie i nie odważysz się wjechać na cudze pole motorem, bo nie wiesz czyje jest pole

Jakie decyzje podejmiesz, kiedy się dowiesz, ile krów ma mój teść?
ile lat czekać na odpowiedź?

Jakie decyzje podejmiesz, kiedy się dowiesz, że twój pracodawca ma yacht wart miliard $ ?
KONKRETNIE i po polsku! Bez nowomowy i hamermanipulacji

Dlaczego nie pracujesz u pracodawcy,którego znasz z nazwiska i wiesz ile czego ma?
Dlaczego nie najmujesz mieszkania od prywatnej osoby, znanej z nazwiska?

Odpowiedź jest prosta: BO JAWNOŚĆ NIE MA DLA CIEBIE ZNACZENIA!

>>Powiedz im jakie masz postulaty, że oni mają płacić podatki od bambusowych chatek a ty nie
>Wszystkim powtarzam

Łżesz, jak ostatnia rzygowina
NIKOMU tego nie mówisz.
NIKOMU!!!!!!!!!!
Mamusi też o tym nie mówisz, że jest pasożytem a tu ją tak nazwałeś, bo nie płaci podatku od swojej władzy i nie ponosi odpowiedzialności za podwładnych
Piszesz to jedynie na obcojęzycznym niszowym forum
Łżesz, po prostu łżesz

Powiedz im jakie masz postulaty, że oni mają płacić podatki od bambusowych chatek na bogatego niemieckiego turystę a ty nie

Miej jaja

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Mogą zginąć MILIONY byle Hamerlik - socjopata miał prawo znać kody do atomowych rakiet

Raczej giną miliony przez prymitywną i brutalną organizację społeczną, której cechą charakterystyczną jest prawo do tajemnic.

Rozumiem, że chcecie żyć jak prymitywne zwierzęta, bo tak zostaliście wychowani i to jest wasze przeznaczenie ale nie.

Prawo do prawdy jest najważniejsze.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Odnieś się do całego wpisu, bo znów wybrałeś jedno zdanie, żeby udowodnić że jesteś zidiociałym socjopatą

JAKI INTERES MA SPOŁECZEŃSTWO W UJAWNIENIU PLANÓW OCHRONY METRA!!!!!!!!

Przypomnę:

>Nie wolno ci tknąć nawet tego, który zdradzi twój pin do karty.

Popatrz na swoich rodziców
POPATRZ IDIOTO NA STARYCH LUDZI !!!!!!!

Wiem że nienawidzisz rodziców, ale chwilę pomyśl.
jakie mają szanse chronić swoje konta w starciu z zawodowymi hakerami?

POMYŚL IDIOTO, wygaś na chwilę nienawiść do tych pasożytów - rodziców i POMYŚL
Jakie mają środki ochrony???
Żadnych !
Powinno ich chronić państwo . poprzez egzekwowanie bankowej tajemnicy, bo oni sami siebie nie ochronią

>Takiej używaj kryptografii i tak pilnuj swoich tajemnic,
Wiem że nienawidzisz rodziców, ale chwilę pomyśl.
jakie mają szanse chronić swoje konta w starciu z zawodowymi hakerami?
Jakie mają wymyślić zabezpieczenia???

To jest ARGUMENT
Znam odpowiedź Hamerkretyna: ucieczka

>Zaznaczam przy tym, że wasze małpie
twoja mamusia to suka, nie małpa. Dalej nie czytam

>>>Wtedy ty będziesz sądził, że ktoś coś tam ma i trzeba być mu posłusznym w przestrzeni jego posiadłości,
>>Nie trzeba. Znów zmyślasz moje poglądy, bo jesteś za głupi, żeby rozmawiać z prawdziwym szarleyem
>>Nie musisz przebywać w przestrzeni cudzej własności.
>Ja mówię o konieczności podporządkowania się w przestrzeni cudzej posiadłości,

Czyli o czym?
Konkretnie, bo kolejny bełkot w hamerciulskiej mowie

Mamusia każe ci myć podłogi?
KONKRETNIE
Restaurator nie pozwala ci nasrać na stół?
Rolnik nie pozwala ci wjeżdżać motorem na swoje pole?

To nie jest podporządkowanie, ani żadna władza, to zwykła ochrona własności

Nie wiem co masz na myśli ale tym razem nie mam ochoty 10 lat pytać
Pisz po polsku

Nie musisz przebywać w "przestrzeni cudzej własności"
1 możesz kupić dom. Wolno ci i stać cię na to.
2 Możesz przebywać w miejscach publicznych
3 Argument hotelu? Znów udowadniasz skretynienie swojego mózgu? Hamerpoyeb wynajął pokój w hotelu i właściciel hotelu każe mu myć podłogi

Ty idioto

>>Jakie decyzje podejmiesz, kiedy się dowiesz, że twój pracodawca ma yacht wart miliard $ ?
>Odpowiednie, np. takie, że nie uznaję więcej tajnej i nieopodakowanej własności, czy prawa do prywatnej lichwy od państwowego pieniądza.

Czyli go okradniesz. Dlaczego piszesz o nieuznaniu własności, skoro to oznacza po polsku kradzież i zniszczenie mienia?
Pisz po polsku, już przyznałeś, że nieuznanie własności to jej zniszczenie, więc nie wracaj do nieprecyzyjnego języka

Na szczęście mocnyś jedynie w gębie i nie odważysz się wjechać na cudze pole motorem, bo nie wiesz czyje jest pole

Jakie decyzje podejmiesz, kiedy się dowiesz, ile krów ma mój teść?
ile lat czekać na odpowiedź?

Jakie decyzje podejmiesz, kiedy się dowiesz, że twój pracodawca ma yacht wart miliard $ ?
KONKRETNIE i po polsku! Bez nowomowy i hamermanipulacji

Dlaczego nie pracujesz u pracodawcy,którego znasz z nazwiska i wiesz ile czego ma?
Dlaczego nie najmujesz mieszkania od prywatnej osoby, znanej z nazwiska?


Odpowiedź jest prosta: BO JAWNOŚĆ NIE MA DLA CIEBIE ZNACZENIA!

>>Powiedz im jakie masz postulaty, że oni mają płacić podatki od bambusowych chatek a ty nie
>Wszystkim powtarzam

Łżesz, jak ostatnia rzygowina
NIKOMU tego nie mówisz.
NIKOMU!!!!!!!!!!
Mamusi też o tym nie mówisz, że jest pasożytem a tu ją tak nazwałeś, bo nie płaci podatku od swojej władzy i nie ponosi odpowiedzialności za podwładnych
Piszesz to jedynie na obcojęzycznym niszowym forum
Łżesz, po prostu łżesz

Powiedz im jakie masz postulaty, że oni mają płacić podatki od bambusowych chatek na bogatego niemieckiego turystę a ty nie

Miej jaja

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>JAKI INTERES MA SPOŁECZEŃSTWO W UJAWNIENIU PLANÓW OCHRONY METRA!!!!!!!!

A jaki w wyzwalaniu tak głębokiej frustracji że ta wyzwala w niektórych jednostkach silną nienawiść do społeczeństwa?

Żeby kilka prymitywnych istot mogła poczuć się przez chwilę ludzkimi bogami? Bez sensu.

Prawo do prawdy nie różni się w zasadzie od prawa do broni.

Człowiek, który przywiązuje wartość do życia innego człowieka pojmie fundamentalne prawo każdego człowieka do prawdy i jego prawo do broni.

Istoty, które gardzą wszelkim życiem, w tym swoim i traktują innych ludzi jak zasób naturalny do wyzysku nigdy nie pojmą tych fundamentalnych praw, bo to są jednostki zdemoralizowane, aspołeczne, antagonistyczne, które są przeszkodą w rozwoju dalszego życia jak komórki rakowe.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Nie wolno ci tknąć nawet tego, który zdradzi twój pin do karty.
>Popatrz na swoich rodziców
>POPATRZ IDIOTO NA STARYCH LUDZI !!!!!!!
>Wiem że nienawidzisz rodziców, ale chwilę pomyśl.

Patrzę i wciąż obserwuję, również tu w Senegalu i zastanawiam się nad bezpieczeństwem życia ograniczonego starzeniem się komórek ciała.

Wnioskuję, że prawo do prawdy da im znacznie więcej niż wasze prawa do organizacji mafii w strukturach państwowych.

Stary człowiek nie musi obawiać się prawdy.
Powinien za to obawiać się tajemnic.

Nie jesteście dobrodziejami, którzy rozwiązują cudze problemy tylko wampirami wysysajacymi cudzą krew.

Dlatego potrzebujecie prawa do tajemnic i przemocy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Restaurator nie pozwala ci nasrać na stół?

Właściciel ziemi nie pozwala mi na niej żyć jeśli mu nie zapłacę.

Właściciel pola nie pozwala mi jeść plonów jeśli mu nie zapłacę.

Właściciel rzeki nie pozwala mi spożywać ryb jeśli mu nie zapłacę.

Właściciel strumienia nie pozwala mi pić wody jeśli mu nie zapłacę.

Zapłacić muszę z pracy najemnej na cudzym, w której muszę wykonać cudze rozkazy.

Rozumiem znaczenie organizacji społecznej i konieczność hierarchii ale przywódca musi być przyjacielem, kooperantem a nie wrogim dominantem i antagonistą rozwijającym własne życie na odebraniu go najemnikom.

Rozumiem, że wierzysz, że wasz świat dobry jest i sprawiedliwy, że każdy człowiek jest w nim wolny ale mam waszą prymitywną i brutalną wiarę w dupie i na pewno się do niej nie przyłącze.

Nie będę żył jak zwierzęta, bo wy do tego zostaliście stworzeni.

Obrzydza mnie wasz brutalny kapitalizm oparty na tajnej i nieopodatkowanej własności podobnież jak waszą fałszywa, tajna i pośrednia demokracja.

Wszystko nas dzieli i nic nie łączy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie musisz przebywać w "przestrzeni cudzej własności"
>1 możesz kupić dom. Wolno ci i stać cię na to.
>2 Możesz przebywać w miejscach publicznych

Jakich miejscach publicznych?

Co ty pieprzysz?

Kiedy ja proponuję ci wyzwolenie od twoich posiadłości, od twojej prywaty, żebyś stal się wreszcie wolnym człowiekiem w przestrzeni publicznej, ty tego nie chcesz?

Dlaczego wolisz być zniewolony?

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jakie decyzje podejmiesz, kiedy się dowiesz, ile krów ma mój teść?

Lepsze, nie tylko dla mnie ale też dla innych, od tych jakie podejmuję nie wiedząc kto rządzi i w jakim celu.

Rozumiem, że wam opłaca się bardziej gdy inni decydują w niewiedzy i w niezrozumieniu.

Niemniej wasi kapitalistyczni policjanci karzący ludzi za zdradę waszych tajemnic powinni uważać, bo będą za to rozliczeni tak samo jak rozliczne były komuchy.

Kto służy diablowi powinien mieć się na baczności.

Usprawiedliwienie, że dawnej zło było dobrem w prymitywnej i brutalnej kulturze nie wystarczy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>JAKI INTERES MA SPOŁECZEŃSTWO W UJAWNIENIU PLANÓW OCHRONY METRA!!!!!!!!
>A jaki w wyzwalaniu tak głębokiej frustracji że ta wyzwala w niektórych jednostkach silną nienawiść do społeczeństwa?

JAKI INTERES MA SPOŁECZEŃSTWO W UJAWNIENIU PLANÓW OCHRONY METRA!!!!!!!!
Ucieczka
Człowiek, który chce zabijać innych ludzi nie musi nienawidzić społeczeństwa, jak ty, wystarczy że jest chory na umyśle.

>>>Nie wolno ci tknąć nawet tego, który zdradzi twój pin do karty.
>>Popatrz na swoich rodziców
>>POPATRZ IDIOTO NA STARYCH LUDZI !!!!!!!
Pytałem jak mają ochronić swoje konta przed zawodowymi hakerami, jeśli pracownik banku ma prawo ujawnić hakerowi PIN do kraty
Ucieczka

>>Restaurator nie pozwala ci nasrać na stół?
>Właściciel ziemi nie pozwala mi na niej żyć jeśli mu nie zapłacę.
Dokładnie
Hamerlik nie pozwala skorzystać ze swojego samochodu jeśli mu nie zapłacisz

Chciałbyś spać w hotelu nie płacąc?
Nie istniałyby wtedy hotele. Gdzie byś nocował w Peru?
Chciałbyś, żeby właściciel samolotu pozwalał ci korzystać bez płacenia?
Nie doleciałbyś do Senegalu

>Właściciel pola nie pozwala mi jeść plonów jeśli mu nie zapłacę.
I słusznie! Chciałbyś jeść chleb nie płacąc?
On PRACUJE, żeby mieć te plony, ty chcesz żreć za darmo.
Hamerlik też nie pozwala korzystać z owoców swojej pracy, jeśli mu pracodawca nie zapłaci

>Właściciel rzeki
Zmyślony przez Hamerlika

>Właściciel strumienia
Zmyślony przez Hamerlika

>Zapłacić muszę z pracy najemnej na cudzym,
Pracuj najemnie na swoim, skończ z tą manipulacją
Z czego chciałbyś płacić? Z pieniędzy płaconych na ciebie przez innych w podatkach od altanek. Wal się, zarób na swoje luksusy

>Rozumiem znaczenie organizacji społecznej
Nie, nie rozumiesz, skoro organizację pracy nazywasz "rozkazami" i uważasz, że nie obowiązuje prawo własności i prawo do zapłaty za pracę

>Obrzydza mnie wasz brutalny kapitalizm
Do mamusi pisz na priv

>>Nie musisz przebywać w "przestrzeni cudzej własności"
>>1 możesz kupić dom. Wolno ci i stać cię na to.
MOŻESZ KUPIĆ DOM. WOLNO CI
Każdy polski robotnik, z twoim dochodem miałby dom

>>2 Możesz przebywać w miejscach publicznych
>Jakich miejscach publicznych?
Ulica, park, plaża, las, handlowa galeria, kościół.
Czego nie rozumiesz, debilu?

>>Jakie decyzje podejmiesz, kiedy się dowiesz, ile krów ma mój teść?
>Lepsze, nie tylko dla mnie ale też dla innych, od tych jakie podejmuję nie wiedząc kto rządzi i w jakim celu.
Jakie decyzje podejmiesz, kiedy się dowiesz, ile krów ma mój teść?
KONKRETNIE!
Ucieczka

Pytanie o wybór mieszkania i pracy w mocy. Nie widzisz sprzeczności między tym co piszesz, a tym jak żyjesz?

>Rozumiem, że wam
Do mamusi pisz na priv, dalej nie czytam. Kiedy dotrze do ciebie prosty komunikat?
Nie ma różnicy między społecznym statusem dwóch emerytów - właścicieli domów

Jeśli ja mam wg ciebie kapitalistycznych komorników, to pasożyty, który cię spłodziły mają tych samych i do nich pisz
Jeśli ci nie odpowiada "mój" kapitalizm to pisz do nich, mają taki sam udział w jego tworzeniu jak ja.
Ty nie ponosisz mniejszej odpowiedzialności za ten świat jak ja i ni pieeerdol że nie głosujesz w wyborach JA TEŻ NIE GŁOSUJĘ W TWOIM KRAJU!

Powiedziałeś w Senegalu właścicielowi chatki, że ma płacić na ciebie podatki?
Powiedziałeś rodzicom, że są pasożytami, bo mają władzę bez odpowiedzialności za podwładnych?

Za trudne pytania?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>JAKI INTERES MA SPOŁECZEŃSTWO W UJAWNIENIU PLANÓW OCHRONY METRA!!!!!!!!

Społeczeństwo ma ogromny interes w prawie do prawdy jako swojego fundamentu, które zezwierzęcone istoty próbują zdeptać, żeby rozwijać własne życie na zniszczeniu drugiego.

Nikt nie ma prawa tknąć choćby najmniejszym palcem człowieka prawdomównego, choćby świadomość prawdy rodziła największe konsekwencje.

Każdy człowiek, który krzywdzi innych za prawdę, innym na to pozwala i daje im do tego prawo powinien być traktowany przez moralnych ludzi jak największy bandyta, który dąży do zniszczenia społeczeństwa, żeby siebie jego krwią nakarmić.

Prawo do prawdy to absolutny i niepodważalny fundament ludzkiej moralności.

Każdy człowiek ma prawo wyrazić prawdę i nie powinien obawiać się przy tym bandytów i zwierząt w ludzkich postaciach, bowiem każdy bandyta ostatecznie zapłaci za swoją demoralizację.

Nikogo nie usprawieliwi to, że jego prymitywni i brutalni przodkowie wierzyli, że zło jest dobrem.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Znów przeczytałeś tylko kawałek wpisu?
I ty się dziwisz pogardzie, skoro okazujesz ją rozmówcy?

>>>>JAKI INTERES MA SPOŁECZEŃSTWO W UJAWNIENIU PLANÓW OCHRONY METRA!!!!!!!!
>Społeczeństwo ma ogromny interes w prawie do prawdy jako swojego fundamentu, które zezwierzęcone istoty próbują zdeptać, żeby rozwijać własne życie na zniszczeniu drugiego.

1 Skończ z tymi wyzwiskami. Nie nazywam cię bydlęciem tylko dlatego, że mam zbyt wielkie uważanie dla krów
2 Odpowiedz na pytanie. KONKRETNIE
JAKI INTERES MA SPOŁECZEŃSTWO W UJAWNIENIU PLANÓW OCHRONY METRA!!!!!!!! KONKRETNIE !
3 Odnieś się do przykładu ochrony tajemnicy bankowej twoich rodziców. Jak starzy ludzie mają zabezpieczyć konto przed hakerami, jeśli hakerom pomoże pracownik banku ujawniając ich tajemnice
JAK?????

>Nikt nie ma prawa tknąć choćby najmniejszym palcem człowieka prawdomównego,
Nie jesteś bogiem ani prawodawcą

>Każdy człowiek, który krzywdzi innych za prawdę, innym na to pozwala
Przykład prof. Kołakowskiego:
Do wsi przyjeżdża Gestapo i pyta: w którym domu ukrywają się Żydzi. Szmalcownik ma pozostać bezkarny?
Ja wiem, z punktu widzenia folksdojcza...

>Prawo do prawdy to absolutny i niepodważalny fundament ludzkiej moralności.
Za ile poszła twoja działka?
I nie pipc o moralności, skoro w twoim moralnym systemie jest prawo do bezkarnego zabijania ludzi

Jakie decyzje podejmiesz, kiedy się dowiesz, ile krów ma mój teść?
KONKRETNIE!
Ucieczka

Pytanie o wybór mieszkania i pracy w mocy. Nie widzisz sprzeczności między tym co piszesz, a tym jak żyjesz?

Chciałbyś spać w hotelu nie płacąc?
Nie istniałyby wtedy hotele. Gdzie byś nocował w Peru?
Chciałbyś, żeby właściciel samolotu pozwalał ci korzystać bez płacenia?
Nie doleciałbyś do Senegalu
Chcesz, żeby właściciel pola pozwalał ci jeść jego plony za darmo?
Ale sam za darmo palcem nie kiwniesz
Ucieczka

>Właściciel pola nie pozwala mi jeść plonów jeśli mu nie zapłacę.
I słusznie! Chciałbyś jeść chleb nie płacąc?
On PRACUJE, żeby mieć te plony, ty chcesz żreć za darmo.
Hamerlik też nie pozwala korzystać z owoców swojej pracy, jeśli mu pracodawca nie zapłaci

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>3 Odnieś się do przykładu ochrony tajemnicy bankowej twoich rodziców. Jak starzy ludzie mają zabezpieczyć konto przed hakerami, jeśli hakerom pomoże pracownik banku ujawniając ich tajemnice
>JAK?????

Nie uznaję prawa do tajemnicy bankowej ani żadnego innego prawa do tajemnicy.

To prawo jest bardzo prymitywne i społecznie destrukcyjne.

Wprost przeciwnie żądam publicznej jawności kapitału opisanego w księdze pod kolektywną kontrolą.

W moim świecie nie tylko nikt nie będzie miał prawa ukarać nikogo za zdradę posiadłości pieniędzy co wręcz wszystkie portfele będą publicznie jawne i nie będziesz miał

Fałszywie przestawiasz tajemnicę bankową jako tajenie hasła do konta, w gruncie rzeczy chodzi wam o utajnienie posiadłości pieniędzy i o ukrycie rażącej niesprawiedliwości waszego swiata.

Opis rozkładu pieniądza nie powinien być kwestią prywatną, może w upadłym państwie i żaden pracownik czy nawet właściciel banku nie powinien znać hasła portfela innego człowieka. Nie po to istnieje kryptografia, żeby ktokolwiek miał dostęp do praw innego człowieka.

W moim świecie wszystkie portfele choć publicznie jawne będą zaszyfrowane i dostęp będą mieli do nich tylko właściciele. Żadni właściciele banków, żadni komornicy, żadna rodzina czy ktokolwiek inny. Tylko właściciel posiadłości będzie mógł o tym decydować.

Rozumiem, że to stoi w sprzeczności z waszym zdemoralizowanym dążeniem do kontroli nad innymi, żeby móc wyssać z nich krew siebie i swoje rody nią nakarmić ale właśnie o to chodzi, żeby stosunki w społeczeństwie uczynić moralnymi.

W moim świecie kontrolę nad księgą kapitału może mieć tylko państwo rozumiane jako zbiorowość dbająca o życie i rozwój wszystkich swoich jednostek.

Zapisu kapitału nie będą mogli kontrolować tający swoją tożsamość obywatele obcych państw.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>3 Odnieś się do przykładu ochrony tajemnicy bankowej twoich rodziców. Jak starzy ludzie mają zabezpieczyć konto przed hakerami, jeśli hakerom pomoże pracownik banku ujawniając ich tajemnice
>>JAK?????
>Nie uznaję prawa do tajemnicy bankowej ani żadnego innego prawa do tajemnicy.

3 Odnieś się do przykładu ochrony tajemnicy bankowej twoich rodziców. Jak starzy ludzie mają zabezpieczyć konto przed hakerami, jeśli hakerom pomoże pracownik banku ujawniając ich tajemnice
JAK?????

>W moim świecie
Nie istnieje twój świat i nigdy nie zaistnieje, bo nikt go nie chce

>Fałszywie przestawiasz tajemnicę bankową jako tajenie hasła do konta,
Nie piszę o bankowej tajemnicy.
Jak starzy ludzie mają zabezpieczyć konto przed hakerami, jeśli hakerom pomoże pracownik banku ujawniając ich tajemnice? To jest pytanie

>w gruncie rzeczy chodzi wam o utajnienie
Dalej nie czytam, do mamusi pisz na priv, skoro pasożyt musi coś taić to miej do niej pretensje, ja tajemnic mienia nie potrzebuję

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>W moim świecie
>Nie istnieje twój świat i nigdy nie zaistnieje, bo nikt go nie chce

Akurat. Bo dziadostwo chce żyć jak ich dziadostwo i przez to wszyscy rozwinięci ludzie mają cierpieć i wieść prymitywne życie.

Na pewno zaistnieje, bo za wami nic nie stoi prócz prymitywnej brutalności i nędzy.

Nikt nie zostanie w waszym świecie jeśli tylko będzie mógł żyć w lepszym.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Nawet jeśli ktoś wyjawi niemieckiemu gestapo prawdę o ukrywającym się za ścianą Żydzie, nie wolno skrzywdzić tego człowieka, który wyjawił prawdę

Trudno na ciebie nie narzygać

>>>W moim świecie
>>Nie istnieje twój świat i nigdy nie zaistnieje, bo nikt go nie chce
>Akurat. Bo dziadostwo...

Mamusia czy tatuś?
Kogo przekonałeś swoimi ucieczkami, hipokryzją i rzucaniem gównem?

Kogo przekonałeś postulatem, że tylko ten co ma dom może mieć drugi?
Przekonałeś kogoś w Senegalu, że w JEGO interesie jest płacić na bogatego niemieckiego turystę?

>Na pewno zaistnieje, bo za wami
Dalej nie czytam.

Pytania w mocy:
Po co ci plan zabezpieczenia metra?

WIEM!!!!
hamerpsychopata chce wyładować swoją złość na dziadostwo rozpylając w metrze yperit!

Jak twoi rodzice mają zabezpieczyć konto w banku?
Wiem hamerzłodziej chce kraść z konta pieniądze

Po to ci wiedza ile kto ma na koncie i co ma w domu
Praktykę w przemocy już masz.

>>Pytanie w mocy, czy powiedziałeś tym właścicielom lepianek, że powinni płacić podatki na bogatego niemieckiego turystę, bo wg Hamerlik - ciula są bogatsi od niego
>Właściciele, których posiadłości zostaną opisane w publicznie jawnej
Czy powiedziałeś tym właścicielom lepianek, że powinni płacić podatki na bogatego niemieckiego turystę, bo wg Hamerlik - ciula są bogatsi od niego

Nie rozumiesz pytania?

>To ma być jedyną formą opodatkowania w państwie.
Wiem, znam twoje postulaty: wszyscy płacą na HAmerlika

>Twoja fałszywa i wroga narracja nie zmieni znaczenia tego podatku, który jest sprawiedliwy
Bo tako rzecze hamerlik

>ze względu na władzę właścicielską i odpowiedzialność przywódcy za podwładnych.
Z tym do pasożytów w Lądku
Niech się nauczą odpowiedzialności za podwładnych
Ci właściciele lepianek w Senegalu mają setki podwładnych

Ty głupi ciulu



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ty głupi ciulu

Twoje agresywne chamstwo nie pomaga w rozmowie.

Jak mam traktować cię z szacunkiem?

Na szacunek trzeba sobie zasłużyć?
No to zasłuż sobie.

Twoje wizje o tym jak ratujecie świat dzięki tajemnicom i przemocy, oraz te w których zapracowałes na swoje posiadłości, możesz być w nich panem i nikomu nic nie jesteś winny mam gdzieś.

To są prymitywne wizje, z których wynika prymitywne społeczeństwo.

Dlatego wciąż podkreślam, że nic nas nie łączy lecz wszystko dzieli.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Nawet jeśli ktoś wyjawi niemieckiemu gestapo prawdę o ukrywającym się za ścianą Żydzie, nie wolno skrzywdzić tego człowieka, który wyjawił prawdę

Trudno na ciebie nie narzygać

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Trudno na ciebie nie narzygać

Dlatego, że nie chcę wam dać prawa do karania ludzi, za zdradę tajemnicy waszych posiadłości i zysków?

Ano nie chcę, bo uznaję to za niemoralne i przeciw życiu innych.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Trudno na ciebie nie narzygać
>Dlatego, że nie chcę wam dać prawa do karania
... szmalcowników

>Nawet jeśli ktoś wyjawi niemieckiemu gestapo prawdę o ukrywającym się za ścianą Żydzie, nie wolno skrzywdzić tego człowieka, który wyjawił prawdę

Trudno na ciebie nie narzygać

>Ano nie chcę, bo uznaję to za niemoralne
Moralna była wg ciebie Treblinka

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Moralna była wg ciebie Treblinka

No widzisz ja o prawie do prawdy jako o fundamencie społeczeństwa a ty chcesz uczynić mnie odpowiedzialnym za gazowanie Żydów, bo nie chce wam dać prawa do krzywdzenia ludzi prawdomównych a w twojej skrzywionej psyche jawi się taka konieczność.

Przypominam, że to właśnie tajna, nieopodatkowana, przymusowo egzekwowana własność i lichwiarki pieniądz stały bezpośrednio za nienawiścią do Żydów i pragnieniem ich zgladzenia.

To one, przynajmniej w powszechnych wierzeniach, stały się przyczyną "wysysania przez Żydów krwi innych ludzi".

Ludzie zamiast wyjawić publicznie posiadłości i zyski, zamiast opodatkować własność na rzecz ludzi bez posiadłości, zamiast znieść prywatną lichwę od państwowego pieniądza to wymyślili w swych chorych głowach, że rozwiążą wszystkie swoje problemy paląc Żydów na stosach.

Czaisz jakie to głupie?
Takie myśli mogą rozwinąć się tylko u bardzo prymitywnych istot.

Nie, nie pozwolę ci karać, więzić, bic czy zabijać prawdomównych szmalcowników.

Uratujesz życie jasnego człowieka od fali wzajemnej nienawiści ale zamiast tego zniszczysz 100 prawem do tajemnicy i całą patologią społeczną jaka za nim stoi.

