Racjonalista - Strona głównaDo treści
Tematy - komunikaty

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
31-05-2025 11:20scriba144 (277 punktów)Tematy - komunikaty
W związku z komentarzami, dotyczących ekosystemu. Ponieważ ludzi wiedza o ekosystemie jest ograniczona. Dlatego nadszedł czas, na holistyczną wiedzę o ekosystemie - źródło wszelkiego życia, i wzajemnych życiowych zależnościach. Ponieważ moje tematy - komunikaty w trosce o ekosystem, nie były holistyczne. Brakowało komunikatu o umiłowaniu całokształtu ekosystemu. Analogicznie do (J 3,16) Mamy tak miłować całokształt ekosystemu, jak Bóg Wszechmogący umiłował świat, czyli stworzony ekosystem. Przy czym wiedza zobowiązuje do refleksji, że zwierzęta i rośliny żyją w symbiozie. W ekosystemie nie czynią destrukcji. Natomiast człowiek jest konsumentem i w ekosystemie czyni destrukcje - źródło wszelkich dramatów, cierpień i śmierci ekosystemu. Za którą Jezus Zbawiciel śmierć poniósł, w zastępstwie śmierci każdego z nas, za czynienie w ekosystemie destrukcji. Moje komunikaty są według Biblii - instrukcji życia w ekosystemie, która jest zbieżna z odkryciami nauki oraz poza biblijne. Aby komunikatami zapobiegawczo zaprzestano, negatywnymi myślami, słowami, uczynkami etc..., oraz brakiem umiłowania ekosystemu. W ekosystemie czynić destrukcji, za którą na pewno będą ponoszone konsekwencje, za życia i po śmierci. Byłoby skrajnie niesprawiedliwie, gdyby w ekosystemie, za bezustanne czynienie destrukcji, nie byłyby ponoszone konsekwencje.
Proszę o wasze konkluzje.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

farmer (22440 punktów)
> Byłoby skrajnie niesprawiedliwie, gdyby w
>ekosystemie, za bezustanne czynienie destrukcji, nie byłyby ponoszone konsekwencje.
>Proszę o wasze konkluzje.

Nie mam pomysłu jak rozliczyć sprawcę Potopu. Mass jakiś pomysł?

Andej + Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
scriba144 (277 punktów)
>> Byłoby skrajnie niesprawiedliwie, gdyby w
>>ekosystemie, za bezustanne czynienie destrukcji, nie byłyby ponoszone konsekwencje.
>>Proszę o wasze konkluzje.
>Nie mam pomysłu jak rozliczyć sprawcę Potopu. Mass jakiś pomysł?
Za ustawicznie czynioną w ekosystemie destrukcje. Ponieśli konsekwencje w wodach potopu (Rdz 6,1-8)
31-05-2025 15:56 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>> Byłoby skrajnie niesprawiedliwie, gdyby w
>>>ekosystemie, za bezustanne czynienie destrukcji, nie byłyby ponoszone konsekwencje.
>>>Proszę o wasze konkluzje.
>>Nie mam pomysłu jak rozliczyć sprawcę Potopu. Mass jakiś pomysł?
>Za ustawicznie czynioną w ekosystemie destrukcje. Ponieśli konsekwencje w wodach potopu (Rdz 6,1-8)
>

Ponieśli ? To ile tych sprawców było ? Zawsze myślałem że jeden. Tak jest w Bibli.

To coś nowego. Tak czy inaczej jaka ponieśli konesekwencje? Za zesłanie potopu?

Topienie nienarodzonych dzieci matek w ciąży to czyste sqrwysynstwo. Małych dzieci . Powiedz jaka destrukcję zobilo dziecko ?

Zgodze się więc z tym

>Byłoby skrajnie niesprawiedliwie, gdyby w
>>>>ekosystemie, za bezustanne czynienie destrukcji, nie byłyby ponoszone konsekwencje.

Taka sadytystyczne działanie winno mieć konsekwencje.

Więc jakie ? Masz jakiś pomysł ?