Tknij palcem prawdomównego człowieka, pozwól innym na to albo daj im do tego prawo a policzymy się w przyszłości.

Wasza zgniła kultura w końcu upadnie a wtedy wszelkie zło zostanie rozliczone.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Nawet jeśli ktoś wyjawi niemieckiemu gestapo prawdę o ukrywającym się za ścianą Żydzie, nie wolno skrzywdzić tego człowieka, który wyjawił prawdę

>Nie, nie pozwolę ci karać, więzić, bic czy zabijać prawdomównych szmalcowników.

Trudno na ciebie nie narzygać

Moralna była wg ciebie Treblinka. Do szmalcowników strzelali żołnierze polskiego państwa wykonując wyroki. I słusznie, bo brali udział w mordowaniu ludzi, ale dla ciebie ludzkie życie nie ma żadnej wartości

Pytanie o ochronę konta w mocy
Pytanie po co ci plan ochrony metra w mocy

I przestań pieeerdolić, że jak wszystko będzie jawne i wszyscy będą na ciebie płacić to nastanie raj, Całym swoim życiem przeczysz potrzebie jawności

Chcesz wiedzieć co kto ma, żeby wiedzieć do kogo wejść kraść, moralna rzygowino


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Do szmalcowników strzelali żołnierze polskiego państwa wykonując wyroki. I słusznie, bo brali udział w mordowaniu ludzi, ale dla ciebie ludzkie życie nie ma żadnej wartości

To są wasze sposoby rozwiązywania problemów w stosunkach społecznych ale nie moje.

U lwów te sposoby są jeszcze bardziej prymitywnie.

Potraficie jedynie eskalować wzajemną nienawiść, w obronie prymitywnego życia.

Żadna zdrada nie podważa prawa do prawdy będącego fundamentem rozwiniętego społeczeństwa.

Choćby prawda zabiła milion ludzi a nawet 100 milionów nikomu nie wolno tknąć nawet palcem człowieka prawdomównego, bo ten człowiek jest święty tak samo jak prawda.

Musicie nauczyć się rozwiązywać wasze problemy inaczej niż poprzez wzajemną agresję. Musicie wydobyć się ze swojej prymitywnej formy, jeśli chcecie żeby was określać ludźmi a nie zwierzętami.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Nawet jeśli ktoś wyjawi niemieckiemu gestapo prawdę o ukrywającym się za ścianą Żydzie, nie wolno skrzywdzić tego człowieka, który wyjawił prawdę

>Nie, nie pozwolę ci karać, więzić, bic czy zabijać prawdomównych szmalcowników.

>Choćby prawda zabiła milion ludzi a nawet 100 milionów nikomu nie wolno tknąć nawet palcem człowieka prawdomównego, bo ten człowiek jest święty tak samo jak prawda.

Trudno na ciebie nie narzygać

>>Do szmalcowników strzelali żołnierze polskiego państwa wykonując wyroki. I słusznie, bo brali udział w mordowaniu ludzi, ale dla ciebie ludzkie życie nie ma żadnej wartości
>To są wasze sposoby

Tak, twój sposób to nagradzanie tych, którzy wysyłali Żydów do gazu

Trudno na ciebie nie narzygać


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Trudno na ciebie nie narzygać

Tak, tak.

Zabijecie tylko szmalcowników i świat stanie się wspaniały, co jest zgodne z koncepcją stworzenia raju poprzez wybicie Żydów.

Nie ty pierwszy wpadłeś na ten pomysł.

Nie wolno tknąć ci najmniejszym palcem żadnego szmalcownika, który mówi prawdę.

Nie wolno ci tknąć palcem innego człowieka, który zdradzi twoje posiadłości i zyski

Uratujecie rzekomo jednego człowieka dzięki tajemnicy a zniszczycie przy tym całe społeczeństwo jak mafia, która wymusza haracze zapewniając rzekomo ochronę przed inną mafią.

Za nic mam wasze odzwierzęce prawo do tajemnic. Rozumiem, że emocje waszych prymitywnych psyche każą wam taić tak jak zaprogramowane emocje i innych gatunków każą osobnikom czaić się, uciekać czy atakować w razie ucieczki ofiary.

Nie jestem jednak podobny do was i moje społeczeństwo nie będzie prymitywnym, zwierzęcym stadem.

W moim świecie prawo do prawdy będzie absolutnym tabu. Nikomu nie będzie wolno go złamać.

Nic nas nie łączy lecz wszystko dzieli.

Idź poluj na szmalcowników dopóki możesz, dopóki wasz prymitywny świat jeszcze istnieje a potem do piachu i w zapomnienie.

Nikt nie będzie tęsknił za waszym zwierzyńcem.

youtu.be/5VCiU1osa3w
24-04-2025 13:09 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>Nawet jeśli ktoś wyjawi niemieckiemu gestapo prawdę o ukrywającym się za ścianą Żydzie, nie wolno skrzywdzić tego człowieka, który wyjawił prawdę

>Nie, nie pozwolę ci karać, więzić, bic czy zabijać prawdomównych szmalcowników.

>Choćby prawda zabiła milion ludzi a nawet 100 milionów nikomu nie wolno tknąć nawet palcem człowieka prawdomównego, bo ten człowiek jest święty tak samo jak prawda.

>Nie wolno tknąć ci najmniejszym palcem żadnego szmalcownika, który mówi prawdę.

de.wikipedia.org/wiki/NĂźrnberger_Prozesse
Zbyt łagodnie was potraktowano

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Zbyt łagodnie was potraktowano

Oczywiście - fałszywe oskarżenia i nieuzasadniona agresja ma odciągnąć uwagę wszystkich od prawa do prawdy.

Znam te wasze sztuczki psychologiczne już bardzo dobrze.

Jeśli będę nastawał na twoje tajne posiadłości i zyski, zbudowane na krzywdzie innych, wtedy będziesz mnie oskarżał o całe zło waszego prymitywnego świata i uwierzysz, że wolno ci mnie skrzywdzić.

Ale ja już wiem trochę jak działa wasza prymitywna i brutalna natura i będę przygotowany na odparcie waszej agresji.

Łatwo wam ze mną nie pójdzie.

Nie myśl sobie, że uda ci się zmanipulować biedotę za żołd, żeby atakowała wrogów waszych tajnych biznesów. Też tu będę dbał o to, żeby wasza brutalna ideologia nie zainfekowała wszystkich umysłów.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Tam kończyły ofiary twoich idoli "prawdomównych" szmalcowników


>> (W Norymeberdze) Zbyt łagodnie was potraktowano
>Oczywiście - fałszywe oskarżenia i
Jasne, oskarżenia w Norymberdze były fałszywe.

Ty chuju

Jeśli pochwalasz ludzi którzy wydawali Żydów Gestapo, to brak skali dla twojej socjopatii

>Nawet jeśli ktoś wyjawi niemieckiemu gestapo prawdę o ukrywającym się za ścianą Żydzie, nie wolno skrzywdzić tego człowieka, który wyjawił prawdę

>Nie, nie pozwolę ci karać, więzić, bic czy zabijać prawdomównych szmalcowników.

>Choćby prawda zabiła milion ludzi a nawet 100 milionów nikomu nie wolno tknąć nawet palcem człowieka prawdomównego, bo ten człowiek jest święty tak samo jak prawda.

>Nie wolno tknąć ci najmniejszym palcem żadnego szmalcownika, który mówi prawdę.

>Jeśli będę nastawał na twoje tajne posiadłości i zyski, zbudowane na krzywdzie innych
Ani ja na twoje zyski z prostytucji twoich dzieci
Nie będę też nastawał na majątek odziedziczony po twoich dziadku, który brał łapówki od ukrywających się Żydów, ani ukradziony majątek twojej matki, ani majątek żony z dilerki narkotykami w szkołach, ani majątek Soni z puszczania się z Murzynami
Też poradzę zmyślać

Pytałem jak stary człowiek ma zabezpieczyć konto przed złodziejem współpracującym z pracownikiem banku
Pytałem po co ci plany ochrony metra
Jak zwykle Hamerlik zamiast jakiegokolwiek argumentu i odpowiedzi na pytania używa gówna
I jak zwykle robi to korzystając z anonimowości netu. W oczy przy świadkach o żadnej krzywdzie nie powie bo jest hamertchórzem

>Ale ja już wiem trochę jak działa wasza prymitywna
Do mamusi pisz na priv


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Tam kończyły ofiary twoich idoli "prawdomównych" szmalcowników

Prawda nie paliła ludzi w piecu.

W piecu ludzi palili inni ludzie z nienawiści do nich a nienawiść taka mogła rozwinąć się tylko dzięki tajemnicom, których tak bronisz i namawiasz wszystkich na karanie ludzi prawdomównych.

Prawda jest święta i nikomu nie wolno skrzywdzić ludzi prawdomównych nawet wtedy, gdy zdrada tajemic wywoła wielkie konsekwencje.

Trzeba tak żyć, żeby prawda nikogo nie zabila.

Człowiek prawdomówny jest święty tak samo jak sama prawda.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Nawet jeśli ktoś wyjawi niemieckiemu gestapo prawdę o ukrywającym się za ścianą Żydzie, nie wolno skrzywdzić tego człowieka, który wyjawił prawdę

>Nie, nie pozwolę ci karać, więzić, bic czy zabijać prawdomównych szmalcowników.

>Choćby prawda zabiła milion ludzi a nawet 100 milionów nikomu nie wolno tknąć nawet palcem człowieka prawdomównego, bo ten człowiek jest święty tak samo jak prawda.

>Nie wolno tknąć ci najmniejszym palcem żadnego szmalcownika, który mówi prawdę.

>Prawda jest święta i nikomu nie wolno skrzywdzić ludzi prawdomównych nawet wtedy, gdy zdrada tajemic wywoła wielkie konsekwencje.

Wystarczy?

Nie: oto hamerchujprawda
>Jeśli będę nastawał na twoje tajne posiadłości i zyski, zbudowane na krzywdzie innych,
Na czyjej krzywdzie nazistowski psi chuju?

Powtórzysz ten zarzut przy świadkach hamerchujtchórzu?

Skoro to prawda, to czego się boisz, bez trudu udowodnisz SS-mańska onuco

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie będę też nastawał na majątek odziedziczony po twoich dziadku, który brał łapówki od ukrywających się Żydów, ani ukradziony majątek twojej matki, ani majątek żony z dilerki narkotykami w szkołach, ani majątek Soni z puszczania się z Murzynami

Widzisz jak to eskaluje?

Wymyślasz sobie ideę, że wolno i należy zabijać szmalcowników a kiedy ja nie reaguje pozytywnie na twoje pomysły i pozostaję przy prawie do prawdy jako fundamencie nowoczesnego społeczeństwa, wtedy publicznie próbujesz ze mnie zrobić współpracownika nazistów.

Czujesz jakie to chore?

>Pytałem jak stary człowiek ma zabezpieczyć konto przed złodziejem współpracującym z pracownikiem banku

To proste. Pracownik banku nie może mieć klucza do konta starego człowieka tak jak to jest już zorganizowane w sieci bitcoina. Tylko właściciel może posiadać klucz do własnego konta, nikt więcej.

Wiem, że masz z tym problem, bo w takim rozwiązaniu nie będzie jak okraść biedoty na wyblakłe "umowy" z gwiazdkami i niezrozumiałymi pojęciami będące w sprzeczności znaczeniowej z agresywnymi reklamami, w których jest tylko wycinek znaczenia wrogiej "umowy" i celowe kamuflowanie jej wrogiej istoty.

No trudno.

Wtedy nauczycie się umawiać uczciwie, z twarzą, z nazwiskiem, z adresem zamieszkania, z jasnymi intencjami, które będą musiały być przyjazne a nie wrogie.

Korona z głów wam od tego nie spadnie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Jeśli będę nastawał na twoje tajne posiadłości i zyski, zbudowane na krzywdzie innych,

>>Nie będę też nastawał na majątek odziedziczony po twoich dziadku, który brał łapówki od ukrywających się Żydów, ani ukradziony majątek twojej matki, ani majątek żony z dilerki narkotykami w szkołach, ani majątek Soni z puszczania się z Murzynami

>Widzisz jak to eskaluje?

Tak, rzucasz gównem, obrywasz rykoszetem
Twierdzisz że mój dom pochodzi z ludzkiej krzywdy?
No to ja mam prawo twierdzić że na bilety do Senegalu Sonia zarobiła dilując narkotyki w podstawówce

Przestań rzucać gównem, przestaniesz obrywać rykoszetem

>>Pytałem jak stary człowiek ma zabezpieczyć konto przed złodziejem współpracującym z pracownikiem banku

>To proste.

Było więcej pytań. odnieś się też do drugiego

Resztę twojej wypowiedzi pomijam bo mnie brzydzisz

To:
>Nawet jeśli ktoś wyjawi niemieckiemu gestapo prawdę o ukrywającym się za ścianą Żydzie, nie wolno skrzywdzić tego człowieka, który wyjawił prawdę

>Nie, nie pozwolę ci karać, więzić, bic czy zabijać prawdomównych szmalcowników.

>Choćby prawda zabiła milion ludzi a nawet 100 milionów nikomu nie wolno tknąć nawet palcem człowieka prawdomównego, bo ten człowiek jest święty tak samo jak prawda.

>Nie wolno tknąć ci najmniejszym palcem żadnego szmalcownika, który mówi prawdę.

>Prawda jest święta i nikomu nie wolno skrzywdzić ludzi prawdomównych nawet wtedy, gdy zdrada tajemic wywoła wielkie konsekwencje.

wystarczy SS-mańska onuco



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>wystarczy SS-mańska onuco


Ale tobie najwyraźniej nie dość.

Publikujesz te zdjęcia w kontekście prawa do prawdy w celu uzasadnienia sprzecznego, prymitywnego, brutalnego, odzwierzęcego prawa do tajemnic.

Podejrzewam, że naziści mieli więcej tajemic od ukrywających się Żydów i że częściej karali za ich zdradę.

Udajesz, że stoisz po stronie skrzywdzonych Żydów ale w rzeczywistości bronisz nazistowskich biznesów i prawa do ukrycia zysków z pracy przymusowej.

Mnie nie oszukasz, rozumiem kto kryje się pod maską "szarley" i podejrzewam jego intencje.

Nie wolno skrzywdzić nikogo kto mówi prawdę, bez względu na to jakie prawda wywoła konsekwencje.

Trzeba tak żyć, żeby prawda nikogo nie krzywdziła.

Ktokolwiek skrzywdzi innego człowieka za prawdę, pozwoli na to innym lub da im do tego prawo, ten stanie się bandytą i jak bandyta winen być przez wszystkich ludzi traktowany.

Ostrzegam wszystkich wyznawców prawa do tajemnic, każdemu z was przyjdzie w przyszłości zapłacić za zło jakie szerzycie w świecie.

Wasze dni są policzone i nikomu nie będzie zapomniane ani wybaczone.

Oko za oko i ząb za ząb.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Udajesz, że stoisz po stronie skrzywdzonych Żydów ale w rzeczywistości bronisz nazistowskich >biznesów i prawa do ukrycia zysków z pracy przymusowej.
>

W "demokratycznej" i "niepodległej" Polsce 11 listopada obchodzi się tzw. dzień odzyskania wolności.
Ukrywa się fakt, że 22 listopada 1918 r. władze "niepodległej" Polski WYPOWIEDZIAŁY WOJNĘ ŻYDOM NIEMIECKIM I NIEMCOM. "Niepodległa" II RP przyłączyła się do Brytyjczyków i Francuzów, którzy już 8 kwietnia 1904 roku wypowiedziały wojnę Żydom niemieckim i Niemcom.

gwzkrakow.pl/2021/11/22/pogrom-we-lwowie-w-1918-r/

W piątek 22 listopada 1918 roku o godz. 5.30 nad ranem we Lwowie rozpoczął się pogrom lwowskich Żydów. Wtedy to na ul. Bóżniczej znajdującej się w centrum dzielnicy żydowskiej, wojska polskie, za nieformalnym przyzwoleniem komendanta miasta Lwowa i powiatu lwowskiego kpt. Czesława Mączyńskiego, rozpoczynają pogrom, która trwa do godz. 8.00 rano w niedzielę tj. 24 listopada 1918 r. W wyniku tych wydarzeń, jak podaje raport wysłanników Ministerstwa Spraw Zagranicznych, zamordowano co najmniej 150 Żydów, spalono ok. 50 dwu lub trzypiętrowych domów należących do Żydów, doszczętnie zrabowano ok. 500 sklepów żydowskich. W sumie poszkodowanych rodzin żydowskich, przez mordy, rabunki i kradzieże autorzy raportu dr. Leon Chrzanowski oraz red. Józef Wasserzug, szacują na ok. 7000.

Kolejnym ukrywanym faktem jest to, że rozkaz "wyzwolenia" Polski dał amerykański Żyd Bernard Baruch. 8 stycznia 1918 r. prezydent USA Wilson odczytał 14 punktów tzw. planu "pokojowego".
13 punkt to był rozkaz stworzenia "niepodległej" Polski.
Te 14 punktów napisał Walter Lippmann, sekretarz Bernrda Barucha.
Kolega z Harvardu Waltera Lippmanna, Ernst Franz Sedgwick Hanfstaengl, został wysłany do Niemiec celem wytypowania przywódcy dla tworzonej za dolary partii nazistowskiej.
To Ernst Franz Sedgwick Hanfstaengl wytypował Hitlera i wprowadził do polityki.

pl.wikipedia.org/wiki/Ernst_Hanfstaengl

Ernst Franz Sedgwick Hanfstaengl (ur. 2 lutego 1887 w Monachium, zm. 6 listopada 1975 tamże) - podwójny agent: pracował zarówno dla Franklina Delano Roosevelta, jak i dla Adolfa Hitlera.

Amerykański Żyd Bernard Baruch "wyzwolił" Polskę i stworzył w Niemczech nazizm po to, by pokonać komunizm Żydów niemieckich. Komunizm Żydów niemieckich zagroził hegemonii Brytyjczyków i planom Barucha wywalczenia hegemonii dla USA.
Baruch dowódca działań, które doprowadziły po trupach w Europie Amerykę do hegemonii, nie ma pomnika i nie ma go w książkach o historii.
Prawda jest taka, że w "niepodlgłej" II RP stworzono zwierzęta ziejące nienawiścią do Żydów i do Niemców, które już 11 dni od "wyzwolenia" pokazały swoją groźną naturę.
Ktoś widzi mogiły, ale nie rozumie, jak tam te zwierzęta trafiły. Te zwierzęta już dwadzieścia lat wcześniej sobie na to zasłużyły.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Prawda jest taka, że

Z prawdą problem jest taki, że każdy ma własną związaną z emocjami nabytymi podczas kopiowania memów przez neurony w procesie wychowania.

Bez względu na to czyja prawda jest lepsza a czyja gorsza prawo do prawdy musi się stać fundamentem społeczeństwa a to oznacza, że nikogo nie wolno skrzywdzić za prawdę.

Ani ciebie ani szaleya.

Szarley wciąż wierzy, że wolno mu krzywdzić ludzi prawdomównych ale w końcu przekona się, że nie wolno mu ani nikomu innemu.

Nikomu nie wolno nikogo skrzywdzić za prawdomówność.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Z prawdą problem jest taki, że każdy ma własną związaną z emocjami nabytymi podczas kopiowania >memów przez neurony w procesie wychowania.
>

Mało kto ma możliwości intelektualne analizowania faktów i na ich podstawie samodzielnego budowania zdań. Analizowanie sytuacji zaczynam od postawienia pytania, to powoduje, że nie daję sobą rządzić nienawiścią. Np. jaka jest odpowiedź na pytania:
Dlaczego Niemcy nie używali rakiet V-1 i V-2 do ostrzeliwania ZSRR ??
Dlaczego Żydzi niemieccy we francuskiej miejscowości Mimoyecques zbudowali potężne działa i strzelali do Brytyjczyków ??
Kto i w jakim celu ściągnął Stalina w 1913 r. do Wiednia ??
Dlaczego niemieccy naukowcy zbudowali bombę atomową swojemu pogromcy ??
Dlaczego w 1937 r. w ZSRR Żydzi mordowali Żydów i Niemców ???
Jak dokonano zamordowania 35 tysięcy uzbrojonych oficerów Armii Czerownej ??
Kogo zamordowali broniąc się ??
Kto przejął dowodzenie nad Armią Czerowną po zamordowaniu jej dowództwa w 1937 r. ??
Gdzie są kości jeńców armii Lwa Dawidowicza Bronsteina, których polscy "katolicy" wzięli do niewoli w 1920 r. ?? Polscy "katolicy" wzięli do niewoli 60 tysięcy żołnierzy Lwa Dawidowicza Bronsteina i ślad się po nich rozpłynął w "niepodległej" Polsce.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Tak, rzucasz gównem, obrywasz rykoszetem

Nie reagujesz na argumenty dlatego oskarżam cię o złe intencje.

Człowiek o dobrych intencjach musi reagować na argumenty.

Przestawiłem ci argument, iż wiedza ma znaczący wpływ na decyzje. Praktycznie cała opiera się na wiedzy tego, który ją podejmuje.

ty odpowiesz mi na to, że wiedza nie ma żadnego znaczenia przy podejmowaniu decyzji, że nikt wiedzy nie wykorzystuje, że nikomu wiedza nie jest potrzebna i że inni używają wiedzy wyłącznie po to, żeby cię okraść.

Dodajesz przy tym, że tylko wtedy kiedy inni nie wiedzą potrafisz być wolnym człowiekiem.

No to mi wyjaśnij jak w tej sytuacji mam cię uznać za dobrego i wartościowego człowieka, który zadba nie tylko o siebie ale też o mnie?

Nie jesteś mi nic winny i możesz mieć na mnie wyjebane?

No to się nie dziw, że mam twoją wrogą chciwość za nic.

Nie będę posłuszny twojej woli, żebyś zbudował sobie życie na gruzach mojego.

Po prostu f**k off wrogim ludziom.

Nie są żadnym źródłem prawa poprzez tajne i pośrednie wybory tylko zagrożeniem dla życia i zdrowia, przed którym wszelkimi środkami należy się bronić.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Tak, rzucasz gównem, obrywasz rykoszetem
>Nie reagujesz na argumenty
Jakie?????
Argument że tajemnice pochodzą od szatana nie jest żadnym argumentem

Rzuciłeś gównem, że mój dom powstał na ludzkiej krzywdzie
Obrywasz rykoszetem.
Mam prawo napisać, że dom twojego ojca powstał z nagród od Gestapo za donoszenie na Żydów
Rzucasz gównem, obrywasz rykoszetem

Przestań zmyślać.

>dlatego oskarżam cię o złe intencje.
Oskarżeń trzeba dowieść.

>Człowiek o dobrych intencjach musi reagować na argumenty.
Pytanie o krowy
Pytanie o wybór pracy i mieszkania
Pytanie o plany zabezpieczenia metra.
Brak argumentów, na co mam reagować?
Jest:
gówno
ucieczki
zmyślenia

>Przestawiłem ci argument, iż wiedza ma znaczący wpływ na decyzje.
JAKIE!
Podaj przykład takiej decyzji
Przykład krów
Jaką decyzję podejmiesz?
Pipcys coś o urojonych przez ciebie parobkach

>Praktycznie cała opiera się na wiedzy tego, który ją podejmuje.
Jaką decyzję podejmiesz wiedząc jaki majątek ma twój pracodawca?
Jaką decyzję podejmiesz wiedząc czyje jest pole pod lasem?
Jaką decyzję podejmiesz znając stan mojego konta?
Ucieczka
Podaj przykład, choć jeden, takiej decyzji

>ty odpowiesz mi na to, że wiedza nie ma żadnego znaczenia przy podejmowaniu decyzji,
Pytanie o wybór pracy i mieszkania
Udowodniłeś, że dla ciebie nie ma znaczenia
Nie ma znaczenia nawet wiedza za ile poszła twoja działka

Ma znaczenie, jaki dom ma piekarz, u którego kupujesz chleb?

>Dodajesz przy tym, że tylko wtedy kiedy inni nie wiedzą potrafisz być wolnym człowiekiem.
Zmyślasz, jak zwykle
Mój majątek nie jest żadną tajemnicą, to twoje UROJENIE, i na tym urojeniu zmyślasz moje poglądy

TY twierdzisz że jawność jest potrzebna
TY to udowodnij

I nie rozumiem, dlaczego o proste sprawy trzeba cię pytać setki razy
Pytałem o zabezpieczenie konta przed hakerami. Setki razy pytałem zanim odpowiedziałeś
Pogarda?
Pytałem po co plan zabezpieczenia metra
Ucieczka
Ile razy mam jeszcze pytać?

>No to mi wyjaśnij jak w tej sytuacji mam cię uznać za dobrego i wartościowego człowieka, który zadba nie tylko o siebie ale też o mnie?

Miarą wartości człowieka jest to jak dba o Hamerlika????
Żarty

1 Nie zamiaruję o ciebie dbać.
2 Ty o mnie nie dbasz

>Nie jesteś mi nic winny i możesz mieć na mnie wyjebane?
1 Dokładnie. Nie jestem ci nic winny i mam na ciebie wyjebane. Jesteś młody, zdrowy, masz dobrze płatną pracę, stać cię na luksusy, sam o siebie zadbaj
2 Dokładnie. Nie jesteś mi nic winny i masz na mnie wyjebane. Coś dla mnie zrobiłeś?
Napisz, co.

>No to się nie dziw, że mam twoją wrogą chciwość za nic.
Chciwość widzisz w lustrze. Moją zmyśliłeś
Wrogość prowokujesz kłamstwami na mój temat

Mam cię nie mieć za wroga, skoro zarzucasz mi, że żyję z przestępstw?

>Nie będę posłuszny twojej woli,
Nie wymagam żadnego posłuszeństwa od ciebie, znów sobie coś uroiłeś

>żebyś zbudował sobie życie na gruzach mojego.
Pieerdolisz
Moje życie zbudowałem na własnej pracy, kolejne gówno Hamerlika

>Nie są żadnym źródłem prawa poprzez tajne i pośrednie wybory
UDOWODNIJ to swoim życiem a nie pipceniem na forum
Wejdź na zebrę na czerwonym świetle
Przykład wyborów wójta. 10 lat czekam

>tylko zagrożeniem dla życia i zdrowia,
Jakim cudem żyjesz, w kraju, w którym wszystkie wybory są tajne?

Znów dostałeś pytania i argumenta.
Znów będzie ucieczka, lub wybierzesz jeden fragmencik wpisu i resztę zignorujesz
Pogarda?
To nie dziw się pogardzie
>oko za oko ząb za ząb
Pogarda za pogardę


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Mój majątek nie jest żadną tajemnicą

No to po co się tak spuszczasz w obronie prawa do tajemnic?

Po co głosisz, że wolno karać zdrajców tajemnic?

Jaki masz w tym biznes?

Po prostu podpisz się własnym nazwiskiem pod swoimi słowami, bo to są twoje słowa i weź za nie odpowiedzialność również w realu poza światem wirtualnym.

Przestań w końcu robić to, w co sam nie wierzysz, chyba, że jednak wierzysz tylko kłamiesz a wtedy będziesz to robił dalej.

>1 Dokładnie. Nie jestem ci nic winny i mam na ciebie wyjebane.

A ja muszę być świadomy, że taki stosunek do mnie wyeksponujesz w tajnych i pośrednich wyborach i muszę się przed tobą i podobnymi do ciebie bronić, bo zniszczycie mi życie, żeby swoje rozwinąć.

Innym też polecam taką świadomość.

W tajemnicy wróg udaje przyjaciela.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Odnieś się do całego mojego wpisu

>>Tak, rzucasz gównem, obrywasz rykoszetem
>Nie reagujesz na argumenty
Jakie?????
Argument że tajemnice pochodzą od szatana nie jest żadnym argumentem

Rzuciłeś gównem, że mój dom powstał na ludzkiej krzywdzie
Obrywasz rykoszetem.
Mam prawo napisać, że dom twojego ojca powstał z nagród od Gestapo za donoszenie na Żydów
Rzucasz gównem, obrywasz rykoszetem

Przestań zmyślać.

>dlatego oskarżam cię o złe intencje.
Oskarżeń trzeba dowieść.

>Człowiek o dobrych intencjach musi reagować na argumenty.
Pytanie o krowy
Pytanie o wybór pracy i mieszkania
Pytanie o plany zabezpieczenia metra.
Brak argumentów, na co mam reagować?
Jest:
gówno
ucieczki
zmyślenia

>Przestawiłem ci argument, iż wiedza ma znaczący wpływ na decyzje.
JAKIE!
Podaj przykład takiej decyzji
Przykład krów
Jaką decyzję podejmiesz?
Pipcys coś o urojonych przez ciebie parobkach

>Praktycznie cała opiera się na wiedzy tego, który ją podejmuje.
Jaką decyzję podejmiesz wiedząc jaki majątek ma twój pracodawca?
Jaką decyzję podejmiesz wiedząc czyje jest pole pod lasem?
Jaką decyzję podejmiesz znając stan mojego konta?
Ucieczka
Podaj przykład, choć jeden, takiej decyzji

>ty odpowiesz mi na to, że wiedza nie ma żadnego znaczenia przy podejmowaniu decyzji,
Pytanie o wybór pracy i mieszkania
Udowodniłeś, że dla ciebie nie ma znaczenia
Nie ma znaczenia nawet wiedza za ile poszła twoja działka

Ma znaczenie, jaki dom ma piekarz, u którego kupujesz chleb?

>Dodajesz przy tym, że tylko wtedy kiedy inni nie wiedzą potrafisz być wolnym człowiekiem.
Zmyślasz, jak zwykle
Mój majątek nie jest żadną tajemnicą, to twoje UROJENIE, i na tym urojeniu zmyślasz moje poglądy

TY twierdzisz że jawność jest potrzebna
TY to udowodnij

I nie rozumiem, dlaczego o proste sprawy trzeba cię pytać setki razy
Pytałem o zabezpieczenie konta przed hakerami. Setki razy pytałem zanim odpowiedziałeś
Pogarda?
Pytałem po co plan zabezpieczenia metra
Ucieczka
Ile razy mam jeszcze pytać?

>No to mi wyjaśnij jak w tej sytuacji mam cię uznać za dobrego i wartościowego człowieka, który zadba nie tylko o siebie ale też o mnie?

Miarą wartości człowieka jest to jak dba o Hamerlika????
Żarty

1 Nie zamiaruję o ciebie dbać.
2 Ty o mnie nie dbasz

>Nie jesteś mi nic winny i możesz mieć na mnie wyjebane?
1 Dokładnie. Nie jestem ci nic winny i mam na ciebie wyjebane. Jesteś młody, zdrowy, masz dobrze płatną pracę, stać cię na luksusy, sam o siebie zadbaj
2 Dokładnie. Nie jesteś mi nic winny i masz na mnie wyjebane. Coś dla mnie zrobiłeś?
Napisz, co.

>No to się nie dziw, że mam twoją wrogą chciwość za nic.
Chciwość widzisz w lustrze. Moją zmyśliłeś
Wrogość prowokujesz kłamstwami na mój temat

Mam cię nie mieć za wroga, skoro zarzucasz mi, że żyję z przestępstw?

>Nie będę posłuszny twojej woli,
Nie wymagam żadnego posłuszeństwa od ciebie, znów sobie coś uroiłeś

>żebyś zbudował sobie życie na gruzach mojego.
Pieerdolisz
Moje życie zbudowałem na własnej pracy, kolejne gówno Hamerlika

>Nie są żadnym źródłem prawa poprzez tajne i pośrednie wybory
UDOWODNIJ to swoim życiem a nie pipceniem na forum
Wejdź na zebrę na czerwonym świetle
Przykład wyborów wójta. 10 lat czekam

>tylko zagrożeniem dla życia i zdrowia,
Jakim cudem żyjesz, w kraju, w którym wszystkie wybory są tajne?

Znów dostałeś pytania i argumenta.
Znów będzie ucieczka, lub wybierzesz jeden fragmencik wpisu i resztę zignorujesz
Pogarda?
To nie dziw się pogardzie
>oko za oko ząb za ząb
Pogarda za pogardę


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Nie reagujesz na argumenty
>Jakie?????

Te w których wyjaśniam oczywisty związek wiedzy z decyzjami.

Te w których wyjaśniam, że umowa o pracę będzie właściwsza, jeżeli pracownik będzie znał zyski pracodawcy, nie mówiąc już o jego nazwisku i adresie zamieszkania.

Pracownik nie powinien znać zysków pracodawcy, bo nie zrozumie konieczności inwestycji i będzie chciał te zyski skonsumować? Bzdura!

>Przykład krów
>Jaką decyzję podejmiesz?

No i w kółko takie p*****lenie chama, który cudzą inteligencję ma za nic.

Z kim ty rozmawiasz?
Ze mną?
Czy ze swoimi kolesiami w biznesach?

Jeśli chcesz rozmawiać ze mną, to przestań wyrażać takie idiotyzmy, bo rzygać się od nich chce.

Nauczono cię, że chamstwem można z każdego zrobić głupka.

Przestań pieprzyć o krowach twojego teścia, które zapewne w ogóle nie istnieją.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Pracownik nie powinien znać zysków pracodawcy, bo nie zrozumie konieczności inwestycji i będzie >chciał te zyski skonsumować? Bzdura!
>

Pracownikowi będzie się wydawać, że jest WSPÓLNIKIEM i mu się należy udział w zyskach.
Czy pracownicy muszą wiedzieć, ile zarabia każdy pracownik ??
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Pracownikowi będzie się wydawać, że jest WSPÓLNIKIEM i mu się należy udział w zyskach.

Wcale nie będzie, on nim jest i należy mu się udział w zyskach.

Patologiczna kultura sprawiła, że najemnym robolom bez posiadłości, którzy w każdej przestrzeni muszą słuchać cudzych rozkazów, nalezy się tylko propaganda państwowa, że są wolni i że sami to wybrali.

Na czym ta wolność polega, nikt tego nie potrafi wyjaśnić. Przyjmuje się jako dogmat wprowadzony do psyche przez mantrę.

>Czy pracownicy muszą wiedzieć, ile zarabia każdy pracownik ??

W moim świecie kapitał będzie publicznie jawny i każdy o każdym dowie się ile ten zarabia o ile tylko będzie go to interesować.

W moim świecie tajne umowy będą skończone tym bardziej, że bochomazy na papierze w obliczu kryptograficznego pieniądza będą bez sensu. Żaden komornik ich nie wyegzekwuje.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>W moim świecie kapitał będzie publicznie jawny i każdy o każdym dowie się ile ten zarabia o ile >tylko będzie go to interesować.
>

W "demokratycznej" Polsce już istnieje prawo, które daje podstawę do ujawniania zarobków demokratycznych "polityków" i demokratycznych karbowych.
Każdy może indywidualnie dowiedzieć się, kto przy korycie jaką dostaje kasę.
Bez problemów prawnych można stworzyć ogólnodostępną informację.
Mógłbyś się tym zająć.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>W "demokratycznej" Polsce już istnieje prawo, które daje podstawę do ujawniania zarobków demokratycznych "polityków" i demokratycznych karbowych.
>Każdy może indywidualnie dowiedzieć się, kto przy korycie jaką dostaje kasę.
>Bez problemów prawnych można stworzyć ogólnodostępną informację.
>Mógłbyś się tym zająć.

Szkoda czasu.
To nie jest prawdziwa władza.
Nie chodzi mi o jakiś tam tajnie wybranych ludzi, którzy będą powtarzać wyuczone schematy swoich przodków lecz o wszystkich właścicieli z twarzą, nazwiskiem i adresem zamieszkania.

Tajnie wybrani politycy nie obchodzą mnie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Odpowiedz na cały mój wpis bez ucieczek, zmyśleń i rzucania gównem

Rzuciłeś gównem, że mój dom powstał na ludzkiej krzywdzie
Obrywasz rykoszetem.
Mam prawo napisać, że dom twojego ojca powstał z nagród od Gestapo za donoszenie na Żydów
Rzucasz gównem, obrywasz rykoszetem

Przestań zmyślać.

>dlatego oskarżam cię o złe intencje.
Oskarżeń trzeba dowieść.

>Człowiek o dobrych intencjach musi reagować na argumenty.
Pytanie o krowy
Pytanie o wybór pracy i mieszkania
Pytanie o plany zabezpieczenia metra.
Brak argumentów, na co mam reagować?
Jest:
gówno
ucieczki
zmyślenia

>Przestawiłem ci argument, iż wiedza ma znaczący wpływ na decyzje.
JAKIE!
Podaj przykład takiej decyzji
Przykład krów
Jaką decyzję podejmiesz?
Pipcys coś o urojonych przez ciebie parobkach

>Praktycznie cała opiera się na wiedzy tego, który ją podejmuje.
Jaką decyzję podejmiesz wiedząc jaki majątek ma twój pracodawca?
Jaką decyzję podejmiesz wiedząc czyje jest pole pod lasem?
Jaką decyzję podejmiesz znając stan mojego konta?
Ucieczka
Podaj przykład, choć jeden, takiej decyzji

>ty odpowiesz mi na to, że wiedza nie ma żadnego znaczenia przy podejmowaniu decyzji,
Pytanie o wybór pracy i mieszkania
Udowodniłeś, że dla ciebie nie ma znaczenia
Nie ma znaczenia nawet wiedza za ile poszła twoja działka

Ma znaczenie, jaki dom ma piekarz, u którego kupujesz chleb?

>Dodajesz przy tym, że tylko wtedy kiedy inni nie wiedzą potrafisz być wolnym człowiekiem.
Zmyślasz, jak zwykle
Mój majątek nie jest żadną tajemnicą, to twoje UROJENIE, i na tym urojeniu zmyślasz moje poglądy

TY twierdzisz że jawność jest potrzebna
TY to udowodnij

I nie rozumiem, dlaczego o proste sprawy trzeba cię pytać setki razy
Pytałem o zabezpieczenie konta przed hakerami. Setki razy pytałem zanim odpowiedziałeś
Pogarda?
Pytałem po co plan zabezpieczenia metra
Ucieczka
Ile razy mam jeszcze pytać?

>No to mi wyjaśnij jak w tej sytuacji mam cię uznać za dobrego i wartościowego człowieka, który zadba nie tylko o siebie ale też o mnie?

Miarą wartości człowieka jest to jak dba o Hamerlika????
Żarty

1 Nie zamiaruję o ciebie dbać.
2 Ty o mnie nie dbasz

>Nie jesteś mi nic winny i możesz mieć na mnie wyjebane?
1 Dokładnie. Nie jestem ci nic winny i mam na ciebie wyjebane. Jesteś młody, zdrowy, masz dobrze płatną pracę, stać cię na luksusy, sam o siebie zadbaj
2 Dokładnie. Nie jesteś mi nic winny i masz na mnie wyjebane. Coś dla mnie zrobiłeś?
Napisz, co.

>No to się nie dziw, że mam twoją wrogą chciwość za nic.
Chciwość widzisz w lustrze. Moją zmyśliłeś
Wrogość prowokujesz kłamstwami na mój temat

Mam cię nie mieć za wroga, skoro zarzucasz mi, że żyję z przestępstw?

>Nie będę posłuszny twojej woli,
Nie wymagam żadnego posłuszeństwa od ciebie, znów sobie coś uroiłeś

>żebyś zbudował sobie życie na gruzach mojego.
Pieerdolisz
Moje życie zbudowałem na własnej pracy, kolejne gówno Hamerlika

>Nie są żadnym źródłem prawa poprzez tajne i pośrednie wybory
UDOWODNIJ to swoim życiem a nie pipceniem na forum
Wejdź na zebrę na czerwonym świetle
Przykład wyborów wójta. 10 lat czekam

>tylko zagrożeniem dla życia i zdrowia,
Jakim cudem żyjesz, w kraju, w którym wszystkie wybory są tajne?

Znów dostałeś pytania i argumenta.
Znów będzie ucieczka, lub wybierzesz jeden fragmencik wpisu i resztę zignorujesz
Pogarda?
To nie dziw się pogardzie
>oko za oko ząb za ząb
Pogarda za pogardę

>>>Nie reagujesz na argumenty
>>Jakie?????
>Te w których wyjaśniam oczywisty związek wiedzy z decyzjami.
Podaj jakiś przykład takiej decyzji

>Te w których wyjaśniam, że umowa o pracę będzie właściwsza, jeżeli pracownik będzie znał zyski pracodawcy, nie mówiąc już o jego nazwisku i adresie zamieszkania.
Bo zażąda podwyżki?
A pracodawca go spuści po brzytwie i powie "znajdę pracownika za mniej"
Przykład pracowników Amazona, którzy WIEDZĄ, że właściciel jest bardzo bogaty, a pracują w najgorszych warunkach. Nie odnosisz się do tego

Pracownik nie ma możliwości uzyskania podwyżki argumentując to majątkiem właściciela.

I znów posłużę się argumentami:
Właściciel firmy A ma majątek wart 100 mld $ ale zysk na poziomie 1 mln $ bo dekoniuktura na węgiel
Właściciel firmy B ma majątek wart 1 mln $ ale zysk na poziomie 1 mln $ bo jest to prywatna klinika
Więcej ma zarobić górnik od chirurga?

Właściciel firmy sprzątającej ma majątek wart 1 mln $
Właściciel firmy komputerowej ma majątek wart 1 tys $

Więcej ma zarobić sprzątaczka niż informatyk?

Hamerlik - Konopka ma do wyboru pracować w małej piekarni gdzie zna właściciela za 1000 $ lub w korpo AG gdzie nie zna za 5000 $ Co wybierze?

To ostatnie wiem, co wybierzesz. Napisałeś że chcesz zarobić 5000 w małej piekarni. ponieważ takich firm nie ma , wybierasz tłusty niemiecki socjal bez pracy

Zabawne, że taki "obrońca pracowników" jak ty jest przeciwny spółdzielczości pracy, gdzie CAŁY zysk trafia w ręce pracowników, bo w twojej religii własność musi być jednopersonalna. Oczywiście uzasadnieniem jest... ucieczka

>>Przykład krów
>>Jaką decyzję podejmiesz?
Pytanie w mocy

>Z kim ty rozmawiasz?
>Ze mną?
>Czy ze swoimi kolesiami w biznesach?
Z twoją żoną - kurwą, zmyślaj dalej

Odpowiedz na cały mój wpis bez ucieczek, zmyśleń i rzucania gównem


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Pracownik nie ma możliwości uzyskania podwyżki argumentując to majątkiem właściciela.

Ale w moim świecie najemny robol bez żadnych posiadłości, żyjący i pracujący na cudzym, całkowicie zależny od cudzego po pierwsze zostanie uwolniony całkowicie od wszelkich podatków i długów a po drugie zyska prawo bezpośredniego określania właścicielom wysokości podatku od własności do zapłacenia na rzecz bezpośredniego dochodu gwarantowanego wszystkich uczestników gospodarki.

Jemu właściciel nadal będzie mógł odmówić podwyżki ale robol będzie miał narzędzie wyciągnięcia konsekwencji z kazej decyzji, która prowadzi go do pozbawienia własności, całkowitej zależności i podległości innym ludziom.

Łącząc to ze zwolnieniem od podatków i długów pozycja najemnego robola wykonującego wyłącznie rozkazy swoich panów ulega istotnej poprawie.

Zamiast w kółko mówić o krowach swojego teścia może wyjaśnij wszystkim dlaczego chcesz innym dać prawo do karania ludzi zdradzających tajemnicę cudzego mienia?

Albo jeśli wcale tego prawa nikomu dać nie chcesz to napisz, że ludzie, którzy karzą innych za zdradę tajemnicy mienia są bandytami i jak bandyci winni być przez wszystkich moralnych ludzi traktowani.

Po prostu określ ich w końcu bandytami, zwyrodnialcami, patologią społeczną tak jak na to zasługują.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Odpowiedz na cały mój wpis bez ucieczek, zmyśleń i rzucania gównem

Rzuciłeś gównem, że mój dom powstał na ludzkiej krzywdzie
Obrywasz rykoszetem.
Mam prawo napisać, że dom twojego ojca powstał z nagród od Gestapo za donoszenie na Żydów
Rzucasz gównem, obrywasz rykoszetem

Przestań zmyślać.

>dlatego oskarżam cię o złe intencje.
Oskarżeń trzeba dowieść.

>Człowiek o dobrych intencjach musi reagować na argumenty.
Pytanie o krowy
Pytanie o wybór pracy i mieszkania
Pytanie o plany zabezpieczenia metra.
Brak argumentów, na co mam reagować?
Jest:
gówno
ucieczki
zmyślenia

>Przestawiłem ci argument, iż wiedza ma znaczący wpływ na decyzje.
JAKIE!
Podaj przykład takiej decyzji
Przykład krów
Jaką decyzję podejmiesz?
Pipcys coś o urojonych przez ciebie parobkach

>Praktycznie cała opiera się na wiedzy tego, który ją podejmuje.
Jaką decyzję podejmiesz wiedząc jaki majątek ma twój pracodawca?
Jaką decyzję podejmiesz wiedząc czyje jest pole pod lasem?
Jaką decyzję podejmiesz znając stan mojego konta?
Ucieczka
Podaj przykład, choć jeden, takiej decyzji

>ty odpowiesz mi na to, że wiedza nie ma żadnego znaczenia przy podejmowaniu decyzji,
Pytanie o wybór pracy i mieszkania
Udowodniłeś, że dla ciebie nie ma znaczenia
Nie ma znaczenia nawet wiedza za ile poszła twoja działka

Ma znaczenie, jaki dom ma piekarz, u którego kupujesz chleb?

>Dodajesz przy tym, że tylko wtedy kiedy inni nie wiedzą potrafisz być wolnym człowiekiem.
Zmyślasz, jak zwykle
Mój majątek nie jest żadną tajemnicą, to twoje UROJENIE, i na tym urojeniu zmyślasz moje poglądy

TY twierdzisz że jawność jest potrzebna
TY to udowodnij

I nie rozumiem, dlaczego o proste sprawy trzeba cię pytać setki razy
Pytałem o zabezpieczenie konta przed hakerami. Setki razy pytałem zanim odpowiedziałeś
Pogarda?
Pytałem po co plan zabezpieczenia metra
Ucieczka
Ile razy mam jeszcze pytać?

>No to mi wyjaśnij jak w tej sytuacji mam cię uznać za dobrego i wartościowego człowieka, który zadba nie tylko o siebie ale też o mnie?

Miarą wartości człowieka jest to jak dba o Hamerlika????
Żarty

1 Nie zamiaruję o ciebie dbać.
2 Ty o mnie nie dbasz

>Nie jesteś mi nic winny i możesz mieć na mnie wyjebane?
1 Dokładnie. Nie jestem ci nic winny i mam na ciebie wyjebane. Jesteś młody, zdrowy, masz dobrze płatną pracę, stać cię na luksusy, sam o siebie zadbaj
2 Dokładnie. Nie jesteś mi nic winny i masz na mnie wyjebane. Coś dla mnie zrobiłeś?
Napisz, co.

>No to się nie dziw, że mam twoją wrogą chciwość za nic.
Chciwość widzisz w lustrze. Moją zmyśliłeś
Wrogość prowokujesz kłamstwami na mój temat

Mam cię nie mieć za wroga, skoro zarzucasz mi, że żyję z przestępstw?

>Nie będę posłuszny twojej woli,
Nie wymagam żadnego posłuszeństwa od ciebie, znów sobie coś uroiłeś

>żebyś zbudował sobie życie na gruzach mojego.
Pieerdolisz
Moje życie zbudowałem na własnej pracy, kolejne gówno Hamerlika

>Nie są żadnym źródłem prawa poprzez tajne i pośrednie wybory
UDOWODNIJ to swoim życiem a nie pipceniem na forum
Wejdź na zebrę na czerwonym świetle
Przykład wyborów wójta. 10 lat czekam

>tylko zagrożeniem dla życia i zdrowia,
Jakim cudem żyjesz, w kraju, w którym wszystkie wybory są tajne?

Znów dostałeś pytania i argumenta.
Znów będzie ucieczka, lub wybierzesz jeden fragmencik wpisu i resztę zignorujesz
Pogarda?
To nie dziw się pogardzie
>oko za oko ząb za ząb
Pogarda za pogardę

>>>Nie reagujesz na argumenty
>>Jakie?????
>Te w których wyjaśniam oczywisty związek wiedzy z decyzjami.
Podaj jakiś przykład takiej decyzji

>Te w których wyjaśniam, że umowa o pracę będzie właściwsza, jeżeli pracownik będzie znał zyski pracodawcy, nie mówiąc już o jego nazwisku i adresie zamieszkania.
Bo zażąda podwyżki?
A pracodawca go spuści po brzytwie i powie "znajdę pracownika za mniej"
Przykład pracowników Amazona, którzy WIEDZĄ, że właściciel jest bardzo bogaty, a pracują w najgorszych warunkach. Nie odnosisz się do tego

Pracownik nie ma możliwości uzyskania podwyżki argumentując to majątkiem właściciela.

I znów posłużę się argumentami:
Właściciel firmy A ma majątek wart 100 mld $ ale zysk na poziomie 1 mln $ bo dekoniuktura na węgiel
Właściciel firmy B ma majątek wart 1 mln $ ale zysk na poziomie 1 mln $ bo jest to prywatna klinika
Więcej ma zarobić górnik od chirurga?

Właściciel firmy sprzątającej ma majątek wart 1 mln $
Właściciel firmy komputerowej ma majątek wart 1 tys $

Więcej ma zarobić sprzątaczka niż informatyk?

Hamerlik - Konopka ma do wyboru pracować w małej piekarni gdzie zna właściciela za 1000 $ lub w korpo AG gdzie nie zna za 5000 $ Co wybierze?

To ostatnie wiem, co wybierzesz. Napisałeś że chcesz zarobić 5000 w małej piekarni. ponieważ takich firm nie ma , wybierasz tłusty niemiecki socjal bez pracy

Zabawne, że taki "obrońca pracowników" jak ty jest przeciwny spółdzielczości pracy, gdzie CAŁY zysk trafia w ręce pracowników, bo w twojej religii własność musi być jednopersonalna. Oczywiście uzasadnieniem jest... ucieczka

>>Przykład krów
>>Jaką decyzję podejmiesz?
Pytanie w mocy

>Z kim ty rozmawiasz?
>Ze mną?
>Czy ze swoimi kolesiami w biznesach?
Z twoją żoną - kurwą, zmyślaj dalej

>Zamiast w kółko mówić o krowach swojego teścia może wyjaśnij wszystkim dlaczego chcesz innym dać prawo do karania ludzi zdradzających tajemnicę cudzego mienia?
Nie chcę, zmyśliłeś, więc pytanie jest do twojej mamusi , a nie do mnie

>Albo jeśli wcale tego prawa nikomu dać nie chcesz to napisz, że ludzie, którzy karzą innych za zdradę tajemnicy mienia są bandytami i jak bandyci winni być przez wszystkich moralnych ludzi traktowani.
Nie jestem prawodawcą ani bogiem. I wisi mi tajemnica mienia. Znów rozmawiasz nie ze mną
Dokładnie mi zwisa, czy ktoś kogoś ukarze za ujawnienie za ile poszła twoja działka

Przekonaj mnie do potrzeby jawności
Podaj JEDEN przykład.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Przykład pracowników Amazona, którzy WIEDZĄ, że właściciel jest bardzo bogaty, a pracują w najgorszych warunkach. Nie odnosisz się do tego
>Pracownik nie ma możliwości uzyskania podwyżki argumentując to majątkiem właściciela.

Bo nic nie mogą - pozbawiliscie ich wiedzy i wpływów, nałożyliście na nich przymusowe podatki, obciazyliscie długami, prywatną lichwą i straszycie, że jak przestaną być wam posłuszni to ich przegoicie ich z domów.

Gdy robią na 2 etaty ich dzieci w przymusowych szkołach nauczacie, że nie ma alternatywy i ucieczki od roli robola.

Przekonaliscie najemnjch roboli, że jeśli zażądają od Bezosa więcej a on się nie zgodzi to z miejsca pracy, z miejsca zamieszkania usunie ich pod przymusem policja.

Nie wyjasniliscie im, że to nie będzie żadna policja tylko bandyci na usługach bandyckiego państwa stworzonego przez bandyckich ideologów.

Opętani waszą drapieżną ideologią robole wierzą naiwnie, że stoicie po stronie dobra choć jesteście panami ciemności.

W moim świecie Bezos nie tylko będzie musiał wyjawić wszystkie posiadłości, poddać je publicznej wycenie ale jeszcze będzie musiał od nich zapłacić podatek na rzecz bezpośredniego dochodu gwarantowanego wszystkich uczestników gospodarki.

W moim świecie robol bez posiadłości nie będzie miał nigdy żadnego długu i podatku do zapłacenia.

W świecie każdy portfel będzie zaszyfrowany i nikt nie będzie mógł żyć z posiadłości pieniądza.

W moim świecie Bezos przestanie być bogiem, którym jest w waszym prymitywnym i brutalnym świecie, którego każdą komórka swojego ciała nienawidzę.

Byleby jak najdalej od waszej "wolności".
Strzeż mnie od niej boże.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>>Przykład pracowników Amazona, którzy WIEDZĄ, że właściciel jest bardzo bogaty, a pracują w >>najgorszych warunkach. Nie odnosisz się do tego

>>Pracownik nie ma możliwości uzyskania podwyżki argumentując to majątkiem właściciela.
>Bo nic nie mogą - pozbawiliscie ich wiedzy i wpływów, nałożyliście na nich przymusowe podatki, obciazyliscie długami, prywatną lichwą i straszycie, że jak przestaną być wam posłuszni to ich przegoicie ich z domów.
>

wiadomosci(*)on-zwalnia-pracownikow/0czqdsv

"Udu***y cię tak, że się nie wypłacisz". Jak Amazon zwalnia pracowników w Polsce
Anna została oskarżona o kradzież i z dnia na dzień wyrzucona z pracy w Amazonie, choć do dziś nie wie, co i kiedy miałaby ukraść. Przedstawiciele amerykańskiego giganta mieli przymuszać ją do podpisania dokumentów, strasząc wysoką karą i nie pozwalając skorzystać z toalety, dopóki nie przystanie na ich warunki. - Zostałam fałszywie oskarżona. Czuję się z tym okropnie. Nie mogę spać, jestem na lekach uspokajających - opowiada była już pracownica.


Tak wygląda amerykański kapitalizm i amerykańska wolność.
Dzisiaj środki masowego ogłupiania piały z zachwytu nad tym, że będziemy mieć najdroższa amerykańska elektrownię atomową. Jakie moglibyśmy mieć lepsze i tańsze oferty nigdy się nie
dowiemy.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>"Udu***y cię tak, że się nie wypłacisz". Jak Amazon zwalnia pracowników w Polsce

Trik na kwit podpisany w emocjonalnym afekcie przy pełnym wykorzystaniu stosunku nadrzędności to "normalka" w tym brutalnym systemie.

Takich chamskich trików jest znacznie więcej.

Niestety ludzie opętani prymitywną ideologią sądzą, że egzekwując takie kwity są w prawie i stoją po dobrej stronie.

W rzeczywistości to bandyci, gotowi rozwijać własne życie na zgliszczach innego.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Odpowiedz na cały mój wpis, ale najpierw wytrzeźwiej.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Odpowiedz na cały mój wpis, ale najpierw wytrzeźwiej.

Odpowiadam bez bicia piany w twoim stylu dla zamydlenia oczu.

Jesteś wyraźnym przeciwnikiem prawa do prawdy i zwolennikiem prawa do tajemnic.

Społeczeństwo będące wytwornem twojego umysłu i tobie podobnych jest prymitywne, brutalne, pełne tajemnic, manipulacji, gróźb, przemocy i o potężnych różnicach społecznych.

Taki zwierzyniec, choć wiem już, że może być jeszcze gorzej.

Może być naprawdę źle, zależy co ludzie mają w głowach.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Odpowiedz na cały mój wpis, ale najpierw wytrzeźwiej.
>Odpowiadam bez bicia piany w twoim stylu dla zamydlenia oczu.

Gówno odpowiadasz
Zmyślasz o jakichś kolesiach w biznesach i o tym, że dom zbudowałem na ludzkiej krzywdzie

Zmyślasz bo jesteś psim chujem, pozbawionym elementarnej godności i inteligencji

Żalisz się na eskalację chamstwa, ale sam po chamsku zarzucasz mi przestępstwa (oczywiście tylko na zagranicznym forum, w oczy przy świadkach nie powtórzysz)

Obrywasz rykoszetem.
Mam prawo napisać, że dom twojego ojca powstał z nagród od Gestapo za donoszenie na Żydów
Rzucasz gównem, obrywasz rykoszetem
To jest eskalacja?
To przestań zmyślać. Skończ rzucać gównem człekopodobna istoto bez honoru

>dlatego oskarżam cię o złe intencje.
Oskarżeń trzeba dowieść.