Andej + Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
31-05-2025 16:17 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>> Byłoby skrajnie niesprawiedliwie, gdyby w
>>>ekosystemie, za bezustanne czynienie destrukcji, nie byłyby ponoszone konsekwencje.
>>>Proszę o wasze konkluzje.
>>Nie mam pomysłu jak rozliczyć sprawcę Potopu. Mass jakiś pomysł?
>Za ustawicznie czynioną w ekosystemie destrukcje. Ponieśli konsekwencje w wodach potopu (Rdz 6,1-8)
>

poczuł dym i mu przeszło. Nie wiem co pływało w ocenie wtedy ale nakarmić ludźmi ryby. Sztos pomysł.

20 Noe zbudował ołtarz dla Pana i wziąwszy ze wszystkich zwierząt czystych i z ptaków czystych złożył je w ofierze całopalnej na tym ołtarzu. 21 Gdy Pan poczuł miłą woń, rzekł do siebie: «Nie będę już więcej złorzeczył ziemi ze względu na ludzi, bo usposobienie człowieka jest złe już od młodości1. Przeto już nigdy nie zgładzę wszystkiego, co żyje, jak to uczyniłem. 22 Będą zatem istniały, jak długo trwać będzie ziemia: siew i żniwo, mróz i upał, lato i zima, dzień i noc».

Andej + Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
scriba144 (277 punktów)
>>>> Byłoby skrajnie niesprawiedliwie, gdyby w
>>>>ekosystemie, za bezustanne czynienie destrukcji, nie byłyby ponoszone konsekwencje.
>>>>Proszę o wasze konkluzje.
>>>Nie mam pomysłu jak rozliczyć...
Potop jest ostrzeżeniem dla współczesnych, że za czynienie w ekosystemie destrukcji. Na pewno poniesie się konsekwencje.
31-05-2025 16:57 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>>> Byłoby skrajnie niesprawiedliwie, gdyby w
>>>>>ekosystemie, za bezustanne czynienie destrukcji, nie byłyby ponoszone konsekwencje.
>>>>>Proszę o wasze konkluzje.
>>>>Nie mam pomysłu jak rozliczyć...
>Potop jest ostrzeżeniem dla współczesnych, że za czynienie w ekosystemie destrukcji. Na pewno poniesie się konsekwencje.
>

małe dzieci? Małe dzieci potopione ? To sadyzm. Zwykły sadyzm.

Jakie konsekwencje dla sprawcy poptopu. Jakie konsekwencje za czynienie destrukcji w ekosystmie?

Masz jakiś pomysł ?

Bo jeśli sadyzm ci nie przeszkadza to wczym masz problem ?

Że człowiek nie morduje małych dzieci że ich nie topi ?
Nie jestem gorszy. Nie mam czego się wstydzić póki co.
Ludzie nie mają czego się wstydzić.
I za co przepraszać.

Rozlicz wpierw tego co potpil małe dzieci i każde żywe stworzenie.


KONKLUZJA jest taka. TO JEST TWOJA WIARA.

Sam musis się uporać z tym w co wierzysz. Nikt tego nie przpraxuje za ciebie .

Nikt..