>Człowiek o dobrych intencjach musi reagować na argumenty.
Pytanie o krowy
Pytanie o wybór pracy i mieszkania
Pytanie o plany zabezpieczenia metra.
Brak argumentów, na co mam reagować?
Jest:
gówno
ucieczki
zmyślenia

>Przestawiłem ci argument, iż wiedza ma znaczący wpływ na decyzje.
JAKIE!
Podaj przykład takiej decyzji
Przykład krów
Jaką decyzję podejmiesz?
Pipcys coś o urojonych przez ciebie parobkach

>Praktycznie cała opiera się na wiedzy tego, który ją podejmuje.
Jaką decyzję podejmiesz wiedząc jaki majątek ma twój pracodawca?
Jaką decyzję podejmiesz wiedząc czyje jest pole pod lasem?
Jaką decyzję podejmiesz znając stan mojego konta?
Ucieczka
Podaj przykład, choć jeden, takiej decyzji

>ty odpowiesz mi na to, że wiedza nie ma żadnego znaczenia przy podejmowaniu decyzji,
Pytanie o wybór pracy i mieszkania
Udowodniłeś, że dla ciebie nie ma znaczenia
Nie ma znaczenia nawet wiedza za ile poszła twoja działka
Argument - ucieczka
Nie pieeerdol, że używasz argumentów

Ma znaczenie, jaki dom ma piekarz, u którego kupujesz chleb?
Gdzie odpowiedź?

>Dodajesz przy tym, że tylko wtedy kiedy inni nie wiedzą potrafisz być wolnym człowiekiem.
Zmyślasz, jak zwykle
Mój majątek nie jest żadną tajemnicą, to twoje UROJENIE, i na tym urojeniu zmyślasz moje poglądy

TY twierdzisz że jawność jest potrzebna
TY to udowodnij

I nie rozumiem, dlaczego o proste sprawy trzeba cię pytać setki razy
Pytałem o zabezpieczenie konta przed hakerami. Setki razy pytałem zanim odpowiedziałeś
Pogarda?
Pytałem po co plan zabezpieczenia metra
Ucieczka
Ile razy mam jeszcze pytać?

>No to mi wyjaśnij jak w tej sytuacji mam cię uznać za dobrego i wartościowego człowieka, który zadba nie tylko o siebie ale też o mnie?

Miarą wartości człowieka jest to jak dba o Hamerlika????
Żarty
Odpowiedz

1 Nie zamiaruję o ciebie dbać.
2 Ty o mnie nie dbasz

>Nie jesteś mi nic winny i możesz mieć na mnie wyjebane?
1 Dokładnie. Nie jestem ci nic winny i mam na ciebie wyjebane. Jesteś młody, zdrowy, masz dobrze płatną pracę, stać cię na luksusy, sam o siebie zadbaj
2 Dokładnie. Nie jesteś mi nic winny i masz na mnie wyjebane. Coś dla mnie zrobiłeś?
Napisz, co.
Ucieczka

>No to się nie dziw, że mam twoją wrogą chciwość za nic.
Chciwość widzisz w lustrze. Moją zmyśliłeś
Wrogość prowokujesz kłamstwami na mój temat

Mam cię nie mieć za wroga, skoro zarzucasz mi, że żyję z przestępstw?

>Nie będę posłuszny twojej woli,
Nie wymagam żadnego posłuszeństwa od ciebie, znów sobie coś uroiłeś
Leczysz urojenia?

>żebyś zbudował sobie życie na gruzach mojego.
Pieerdolisz
Moje życie zbudowałem na własnej pracy, kolejne gówno Hamerlika

>Nie są żadnym źródłem prawa poprzez tajne i pośrednie wybory
UDOWODNIJ to swoim życiem a nie pipceniem na forum
Wejdź na zebrę na czerwonym świetle
Przykład wyborów wójta. 10 lat czekam

>tylko zagrożeniem dla życia i zdrowia,
Jakim cudem żyjesz, w kraju, w którym wszystkie wybory są tajne?

>>>Nie reagujesz na argumenty
>>Jakie?????
>Te w których wyjaśniam oczywisty związek wiedzy z decyzjami.
Podaj jakiś przykład takiej decyzji

>Te w których wyjaśniam, że umowa o pracę będzie właściwsza, jeżeli pracownik będzie znał zyski pracodawcy, nie mówiąc już o jego nazwisku i adresie zamieszkania.
Bo zażąda podwyżki?
Przykład pracowników Amazona, którzy WIEDZĄ, że właściciel jest bardzo bogaty, a pracują w najgorszych warunkach. Nie odnosisz się do tego

Pracownik nie ma możliwości uzyskania podwyżki argumentując to majątkiem właściciela.

I znów posłużę się argumentami:
Właściciel firmy A ma majątek wart 100 mld $ ale zysk na poziomie 1 mln $ bo dekoniuktura na węgiel
Właściciel firmy B ma majątek wart 1 mln $ ale zysk na poziomie 1 mln $ bo jest to prywatna klinika
Więcej ma zarobić górnik od chirurga?

Właściciel firmy sprzątającej ma majątek wart 1 mln $
Właściciel firmy komputerowej ma majątek wart 1 tys $

Więcej ma zarobić sprzątaczka niż informatyk?

Hamerlik - Konopka ma do wyboru pracować w małej piekarni gdzie zna właściciela za 1000 $ lub w korpo AG gdzie nie zna za 5000 $ Co wybierze?

To ostatnie wiem, co wybierzesz. Napisałeś że chcesz zarobić 5000 w małej piekarni. ponieważ takich firm nie ma , wybierasz tłusty niemiecki socjal bez pracy

Zabawne, że taki "obrońca pracowników" jak ty jest przeciwny spółdzielczości pracy, gdzie CAŁY zysk trafia w ręce pracowników, bo w twojej religii własność musi być jednopersonalna. Oczywiście uzasadnieniem jest... ucieczka

>Z kim ty rozmawiasz?
>Ze mną?
>Czy ze swoimi kolesiami w biznesach?
Z twoją żoną - kurwą, zmyślaj dalej

>Zamiast w kółko mówić o krowach swojego teścia może wyjaśnij wszystkim dlaczego chcesz innym dać prawo do karania ludzi zdradzających tajemnicę cudzego mienia?
Nie chcę, zmyśliłeś, więc pytanie jest do twojej mamusi, a nie do mnie

>Albo jeśli wcale tego prawa nikomu dać nie chcesz to napisz, że ludzie, którzy karzą innych za zdradę tajemnicy mienia są bandytami i jak bandyci winni być przez wszystkich moralnych ludzi traktowani.
Nie jestem prawodawcą ani bogiem. I wisi mi tajemnica mienia. Znów rozmawiasz nie ze mną
Dokładnie mi zwisa, czy ktoś kogoś ukarze za ujawnienie za ile poszła twoja działka

Przekonaj mnie do p

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Przekonaj mnie do p

Przekonuję.

Pracownik ma prawo wiedzieć jakie dochody i koszty generuje firma, w której został zatrudniony i ile zysku na niego przypada.

Ma prawo wiedzieć na poziomie małej organizacji w jakiej funkcjonuje i dużej tj. na poziomie państwa.

Na tej podstawie będzie mógł zdecydować czy jego rola, pozycja, dobrobyt są właściwe czy nie.

Pracownik oprócz kontroli musi mieć prawo wpływu w bezpośredniej decyzji podatkowej.

Chodzi o rozwój i przyszłość gatunku homo sapiens.

Nie można patrzeć na prawo z poziomu egocenteycznych jednostek owładniętych egoizmem.

Dziś byłem świadkiem jak dwójka maleńkich dzieci prosiła o pieniądze - takie poniżej 4 lat. Dostali dwie monety, wzięło je jedno dziecko i miało się z drugim podzielić. Nie chciało oddać monety drugiemu za nic. Nie pomagały ani żądania zwrotu pieniędzy ani nawet groźby.

Do mózgu tego dziecka przeniknęła niż kultura chciwości, która wszystkich wpędza w nędzę.

Ty też do niej należysz.
Sam nie zje a drugiemu nie da.

Potem z tego wyrasta wzajemna nienawiść, która uniemożliwia współpracę i zmusza do wyniszczającej walki.

Wasz system chorych od chciwości ludzi też skończy się wojną totalną. To tylko kwestia czasu jak gdy rozwinie się nienawiśc i żądza wojny.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
ODNIEŚ SIĘ DO CAŁEGO WPISU!
>>Przekonaj mnie
>Przekonuję.
>Pracownik ma prawo wiedzieć jakie dochody i koszty generuje firma, w której został zatrudniony i ile zysku na niego przypada.

Tak! I najczęściej o tym wie
1 Ale twój postulat jest INNY.
Ty nie postulujesz, żeby pracownik znał zysk firmy, ale majątek właściciela piekarni
2 Jeśli pracownik ma znać zyski firmy, to dlaczego jesteś wrogiem organizacji, w której ZAWSZE pracownik ma tę wiedzę? A tak jest w spółdzielniach pracy
3 Nawet jeśli będzie wiedział ile zysku ma Amazon, to.... CO DALEJ? Zażąda podwyżki? I co jeśli jej nie dostanie, bo pracodawca ma innego na jego miejsce za mniej?

>Ma prawo wiedzieć na poziomie małej organizacji w jakiej funkcjonuje i dużej tj. na poziomie państwa.
Na poziomie państwa ma PEŁNĄ wiedzę, jeśli tylko chce. Ustawa budżetowa jest jawna

>Na tej podstawie będzie mógł zdecydować czy jego rola, pozycja, dobrobyt są właściwe czy nie.
I co dalej? Jak uzna że niewłaściwe, to co zrobi? Wysadzi most?

>Pracownik oprócz kontroli musi mieć prawo wpływu w bezpośredniej decyzji podatkowej.
Przeczysz sobie. Jesteś przeciwny podatkowi od dochodu firmy, więc pracownik nie ma prawa decydować o podatku, który wynosi ZERO

>Chodzi o rozwój i przyszłość gatunku homo sapiens.
Twoje religijne odloty nie mają znaczenia

>Nie można patrzeć na prawo z poziomu egocenteycznych jednostek owładniętych egoizmem.
Twoje religijne odloty nie mają znaczenia

>Do mózgu tego dziecka przeniknęła niż kultura chciwości, która wszystkich wpędza w nędzę.
>Ty też do niej należysz.
Zmyślaj dalej

>Sam nie zje a drugiemu nie da.
Zmyślaj dalej

>Wasz system
Doi mamusi pisz na priv

Pytałem jakie decyzje podejmiesz wiedząc ile krów ma mój teść
Ucieczka
Jaką decyzję podejmiesz wiedząc czyje jest pole pod lasem?
Jaką decyzję podejmiesz znając stan mojego konta?
Ucieczka
Podaj przykład, choć jeden, takiej decyzji

Pytanie o wybór pracy i mieszkania
Udowodniłeś, że dla ciebie nie ma znaczenia
Nie ma znaczenia nawet wiedza za ile poszła twoja działka
Argument - ucieczka
Nie pieeerdol, że używasz argumentów

Ma znaczenie, jaki dom ma piekarz, u którego kupujesz chleb?
Gdzie odpowiedź?

Miarą wartości człowieka jest to jak dba o Hamerlika????
Żarty
Odpowiedz

1 Nie zamiaruję o ciebie dbać.
2 Ty o mnie nie dbasz

>Nie jesteś mi nic winny i możesz mieć na mnie wyjebane?
1 Dokładnie. Nie jestem ci nic winny i mam na ciebie wyjebane. Jesteś młody, zdrowy, masz dobrze płatną pracę, stać cię na luksusy, sam o siebie zadbaj
2 Dokładnie. Nie jesteś mi nic winny i masz na mnie wyjebane. Coś dla mnie zrobiłeś?
Napisz, co.
Ucieczka

I znów posłużę się argumentami:
Właściciel firmy A ma majątek wart 100 mld $ ale zysk na poziomie 1 mln $ bo dekoniuktura na węgiel
Właściciel firmy B ma majątek wart 1 mln $ ale zysk na poziomie 1 mln $ bo jest to prywatna klinika
Więcej ma zarobić górnik od chirurga?
Ucieczka


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Tak! I najczęściej o tym wie
>Na poziomie państwa ma PEŁNĄ wiedzę

Przestań kłamać publicznie pod pseudonimem, bo mi się robi od tego niedobrze!

Nie po to wprowadziliście prawo do karania ludzi za głoszenie prawdy, żeby wasi robole wiedzieli i rozumieli.

Na niewiedzy i fałszywych założeniach stoi wasz cały system.

Wszędzie tajemnice, manipulacje, groźby, przemoc, co wy nazywacie "wolnością". Niedobrze mi się robi od tej waszej "wolności" i "prawa wyboru".

W moim świecie finanse firmy i finanse państwa będą publicznie jawne do samego spodu. Od prawa własności każdego przedmiotu w powiązaniu z nazwiskiem i adresem zamieszkania do każdego przelewu pieniężnego do portfela zidentyfikowanej co do tożsamości osoby fizycznej. Każdy będzie mógł dotrzeć do tych informacji w ciągu sekundy i praktyczne za darmo.

Dopiero wtedy człowiek będzie miał wolny wybór a nie wasze tfffuuuu "prawo" tajnego i pośredniego wyboru, w którym wybiera się ludzi do koryta, którzy nie mogą nic, bo życiem rządzi tajny kapitał.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Oczywiście merytorycznej odpowiedzi brak
Pytania - ucieczka
argumenta - ucieczka

rzucanie gównem na forum, (w twarz nigdy)

>>Tak! I najczęściej o tym wie
>>Na poziomie państwa ma PEŁNĄ wiedzę
>Przestań kłamać publicznie pod pseudonimem, bo mi się robi od tego niedobrze!

To rzygaj.
Zarzucasz mi (po raz kolejny kłamstwo, bo jesteś gnojem niezdolnym do rozmowy

BUDŻET PAŃSTWA JEST JAWNY, choć może u was w Rzeszy jest inaczej
isap.sejm.(*)cDetails.xsp?id=WDU20250000063

I ja teraz wygląda kapeć zrobiony w twojego parszywego kłamliwego ryja?
BUDŻET PAŃSTWA JEST JAWNY, a kłamliwy ryj zarzuca mi kłamstwo

>prawo do karania ludzi za głoszenie prawdy, żeby wasi robole

Do mamusi - pasożyta pisz na priv
Suka pewnie głodzi swoich "roboli"
Może twoja żona zatrudnia "roboli" , może Sonkurwa?

Nie wiem, wiem że ja pracowałem w spółdzielniach, gdzie nie ma "roboli" ale gnój w twojej czaszce nie rozumie prostych komunikatów, bo woli rzucać gównem. bez tego nie staje

Ty parszywy gnoju, który poradzi tylko rzucać gównem

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>BUDŻET PAŃSTWA JEST JAWNY

Ach tak?

I mogę się w ciągu 15 sekund, bezpłatnie dowiedzieć ile do niego wpłaciłeś i ile z niego wyciągnąłeś?

Przez 14 lat naszych rozmów nie udało mi się nawet zdobyć potwierdzenia dla twojego nazwiska, nie mam pojęcia gdzie żyjesz, z czego a miałbym się dowiedzieć ile wpłaciłeś do budżetu i ile z niego wyciągnąłeś?

"Jawność" w waszym wykonaniu to sobie wsadźcie.

To jest taki rodzaj "jawności", że w jej konsekwencji nikt nic nie i nikt nic nie rozumie poza paroma cwaniakami.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>BUDŻET PAŃSTWA JEST JAWNY
>Ach tak?
TAK. Podałem ci link do budżetowej ustawy

I odpowiedz wreszcie, dlaczego jesteś WROGIEM firm, w których pracownik ma pełen dostęp do wszystkich danych firmy!
Domyślam się, że ciebie nie interesują finanse twojej firmy, ty chcesz wiedzieć co kto ma w domu, żeby wiedzieć do kogo iść z wiertarką a do kogo nie warto, windykatorze

>Pracownik ma prawo wiedzieć jakie dochody i koszty generuje firma, w której został zatrudniony i ile zysku na niego przypada.

Tak! I najczęściej o tym wie
1 Ale twój postulat jest INNY.
Ty nie postulujesz, żeby pracownik znał zysk firmy, ale majątek właściciela piekarni
2 Jeśli pracownik ma znać zyski firmy, to dlaczego jesteś wrogiem organizacji, w której ZAWSZE pracownik ma tę wiedzę? A tak jest w spółdzielniach pracy
3 Nawet jeśli będzie wiedział ile zysku ma Amazon, to.... CO DALEJ? Zażąda podwyżki? I co jeśli jej nie dostanie, bo pracodawca ma innego na jego miejsce za mniej?

>Ma prawo wiedzieć na poziomie małej organizacji w jakiej funkcjonuje i dużej tj. na poziomie państwa.
Na poziomie państwa ma PEŁNĄ wiedzę, jeśli tylko chce. Ustawa budżetowa jest jawna

>Na tej podstawie będzie mógł zdecydować czy jego rola, pozycja, dobrobyt są właściwe czy nie.
I co dalej? Jak uzna że niewłaściwe, to co zrobi? Wysadzi most?

>Pracownik oprócz kontroli musi mieć prawo wpływu w bezpośredniej decyzji podatkowej.
Przeczysz sobie. Jesteś przeciwny podatkowi od dochodu firmy, więc pracownik nie ma prawa decydować o podatku, który wynosi ZERO

>Chodzi o rozwój i przyszłość gatunku homo sapiens.
Twoje religijne odloty nie mają znaczenia

>Nie można patrzeć na prawo z poziomu egocenteycznych jednostek owładniętych egoizmem.
Twoje religijne odloty nie mają znaczenia

>Do mózgu tego dziecka przeniknęła niż kultura chciwości, która wszystkich wpędza w nędzę.
>Ty też do niej należysz.
Zmyślaj dalej

>Sam nie zje a drugiemu nie da.
Zmyślaj dalej

>Wasz system
Doi mamusi pisz na priv

Pytałem jakie decyzje podejmiesz wiedząc ile krów ma mój teść
Ucieczka
Jaką decyzję podejmiesz wiedząc czyje jest pole pod lasem?
Jaką decyzję podejmiesz znając stan mojego konta?
Ucieczka
Podaj przykład, choć jeden, takiej decyzji

Pytanie o wybór pracy i mieszkania
Udowodniłeś, że dla ciebie nie ma znaczenia
Nie ma znaczenia nawet wiedza za ile poszła twoja działka
Argument - ucieczka
Nie pieeerdol, że używasz argumentów

Ma znaczenie, jaki dom ma piekarz, u którego kupujesz chleb?
Gdzie odpowiedź?

Miarą wartości człowieka jest to jak dba o Hamerlika????
Żarty
Odpowiedz

1 Nie zamiaruję o ciebie dbać.
2 Ty o mnie nie dbasz

>Nie jesteś mi nic winny i możesz mieć na mnie wyjebane?
1 Dokładnie. Nie jestem ci nic winny i mam na ciebie wyjebane. Jesteś młody, zdrowy, masz dobrze płatną pracę, stać cię na luksusy, sam o siebie zadbaj
2 Dokładnie. Nie jesteś mi nic winny i masz na mnie wyjebane. Coś dla mnie zrobiłeś?
Napisz, co.
Ucieczka

I znów posłużę się argumentami:
Właściciel firmy A ma majątek wart 100 mld $ ale zysk na poziomie 1 mln $ bo dekoniuktura na węgiel
Właściciel firmy B ma majątek wart 1 mln $ ale zysk na poziomie 1 mln $ bo jest to prywatna klinika
Więcej ma zarobić górnik od chirurga?
Ucieczka

>I mogę się w ciągu 15 sekund, bezpłatnie dowiedzieć ile do niego wpłaciłeś i ile z niego wyciągnąłeś?
Przecież wiesz. Sam zmyśliłeś

>Przez 14 lat naszych rozmów nie udało mi się nawet zdobyć potwierdzenia dla twojego nazwiska,
Mnie też nie udało się potwierdzić twojego nazwiska. Swoich zarzutów nie podejmujesz się powiedzieć przy ludziach, stawiasz wymagania tylko innym ale nie sobie

>nie mam pojęcia gdzie żyjesz
Przecież wiesz.
Burj Al Arab w Dubaju, apartament za 6000 zł dziennie
Fantazji ci brakło?
Przecież ty i tak niczego nie chcesz wiedzieć, bo wolisz zmyślać

Co chcesz wiedzieć, zapytaj, ale wiem, że nawet jeśli odpowiem i tak zmyślisz

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>TAK. Podałem ci link do budżetowej ustawy

Taaa

Jawność w postaci podziału przychodów i wydatków na kategorie i przypisania im wartości liczbowych, z nazwą jednostki pieniężnej albo wartości procentowej.

Już się z tego dowiedziałem, kto ile włożył i kto ile wyciągnął.

Dzięki za waszą "jawność" ale dla mnie to systemowa niejawność, udawanie, że cokolwiek zostało ujawnione.

Nie mówiąc już o tym, że nawet tego nie sposób zweryfikować a wyrazone zostało przez ludzi kłamiacych zawodowo.

Nie, nie od waszego prymitywnego "ładu" społecznego i waszej kapitalistycznej propagandy prymitywnego i brutalnego kapitalizmu opartego na tajnej, nieopodatkowanej własności i lichwiarskim pieniądzu oby jak najdalej.

Realizujcie się za wysokim murem i z waszą zgnilizną moralną do życia ludzi, ktorzy chcą żyć i mieć przyszłość nie wchodźcie, bo wszystko zatrujecie i zniszczycie jak toksyna wprowadzona do organizmu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Odpowiedz na cały mój wpis, albo wypieeerdalaj, mam dość ciuciubabki z analfabetą.

isap.sejm.(*)cDetails.xsp?id=WDU20250000063
Budżet jest jawny, wbrew twoim urojeniom idioty

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Odpowiedz na cały mój wpis, albo wypieeerdalaj, mam dość ciuciubabki z analfabetą.
>isap.sejm.(*)cDetails.xsp?id=WDU20250000063
>Budżet jest jawny, wbrew twoim urojeniom idioty

Bzdura, nic nie wiadomo o tym kto hajs wpłacił i kto go otrzymał z nazwiska i adresu zamieszkania i zrobicie wszystko co w waszej mocy, żeby się nikt nie dowiedział, w tym będziesz publicznie kłamał i nazywał czarne białym.

Tylko dzięki tym kłamstwom, manipulacjom, bezwzględności i powszechnym chamstwie, no i oczywiście dzięki prymitywnej i brutalnej ideologii kapitalizmu opartego na tajemnicach i przemocy, mogą się rozwinąć tak potężne różnice społeczne.

Bez tego całego kłamstwa i chamstwa nie mielibyście szans rozwinąć swojego życia na zgliszczach innego.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Tylko dzięki tym kłamstwom, manipulacjom, bezwzględności i powszechnym chamstwie, no i >oczywiście dzięki prymitywnej i brutalnej ideologii kapitalizmu opartego na tajemnicach i >przemocy, mogą się rozwinąć tak potężne różnice społeczne.
>Bez tego całego kłamstwa i chamstwa nie mielibyście szans rozwinąć swojego życia na zgliszczach innego.
>


Dlaczego pieniądz to tylko zapis? Ekonomiczna iluzja bez pokrycia || Robert Gwiazdowski



w konstytucji zapisano, że rodzina jest pod opieką i ochroną RP tylko nie wiadomo czyja.
Przed rzeczownikiem rodzina musi być zaimek TWOJA
Taki zapis spowodowałby, że władza kosztem Twojej rodziny nie mogłaby się "opiekować" innymi rodzinami. Jakbyś udowodnił, że kosztem Twojej rodziny władza sponsoruje inne, to mógłbyś sprawę wnieś do sądu.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jakbyś udowodnił, że kosztem Twojej rodziny władza sponsoruje inne, to mógłbyś sprawę wnieś do sądu.

Szarley sądzi, że w państwie nikt nie jest za nikogo odpowiedzialny prócz siebie, że martwisz się tylko o siebie, na resztę nie tylko możesz ale wręcz powinieneś mieć wyjebane.

Przy tym stworzyli prawo, które sprzyja tylko małej grupie cwaniaków kosztem życia pozostałych.

Po co mi takie państwo, tego nie wyjaśnił, powiedział tylko, że choć podległy innym i ich rodowym biznesom to mam wierzyć, że jestem wolny.

Mówi też, że nie wolno mi takiego panatwa zakwestionować, bo ponoć są ze swoimi sędziami, poborcami, policja i armią są tak potężni, że wszyscy mogą im skoczyć.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Przy tym stworzyli prawo, które sprzyja tylko małej grupie cwaniaków kosztem życia pozostałych.
>

Komuniści wybudowali tysiąc szkół na tysiąclecie Polski. Komunistom wydawało się, że nauczą każdego kierować się swoim interesem, prowadzić wspólne interesy i dzielić się zysakmi.
Nic to nie dało. Polacy rozkradali Polskę. Ci co najwięcej nakradli, najbardziej pluli na Polskę.
Z tych złodziei i cwaniaczków CIA stworzyła: "patriotów", "wyzwolicieli" i "wielkich" Polaków.
Takie mamy wzorce do bogacenia się i "bohaterów" do naśladowania.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nic to nie dało. Polacy rozkradali Polskę.

Widać przyjęli błędną pozycję względem kapitalizmu i hierarchii kapitalistycznej.

Ich wizja nie zadziałała.

Dlatego ja tej wizji nie podzielam i mam własną, w której kapitalizm odgrywa istotne znaczenie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>>Nic to nie dało. Polacy rozkradali Polskę.
>Widać przyjęli błędną pozycję względem kapitalizmu i hierarchii kapitalistycznej.
>Ich wizja nie zadziałała.
>

Za to zadziałała wizja wstawiona im przez amerykańskich Żydów.
Solidarnościowy ochlos liczył na nagrody i medale od kolonialistów i imperialisty.
Naszych dziadków i ojców wyrolowali Brytyjczycy z Francuzami z wielka pomocą funkcjonariuszy Watykanu. Żyd Zelenski oddał surowce ukraińskie Żydom amerykańskim w zamian za "bezpieczeństwo", które będzie polegać na kupowaniu broni od Żydów amerykańskich. Oczywiście po cenach ustalonych przez Żydów amerykańskich.

www.kyivpost.com/post/51708

Siostra głównego negocjatora Kremla Kirilla Dmitrieva udała się na Ukrainę z paszportem USA

Ilu jest w Polsce mądrych Polaków ??
Ilu przestrzegało i realnie rozumiało sytuację ??
Ilu z nich dostało za to jakiś medal, lub zostali wpuszczeni do telawizji ???
Ilu masz racjonalistów na FR, którzy mają inteligencję, możliwość analizowania sytuacji i tworzenia koncepcji ??
Wszędzie jest tylko echo propagandy.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Za to zadziałała wizja wstawiona im przez amerykańskich Żydów.

Ludzie nie są głupi i idą za tym co ich karmi, zabezpiecza i daje im przyszłość.

Czasem idą za tym co ich zmusza do ogromnego wysiłku fizycznego i intelektualnego za czym stoją jednak możliwości i pełny talerz.

Komuniści za bardzo rozczulali się nad ludźmi, za bardzo wynikali w to co czują i czego chcą zamiast zdecydować za nich, wyróżnić z dolnych i ambitnych i wyznaczyć im zadania.

Nie można opierać się na psychice słabych ludzi o silnych instynktach stadnych, którymi inni z największą łatwością potrafią manipulować.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Ludzie nie są głupi i idą za tym co ich karmi, zabezpiecza i daje im przyszłość.
>

Ludzie pędzą tam gdzie ich skierują psychologowie tłumu.
To są lata pracy ogłupiania i wstawiania wizji.

wybudzeni.(*)ifikacja-ukrainy-od-1953-roku/

CIA: Podkopywanie i nazifikacja Ukrainy od 1953 roku

1953 rok CIA rozpoczęła ogłupianie Ukraińców
2014 rok CIA instaluje zamachem stanu Żyda Zelenskiego u władzy
2025 rok Żyd Zelenski przekazuje Żydom amerykańskim ukraińskie surowce w zamian za "bezpieczeństwo".

Jak będziesz w Polsce po demokratycznych "wyborach" to zrób sondę wśród znajomych i się dowiedz na kogo oddali głos i dlaczego. Dowiedz się najważniejszej rzeczy, jakiego słuchają telawizjora.
Feudalizm polskich katolików jest gwarancją naszej biedy i pokrywania kosztów nie naszych wojen.





Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jak będziesz w Polsce po demokratycznych "wyborach" to zrób sondę wśród znajomych i się dowiedz na kogo oddali głos i dlaczego.

Nie uczestniczę i nie interesuję się tajnymi i pośrednimi wyborami. Uznaję je za niemoralne a ich wynik w żaden sposób mnie nie obowiązuje.

Nie wnikam w wierzenia i wizje innych ludzi. Nic dobrego tam nie odnajdę poza prymitywnymi normami.

Nie obchodzi mnie to.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Nie uczestniczę i nie interesuję się tajnymi i pośrednimi wyborami. Uznaję je za niemoralne a ich wynik w żaden sposób mnie nie obowiązuje.
>

Otumaniony ochlos spędza się do urn i mamy parodię demokracji.
Mądrzy mogą się tylko bezradnie przyglądać temu cyrkowi.
Podzielona i skłócona masa idiotów w łapach okupanta, jak dzieci we mgle, bierze udział w czymś czego nie rozumie. Idiocie nie da się wytłumaczyć, że został oszukany i niczym nie rządzi.
Idiotom od tej demokracji rosną tylko: garby, łapy za kolana i długi. Spłacane kolejnymi kredytami w lichwiarskich obcych bankach, które pot i krew zamieniają na cyferki drukowane na papierze fiducjarnym. Za ten papier fiducjarny buduje sobie pałace kilku cwaniaków i wydaje się na broń, która będzie użyta do szerzenia "demokracji".
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Otumaniony ochlos spędza się do urn i mamy parodię demokracji.

Demokracja jest ważna jako system kontroli podwładnych nad swoimi panami ale tajna i pośrednia demokracja jest fałszywa.

Tajnie wybrani przedstawiciele ludu nie są prawdziwymi panami i nic nie mogą, nie tylko przez ich ograniczone zdolności intelektualne odpowiadające tym, którzy ich wybrali.

Prawdziwych panów określa kapitalizm.
To kapitał określa kto tak naprawdę rządzi na tym świecie.

Jestem zwolennikiem demokracji ale tylko jawnej i bezpośredniej.

Jestem zwolennikiem jawnego i bezpośredniego wyboru fundamentalnych norm społecznych jak np. prawo do prawdy, które nie pozwala nikomu krzywdzić ludzi prawdomównych, czy prawo do pokoju, które nie pozwoli nikomu skrzywdzić ludzi odmawiających walki.

Jestem zwolennikiem jawnego i bezpośredniego wyboru wysokości podatku wyłącznie od jawnej własności na rzecz bezpośredniego dochodu gwarantowanego wszystkich uczestników oraz na utrzymanie porządku społecznego.

Jestem zwolennikiem jawnego i bezpośredniego wyboru wydatków budżetu państwa zbudowanego z części podatku od własność, dokonywanego wyłącznie przez tych, którzy podatek wpłacili i w takich stopniu w jakim ich podatek buduje budżet państwa.

Jestem wrogiem tajnych i pośrednich wyborów.
Te są niemoralne i wynika z nich destrukcyjne dla wszystkich zło.
Tajne i pośrednie wybory niszczą każdego człowieka, nie tylko biedotę.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Jestem zwolennikiem jawnego i bezpośredniego wyboru wysokości podatku wyłącznie od jawnej >własności na rzecz bezpośredniego dochodu gwarantowanego wszystkich uczestników oraz na >utrzymanie porządku społecznego.

Zauważ, że geszeft na "demokracji" robią ci, co nie biorą udziału w demokratycznym oddawaniu głosu i jest ich najmniej.
Teoretycznie w demokracji najsilniejsi są ci, co jest ich najwięcej.
W rzeczywistości milion idiotów nie jest w stanie, demokratycznie, pokonać jednego cwaniaka.
Teoretycznie jest to niemożliwe. Idioci nie są w stanie pojąć swojego INTERESU.
Używają określeń BRONIENIE SPRAWY POLSKIEJ, co nie wiadomo co znaczy.
Ich wizja od pokoleń się nie zmienia, tak samo jak i ich wegetacja.
Szczęście im daje, jak za pot dostają papier fiducjarny. Postęp powoduje, że pocących się roszczeniowych roboli wypierają roboty, potrzebujące tylko energii i jeszcze ludzkiej kontroli.
Hamerlik zleć AI opracowanie metody wstawiania do szarych komórek swojej filozofii.
Sprawdź jaką da odpowiedź AI na realizację Twoich pomysłów.
szarley (54913 punktów)
>>Jakbyś udowodnił, że kosztem Twojej rodziny władza sponsoruje inne, to mógłbyś sprawę wnieś do sądu.
>Szarley sądzi, że w państwie nikt nie jest za nikogo odpowiedzialny prócz siebie, że martwisz się tylko o siebie, na resztę nie tylko możesz ale wręcz powinieneś mieć wyjebane.

Hamerlik sądzi że największym osiągnięciem ludzkości jest prawo które ustanowił w tajnym głosowaniu o karze śmierci za zdradę tajemnicy

>Po co mi takie państwo, tego nie wyjaśnił, powiedział tylko, że choć podległy innym i ich rodowym biznesom

Twoja żona jest podległa alfonsowi, który decyduje czy ma dać pokaz seksu z rasowym owczarkiem czy zwykłym kundlem

Też poradzę zmyślać

Oczywiście nie odpowiesz na pytanie dlaczego mam nie mieć na ciebie wyjebane i mam cię utrzymywać, skoro ty masz na mnie wyjebane i nic dla mnie nie zrobiłeś

To pytanie jest dla ciebie tak samo trudne jak wszystkie pozostałe

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Też poradzę zmyślać

Po co mi państwo, w którym moje życie będzie udręką, bez żadnej nadziei na przyszłość, stworzone tylko po to, żeby paru bezwzględnych pajaców było podziwianych za złote klamki w wielkich domach?

Nie widzę żadnego sensu, żeby w tym uczestniczyć.

Bo wam to się jawi jako "wolność"?

A weź s********j!

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Też poradzę zmyślać
>Po co mi państwo, w którym moje życie będzie udręką

Z darmowym czynszem w luksiurnym mieszkaniu, sutym niemieckim Kindergeldem i zniżkowymi biletami na samolot do Peru

Zaiste UDRĘKA!!!!!
Jesteś poyebem, niebezpiecznym dla otoczenia. Frustratem, który w imię jawności (oprócz własnej) jest gotów wysadzić stacje metra

Udręką jest dla ciebie, że nie wiesz jaki dom ma piekarz, który ci piecze bułeczki

I skończ wymyślać moje poglądy, życiorys i majątek

> stworzone tylko po to, żeby paru bezwzględnych pajaców było podziwianych za złote klamki w wielkich domach?
To zabierz mamusi te klamki, ode mnie się odpieerdol, skoro nie jesteś w stanie odpowiedzieć na żaden argument ani żadne pytanie.

Pytałem, dlaczego jesteś wrogiem struktury w której każdy pracownik ma pełen wgląd w finanse firmy
Odpowiedziałeś, że jesteś niezdolną do myślenia męską pizdą

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Z darmowym czynszem w luksiurnym mieszkaniu

Skoro za darmo to po co czynsz?

Jakby było za darmo, to nikt by nie chciał posiadać 10 mieszkań, żeby z ich wynajmu zapłacić kredyt, wyżywić się i zyskać 2.000% wartości od tego, czego się nie włożył, na samej grze hazardowej, którą wy nazywacie rynkową.

Na pewno "za darmo" nie chciałoby ci się przez 14 lat tu rozgłaszać propagandy prymitywnego i brutalnego kapitalizmu.

Rozglaszasz ją i manipulujesz cudzymi umysłami, bo nic więcej nie musisz, żeby siebie wyżywić i zapewnić sobie dobrobyt.

Do bogactwa wystarczy tylko wstawić fałszywą wiarę w cudze głowy, dzięki czemu zainfekowane istoty będą pracować jak konie pociągowe w przekonaniu, że nie ma dla nich alternatywy w przetrwaniu i że to jest ich przeznaczeniem a tymczasem wy wyjecie owoce ich pracy.

Ludzie nie pojmują, że prawo do tajemnic, do przemocy egzekucyjnej, do prywatnej lichwy od państwowego pieniądza, prawo do podatków od biedy, do państwowych dotacji do własności prywatnej ale przede wszystkim prawo do tajnej i nieopodatkowanej własności to trucizna a nie porządek dający życie.

Niestety w prymitywnych i brutalnych kulturach panuje prymitywna i brutalna normalność a potommi powtarzają życie swoich przodków. To jest program umysłu, z którego nie sposób się wydostać.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Pytałem, dlaczego jesteś wrogiem struktury w której każdy pracownik ma pełen wgląd w finanse firmy

Znów odpowiedź: "jestem debilem, który pieerdoli od rzeczy"

Znam odpowiedź
Sperma Bezosów jest zbyt smaczna dla męskiej kuurwy i trzeba promować ich nieograniczoną możliwość koncentracji własności

Płaci ci za loda?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Pytałem, dlaczego jesteś wrogiem struktury w której każdy pracownik ma pełen wgląd w finanse firmy

Przecież żądam publicznej jawności wszelkiej własności i pieniądza opisanych w księdze pod kolektywną kontrolą?

Jestem wrogiem współwłasności.

Kapitalizm to nie demokracja.
Kapitalizm to władza centralna.

Demokratycznie możemy wybrać normy społeczne i podatek wyłącznie od własności na rzecz bezpośredniego dochodu gwarantowanego wszystkich uczestników gospodarki oczywiście wyłącznie jawnie i bezpośrednio ale przecież nie będziemy robić głosowania nad tym jak produkować czy po ile sprzedawać.

O tym musi zdecydować osobą rządząca grupą i po to kapitalizm.

Ale struktura hierarchiczna musi służyć całej grupie a nie być podstawą pasożytnictwa jednych na drugich.


youtu.be/5VCiU1osa3w
02-05-2025 08:17 
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)
www.racjonalista.pl/forum.php/s,940614#w941393
Nadal czekam na merytoryczną odpowiedź

>>Pytałem, dlaczego jesteś wrogiem struktury w której każdy pracownik ma pełen wgląd w finanse firmy
>Przecież żądam publicznej jawności wszelkiej własności i pieniądza opisanych w księdze pod kolektywną kontrolą?

Pytałem, dlaczego jesteś wrogiem struktury w której każdy pracownik ma pełen wgląd w finanse firmy

>Jestem wrogiem współwłasności.

Skup się i spróbuj choć raz zrozumieć argumenta

Jednopersonalna firma wdrażająca systemy komputerowe w przemyśle zatrudniała kilkunastu informatyków. W pewnym momencie doszli do wniosku, że skoro właściciel wkłada mniej wysiłku od nich, to... go zwolnią. Odeszli, założyli spółdzielnię i teraz zyski dzielą między siebie

Trzech dentystów zamiast iść na etat wspólnym wysiłkiem wyposażyli jeden gabinet
Hamerlik : nie wolno!

Rolnicy nie chcą dać zarobić pośrednikowi i sami przetwarzają mleko, ale żeby to się opłacało, mleczarnia musi być duża, na taką pojedynczego rolnika nie stać, więc zakładają spółdzielnię
Hamerlik : nie wolno!

20 rodzin nie stać na 20 domów, ale stać na jeden blok mieszkalny, zakładają spółdzielnię
Hamerlik : nie wolno!

Wiem, właściciele są przeciwni, a Hamerlik ssie fiuty bogatym właścicielom firm więc też jest przeciwny takiemu wpływowi pracowników na firmy , zarabiać ma vonowia, zarabiać ma WŁAŚCICIEL a nie rolnik, czy pracownik, bo religia Hamerlika ma swoje dogmaty

Pracownikowi ma wystarczać wiedza czyje jest pole pod lasem

Możesz być wrogiem Sierotki Marysi, Żwirka i Muchomorka , ale jeśli wypowiadasz taki pogląd na publicznym forum, to go UZASADNIJ

Ucieczka

>Ale struktura hierarchiczna musi służyć całej grupie a nie być podstawą pasożytnictwa jednych na drugich.
Wiem, wiem, już pisałeś, że mamusia nie dba o podwładnych i jest pasożytem


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jednopersonalna firma wdrażająca systemy komputerowe w przemyśle zatrudniała kilkunastu informatyków. W pewnym momencie doszli do wniosku, że skoro właściciel wkłada mniej wysiłku od nich, to... go zwolnią.

To są wszystko tylko fantazje oderwane od waszej brutalnej rzeczywistości.

Bajeczki dla naiwnych dzieci mówiące o tym, że organizację gospodarczą mogą prowadzić jej pracownicy.

W waszej brutalnej rzeczywistości osobowość prawna służy wyłącznie do oderwania odpowiedzialności właścicieli za podległych ich najemników.

To jest fundament pasożytnictwa człowieka na człowieku.

To jest sposób do ukrycia tych, którzy wyżerają owoce cudzej pracy ludzi robiących na 2 etaty, biegnących za swoim ogonem, tkwiących w nieustającej biedzie i zagrożeniu egzystencjalnym po to, żeby paru bezwzględnych pajaców było podziwianych za złote klamki w wielkich domach.

W moim świecie każdy przedmiot własności będzie związany z osobą fizyczną z nazwiskiem i adresem zamieszkania podobnymi do publicznej wiadomości i opisanymi w księdze pod kolektywną kontrolą.

W moim świecie właściciel będzie ponosił odpowiedzialność za wszystkich uczestników gospodarki i każdy będzie mógł się o nim dowiedzieć i pociągnąć go do tej odpowiedzialności.

W moim świecie tajemnica własności i ograniczenie odpowiedzialności będą absolutnie wykluczone.

Każdy będzie mógł kooperować z każdym przy użyciu wszelkich posiadanych zasobów, których posiadłość będzie publiczne jawna i demokratycznie opodatkowana.

Własność "nazwy własnej" z ograniczoną odpowiedzialnością prowadzonej działalność w skrzynce na listy na oceanicznych wyspach, którą nie wiadomo kto stoi i jakie cele realizuje będzie kategorycznie niedopuszczalne!

Ta wasza "wolność gospodarcza" pełna tajemnic, manipulacji, gróźb i przemocy to nie jest zadań wolność tylko choroba, która toczy społeczeństwo i czyni je słabym, żeby rozwinąć kilka pasożytów i ich rody.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Pytałem, dlaczego jesteś wrogiem struktury w której każdy pracownik ma pełen wgląd w finanse firmy
Znów ucieczka
Znów pogarda?

To będziesz miał w zamian też pogardę

Dlaczego chcesz zabronić kilku dentystom urządzenie wspólnego gabinetu?
Twój bożek ci we śnie tak doradził?
Ty idioto

>>Jednopersonalna firma wdrażająca systemy komputerowe w przemyśle zatrudniała kilkunastu informatyków. W pewnym momencie doszli do wniosku, że skoro właściciel wkłada mniej wysiłku od nich, to... go zwolnią.
>To są wszystko tylko fantazje
Osobiście pomagałem im pisać statut.

Fantazją jest mieszkanie twojej mamusi
Mieszka pod mostem?

DEBILU!!!!!!!!

Walnij się w ten głupi łeb odporny na istnienie świata

Niemal całe życie przepracowałem w spółdzielczych strukturach i mam ci uwierzyć na słowo, że spółdzielczość nie istnieje?

Głupcem jesteś, głupcem umrzesz, głupcem Bóg cię wskrzesi

>W waszej brutalnej rzeczywistości
Dalej nie czytam, wiesz dlaczego

Do mamusi pisz na priv i nie zapomnij jej powiedzieć, że mieszka pod mostem, bo hamerciul - debilnopka uważa że jej mieszkanie nie istnieje

Jak następnym razem przyjedziesz do Polski to kup masło i zobacz kto je produkuje

Debilu, polska mleczarska spółdzielczość produkuje 6% mlecznych wyrobów w UE

Ale oczywiście można zamknąć oczy i powiedzieć "nie ma mnie"
Nawet w Berlinie (wiem, wg ciebie nie ma takiego miasta) kupisz wyroby Mlekovity i OSM Gostyń. Sam widziałem, ale ty już nie widzisz nawet sedesu i srasz pod siebie

Po raz kolejny udowodniłeś, że jesteś idiotą!

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Osobiście pomagałem im pisać statut.

Kapitalizm to nie jest demokracja.

W kapitalizmie jeden rządzi a drugi mu podlega.

Żadnym statusem, nie zrobisz z kapitalizmu demokracji.

Demokracja może być przydatna na poziomie kontroli władzy przez podwładnych ale nie do organizacji przedsiębiorstw.

Pod pozorem demokracji w przedsiębiorstwach rozwinęły się jednoosobowe spółki kapitałowe z ograniczoną odpowiedzialnością o nieznanych właścicielach prowadzące działalność w skrzynkach na listy na oceanicznych wyspach, które są podstawą potężnego pasożytnictwa człowieka na człowieku.

Dość tej patologicznej farsy!

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Pytałem, dlaczego jesteś wrogiem struktury w której każdy pracownik ma pełen wgląd w finanse firmy

Czego nie rozumiesz w tym pytaniu?

Dlaczego chcesz zabronić kilku dentystom urządzenie wspólnego gabinetu?
Czego nie rozumiesz w tym pytaniu?

Serio przyśnił ci się twój Bóg i objawił, że nie może 10 fachowców założyć biura projektów domów?

>>Osobiście pomagałem im pisać statut.
>Kapitalizm to nie jest demokracja.
>W kapitalizmie jeden rządzi a drugi mu podlega.

Zaprzeczasz faktom, że istnieje spółdzielczość
Jeśli zaprzeczasz faktom, to jesteś idiotą

Przeproś za kłamstwo, że studiowałeś ekonomię


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Pytałem, dlaczego jesteś wrogiem struktury w której każdy pracownik ma pełen wgląd w finanse firmy

Jestem wrogiem osobowości prawnej z ograniczoną odpowiedzialnością.

To jest falsyfikat demokracji w biznesie, który jest wykorzystywany do rozwoju pasożytnictwa człowieka nad człowiekiem, bowiem daje możliwość oderwania się rządu od odpowiedzialności za podwładnych i ukrycia tożsamości i celów.

Buduj sobie kooperację z innymi ludźmi jaką tylko chcesz ale powiązanu każdego przedmiotu własności z właścicielem - osobą fizyczną, z nazwiskiem i adresem zamieszkania, podanym do publicznej wiadomości i opisanym w księdze pod kolektywną kontrolą.

Jesteś wolny, rób co chcesz poza destrukcją życia innych ludzi.

Jak działają wasze wizje sprawiedliwości i rozwoju każdy może się przekonać po istniejących różnicach społecznych, po obrzydliwej nędzy tuż obok obrzydliwego bogactwa.

Ja chcę być jak najdalej od waszej "sprawiedliwości" i "wolności". Te są dla wszystkich zagrożeniem.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Pytałem, dlaczego jesteś wrogiem struktury w której każdy pracownik ma pełen wgląd w finanse firmy
>Jestem wrogiem osobowości prawnej z ograniczoną odpowiedzialnością.

Pytałem, dlaczego jesteś wrogiem struktury w której każdy pracownik ma pełen wgląd w finanse firmy

Nadal zaprzeczasz istnieniu spółdzielczości?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Pytałem, dlaczego jesteś wrogiem struktury w której każdy pracownik ma pełen wgląd w finanse firmy

Jestem wrogiem demokracji w prawie własności.
To nie ma żadnego sensu, prócz oszustwa i wyzysku.

Jestem zwolennikiem związku przedmiotu własności z osobą fizyczną, która staje władcą innych ludzi w przestrzeni posiadania.

>Nadal zaprzeczasz istnieniu spółdzielczości?

Twierdzę, że jest falsyfikatem a robole w spółdzielniach nie mają dostępu do istotnych kwitów.

Nawet jeśli powinni mieć ten dostęp wg waszych reguł jestem pewny że wasi sędziowie, policjanci i egzekutorzy zatrudnieni przez obcokrajowców do pilnowania ich biznesów w Polsce całkowicie te prawa zignorują i będą mieli wyjebane na roboli zgodnie z waszą prymitywną i brutalną ideologią kapitalizmu.

Dla ludzi waszych instytucji liczą się tylko posiadacze. To dla nich wasze instytucje istnieją i pracują. Reszta, która mogłaby swoimi roszczeniami obniżyć zyski kapitalistów nie tylko się nie liczy dla waszych instytucji ale jest przez nich zwalczana dla zapewnienia zysku.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Pytałem, dlaczego jesteś wrogiem struktury w której każdy pracownik ma pełen wgląd w finanse firmy
>Jestem wrogiem demokracji w prawie własności.

Pytałem, dlaczego jesteś wrogiem struktury w której każdy pracownik ma pełen wgląd w finanse firmy
Nie pytam dlaczego jesteś wrogiem demokracji w prawie własności, bo nie chce mi się czekać 10 lat na odpowiedź, której i tak potem się wyprzesz lub coś pobełkoczesz

>To nie ma żadnego sensu, prócz oszustwa i wyzysku.
Jesteś niedouczonym idiotą.

>>Nadal zaprzeczasz istnieniu spółdzielczości?
>Twierdzę, że jest falsyfikatem a...
... mamusia mieszka pod mostem i Polacy nie znają masła ani mleka

Spółdzielczość cię irytuje, bo pracownicy są jednocześnie właścicielami i do nich należy cały zysk, a ty jesteś lachociągiem bezosów i musków i chcesz żeby całe zyski płynęły na ich złote klamki, rzucają ci pewnie jakich ochłap. Darmowy przelot do Maroka?

Jeśli rzeczywistość jest inna niż wizje Hamerćpuna, tym gorzej dla rzeczywistości

> robole w spółdzielniach nie mają dostępu do istotnych kwitów.
... i psim gównem

1 Berliński japiszonku, w spółdzielniach nie ma "roboli" tylko współwłaściciele
2 Jesteś debilem
3 Twoje rzucanie gównem nie jest argumentem

>Nawet jeśli powinni mieć ten dostęp wg waszych reguł jestem pewny że wasi sędziowie,
Dalej nie czytam
Do mamusi pisz na priv, skoro ma sędziów, ja nie mam

Znów udowodniłeś że jesteś idiotą

Napisałem ci: 6 % produkcji mleczarskich wyrobów w Unii pochodzi z polskich spółdzielni

Odpowiedź hamerciula: Tak jestem debilem, fakty nie mają znaczenia, liczą się objawienia hamerboga

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>1 Berliński japiszonku, w spółdzielniach nie ma "roboli" tylko współwłaściciele

I pewnie z tego powodu chcecie taić swoje posiadłości i karać innych za zdradę tajemnicy waszego mienia, bo robole są panami u siebie

Mam trochę inny obraz rzeczywistości jakie stworzyły u mnie wasze agencje pracy z ograniczoną odpowiedzialnością o nieznanych właścicielach, nierzadko podstawionych słupach, którzy nic nie rozumieją z tego co się dzieje, poza tym, że za pożyczenie dowodu osobistego dostali kilka flaszek wódki.

Nie opowiadaj mi o waszej "sprawiedliwości i wolności" jak o czymś dobrym dla innych, bo po moich doświadczeniach z waszym systemem nigdy w to nie uwierzę.

Stworzyliście państwo do rozwoju kilku rodów, kosztem życia wszystkich, którzy naiwnie wam uwierzyli.

Nawet w te 6% ci nie wierzę.
Bez przerwy kłamiecie we wszystkich istotnych sprawach.
Niczego od was nie mogę przyjąć za prawdę, bo jakby uwierzyć wrogom.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Pytałem, dlaczego jesteś wrogiem struktury w której każdy pracownik ma pełen wgląd w finanse firmy
Ile lat pytać?
Przecież jesteś wrogiem spółdzielni (jak widać fanatycznym miłośnikiem tajemnic i tego, żeby "robol" do końca życia został "robolem" i nigdy nie był właścicielem)

Skoro jesteś przeciwny takiej formie własności, to pytam: DLACZEGO?

Bełkot że spółdzielnie nie istnieją, mnie nie przekonuje. Mam w lodówce masło z OSM Łowicz

>>1 Berliński japiszonku, w spółdzielniach nie ma "roboli" tylko współwłaściciele
>I pewnie z tego powodu chcecie taić swoje posiadłości
Jak mamusia chce taić, to pisz do mamusi. Ja nie muszę niczego taić, a w spółdzielni niczego się nie tai przed spółdzielcami. To twój wymysł najaranego ziołem niedouka.

Chcesz wiedzieć, co posiadam?
Zapytaj
Ale ty nie chcesz niczego wiedzieć, ty wolisz zmyślać

>Mam trochę inny obraz rzeczywistości
Wiem, wg ciebie Polacy nie znają masła i mieszkają pod mostami, a w spółdzielni pracy pracują "robole" na złote klamki panów
Twój obraz "rzeczywistości" różni się od obrazu rzeczywistości

Przeproś za kłamstwo, że studiowałeś ekonomię

>jakie stworzyły u mnie wasze agencje pracy
Dalej nie czytam
Jak mamusia ma agencję pracy dla dziwek to pisz do niej
Sonia też u niej pracuje?

Napisałem ci: 6 % produkcji mleczarskich wyrobów w Unii pochodzi z polskich spółdzielni
Odpowiedź hamerciula: Tak jestem debilem, fakty nie mają znaczenia, liczą się objawienia hamerboga

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Pytałem, dlaczego jesteś wrogiem struktury w której każdy pracownik ma pełen wgląd w finanse firmy

Wprost przeciwnie. Chcę najemnym robolom bez posiadłości, żyjącym i pracującym na cudzym, pozostającym w całkowitej podległości właścicielom i zależności od nich, dać w końcu prawdziwą wiedzę o wyniku ich pracy.

Wy za to, chcecie utrzymać pozory udostępniana robolom informacji.
Tworzycie formy, które nie dają im żadnej istotnej wiedzy, funkcjonują przez cały czas przy błędnych założeniach i w poczuciu egzystencjalnego zagrożenia dlatego są absurdalnie ulegli.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Pytałem, dlaczego jesteś wrogiem struktury w której każdy pracownik ma pełen wgląd w finanse firmy
>Wprost przeciwnie.
Gówno.
Pytałem, dlaczego jesteś wrogiem struktury w której każdy pracownik ma pełen wgląd w finanse firmy
I czekam na odpowiedź
TY jesteś wrogiem spółdzielni, TY uzasadnij
Nie?
Bo jesteś debilem, który pieerdoli na forum że jest ciulem

Jesteś wrogiem spółdzielczości, postaraj się. debilu zrozumieć to co piszesz, bo nie liczę na to, że zrozumiesz, co piszą do ciebie inni

Pytałem, dlaczego jesteś wrogiem struktury w której każdy pracownik ma pełen wgląd w finanse firmy
Ile lat hamergówno będzie uciekało?

okazujesz pogardę?
Gardzę psim hamerchujem

>Chcę najemnym robolom bez posiadłości, żyjącym i pracującym na cudzym, pozostającym w całkowitej podległości właścicielom i zależności od nich, dać w końcu prawdziwą wiedzę o wyniku ich pracy.
I gówno więcej. Niech się nażrą tą wiedzą i nadal zostaną robolami bez mienia

>Wy
Dalej nie czytam
Do mamusi - pasożyta pisz na priv
Suka nie ponosi żadnej odpowiedzialności za swoich niewolników w swoich posiadłościach
Do tego dała d.py przypadkowemu klientowi na Nadodrzu i począł się krystkon - kundel

>>Przecież jesteś wrogiem spółdzielni
>Jestem wrogiem osobowości prawnej z ograniczoną odpowiedzialnością i wszelkich form współwłasności.
Czyli jesteś wrogiem spółdzielni
Pisz JAWNIE co myślisz

>Każdy może współpracować jak tylko chce i potrzebuje ale bez osobowości prawnej z ograniczoną odpowiedzialnością i bez współwłasności.
Debilu, synu idioty, nie odróżniasz spółdzielni od GmbH, to PRZEPROŚ ZA KŁAMSTWO ŻE STUDIOWAŁEŚ EKONOMIĘ

>>Chcesz wiedzieć, co posiadam?
>>Zapytaj
>Nie tylko chcę ale żądam informacji o twoich posiadłościach do najmniejszego szczegółu.
Jak tylko napiszesz za ile poszła twoja działka i jaki jest dochód twojej rodziny, odpowiem
A żądać se możesz. Poproś.

>Nie chcę ci niczego zabrać.


>Chcę wiedzieć
Ujawnij swoje tajemnice to się dowiesz

>i zdecydować z innymi o podatku od twoich posiadłości
O tym decyduje Sejm a nie hamergówno, które czuje się prawodawcą i bogiem

>Od ciebie mogę przyjąć podpis twojego nazwiska pod twoimi słowami.
Powtórz swoje słowa pod nazwiskiem, przy świadkach

>Przecież to twoje słowa.
Przecież to twoje słowa.

>Chyba nie unikasz odpowiedzialności za nie
Chyba nie unikasz odpowiedzialności za nie. czego się boisz?

>A może tylko tak czujesz się wolny?
A może tylko tak czujesz się wolny?

>Kiedy możesz na innych oddziaływać chowając się pod maską pseudonimu?
Kiedy możesz na innych oddziaływać chowając się pod maską na forum?

>Obaj wiemy jak to działa.
Ty masz większe doświadczenie w udawaniu

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Chcę najemnym robolom bez posiadłości, żyjącym i pracującym na cudzym, pozostającym w całkowitej podległości właścicielom i zależności od nich, dać w końcu prawdziwą wiedzę o wyniku ich pracy.
>I gówno więcej. Niech się nażrą tą wiedzą i nadal zostaną robolami bez mienia

Resztę zdobędą sobie sami, muszą jedynie wiedzieć i orientować się - na tej bazie zbudują własne wybory życiowe.

Jeżeli robol bez posiadłości wiedząc i rozumiejąc pozwoli swojemu panu zdobyć setki miliardów na jego pracy w czasie gdy on nie zdobędzie niczego, to ma do tego prawo. Nikt go nie będzie prowadził za rękę. Sam też musi być odważny i odpowiedzialny.

Masz rację, z mojego doświadczenia wynika, że dzięki wiedzy można się nazrec a bez niej trzeba głodować.

Najgorsze jest być zdezorientowanym, to jak przejście przez dżunglę bez wiedzy, w jakim jest się położeniu i w jakiej pozycji, gdzie dżungla zaczyna się a gdzie kończy.

Rozumiem, że najłatwiej jest wam manipulować ludźmi bez wiedzy i bez zrozumienia, ale wysysanie przez was i wasze rody innym krwi niszczy całe społeczeństwo, czyni organizm społeczny słabym.

Żaden moralny człowiek, któremu życie miłe i nadzieja na przyszłość, nie może wam na to pozwolić.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Pytałem, dlaczego jesteś wrogiem struktury w której każdy pracownik ma pełen wgląd w finanse firmy
I czekam na odpowiedź
TY jesteś wrogiem spółdzielni, TY uzasadnij, co jest w tym złego

>Jeżeli robol bez posiadłości wiedząc i rozumiejąc pozwoli swojemu panu zdobyć setki miliardów na jego pracy w czasie gdy on nie zdobędzie niczego, to ma do tego prawo

Rozumiem, jak żule w Lądku dowiedzą się jaką posiadłość ukradła twoja mamusia i ile dotacji do odbudowy posiadłości po powodzi dostał tatuś, to ruszą tłumnie do linczu

Polski robotnik woli dorobić się swojego mieszkania lub domu, niż urządzać leninowską rewolucję

Rewolucję zrobią robotnicy głodni, w Europie jesteś jedynym głodnym "robolem" bez mienia i jedynym frustratem, którego boli, że inny robotnik ma dom

>Masz rację, z mojego doświadczenia wynika, że dzięki wiedzy można się nazrec a bez niej trzeba głodować.

Krystkonku.... skończ już te konfabulacje
To naprawdę jest męczące kiedy trzeba ci współczuć czegoś co sobie zmyśliłeś
Serio nie wolno ci jeździć ulicami Berlina?
Serio pracowałeś w dzień po zawale serca?

Twoje frustracje pochodzą z twoich urojeń
Rzeczywistość jest taka, że berliński robotnik planuje wakacje w Egipcie i nowego VW a nie rewolucję i w d.pie ma "wiedzę" o tym jaki dom ma właściciel restauracji w Hamburgu

A najeść się można dzięki PRACY a nie dzięki "wiedzy" czyje jest pole pod lasem

>Rozumiem, że najłatwiej jest wam manipulować
Dalej nie czytam, wiesz dlaczego, jak twoja mamusia manipuluje swoimi poddanymi to pisz do niej na priv
Skończ z tym kretyńskim myleniem mnie z twoją matką.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Pytałem, dlaczego jesteś wrogiem struktury w której każdy pracownik ma pełen wgląd w finanse firmy

Jestem wrogiem wszelkiej współwłasności, która jest falsyfikatem kapitalizmu i prowadzi do życia jednych ludzi na garbie drugich bez żadnej odpowiedzialności.

Jeśli widzę, że coś prowadzi do potężnych różnic społecznych i niszczy społeczeństwo to jestem temu przeciwny.

W takiej sytuacji wasza "wolność" poprzez tajemnice i przemoc traci dla mnie na znaczeniu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Pytałem, dlaczego jesteś wrogiem struktury w której każdy pracownik ma pełen wgląd w finanse firmy
>Jestem wrogiem wszelkiej współwłasności, która jest falsyfikatem kapitalizmu i prowadzi do życia jednych ludzi na garbie drugich bez żadnej odpowiedzialności.

Wg ciebie spółdzielczość "jest falsyfikatem kapitalizmu i prowadzi do życia jednych ludzi na garbie drugich bez żadnej odpowiedzialności" ?

Ty żałosny kretynie
Oczywiście nie poradzisz uzasadnić swoich słów, tak jak nie poradzisz odpowiedzieć na pytanie jakim cudem grupa informatyków, lekarzy, architektów łatwiej dorobi się na cudzym niż na swoim
Nie poradzisz udowodnić oczywistej bredni, bo to brednia.

Żyjesz w urojonym świecie swoich bredni

>Jeśli widzę, że coś prowadzi do potężnych różnic społecznych

Spółdzielczość prowadzi do potężnych różnic społecznych ????????

Ty idioto
Ty żałosny niedouczony kretynie

>Oszustwem jest twierdzenie, że rozwijają i wszystkich żywią, wprost przeciwnie, niszczą, głodzą, redukują i zagrażają.

>W takiej sytuacji wasza "wolność"
Dalej nie czytam, do mamusi pisz na priv.
Kiedy, kretynie, zrozumiesz prosty komunikat?

>Oszustwem jest twierdzenie, że rozwijają i wszystkich żywią, wprost przeciwnie, niszczą, głodzą, redukują i zagrażają.

Oczywiście, szwadrony śmierci powołane przez Okręgową spółdzielnię mleczarską w Łowiczu, Bank spółdzielczy w Gliwicach i Górniczą spółdzielnię mieszkaniową w Wodzisławiu porwały ci dziecko i wycięły mu nerkę do przeszczepu

Ty IDIOOOOOOOOOTO


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Wg ciebie spółdzielczość "jest falsyfikatem kapitalizmu i prowadzi do życia jednych ludzi na garbie drugich bez żadnej odpowiedzialności" ?

Nie spółdzielczość lecz współwłasność.

Współwłasność to katastrofa.

Każdy skończony i ograniczony przedmiot własności powinien należeć do jednej osoby fizycznej, która włada nad ludźmi w przestrzeni tej posiadłości.

Demokracja i głosowania w kapitalizmie to paranoja, prowadzi wyłącznie do ukrycia prawdziwych władców i zdjęcia z nich wszelkiej odpowiedzialności za innych.

Spółdzielnie umierają.

To pozostała resztka, po poprzednim systemie, z którym prowadziliscie wojnę, bo was zniewalał a chcieliście być wolni.

Wkrótce spółdzielnie całkowicie wymrą jak dinozaury i zastąpią je jednoosobowe spółki kapitałowe o utajnionym właścicielu, nierzadko stojące na "słupie", prowadzące działalność w skrzynkach na listy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Oczywiście nie odpowiesz, dlaczego jesteś wrogiem spółdzielczości
Brak argumentów

Ja wiem, dlaczego

Wielcy przedsiębiorcy, którym ssiesz kutasy za zniżki na samoloty, nienawidzą konkurencji w postaci firm, w których cały zysk należy do spółdzielców

A ponieważ ty z chęcią im obciągasz, liżesz stopy i zajadasz ich gówno, więc służysz im jak tylko poradzisz.

Innego tłumaczenia nie ma gejowska kurwo

Jesteś niedouczonym idiotą, który łże, że studiował ekonomię

Wróć do rozmowy kiedy:

1 skoczysz chlać
2 skończysz zmyślać
3 skończysz rzucać gównem
4 zdasz maturę
5 wyleczysz się z urojeń
6 kupisz śmietanę i przeczytasz, kto ją produkuje
7 Uniezależnisz się od bezosów

Naprawdę byłem wczoraj w sklepie i kupiłem masło
Ty, pojebany niedouku, uważasz że to masło nie istnieje a twoja mamusia - pasożyt żyje pod mostem

Uważaj na bojówki OSM Łowicz, żeby ci nie porwały dziecka na macę

Pa

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jesteś niedouczonym idiotą, który łże, że studiował ekonomię

OSM Łowicz, czyli Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu, jest spółdzielnią mleczarską, ale nie jest to spółdzielnia pracy w ścisłym znaczeniu tego terminu. Spółdzielnia pracy to podmiot, w którym wszyscy (lub prawie wszyscy) pracownicy są jednocześnie członkami spółdzielni i współwłaścicielami firmy, mającymi wpływ na decyzje oraz uczestniczącymi w podziale zysków proporcjonalnie do wkładu pracy.

W przypadku OSM Łowicz:

To spółdzielnia mleczarska, zrzeszająca głównie dostawców mleka (rolników), a niekoniecznie wszystkich pracowników. Oznacza to, że właścicielami spółdzielni są przede wszystkim ci dostawcy, którzy są członkami spółdzielni, a nie każdy zatrudniony pracownik.

Nie każdy pracownik jest spółdzielcą - pracownicy mogą być zatrudnieni na umowę o pracę, ale to nie oznacza automatycznie, że mają prawa członka spółdzielni (czyli wpływ na decyzje w ramach walnego zgromadzenia, udział w podziale nadwyżki bilansowej itd.).

Dostęp do dokumentów finansowych: według prawa spółdzielczego w Polsce, członkowie spółdzielni mają prawo wglądu w dokumenty finansowe spółdzielni. Zwykli pracownicy, którzy nie są członkami, takich uprawnień co do pełnego dostępu do dokumentacji finansowej nie mają - obowiązuje ich raczej standardowy dostęp wynikający z prawa pracy (np. informacje o wynagrodzeniach, funduszu socjalnym itp.).

Podsumowując: OSM Łowicz nie działa na zasadach spółdzielni pracy, nie każdy pracownik jest spółdzielcą i tylko członkowie mają szeroki dostęp do dokumentów finansowych tej spółdzielni.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
DLACZEGO JESTEŚ WROGIEM SPÓŁDZIELCZOŚCI!

>>Jesteś niedouczonym idiotą, który łże, że studiował ekonomię
>OSM Łowicz, czyli Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu, jest spółdzielnią mleczarską, ale nie jest to spółdzielnia pracy w ścisłym znaczeniu tego terminu.

Oczywiście, że OSM NIE JEST SPÓŁDZIELNIĄ PRACY. jest spółdzielnią mleczarską (wytwórców)

Wg ciebie Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu nie istnieje, a twoja mamusia mieszka pod mostem

Gdybyś studiował ekonomię wiedziałbyś od 20 lat jakie są spółdzielnie

>Dostęp do dokumentów finansowych: według prawa spółdzielczego w Polsce, członkowie spółdzielni mają prawo wglądu w dokumenty finansowe spółdzielni
No i wreszcie idiota trochę się przebudził, pisałeś że w Lądku w mieszkaniowej spółdzielni twoja mamusia nie ma wglądu, a jej mieszkanie jest własnością prezesa

Dobrze, że choć tyle zrozumiałeś po kilku latach
za 25687 lat zrozumiesz jak korzystać z sedesu

Napisałem ci, że niemal całe życie przepracowałem w spółdzielczych strukturach, które wg hamerdebila są "falsyfikatem kapitalizmu i prowadzi do życia jednych ludzi na garbie drugich bez żadnej odpowiedzialności."
Oczywiście nie uzasadnisz swojego bełkotu

Wiem czym jest spółdzielnia rolnych producentów, spożywców, pracy, mieszkaniowa, spółdzielczy bank. Chcesz korepetycji? 100 Euro za godzinę

Hamerciul jest wrogiem spółdzielczości, bo spółdzielczość opiera się na JAWNOŚCI, a hamerciul jest fanatykiem tajemnic
Hamerciul jest wrogiem spółdzielni, bo wielu najemnych pracowników stawało się współwłaścicielami a w interesie bezosów - kolegów Hamerlika jest żeby zostali najemnikami
Hamerciul jest wrogiem spółdzielni, bo wielu ludzi ma spółdzielcze mieszkania a w interesie wonowii kolegów Hamerlika jest żeby najmowali od wonowii



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Oczywiście nie odpowiesz, dlaczego jesteś wrogiem spółdzielczości
>Brak argumentów

Zgodnie z polskim prawem, spółdzielnia prowadzi rejestr członków, który zawiera dane osobowe, w tym imię, nazwisko i adres. Jednak nie jest to publiczny rejestr na wzór KRS (gdzie znajdziesz dane właścicieli spółek kapitałowych).

Dostęp do rejestru mają członkowie spółdzielni (na żądanie mogą go przeglądać).

Osoby trzecie (np. Ty jako osoba spoza spółdzielni) nie mają prawa uzyskać pełnej listy członków bez uzasadnionej podstawy prawnej. Dane te są chronione przepisami o ochronie danych osobowych (RODO).

Członkowie spółdzielni, w tym przypadku dostawcy mleka będący spółdzielcami, zasadniczo nie odpowiadają prywatnym majątkiem za zobowiązania spółdzielni. Odpowiedzialność może być uregulowana w statucie (np. do wysokości zadeklarowanych udziałów), ale nie rozciąga się na ich prywatne majątki tak, jak np. w przypadku wspólników spółki jawnej czy partnerskiej. To oznacza, że mają oni ograniczoną odpowiedzialność, podobnie jak udziałowcy w spółkach kapitałowych.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
PRZEPROŚ ZA KŁAMSTWO, ŻE KOŃCZYŁEŚ EKONOMICZNE STUDIA, to, co piszesz kompromituje cię
Nie odróżniasz mleczarskiej spółdzielni od spółdzielni pracy,

Dla EKONOMISTY to kompromitacja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

>>Oczywiście nie odpowiesz, dlaczego jesteś wrogiem spółdzielczości
>>Brak argumentów
>Zgodnie z polskim prawem, spółdzielnia prowadzi rejestr członków, który zawiera dane osobowe, w tym imię, nazwisko i adres. Jednak nie jest to publiczny rejestr na wzór KRS (gdzie znajdziesz dane właścicieli spółek kapitałowych).

Oczywiście nie odpowiesz, dlaczego jesteś wrogiem spółdzielczości

>>uważasz że to masło nie istnieje a twoja mamusia - pasożyt żyje pod mostem
>>Uważaj na bojówki OSM Łowicz, żeby ci nie porwały dziecka na macę
>1. Czy pracownicy wiedzą coś o zyskach spółdzielni?
W spółdzielniach pracy, wiedzą

>>uważasz że to masło nie istnieje a twoja mamusia - pasożyt żyje pod mostem
>>Uważaj na bojówki OSM Łowicz, żeby ci nie porwały dziecka na macę
>>uważasz że to masło nie istnieje a twoja mamusia - pasożyt żyje pod mostem
>>Uważaj na bojówki OSM Łowicz, żeby ci nie porwały dziecka na macę

znów nie doczytałeś?

>Członkowie spółdzielni (np. rolnicy-dostawcy) mają prawo do udziału w nadwyżce bilansowej, jeśli statut tak stanowi.
Dokładnie. Rolnicy a nie twoi kumple - bezosy

>Zwykli pracownicy spółdzielni nie mają ustawowego prawa do pełnego wglądu
Czytasz, co piszę?
Nie, i znowu wyszedłeś na idiotę
Pracownicy mają wgląd w spółdzielniach pracy, mieszkańcy w mieszkaniowych. twoi kumple bezosy w żadnych i dlatego cię to boli

>>Wielcy przedsiębiorcy, którym ssiesz kutasy za zniżki na samoloty, nienawidzą konkurencji w postaci firm, w których cały zysk należy do spółdzielców
>Czyli nie do pracowników, choć tak to fałszywie przedstawiałes, bo chciałeś wszystkich oszukać?

Do pracowników w spółdzielniach pracy
Do hodowców w spółdzielniach mleczarskich
Do mieszkańców w mieszkaniowych
Do pszczelarzy w pszczelarskich
Do rolników w rolniczych
do udziałowców w bankach

w żadnym przypadku nie do twoich kumpli bezosów, muskow i właścicieli wonowii którym ssiesz fiuty

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>W spółdzielniach pracy, wiedzą

Aha, czyli już nie zadne tam 6% ale 0%?

Robole wiedzieliby gdyby coś tam istniało ale w rzeczywistości nie istnieje i nie funkcjonuje?

Mamisz wszystkim oczy fałszywą wizją, że robole coś wiedzą, do czegoś mają prawo i coś im się należy a w rzeczywistości to wszystko stek nzdur, bez żadnego pokrycia.

Jak ja dobrze znam te cwaniaczkie sztuczki!

Nie ze mną te chamskie triki psychologiczne.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Pytałem, dlaczego jesteś wrogiem spółdzielczości
Pytałem dlaczego przeczysz jej istnieniu

Nie pytam dlaczego nie poradzisz czytać ze zrozumieniem

>Robole wiedzieliby gdyby coś tam istniało ale w rzeczywistości nie istnieje i nie funkcjonuje?
Znowu udowadniasz, że jesteś idiotą? Udało ci się

>Mamisz wszystkim oczy fałszywą wizją, że robole coś wiedzą, do czegoś mają prawo i coś im się należy a w rzeczywistości to wszystko stek nzdur, bez żadnego pokrycia.

Znowu udowodniłeś, że jesteś idiotą. Chwilę temu cytowałeś jaką wiedzę mają spółdzielcy, ale teraz sam sobie przeczysz.

PRZEPROŚ ZA KŁAMSTWO, ŻE KOŃCZYŁEŚ EKONOMICZNE STUDIA !
CIULU BEZ MATURY PO POMOCNICZEJ SZKOLE
NIEUKU

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Chwilę temu cytowałeś jaką wiedzę mają spółdzielcy, ale teraz sam sobie przeczysz.
>PRZEPROŚ ZA KŁAMSTWO, ŻE KOŃCZYŁEŚ EKONOMICZNE STUDIA !

Chwilę temu przypominałem wszystkim kontekst najemnych roboli, w którym zacząłeś nawijać o spółdzielniach, że niby robole coś wiedzą, coś mogą i coś im się należy, a w rzeczywistości użyłeś przykładu spółdzielni, nie różniącej się znacząco od spółek kapitałowych, w których robole niczego nie wiedzą i nic nie mogą.

Gorzej, w spółkach z ograniczoną odpowiedzialnością jeśli przebiją się przez wasze sądy, to może dotrą do informacji kto tam jest właścicielem.

W przedstawionej spółdzielni nie dotrą do takiej informacji. Nie ma szans. Na straży niewiedzy stoi wasze prymitywne i brutalne "prawo" do tajemnic.

"Prawo" w cudzysłowiе, bo to nie żadne prawo lecz odzwierzęca tfffuuuu "normalność", od której rozwiniętym i moralnym ludziom jeżą się włosy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Pytałem, dlaczego jesteś wrogiem spółdzielczości
Pytałem dlaczego przeczysz jej istnieniu

>Chwilę temu przypominałem wszystkim kontekst najemnych roboli, w którym zacząłeś nawijać o spółdzielniach, że niby robole coś wiedzą, coś mogą i coś im się należy,

Debilu, synu debila
W spółdzielni pracy spółdzielcy - pracownicy mają dostęp do pełnej informacji o funkcjonowaniu firmy i wybierają zarząd

Tak jak w każdej spółdzielni spółdzielcy mają ten wgląd

Czego kretynie nie rozumiesz?

Oczywiście jesteś wrogiem spółdzielni, bo bezosy, muski i wonowie ich nienawidzą a tym im fiuty ssiesz za darmowy bilet do Maroka, więc plujesz jadem w interesie swoich panów

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>W spółdzielni pracy spółdzielcy - pracownicy mają dostęp do pełnej informacji o funkcjonowaniu firmy i wybierają zarząd

No i teraz podaj przykład takiej spółdzielni, gdzie wszyscy pracownicy są spółdzielcami i jeszcze żeby ta spółdzielnia miała na rynku jakieś znaczenie, najlepiej rosnące, żebyśmy nie rozmawiali o latających potworach spagetti, że niby istnieją ale nikt ich nie widział.

youtu.be/5VCiU1osa3w
03-05-2025 18:53 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>W spółdzielni pracy spółdzielcy - pracownicy mają dostęp do pełnej informacji o funkcjonowaniu firmy i wybierają zarząd
>No i teraz podaj przykład takiej spółdzielni, gdzie wszyscy pracownicy są spółdzielcami i jeszcze żeby ta spółdzielnia miała na rynku jakieś znaczenie, najlepiej rosnące, żebyśmy nie rozmawiali o latających potworach spagetti, że niby istnieją ale nikt ich nie widział.
jeszcze tego nie wysłuchałem ale może pomóc www.youtub(*)=QMRNYDD7LcU&list=WL&index=189

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>jeszcze tego nie wysłuchałem ale może pomóc www.youtub(*)=QMRNYDD7LcU&list=WL&index=189

Działalność biznesowa nie dla zysku nie ma żadnego sensu.

Pracownik wyciskający formy na prasie nie powinien decydować o strategii rozwoju firmy. Powinien za to znać zyski firmy i mieć wpływ na ich podział.

>potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo

Żyjemy w świecie globalnym gdzie inny człowiek jawi się jako zasób naturalny do wyzysku.

Jeśli podzielisz Amazon na 1000 amazonkow Amazon straci swoją funkcjonalność.

To jakbys chciał podzielić rurociąg roponośny na 1000 rurociągów.

Nie potrzebujemy tego robić.

Potrzebujemy podzielić się zyskiem z istnieja rurociągu.

I nie w taki sposób, że jeden będzie żył w piramidzie a inni będą zdychać z głodu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Dlaczego jesteś wrogiem spółdzielni?
Bo tak ci kazał bezos - twój spermodawca?

Dlaczego przeczysz istnieniu spółdzielni?
Bo muski, który ssiesz mają sprzeczne interesy?

>>W spółdzielni pracy spółdzielcy - pracownicy mają dostęp do pełnej informacji o funkcjonowaniu firmy i wybierają zarząd
>No i teraz podaj przykład takiej spółdzielni, gdzie wszyscy pracownicy są spółdzielcami

Ja odpowiem na twoje pytanie
Ty ... jesteś psim gównem
Nie odpowiesz, bo masz gówno zamiast mózgu, skorumpowane przez bogatych

Ja odpowiadam:
1 Wszystkie, które zakładałem
2 Mandragom
3 DDL
4 Polityka
5 Muszynianka

Ale hamerciul nie potrzebuje realiów, wystarczą mu sny zesłane przez jego bożka
Tak jak zakaz jazdy ulicami Berlina Przecież ci nie wolno, sam pisałeś, nie pamiętasz?
Pisałeś też że żyję z lichwy. PO CO CI PRAWDA?????????? Gówno ci wystarczy, żryj gówno

Pytałem, dlaczego jesteś wrogiem spółdzielczości
Pytałem dlaczego przeczysz jej istnieniu

WIEM, ZE I TAK NIE PRZYJMIESZ DO WIADOMOŚCI FAKTÓW

bezosom, muskom i wonowiom, którym ssiesz kutasy za zniżki na samolot nie na rękę są spółdzielnie
Ssij dalej to ci się opłaca

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Pytałem, dlaczego jesteś wrogiem spółdzielczości

Nie słuchasz.

Jestem wrogiem współwłasności i wyznawcą własności jednoosobowej wyłącznie osob fizycznych z nazwiskiem, adresem zamieszkania i z odpowiedzialnością za sprawowanie władzy w przestrzeni własności.

Jestem wrogiem braku odpowiedzialności i pasożytnictwa człowieka na człowieku jakie towarzyszą współwłasności i waszym "osobom" prawnym.

To zło należy zwalczyć, jeśli komu życie i przyszłość miłe.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Pytałem, dlaczego jesteś wrogiem spółdzielczości
>Nie słuchasz.
Nie odpowiadasz.
Pytałem, dlaczego jesteś wrogiem spółdzielczości

>Jestem wrogiem współwłasności
Pytałem, DLACZEGO

>Jestem wrogiem braku odpowiedzialności i pasożytnictwa człowieka na człowieku jakie towarzyszą współwłasności

Nie towarzyszą. To jest totalną twoją brednią. Nie poradzisz udowodnić pasożytnictwa w spółdzielni tak jak nie poradzisz udowodnić, że nie ma go w jednopersonalnej własności


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Pytałem, dlaczego jesteś wrogiem spółdzielczości

Spółdzielnia to mistyfikacja kapitalistycznego przedsiębiorstwa, która jest tylko formą przejściową i przyczyną rozwoju jednoosobowej spółki kapitałowej z ograniczoną odpowiedzialnością nieznanego właściciela prowadzącej działaność w skrzynce na listy nie rzadko na oceanicznych wyspach, w której właściciel nie ponosi żadnej odpowiedzialności za nikogo a jego jedynym celem jest wyzysk.

Jestem przeciwny waszym mistyfikacjom sprawiedliwości w kapitalizmie, które zdejmują wszelką odpowiedzialność z realnych władców w społeczeństwie.

Sam widzisz do czego doprowadziły wasze społeczne oszustwa i rozwijająca się na tej bazie kultura.

Sam uwierzyłeś, że masz w społeczeństwie prawa i nie masz żadnych zobowiązań.

Dopiero musiałem ci na nowo przypomnieć, ze nie może istnieć żadne prawo oderwane od obowiązku.

Rozwineliscie kulturę pasożytnictwa społecznego i teraz to wszystko trzeba naprawić o ile nie chce się gnić w roli waszych niewolników.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Pytałem, dlaczego jesteś wrogiem spółdzielczości
>Spółdzielnia to mistyfikacja kapitalistycznego przedsiębiorstwa,

Pytałem, DLACZEGO jesteś wrogiem spółdzielczości?
Nie rozumiesz pytania?
DLA - CZE - GO???

Spółdzielnia nie jest mistyfikacją. jest jedną z form własności w kapitalistycznej gospodarce choć akceptowaną niechętnie przez twoich kumpli - właścicieli wielkich firm jako konkurencja

Podałem przykład grupy informatyków. Wg ciebie powinni pracować na cudzym, ja uważam, że powinni iść na swoje i zostać właścicielami.

Twoi kumple - bezosy chcieliby, żeby ci informatycy skamleli u nich o pracę

>która jest tylko formą przejściową i przyczyną rozwoju jednoosobowej spółki kapitałowej z ograniczoną odpowiedzialnością nieznanego właściciela prowadzącej działaność w skrzynce na listy
Pierdooolisz. Po prostu
Pokaż przykład takiej spółdzielni. Oczywiście odpowiedzią będzie ucieczka, bo nie masz pojęcia o czym piszesz. Twoja mamusia już się szykuje do wyprowadzki pod most?
Oczywiście nie, ale Hamerlik widzi to, co chce widzieć a przede wszystkim robi wszystko, żeby jego kumple z wonowii przejęli bliki w Lądku przy Powstańców wielkopolskich

>Jestem przeciwny waszym mistyfikacjom
Dalej nie czytam, wiesz dlaczego
Do mamusi pisz na priv i podpisz się wreszcie prawdziwym nazwiskiem

Hamerlik - idiota.
Skoro nie rozumiesz wielekroć powtarzanego komunikatu, że czytam to, co piszesz DO MNIE i tylko to co piszesz DO MNIE

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Spółdzielnia nie jest mistyfikacją. jest jedną z form własności w kapitalistycznej gospodarce choć akceptowaną niechętnie przez twoich kumpli - właścicieli wielkich firm jako konkurencja

Spółdzielnia jest udawaniem demokracji w kapitalizmie, co jest bzdurą, bowiem kapitalizm jest zaprzeczeniem demokracji - kapitalizm to władza centrala i absolutna.

Kapitał to królestwo.

Bezos nie będzie pytał operatora widlaka co sądzi o strategii rozwoju firmy. Zdecyduje sam jak być powinno.

Bezos ma za zadanie jedynie podzielić się uczciwie zyskiem ze swoimi robolami.

Niestety wasza prymitywna i brutalna tfffuuuu "kultura" oderwała władzę od odpowiedzialności, dlatego Bezos pływa potężnym, pozłacanym pałacem po morzach, jego 10 z kolei narzeczona lata na wycieczki w kosmos a robole ledwo wiążą koniec z końcem robiąc na 2 etaty.

Odbiło wam od egocentryzmu, uznaliscie się za centrum kosmosu i dlatego przestaliście widzieć innych ludzi i społeczeństwo.

Trzeba pohamować waszą zgniłą kulturę egocentryzmu, zanim zniszczycie wszystkich ludzi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Jak widać nie stać cię intelektualnie na uzasadnienie dlaczego jesteś wrogiem spółdzielczości
Poradzisz jedynie opisywać spółhamerdebilizm

Pytałem o przykład spółdzielni, która zamieniała się w spółkę w skrzynce a wyspie (twoje słowa)
Odpowiedż hamerciula: jestem debilem

Zgadzam się z tobą. jesteś debilem
Walniesz babola, a potem uzasadniasz tylko tylko tym, że jesteś debilem, żyjesz w świecie urojeń. To nic strasznego, pod warunkiem, że nie chcesz żeby inni dostosowali swoje życie do twoich urojeń. Na szczęście ci informatycy, o których pisałem, nie posłuchali ciebie, nie poszli do pracy na cudzym, tylko pracują na swoim i dokładnie im wisi, że nazywasz to mistyfikacją czy nosorożcem

Przypomnę: twoja mamusia MIESZKA w MIESZKANIU i to, że nazywasz to mieszkanie mistyfikacją świadczy tylko o stanie twojego "umysłu"

>>Spółdzielnia nie jest mistyfikacją. jest jedną z form własności w kapitalistycznej gospodarce choć akceptowaną niechętnie przez twoich kumpli - właścicieli wielkich firm jako konkurencja
>Spółdzielnia jest udawaniem demokracji w kapitalizmie,
Zgadzam się, jesteś debilem niezdolnym do zrozumienia otaczającego świata, ale na szczęście jesteś debilem nieszkodliwym, choć irytującym.

>Kapitał to królestwo.
A gówno to miód

>Bezos nie będzie pytał operatora widlaka co sądzi o strategii rozwoju firmy. Zdecyduje sam jak być powinno.
Ssiesz mu?
Bezos nie będzie pytał, ale zapewne nie domyślasz się dlaczego pracownicy wolą pracować na swoim niż u Bezosa.

>Niestety wasza prymitywna
do prymitywnej mamusi pisz na priv
Dalej nie czytam.

Dla twojej wiadomości: bardziej prymitywna jest jednopersonalna własność, niż własność wymagająca WSPÓŁPRACY. Rozumiem, że nie jesteś zdolny do współpracy, niewolniku

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ssiesz mu?

Co za zarzut od "człowieka", który ze swoimi kolesiami "wolnosciowcami" uczynił z niego boga w ludzkiej postaci i teraz kłami i pazurami broni jego imperium, licząc, że lojalność kacyka pan wynagrodzi ochlapami.

No i jak się czujesz po sprzedaży swoich ludzi?

Masz wyjebane, byleby twoja lodówka była pełna w zamian za określanie innym jak mają żyć, żeby utrzymać imperium twojego pana?

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Napisałeś, że:
>która jest tylko formą przejściową i przyczyną rozwoju jednoosobowej spółki kapitałowej z ograniczoną odpowiedzialnością nieznanego właściciela prowadzącej działaność w skrzynce na listy

PYTAM O PRZYKŁAD TAKIEJ SPÓŁDZIELNI
Spróbuj merytorycznej rozmowy na argumenta zamiast gówna

>>Ssiesz mu?
>Co za zarzut
Rzucasz gównem - obrywasz rykoszetem
Przestań rzucać gównem - przestaniesz obrywać.
Proste?

>No i jak się czujesz po sprzedaży swoich ludzi?

Twojej córki do seksu z osłami?
Całkiem dobrze


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>PYTAM O PRZYKŁAD TAKIEJ SPÓŁDZIELNI

To ja pytam.

Bo to ty zacząłeś o spółdzielniach i ich ogromnym znaczniu, w kontekście tego, że w spółdzielniach rzekomo robolom przysługuje prawo do informacji o zyskach, co się okazuje oczywiście nieprawdą, bo niedobitki spółdzielni przez spółki kapitałowe, która są ich następcą, należą do bardzo wąskiej i elitarnej grupy spółdzielców, którzy nie mają nic wspólnego z robolami, robole są i nich tylko najemnikami, którzy nie mają prawa do żadnej istotnej informacji o organizacji i jej finansach.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>PYTAM O PRZYKŁAD TAKIEJ SPÓŁDZIELNI
>To ja pytam.
>Bo to ty zacząłeś o spółdzielniach

Tak, a ty napisałeś o tym, że to krok w kierunku spółek na wyspach
PODAJ PRZYKŁAD
Skoro nie ma takiego przykładu, to znaczy że pierdnąłeś publicznie bez pomyślunku i pokazałeś nieductwo

Pytam DLACZEGO uważasz spółdzielnie za coś złego?
A ty odpowiadasz bredniami i konfabulacjami
Zaprzeczasz oczywistym faktom, a dowodem twoich przekonań jest.... ucieczka

>i ich ogromnym znaczniu, w kontekście tego, że w spółdzielniach rzekomo robolom
Spółdzielcom! W spółdzielniach pracy spółdzielcami są pracownicy. W spółdzielniach mleczarskich dostawcom mleka, w mieszkaniowych spółdzielniach lokatorom

KUUUURWA SKOŃCZ CHOĆ ZAOCZNIE PODSTAWÓWKĘ, bo udowadniasz że jesteś totalnym nieukiem !

I "robole" to w twojej fabryce, ty psie gówno. Ja miałem zawsze współpracowników, którzy zazwyczaj wybierali mnie swoim szefem, szkoda, że psichuj - Knopke nie poradzi tego zrozumieć, ale cóż, szkół nie było a mamusia nauczyła tylko ryja drzeć i kraść

>przysługuje prawo do informacji o zyskach, co się okazuje oczywiście nieprawdą,
Zdaj maturę, wróć do dyskusji
Oczywiście nie udowodnisz tego gówna to tylko objawienie twojego hamerboga

>bo niedobitki spółdzielni przez spółki kapitałowe, która są ich następcą,
PRZYKŁAD !!!!!
Serio mam uwierzyć, że twoją mamusię wonowia eksmitowała ze spółdzielczego mieszkania?
SERIO, MAM W TO UWIERZYĆ, BO HAMERCIUL NIE PORADZI OGARNĄĆ PODSTAW EKONOMII??????
Zadzwoń do pasożyta - mamusi i zapytaj czy mieszka już pod mostem

Przeproś za kłamstwo, że skończyłeś ekonomiczne studia, niedouku bez matury

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Tak, a ty napisałeś o tym, że to krok w kierunku spółek na wyspach

O kilka kroków.

>Pytam DLACZEGO uważasz spółdzielnie za coś złego?

Współwłasność.
Za zło uznaję waszą osobowość prawną i ograniczoną odpowiedzialność.

Współwłasność to początek oderwania władzy od odpowiedzialności dającego ogromną przestrzeń do wyzysku i rozwoju pasożytnictwa.

W moim świecie właściciel będzie miał zawsze twarz i adres zamieszkania.
W moim świecie właściciel nie tylko będzie władał ale jeszcze odpowiadał za wszystkich, którzy będą zależni od jego posiadłości.

W moim świecie nie będzie miejsca dla wyzysku i pasożytnictwa.

W moim świecie nie będzie miejsca dla patologicznych różnic społecznych, nikt nie będzie żył w pływających pałacach obok ludzi umierających z powodu głodu i chorób, którym można wyleczyć o ile właściwie pokierujemy ludzką energią.

Nie zrozumiesz tego, bo dla ciebie innych od waszego prymitywnego i brutalnego świata nie istnieje.

Dla ciebie każdy, kto ma w waszym świecie problemy jest zjebem bez żadnej wartości, którym nie warto się zajmować.

Dlatego zajmuję się walką z waszą prymitywną "kulturą", bo od waszej "wolności" robi się niedobrze.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Tak, a ty napisałeś o tym, że to krok w kierunku spółek na wyspach
>O kilka kroków.

UZASADNIJ
Podaj przykład
Nie?

Publicznie się zesrałeś na stacji metra

>>Pytam DLACZEGO uważasz spółdzielnie za coś złego?
Bo przed spółdzielcami wszystko jest jawne?
Hamerpsichuj - Knopke fanatyczny miłośnik tajemnic mienia nie akceptuje jawności, jeszcze by się kto dowiedział o jego szemranych spekulacjach w ziemię, jeszcze by kto wyczytał ile dostał dotacji on i rodziciele
TAJEMNICA!!!!!!!!!!

Dlatego Hamerlik nie znosi struktur, w których jest jawność
Do tego wielcy bogacze rzucą mu ochłap i Burek warczy przeciwko innej własności niż bezosów i wonowii

szczekaj, Burku szczekaj, a ja i tak będę wyciągał z biedy ludzi, którzy nie chcą jak kundel-Knopke ssać bezosom

>Za zło uznaję waszą
Dalej nie czytam
Znów udowodniłeś, że jesteś kretynem

Pytam DLACZEGO uważasz spółdzielnie za coś złego?
nie pytam o to czy twoja mamusia jest złodziejką. Wiem że jest

Spróbuj, jak nie ogarniasz to poproś o pomoc dziwkę z którą sypiasz, ale spróbuj zrozumieć prosty komunikat
Nie czytam tego co piszesz do mamusi - pasożyta, która nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niewolników w swoich posiadłościach, ani do tatusia który dostaje tłuste dotacje od państwa na remont posiadłości

To nich pisz na priv
A mnie twoja rodzinna korespondencja nie interesuje
Kundel szczeka do suki - nie do mnie


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>Pytam DLACZEGO uważasz spółdzielnie za coś złego?
>Bo przed spółdzielcami wszystko jest jawne?

Znowu tworzysz fałszywą atmosferę jakby chodziło o spółdzielnie, w której robole są spółdzielcami a podałeś przykład dokładnie odwrotny, w którym robolom nic nie wolno.

Nawet w spółdzielniach mieszkaniowych, które tak ochoczo przywołujesz, spółdzielcy nie mają dostępu do istotnych kwitów.

Moja mama jako spółdzielca mieszkaniowy tego próbowała ale zarząd z czynszów zatrudnił prawnika, który miał bronić tajemnic finansowych spółdzielni przez spółdzielcami, żeby nigdy nie dowiedzieli się prawdy.

Nie założyła sprawy sądowej, uległa i się wycofała. Nieczego się nie dowiedziała.

Cwaniaczki w poczuciu siły dzięki waszej prymitywnej kulturze zrobiły ja w konia.

To jest powszechna praktyka w waszej kulturze, bo w niej wszystko jest fałszywe i podporządkowane zyskom.

To tak samo jak ściganie przez waszych funkcjonariuszy lichwy. Całkowita farsa - 100% fałsz.

youtu.be/5VCiU1osa3w
05-05-2025 06:58 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>>>Pytam DLACZEGO uważasz spółdzielnie za coś złego?
>>Bo przed spółdzielcami wszystko jest jawne?
>Znowu tworzysz fałszywą atmosferę jakby chodziło o spółdzielnie, w której robole są spółdzielcami

Tak, bo piszę o spółdzielniach pracy i nie ma tam "roboli" tylko pracownicy - spółdzielcy
Uparcie głosisz, że nie wiesz o czym piszesz

>a podałeś przykład dokładnie odwrotny, w którym robolom nic nie wolno.
Tak, podałem przykład OSM do czegoś innego

>Nawet w spółdzielniach mieszkaniowych, które tak ochoczo przywołujesz, spółdzielcy nie mają dostępu do istotnych kwitów.
Których?

>Moja mama jako spółdzielca mieszkaniowy tego próbowała ale zarząd z czynszów zatrudnił prawnika, który miał bronić tajemnic finansowych spółdzielni przez spółdzielcami, żeby nigdy nie dowiedzieli się prawdy.
Była na walnym?
Sam pisałeś, że nie była.

>Cwaniaczki w poczuciu siły dzięki waszej prymitywnej
Dalej nie czytam.


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Tak, bo piszę o spółdzielniach pracy i nie ma tam "roboli" tylko pracownicy - spółdzielcy

No to daj przyklad takiej, która organizuje setkom ludzi życie i zaspokaja ich potrzeby.

Nie mówię tam, tysiącom, milionom czy miliardom.

Może być nawet 10 osób.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Tak, bo piszę o spółdzielniach pracy i nie ma tam "roboli" tylko pracownicy - spółdzielcy
>No to daj przyklad takiej, która organizuje setkom ludzi życie i zaspokaja ich potrzeby.

1 Już o to pytałeś i odpowiedziałem przedwczoraj 19:44
2 Dlaczego ja mam podać przykład, skoro ciebie pytam o przykład spółdzielni z której powstała spółka w skrzynce na listy i TY NIE PODAJESZ PRZYKŁADU???????
TERAZ TY ODPOWIEDZ

Ciebie dotyczą inne zasady dyskusji?
Nie, pogardco!

Pytasz - odpowiadam
Pytam - jesteś psim gównem

>Nie mówię tam, tysiącom, milionom czy miliardom.
polecam wikipedię
pl.wikipedia.org/wiki/Spółdzielnia_pracy
Wiem, sporo tekstu, trudno analfabecie ogarnąć

Znów udowodniłeś, że jesteś leniwym analfabetą. Poradzisz prześledzić cały internet w poszukiwaniu mojego nazwiska, ale WIEDZY jakoś ci się szukać nie chce

Dałem ci przykład spółdzielni pracy, która skupia kilkadziesiąt tysięcy spółdzielców

Zignorowałeś.
Powtórzyć?

>Może być nawet 10 osób.
Bez problemu, dlaczego ty masz problem z przykładami udowadniającymi twoje teorie?

Najbliżej Lądka masz Cukry nyskie, a informatycy, którym pisałem statut pracują we Wrocławiu.

Oczywiście nadal pierdooolisz, że twoja mamusia mieszka pod mostem.
Walnąłeś babola i.... ucieczka w kolejnego babola

Od lat wypominam ci babola, że nie wolno ci jeżdzić ulicami Berlina
I co na to hamerciul?
Potwierdza że jest kretynem

Zgadzam się z tobą

teraz czekam na przykład spółdzielni, która zamieniła się w spółkę w skrzynce na listy
Czekam i wiem że się zasrałeś publicznie

Nie udowodnisz, będziesz udawał, że nie czytasz pytań, wił się jak glizda w dupie i uciekał, uciekał, uciekał.....

"Roboli" to twój tatuś zatrudnia za państwowe pieniądze przy odbudowie posiadłości
PSI CHUJU , na twój dobrobyt pracują ROBOTNICY
Skoro jednak lubujesz się w obelżywych słowach to nie użalaj się potem na eskalację synu kuuurwy i przypadkowego klienta

Sam tego chciałeś

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Sam tego chciałeś

A wystarczy, żebyś przestał propagować prawo do tajemic, prawo do przemocy, prawo do prywatnej lichwy od państwowego pieniądza, prawo do państwowych dotacji do własności prywatnej z przymusowych podatków od biedy, prawo dostępu "nadludzi" do portfeli "podludzi" i już mielibyśmy spokój.

Ale nie, chciwość i egocentryzm na pierwszym miejscu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Pytałeś o przykłady spółdzielni pracy
Podałem
Pytałem o przykład spółdzielni, która przekształciła się w spółkę w skrzynce na listy
Czekam na przykład

Znów zignorowałeś mój wpis

>>Sam tego chciałeś
>A wystarczy, żebyś przestał propagować prawo do tajemic,
Wystarczy, żebyś przestał rzucać gównem
NIE PROPAGUJĘ PRAWA DO TAJEMNIC, to ty nie poradzisz uzasadnić potrzeby jawności

>prawo do przemocy,
Nie propaguję prawa do przemocy, windykatorze

>prawo do prywatnej lichwy od państwowego pieniądza,
Nie propaguję czegoś, czego nie rozumiem

>prawo do państwowych dotacji do własności prywatnej
Ile dostał tatuś na odbudowę domu po powodzi?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>uważasz że to masło nie istnieje a twoja mamusia - pasożyt żyje pod mostem
>Uważaj na bojówki OSM Łowicz, żeby ci nie porwały dziecka na macę

1. Czy pracownicy wiedzą coś o zyskach spółdzielni?

Pracownicy, którzy nie są członkami spółdzielni, nie mają z urzędu prawa dostępu do pełnych danych finansowych (np. szczegółowych bilansów, informacji o zyskach). Oczywiście, podstawowe informacje mogą być dostępne przy okazji sprawozdań zarządu lub medialnych publikacji, ale formalny i pełny wgląd w finanse przysługuje tylko członkom spółdzielni.

Pracownicy mogą mieć częściowy obraz sytuacji finansowej np. poprzez komunikaty wewnętrzne albo wnioski z atmosfery firmy (premie, podwyżki, inwestycje).

2. Czy pracownicy mają udział w zyskach?

Jeśli pracownik nie jest jednocześnie członkiem spółdzielni, nie ma udziału w zyskach w rozumieniu podziału nadwyżki bilansowej (czyli tego, co w spółce kapitałowej nazwalibyśmy "dywidendą").

Pracownicy mogą oczywiście otrzymywać premie, nagrody uznaniowe lub być objęci np. programami motywacyjnymi, ale to już kwestia decyzji zarządu spółdzielni i nie wynika z samej idei spółdzielczej.

Członkowie spółdzielni (np. rolnicy-dostawcy) mają prawo do udziału w nadwyżce bilansowej, jeśli statut tak stanowi.

Podsumowując:

Zwykli pracownicy spółdzielni nie mają ustawowego prawa do pełnego wglądu w zyski ani udziału w nich, chyba że są także członkami spółdzielni.

Dla większości zatrudnionych (szczególnie w dużych spółdzielniach jak OSM Łowicz), relacja przypomina bardziej typowe zatrudnienie w firmie prywatnej - pracownik dostaje wynagrodzenie za pracę, ale nie współuczestniczy w podziale zysków.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Wielcy przedsiębiorcy, którym ssiesz kutasy za zniżki na samoloty, nienawidzą konkurencji w postaci firm, w których cały zysk należy do spółdzielców

Czyli nie do pracowników, choć tak to fałszywie przedstawiałes, bo chciałeś wszystkich oszukać?

Nawet agresja już ci nie pomaga w publicznym oszustwie. Pewnie sądzisz, że mnie sprowokujesz "ssaniem kutasow" i w afekcie emocjonalnym zapomnę o wysysaniu cudzej krwi.

Nie, nie zapomnę.

Łatwo w konia zrobić ci się nie dam.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Przecież jesteś wrogiem spółdzielni

Jestem wrogiem osobowości prawnej z ograniczoną odpowiedzialnością i wszelkich form współwłasności.

Każdy może współpracować jak tylko chce i potrzebuje ale bez osobowości prawnej z ograniczoną odpowiedzialnością i bez współwłasności.

Oszustwem jest twierdzenie, że rozwijają i wszystkich żywią, wprost przeciwnie, niszczą, głodzą, redukują i zagrażają.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Chcesz wiedzieć, co posiadam?
>Zapytaj

Nie tylko chcę ale żądam informacji o twoich posiadłościach do najmniejszego szczegółu.

Nie chcę ci niczego zabrać.

Chcę wiedzieć i zdecydować z innymi o podatku od twoich posiadłości w jawnej i bezpośredniej demokracji na rzecz bezpośredniego dochodu gwarantowanego wszystkich uczestników gospodarki.

Chcę wiedzieć ale nie od ciebie. Od ciebie nie przyjmę żadnej informacji. Nie ufam ci i nie wierzę twoim słowom. Informacja musi być potwierdzona przez wiele niezależnych od ciebie osób.

Od ciebie mogę przyjąć podpis twojego nazwiska pod twoimi słowami.

Przecież to twoje słowa.

Chyba nie unikasz odpowiedzialności za nie jak kapitaliści odpowiedzialności za swoich roboli, ukrywając własne tożsamość, posiadłości i zyski?

A może tylko tak czujesz się wolny?

Kiedy możesz na innych oddziaływać chowając się pod maską pseudonimu?

Obaj wiemy jak to działa.

"Wolność" dzięki tajemnicy jest fałszywa i dla wszystkich destrucyjna.

Wiarę w waszą "wolność" w pełni odrzucam.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Odpowiedz na cały mój wpis, albo wypieeerdalaj, mam dość ciuciubabki z analfabetą.


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Przecież ty i tak niczego nie chcesz wiedzieć, bo wolisz zmyślać

Nie tylko chcę wiedzieć ale jeszcze chcę mieć wpływ.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie jestem prawodawcą ani bogiem.

Kłamiesz. Bardzo wyraźnie dajesz innym prawo do karania zdrady tajemnicy mienia.

Jesteś propagandzista prawa do tajemnic sprzecznego z moralnym prawem do prawdy.

Jesteś niemoralny.

>I wisi mi tajemnica mienia.

Kłamiesz. Doskonale wiem co wybierzesz w tajemnicy. Z całą pewnością nie wybierzesz prawdy lecz wybierzesz tajemnicę.

Doskonale wiem kim jesteś i jakie są twoje intencje.

Przede mną nie musisz odgrywać teatru.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Wytrzeźwiej i odpowiedz na cały mój wpis

I skończ mylić mnie z twoją mamusią, ja nie dawałem d. kundlom na Nadodrzu

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
24-04-2025 17:58 
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)
Hamerlik:

>Nawet jeśli ktoś wyjawi niemieckiemu gestapo prawdę o ukrywającym się za ścianą Żydzie, nie wolno skrzywdzić tego człowieka, który wyjawił prawdę

>Nie, nie pozwolę ci karać, więzić, bic czy zabijać prawdomównych szmalcowników.

>Choćby prawda zabiła milion ludzi a nawet 100 milionów nikomu nie wolno tknąć nawet palcem człowieka prawdomównego, bo ten człowiek jest święty tak samo jak prawda.

I dzieło jego prawdomównych idoli



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>I dzieło jego prawdomównych idoli

Nie, nie - to nie jest dzieło prawdy ani ludzi prawdomównych.

Lżesz i manipulujesz jak największy s*******n.

Nie masz po prostu żadnych granic i gotowy jesteś posunąć się do wszystkiego, w obronie waszej tajemnicy mienia i zysków.

Choć jak sądzę nie jesteś nawet ostatecznym beneficjentem waszych tajemnic a jedynie tępym narzędziem w rękach cwanszych od ciebie ludzi.

Zostałeś oprogrwmowany do takiego działania i nie jesteś nawet świadomy celów jakie realizujesz.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>No widzisz ja o prawie do prawdy jako o fundamencie społeczeństwa a ty chcesz uczynić mnie >odpowiedzialnym za gazowanie Żydów, bo nie chce wam dać prawa do krzywdzenia ludzi prawdomównych >a w twojej skrzywionej psyche jawi się taka konieczność.
>Przypominam, że to właśnie tajna, nieopodatkowana, przymusowo egzekwowana własność i lichwiarki >pieniądz stały bezpośrednio za nienawiścią do Żydów i pragnieniem ich zgladzenia.
>


Hamerlik bzdury piszesz. Żydów EUROPEJSKICH zaczęto mordować, z powodu tego, że przystąpili do tworzenia potężnej Europy. Opracowali ideologię, którą miała się kierować zjednoczona Europa i zdobyli rosyjską bazę surowcową na której ta potężna Europa miała się rozwijać. Stworzyli Armię Czerwoną, która miała strzec Europy a w przyszłości dla naszego bezpieczeństwa konstruowali bombę atomową. Te sukcesy były pierwszą przyczyną mordowania Żydów. Brytyjczycy wiedzieli, że to stanowi zagrożenie dla ich imperium. Brytyjczycy są odpowiedzialni za antysemityzm, który zainstalowali w Niemczech i mordy Żydów kierujących zamachem stanu w Rosji w 1917 r.
Adam Alfred Rudolf Glauer był użyty przez brytyjskie służby do szerzenia antysemityzmu w Niemczech. Skończył jak każdy frajer użyty przez Brytyjczyków. Zginął wrzucony przez Brytyjczyków do Bosforu.
Żydzi niemieccy pod wodzą Lwa Dawidowicza Bronsteina i Jakira stworzyli rosnący w potęgę ZSRR i Armię Czerwoną. W 1937 r. potęgą ta została zaatakowana od wewnątrz przez ŻYDÓW. Żyd Naum Eitingon kierował zamordowaniem Lwa Dawidowicza Bronsteina a Żyd Lew Zacharowicz Mechlis kierował rozstrzelaniem oficerów Armii Czerwonej i szefa szkolenia Żyda Iona Jakira.
W 1937 r. zamordowano w ZSRR dziesięć tysięcy Żydów, tworzących tą potęgę. Sprawcami okazali się Żydzi wspierani przez Żydów amerykańskich i brytyjskich.
Zydów niemieckich, Żydów komunistów zdradzili Żydzi i doszło między nimi do wojny. Żydzi amerykańscy i brytyjscy stworzyli Niemcom nazistów, w których wstawili nienawiść do wszystkich Żydów. Niemieckojęzycznych nazistów użyto do wojny z Żydami ZDRAJCAMI. To tłumaczy fakt, że amerykański Żyd Bernard Baruch stworzył III Rzeszę, brytyjscy Żydzi Rotszild z Philipem Sassoonem zainstalowali w Niemczech antysemityzm a doszło do wojny pomiędzy Żydami.
III Rzesza miała pokonać żydowski ZSRR a pokonała Żydów zdrajców. To tłumaczy fakt, że wspieranemu przez Barucha i Rotszilda przejętemu ZSRR, po zakończeniu działań militarnych, Baruch wypowiedział zimną wojnę. Baruch miał udziały w działaniach III Rzeszy i ZSRR. Udało mu się przejąć Żydów pracujących nad bombą atomową i naukowców, którzy mieli stworzyć potężną Europę. Rotszild przez cztery lata łupił Niemców wywożąc co się da na lotniskowcu do siebie.
Podczas mordowania Żydów komunistów i Żydów zdrajców ginęli Żydzi, którzy nie byli komunistami i zdrajcami. Nie da się ukryć faktów, że to Żydzi zdradzili Żydów, którym szło bardzo dobrze w tworzeniu potężnej Europy. Polscy "katolicy" też przyczynili się do tego, żeby Żydom niemieckim nie udało się stworzyć potężnej Europy.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Hamerlik bzdury piszesz. Żydów EUROPEJSKICH zaczęto mordować, z powodu tego, że przystąpili do tworzenia potężnej Europy.

Mówisz o wizjach diabelstwa najwyższego poziomu a ja o tym dlaczego zwykli ludzie przyłączyli się do polowania na Żydów i dlaczego antysemityzm jest ciągle onecny.

Wokół wciąż są powtarzane legendy o tym jak Żydzi dzięki tajnej, nieopodatkowanej, przymusowo egzekwowanej własności i prywatnej lichwie od państwowego pieniądza wysysają z pozostałych krew.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>>Hamerlik bzdury piszesz. Żydów EUROPEJSKICH zaczęto mordować, z powodu tego, że przystąpili do >>tworzenia potężnej Europy.

>Mówisz o wizjach diabelstwa najwyższego poziomu a ja o tym dlaczego zwykli ludzie przyłączyli >się do polowania na Żydów i dlaczego antysemityzm jest ciągle onecny.
>Wokół wciąż są powtarzane legendy o tym jak Żydzi dzięki tajnej, nieopodatkowanej, przymusowo >egzekwowanej własności i prywatnej lichwie od państwowego pieniądza wysysają z pozostałych krew.
>

Potomkowie tych co wymordowali Żydów, którzy realizowali plan stworzenia potężnej Europy, dzisiaj wycelowali armaty w Rosję i w Chiny. Chińczycy już są potęgą i nie grozi im to, co spotkało Żydów komunistów w 1937 roku w ZSRR. Anglosasom trudno będzie stworzyć nienawiść do Chińczyków taką, jaką stworzyli do Żydów w Europie i do Rosjan.
Anglosasi próbowali zaatakować Chińczyków od środka. Chińczycy do porażonych przez Anglosasów chińskojęzycznych istot strzelali. W każdej chwili można stracić bogactwo, wypracowane przez pokolenia, po ataku Anglosasów. Anglosasi opracowali sposoby łupienia naiwnych odległych od nich tysiące kilometrów. Opracowali demokratyczny sposób ogłupiania i reprodukowania demokratycznych karbowych, którzy obsługują zadłużenie, nie rozumiejąc, kto jest wierzycielem ich długów.
Demokratyczny zasób ludzki jest szczęśliwy gdy: się poci, ma dach nad głową i ma masę do trawienia. Rozrywkę i wiedzę zapewnia im telawizjor i interent.
Hamerlik nie rozumiem, po co tu motasz z tymi wyborami ??
Demokratyczny zasób składa się wyłącznie z megalomanów z wizjami. W chwili gdy starasz się dotrzeć do szarych komórek megalomana, on to odbiera jak atak na fundamenty jego megalomani.
Podważasz jego "wielkość". W ten sposób nigdy do niczego nie dojdziesz. Musisz działać w drugą stronę. Spróbuj od wychwalania demokratycznych megalomanów. Zobaczysz jak się zaczną do Ciebie łasić. Jak Ci zaczną jeść z ręki, to się sprzedadzą, tak jak sprzedali Polskę.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Przykład prof. Kołakowskiego:
>Do wsi przyjeżdża Gestapo i pyta: w którym domu ukrywają się Żydzi. Szmalcownik ma pozostać bezkarny?

Zanim jednak dojdzie do takiej zdrady najpierw musi rozwinąć się potężna nienawiść człowieka do człowieka. Dopiero przy potężnej nienawiści będzie możliwa taka zdrada.

Wy właśnie prawem do tajemnicy i do przemocy dajecie podbudowę do rozwoju potężnej nienawiści wśród ludzi a potem chcecie używać tajemnic do ochrony ludzi przed nienawiścią, którą tajemnica wyzwoliła.

Nawet jeśli ktoś wyjawi niemieckiemu gestapo prawdę o ukrywającym się za ścianą Żydzie, nie wolno skrzywdzić tego człowieka, który wyjawił prawdę albowiem prawo do prawdy jest absolutnie podstawowe a prawo to tajemnicy jest psychiczną pozostałością w umyśle po zwierzęcych przodkach.

Każdy człowiek, który krzywdzi innych za prawdę jest niebezpiecznym zwierzęciem i tak winen być traktowany. Trzeba izolować się od niego elektrycznym plotem.

Trzeba się raczej zastanowić nad ludźmi, którzy są przyczyną rozwoju potężnej nienawiści ale człowiek mówiący prawdę jest święty i nie wolno go dotknąć ani nikomu innemu na to pozwolić.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Nawet jeśli ktoś wyjawi niemieckiemu gestapo prawdę o ukrywającym się za ścianą Żydzie, nie wolno skrzywdzić tego człowieka, który wyjawił prawdę

Trudno na ciebie nie narzygać

Pytanie o ochronę konta w mocy
Pytanie po co ci plan ochrony metra w mocy

Najpierw jednak się umyj

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Nawet jeśli ktoś wyjawi niemieckiemu gestapo prawdę o ukrywającym się za ścianą Żydzie, nie wolno skrzywdzić tego człowieka, który wyjawił prawdę
>Trudno na ciebie nie narzygać

Ludzi zdemoralizowanych do szpiku kości moralność obrzydza.

Nic na to nie poradzę, tak zostałeś wychowany, takie memy skopiowały twoje neurony i twoim przeznaczeniem jest prowadzić życie niemoralne zbudowane kosztem innego życia.

Moralnemu człowiekowi nie wolno nikogo ukarać za prawdę, choćby to była zdrada tajemnicy największego przyjaciela.

Nie rozumiesz fundamentów społeczeństwa, bo tkwisz mentalnie w konceptach swoich prymitywnych dziadów i chcesz ich prymitywne życie odtwarzać, zatruwając przy tym życie innych, rozwiniętych ludzi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Nawet jeśli ktoś wyjawi niemieckiemu gestapo prawdę o ukrywającym się za ścianą Żydzie, nie wolno skrzywdzić tego człowieka, który wyjawił prawdę
Trudno na ciebie nie narzygać

>Ludzi zdemoralizowanych do szpiku kości moralność obrzydza.
Jawohl! wg twojego dziadka w SS, moralne było mordowanie Żydów

>Moralnemu człowiekowi
Ty i moralność, pochwalco Gestapo

>w konceptach swoich prymitywnych dziadów i chcesz ich prymitywne życie odtwarzać, zatruwając przy tym życie innych, rozwiniętych ludzi.

Wy, tych podludzi traktowaliście gazem w Treblince , a teraz ganisz tych którzy ich bronili

Trudno na ciebie nie narzygać

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ty i moralność, pochwalco Gestapo

Nigdy nie chwaliłem gestapo powiedziałem jedynie, że istota, która karze człowieka za wyrażenie prawdy, pozwala na to innym lub daje innym do tego prawo nie jest człowiekiem lecz niebezpiecznym zwierzęciem, od którego należy się izolować płotem elektrycznym a nie dawać jej medale.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Nie jesteś w stanie wyjrzeć poza program swojego umysłu, ktory ci został wgrany do mózgu w >dzieciństwie i teraz jego działanie obawia się emocjami, które wydają ci rozkazy jak żyć.
>

Genialnie to ująłeś.
Na FR stał się chamskim cenzorem i grozi mi, bo piszę o tym czego nie może pojąć.
Nie zdziwiłbym się, gdyby jeszcze do codziennie do kościoła latał się pokazać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jakie decyzje podejmiesz, kiedy się dowiesz, że twój pracodawca ma yacht watr miliard $ ?

Jesteś wychowanym antagonistą i nie rozumiesz roli społeczeństwa.

Całą uwagę skupiasz na sobie więc wydaje ci się, że zdrada twoich tajemnic jest atakiem na twoją wolność.

Znając rozkład mienia podejmę dokładnej taką decyzję, której próbujesz uniknąć dzięki tajemnicy mienia.

Świadomi ludzie podejmują właściwe decyzje, nieświadomi błęde a kapitał jest fundamentem władzy.

W zakresie władzy człowieka nad człowiekiem nie może być tajemnic w społeczeństwie.

Każde prawo do tajemnicy kapitału jest antyspołeczne i wyraźnie jego źródłem są prymitywne emocje wyewoluowane od zwierząt terytorialnych.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Co to jest prywatna lichwa od państwowego pieniądza?

Ooo biedactwo dostaje hajs za pierdzenie w stołek, za egzystencję kiedy inni muszą zapłacić ten hajs w wysokich kosztach obsługi długów, w podatkach od życia i pracy na cudzym ale nie wie o co chodzi.

Tkwisz mentalnie w waszej "normalności" dlatego chory świat jawi ci się jako zdrowy.

W moim świecie państwowy pieniądz będzie wolny od prywatnej lichwy i wszelka prywata publicznie jawna i demokratycznie opodatkowana na rzecz bezpośredniego dochodu gwarantowanego wszystkich uczestników gospodarki.

W moim świecie będziesz czuł zniewolonym człowiekiem, bo nie będzie łatwych sposobów, żeby wyssać z innego człowieka życie. Trzeba będzie coś dać z siebie, żeby od innych uzyskać.

youtu.be/5VCiU1osa3w
14-04-2025 08:43 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>Co to jest prywatna lichwa od państwowego pieniądza?
>Ooo biedactwo dostaje hajs za pierdzenie w stołek,

Twoja mamusia, czy tatuś?
Twoja żona przynajmniej zarabia pokazami seksu z psami

>W moim świecie państwowy pieniądz będzie wolny od prywatnej lichwy
Co to jest prywatna lichwa od państwowego pieniądza?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>lata pytam, co to jest lichwiarski pieniądz

Taki, od posiadania którego coś ci się należy.

W moim świecie od posiadłości pieniądza nic nie będzie ci się należeć.

Będzie ci się należeć z posiadłości innego mienia dzierżawa o ile swoją posiadłość publicznie wyjawisz i opłacisz od niej demokratyczny podatek na rzecz bezpośredniego dochodu gwarantowanego wszystkich uczestników gospodarki.

Pieniądz w moim świecie będzie wyłącznie opisem zobowiązań towarzyszącym wymianie prawa publicznie jawnej własności.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Buahahahahahahahhahah
>Hamerlik żyje w nędzy !!!!!

Ojej, szarley nie przeżyje jeśli ujawni publicznie swoje posiadłości i zapłaci od nich demokratyczny podatek na rzecz bezpośredniego dochodu gwarantowanego wszystkich uczestników gospodarki ustalając go wraz z innymi w jawnej demokracji bezpośredniej.

Dlatego potrzebuje, żeby biedota zapłaciła podatki od pracy najemnej na cudzym i od konsumpcji owoców własnej pracy, żeby państwo mogło wspomóc dotacją tajną i nieopodatkowana własność szarleya, który jako ideolog prymitywnego i brutalnego kapitalizmu nie ma odwagi nawet podać nazwiska, przy swojej wrogiej innym ludziom propagandzie, która ma zatruć ich umysły, uczynić ich nędzarzami, żeby na tej nędzy szarley z kolesiami i ich rodami mogli się wzbogacić.

youtu.be/5VCiU1osa3w
13-04-2025 16:09 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>> po złych doświadczeniach, trzymam się z dala od długów. Nie pożyczam od wielu lat już.
>Nawet nie wiesz za ile sprzedano twoją działkę, nie spłacasz długów,
było tak jak miało być, nikt NIE MA WOLNEJ WOLI,
może popadł w depresje?


potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
Thoter (6650 punktów)

>Zdecydowanie wolę gnić w braku możliwości niż dać się prawo do przemocy wobec mnie wrogim mi >ludziom, dla których jestem tylko zasobem naturalnym do wyzysku, którym jest całkowicie obojętne >czy zginę czy będę żył, byłby wygenerowali przy tej okazji zysk.
>Innym ludziom też to polecam. Pożyczkodawcy to żadni przyjaciele, to wrodzy i bezwzględni >ludzie, którzy gotowi są bogacić się po trupie.
>

Przed tym co dopiero teraz dotarło do łbów Europejczyków, ponad sto lat temu Żydzi niemieccy i francuscy opracowali strategię obrony i rozwoju Europy.
Europa dalej miała przewodzić Światu i być bezpieczna dzięki bombie atomowej.

pl.wikiped(*)ualistów_w_Obronie_Pokoju

Kulturze krajów europejskich, które wniosły ogromny wkład do światowego dorobku ludzkości, grozi niebezpieczeństwo utraty oblicza narodowego. [...] Ludzie, którzy przyjęli metody faszyzmu, uprawiają w swoich krajach dyskryminację rasową, prześladują wybitnych przedstawicieli nauki i sztuki. [...] Podnosimy głos w obronie pokoju, w obronie swobodnego rozwoju kulturalnego narodów, w obronie ich niepodległości narodowej, ich ścisłej współpracy i przyjaźni.

pl.wikipedia.org/wiki/Plan_Dropshot

Amerykanie planowali w pierwszym etapie wojny uderzenie strategiczne z wykorzystaniem 300 bomb atomowych i 840 bombowców strategicznych. Bomby zamierzano zrzucić na 100 miast ZSRR, w tym: 25 na Moskwę, 22 - na Leningrad, 10 - na Swierdłowsk, 8 - na Kijów, 5 - na Dniepropietrowsk, 2 - na Lwów. Uderzenia miały być wykonane z terenu USA oraz z baz w Wielkiej Brytanii, Turcji i Japonii. Ich realizacja miała trwać 2-4 tygodnie. Rezultatem uderzenia miało być zniszczenie 80% przemysłu ZSRR i zmuszenie go do kapitulacji.

Wydarzenia z lat 1948-49.
Najpierw Brytyjczycy, Francuzi i polscy "katolicy" mordowali Żydów, którzy z sukcesami realizowali powstanie potężnej Europy aż do 1937 roku. W 1937 r. Żydzi wymordowali Żydów, którzy stworzyli ZSRR i nim rządzili. Potem Żydów, którzy zdradzili Żydów niemieckich wymordowano.
Do wymordowania Żydów zdrajców użyto nazistów, stworzonych w celu wymordowania Żydów komunistów.

Hamerlik, to do czego doszedłeś, ocierając się tylko o kapitalizm, było przedmiotem analiz Żydów ponad sto lat temu. Żydzi opracowali lekarstwo na problemy, które dopiero miały spotkać Europę.
Problem był w tym, że nikt tego wtedy nie rozumiał, tak samo jak dzisiaj.
Żydów niemieckich wykiwali Żydzi: Baruch z Rotszildem używając Żydów, których spotkała potem tragedia zwana przez Żydów holokaustem. Żeby ukryć prawdziwy powód tej tragedii, obwiniono za to Hitlera a wraz z nim naród niemiecki. Żydzi na swoich bratobójczych walkach zrobili niezły geszeft.
W Europie nie ma pomnika Żyda Lwa Dawidowicz Bronsteina, który zaszedł najdalej w stworzeniu potężnej Europy. W Ameryce nie ma pomnika Żyda Bernarda Barucha, który go pokonał wraz z rodzącą się potężną Europą. Są za to hołubieni Żydzi zdrajcy, z których kolejne pokolenia Żydów żyją dostatnio.
13-04-2025 16:00 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

> trzymam się z dala od długów. Nie pożyczam niczego od wielu lat już.
>Innym ludziom też to polecam.
chinczycy (są komunistami), pożyczają od rodziny (komuny), najbogatszy chińczyk (dobrze się uczył) dostał pieniądze na naukę w szkole średniej od całej wsi (wiejskiej komuny)
Dzisiaj bogaci chinczycy pomagają szkołom, zakładają własne (pożytku publicznego, nie mogą miec zysków)

>Pożyczkodawcy to żadni przyjaciele, to wrodzy i bezwzględni ludzie, którzy gotowi są bogacić się po trupie.
szczególnie w Polsce, kraju katolickim, to było dobre podglebie dla profesora balcerowicza

>Już lepiej stworzyć własny, uczciwy pieniądz do wymiany handlowej niż tykać cudzy, lichwiarski, parszywy, objęty licznymi tajemnicami i wrogi, stworzony do pełnej dokumentacji człowieka nad człowiekiem.
profesor balcerowicz wszystkie Polskie banki oddał usazydowi, z nimi ogromne zyski i tajemnice handlowe, gospodarcze, społeczne
Premier liberał bielecki czy inny dupek, marciniak? w nagrodę dostali posady w tych bankach


potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
Thoter (6650 punktów)

>profesor balcerowicz wszystkie Polskie banki oddał usazydowi, z nimi ogromne zyski i tajemnice >handlowe, gospodarcze, społeczne
>

Tajemnice wykradli Żydzi. Żyda Michnika wpuszczono do archiwów MSW a Żyda Henryka Szlajfera do archiwów MSZ. Starzy Żydzi tresowali swoje dzieci do przeprowadzenia zamachu stanu w Polsce w stworzonej w 1954 organizacji młodzieżowej, nazwanej od pseudonimu Karola Świerczewskiego (ps. Walter) Kręgiem Walterowskim, a następnie - już w ramach Związku Harcerstwa Polskiego, reaktywowanego w 1956 pod nową nazwą - Hufcem Walterowskim.

pl.wikipedia.org/wiki/Walterowcy

Jedni Żydzi rządzili po wojnie Polską a drudzy Żydzi szykowali się do zamachu stanu.

mises.pl/artykul/288

Polska w cieniu Wall Street, czyli kulisy kredytowania II RP
W latach dwudziestych minionego stulecia Polskę odwiedziła grupa amerykańskich ekspertów finansowych, których zadaniem było ukształtowanie naszego systemu gospodarczego w taki sposób, aby - jak mówiono - przystawał on do nowych amerykańskich standardów i gwarantował bezpieczne włączenie się naszego kraju w sieć międzynarodowych stosunków handlowych. "Nowe standardy" oznaczały przede wszystkim centralizację systemu bankowego i szereg dość zagadkowych reform gospodarczych, za których wprowadzenie nagrodą miał być kredyt, który pomógłby powojennej Polsce stanąć na nogi. Rzecz jednak w tym, że pożyczki zagraniczne - choć powszechnie wychwalane jako wyraz wspaniałomyślności - są na ogół jednak raczej wyrazem pragmatyzmu i służą osiągnięciu określonych celów politycznych. W każdym razie wszystko wskazuje na to, że taki właśnie był cel pożyczek zagranicznych udzielonych Polsce w dwudziestoleciu międzywojennym.


Co się odwlecze to nie uciecze.
Minęło sto lat i sami oddaliśmy władzę nad Polską Żydom amerykańskim mordując Żydów, którzy nas bronili.

www.youtube.com/watch?v=iQGahGD42Zg

"Minister finansów powinien się podać do dymisji" - Balcerowicz bez ogródek

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Patologia to niepożądane zachowanie, mogące wywołać negatywne skutki w rozwoju jednostki, jak i
>ogółu społeczeństwa.
>skąd się bierze patologia?
>z elit, z stworzonej przez nie wadliwej organizacji społecznej, patologia bierze się z patoelit
Że niby elita nie jest częścią społeczeństwa?


"Stop!" stopkowym mundrościom!
22-04-2025 21:20 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Patologia to niepożądane zachowanie, mogące wywołać negatywne skutki w rozwoju jednostki, jak i
>>ogółu społeczeństwa.
>>skąd się bierze patologia?
>>z elit, z stworzonej przez nie wadliwej organizacji społecznej, patologia bierze się z patoelit
>Że niby elita nie jest częścią społeczeństwa?
właśnie
nasze patoelity są narzucone nam przez usazyda, inaczej by się nie utrzymały. Przyjechał do Warszawy Jeffrey David Sachs - amerykański ekonomista żydowskiego pochodzenia. (Zasłynął jako doradca rządów w Ameryce Łacińskiej, Afryce i Polsce) i powiedział balcerowiczowi co ma robić i on jak ta małpa zrobił, i tak mamy do dzisiaj. Nasze patoelity bez legitymizacji usazyda nie mogą istniec, dlatego służą nie nam a usazydowi, to się nazywa, że sa kompradorskie


potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>nasze patoelity są narzucone nam przez usazyda

Robisz z Amerykanów, Żydów, Rosjan nadludzi.

Taki podział świata to bzdura.

Polska elita jest wyrazem tego co Polacy mają w głowach a nie wyrazem sterowania przez Żydów.

To Polacy muszą się zmienić, żeby stworzyć coś bardziej wartościowego.

Obwinianie innych narodów nie stworzy żadnej nowej jakości.

Zamiast oskarżać i usprawiedliwiać inne narody lepiej wróciłbys do idei raju.

Szkoda energii na zastanawianie się, kto jakie ma geny i paszport.

youtu.be/5VCiU1osa3w
22-04-2025 22:12 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>nasze patoelity są narzucone nam przez usazyda
>Robisz z Amerykanów, Żydów, Rosjan nadludzi.
to my jesteśmy podludzie, libki niedorozwojki
jesteśmy ludźmi którym narzucono z ameryki boga zwanego liberalizm, jest antyludzki, pozwala bardzo łatwo rządzić, sa jak barany
w PRL-u jak zwolnili suwnicową to cała Polska stawała w proteście (stąd braki w sklepach)
dzisiaj każdy jest indywidualny, wolny, własny, ma kredyt, zagrożenie utraty pracy, takim łatwo sterowac, w PRL-u nikt sie nikogo nie bał, każdy czuł się mocny, dzisiaj jesteś mniej niż ZEROOOO

>Taki podział świata to bzdura.
>Polska elita jest wyrazem tego co Polacy mają w głowach a nie wyrazem sterowania przez Żydów.
przyjechał do profesora balcerowicza, wibitnego ekonomisty nijaki Jeffrey David Sachs - amerykański ekonomista żydowskiego pochodzenia. Zasłynął on jako ekonomiczny doradca rządów w Ameryce Łacińskiej, Afryce i Polsce), i nasz profesor dokładnie tak zrobił, zniszczył Polskę bardziej niż 2 wś (łatwo udowodnić)

>To Polacy muszą się zmienić, żeby stworzyć coś bardziej wartościowego.
od nas libków nic nie zalezy ale zmiana na tronie usazyda spowoduje u nas ogromne zmiany

>Obwinianie innych narodów nie stworzy żadnej nowej jakości.
stworzy, porzucimy narzucony nam przez usazyda liberalizm (indywidualizm, wolność, własność)

>Zamiast oskarżać i usprawiedliwiać inne narody lepiej wróciłbys do idei raju.
w raju był komunizm, czyli zaprzeczenie nam panującemu bogu zwanego liberalizmem

>Szkoda energii na zastanawianie się, kto jakie ma geny i paszport.
chciałbym by komunizm był dozwolony (dziś jest zakazany) a liberalizm (indywidualizm, wolność, własność) był potępiany

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>chciałbym by komunizm był dozwolony (dziś jest zakazany) a liberalizm (indywidualizm, wolność, własność) był potępiany

Własność zbiorowa stoi w sprzeczności z własnością indywidualną.

Dążysz najwyraźniej do demokracji w armii. Żołnierze zanim zaatakują wroga będą na polu walki głosować i wspólnie decydować.

Nie wierzę w skuteczność jakiejkolwiek grupy bez wyraźnej hierarchii a kapitalizm to po prostu system władzy człowieka nad człowiekiem.

Jestem zwolennikiem własności wyłącznie prywatnej i przeciwnikiem wszelkiej własności zbiorowej, nie tylko państwowej.

Jestem przyjacielem własności prywatnej, publicznie jawnej i demokratycznie opodatkowanej na rzecz bezpośredniego dochodu gwarantowanego wszystkich uczestników gospodarki.

Jestem też największym wrogiem własności tajnej, wolnej od opodatkowania, przymusowo egzekwowanej i państwowo dotowanej z podatków od biedy.

Nienawidzę współczesnego prymitywnego i brutalnego kapitalizmu. Kojarzy mi się ze stosunkami społecznymi dzikich zwierząt.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Przyjechał do Warszawy Jeffrey David Sachs - amerykański ekonomista żydowskiego pochodzenia. (Zasłynął jako doradca rządów w Ameryce Łacińskiej, Afryce i Polsce)

Przyjechać do Polski prawie każdy może i wcale nie potrzeba słuchać manipulantów.

Coś sobie tam gada, nie należy przywiązywać uwagi.

Z Ameryką można robić interesy ale nie należy słuchać amerykańskich wizji.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Z Ameryką można robić interesy ale nie należy słuchać amerykańskich wizji.
>

lubimyczyt(*)a-ekonomisty-od-brudnej-roboty

Opowieść o tym, jak Ameryka z szanowanej republiki przeistoczyła się w budzące grozę imperium.
"Ekonomiści od brudnej roboty" - pisze John Perkins - "są wysoko opłacanymi profesjonalistami, którzy wyduszają z różnych krajów świata miliardy dolarów. Narzędzia ich pracy stanowią kłamliwe sprawozdania finansowe, fałszowane wybory, przekupstwo, wymuszenia, seks i morderstwa".
John Perkins wie, co mówi - był jednym z tych ekonomistów. Jego praca polegała na przekonywaniu przywódców krajów posiadających, z punktu widzenia Stanów Zjednoczonych, znaczenie strategiczne - od Indonezji po Panamę - by zgodziły się na gigantyczne inwestycje w rozwój infrastruktury, a wynikające z nich kontrakty przyznały korporacjom amerykańskim. Obciążone ogromnymi długami kraje te stawały się wasalami rządu amerykańskiego, Banku Światowego i innych, zdominowanych przez USA agencji, które pod szyldem pomocy ekonomicznej skrywały swą lichwiarską działalność - narzucając terminy spłat i uzależniając od siebie rządy suwerennych państw.
Ta oparta na faktach opowieść odsłania międzynarodowe intrygi, korupcję i sekretne działania rządu oraz korporacji, pociągające za sobą konsekwencje zgubne dla demokracji amerykańskiej i całego świata.


Cwaniacy z amerykańskich i brytyjskich korporacji skolonizowanym wasalom robią fikcyjne "demokratcyzne rządy". Wnuków parobków uzywają do składania podpisów na "umowach", o których nie
mają pojęcia.
Co cztery lata możesz iść na "wybory" i "wybierać", tylko nie możesz przebierać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Co cztery lata możesz iść na "wybory" i "wybierać", tylko nie możesz przebierać.

Nie wybieram tajnie anie posrednio.

Jeśli dokonuję wyboru z konsekwencjami dla innych to z twarzą, pod własnym nazwiskiem i adresem zamieszkania Herthastr. 1B, 14193 Berlin, dzięki czemu każdy może zrozumieć kim jestem i mieć do mnie odpowiedni stosunek.

Nienawidzę ludzi, którzy starają się wpływać na życie innych w tajemnicy. To są ludzie zdemoralizowani, którzy podejmują niemoralne decyzje, przez co muszą ukrywać własną tożsamość okłamując innych prosto w oczy w kwestii własnego charakteru i intencji.

To są wrodzy udający przyjaciół.

Nie uznaję norm określonych przez innych ludzi.

Sam wybieram co jest dla mnie normalne i co nienormalne o czym wszystkich informuję, żeby wiedzieli kim jestem i czego się mogą po mnie spodziewać.

Wizje tajnie wybranych "przedstawicieli" są dla mnie niczym podobnie jak decyzje tajnych "właścicieli".

Nie uznaję ani tajnych wyborów ani tajnej własności.

Wg mnie te są wyrazem degradacji człowieka do zwierzęcia.

youtu.be/5VCiU1osa3w
23-04-2025 11:27 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)

>Nie wybieram tajnie anie posrednio.
>
Jak wybierasz to nie ma żądnego znaczenia.
Liczy się tego efekt.
Dajesz komuś wolną rękę do legitymizowania działań, na które już nie masz wpływu.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jak wybierasz to nie ma żądnego znaczenia.

Dla mnie ma i dla wszystkich moralnych ludzi też powinno.

>Liczy się tego efekt.

Efekty biorą się ze sposobów działania i też ze stosunków społecznych między ludźmi.

Sposób wyboru z twarzą i bez twarzy ma duże znaczenie dla stosunków społecznych.

>Dajesz komuś wolną rękę do legitymizowania działań, na które już nie masz wpływu.

Nie daję.
Nie uczestniczę i nie uznaję tajnych i pośrednich wyborów. One nie są źródłem prawa. Źródłem prawa jest samo życie i stojąca za jego podtrzymaniem moralność.

Zwierzęta też realizują swoje różne wizje a ja ich w żaden sposób nie legitymuje.

Nikomu nie daję prawa do tajemnic i przemocy.

Ludzie, którzy wykorzystują tajemnice i przemoc rozwoju własnych biznesów kosztem życia innych, to nie ludzie lecz zwierzęta.

youtu.be/5VCiU1osa3w
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Że niby elita nie jest częścią społeczeństwa?
>właśnie
No i nieprawda.

"Stop!" stopkowym mundrościom!
24-04-2025 16:20 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>Że niby elita nie jest częścią społeczeństwa?
>>właśnie
>No i nieprawda.
"elita władzy; grupa polityków, wojskowych, ekspertów oraz posiadaczy wielkiego kapitału zajmująca najwyższe stanowiska w strukturze politycznej społeczeństwa"
oczywista oczywistość, powinni tylko dodać dlaczego zajmują najwyższe stanowiska w państwie? że patoelity wyróżnia z reszty społeczeństwa jej psychopatia,

nie napisali że są częścia społeczeństwa
tylko Lepper był częścią społeczeństwa to widziałaś jak go gnoili


potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
25-04-2025 09:52 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

> "elita władzy; grupa polityków, wojskowych, ekspertów oraz posiadaczy wielkiego kapitału zajmująca najwyższe stanowiska w strukturze politycznej społeczeństwa"
>[...]
>nie napisali że są częścia społeczeństwa
Nie musieli, to wynika ze znaczenia użytego w definicji terminu "społeczeństwo".

>patoelity wyróżnia z reszty społeczeństwa jej psychopatia,
Nieprawda, psychopaci trafiają się także poza elitami.

"Stop!" stopkowym mundrościom!

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365