Andej + Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
scriba144 (277 punktów)
>>>>>> Byłoby skrajnie niesprawiedliwie, gdyby w
>>>>>>ekosystemie, za bezustanne czynienie destrukcji, nie byłyby ponoszone konsekwencje.
>>>>>>Proszę o wasze konkluzje.
>>>>>Nie mam pomysłu jak rozliczyć...
>>Potop jest ostrzeżeniem dla współczesnych, że za czynienie w ekosystemie destrukcji. Na pewno poniesie się konsekwencje.
>>
>małe dzieci?...
Sadyzm, to był po stronie tych, którzy ponieśli konsekwencje w wodach potopu. Za ustawicznie czynioną w ekosystemie destrukcje-źródło wszelkich dramatów, cierpień i śmierci całokształtu ekosystemu. Natomiast dzieci nie narodzone, i te narodzone z demonów. W ekosystemie czyniły by destrukcje, według tych, co ich spłodzili.
31-05-2025 17:37 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>>>>> Byłoby skrajnie niesprawiedliwie, gdyby w
>>>>>>>ekosystemie, za bezustanne czynienie destrukcji, nie byłyby ponoszone konsekwencje.
>>>>>>>Proszę o wasze konkluzje.
>>>>>>Nie mam pomysłu jak rozliczyć...
>>>Potop jest ostrzeżeniem dla współczesnych, że za czynienie w ekosystemie destrukcji. Na pewno poniesie się konsekwencje.
>>>
>>małe dzieci?...
>Sadyzm, to był po stronie tych, którzy ponieśli konsekwencje w wodach potopu. Za ustawicznie czynioną w ekosystemie destrukcje-źródło wszelkich dramatów, cierpień i śmierci całokształtu ekosystemu. Natomiast dzieci nie narodzone, i te narodzone z demonów. W ekosystemie czyniły by destrukcje, według tych, co ich spłodzili.

Demonów? Toż to zwykli ludzie byli jak ja i ty. Zwykle małe dzieci niewinne.

Dzieci zrodzone z ludzi zamordowane w okrutny sposob bez konsekwencji dla Sprawcy.

Ktoremu się potem odwidzialo

20 Noe zbudował ołtarz dla Pana i wziąwszy ze wszystkich zwierząt czystych i z ptaków czystych złożył je w ofierze całopalnej na tym ołtarzu. 21 Gdy Pan poczuł miłą woń, rzekł do siebie: «Nie będę już więcej złorzeczył ziemi ze względu na ludzi, bo usposobienie człowieka jest złe już od młodości1. Przeto już nigdy nie zgładzę wszystkiego, co żyje, jak to uczyniłem. 22 Będą zatem istniały, jak długo trwać będzie ziemia: siew i żniwo, mróz i upał, lato i zima, dzień i noc».


Jakie konsekwencje dla sprawcy topienia niewinnych małych ludzi? Małych nie narodzonych ludzi.

Mord bez konsekwencji.

Robisz coś gorszego ? Ja nie. Więc w czym problem? Ludzie zazwyczaj aż nie są tacy sadystyczni.




Andej + Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
scriba144 (277 punktów)
>>>>>>>> Byłoby skrajnie niesprawiedliwie, gdyby w
>>>>>>>>ekosystemie, za bezustanne czynienie destrukcji, nie byłyby ponoszone konsekwencje.
>>>>>>>>Proszę o wasze konkluzje.
>>>>>>>Nie mam pomysłu jak rozliczyć...
>>>>Potop jest ostrzeżeniem dla współczesnych, że za czynienie w ekosystemie destrukcji. Na pewno poniesie się konsekwencje.
>>>>
W ekosystemie czynią destrukcje, świadomie i z premedytacją jest sadyzmem. Natomiast gdyby nie były ponoszone konsekwencje, za czynienie w ekosystemie destrukcji, byłoby skrajnie niesprawiedliwie.
31-05-2025 18:39 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>>>>>>> Byłoby skrajnie niesprawiedliwie, gdyby w
>>>>>>>>>ekosystemie, za bezustanne czynienie destrukcji, nie byłyby ponoszone konsekwencje.
>>>>>>>>>Proszę o wasze konkluzje.
>>>>>>>>Nie mam pomysłu jak rozliczyć...
>>>>>Potop jest ostrzeżeniem dla współczesnych, że za czynienie w ekosystemie destrukcji. Na pewno poniesie się konsekwencje.
>>>>>
>W ekosystemie czynią destrukcje, świadomie i z premedytacją jest sadyzmem. Natomiast gdyby nie były ponoszone konsekwencje, za czynienie w ekosystemie destrukcji, byłoby skrajnie niesprawiedliwie.

Toż pytam jakie konsekwencje dla sprwacy potopu w którym Zginęły niewinni ludzie małe dzieci w brzuchach matek . Dzieci nienarodzone.

Potop to strzał w kolano. Każdy człowiek moze spać spokojnie. I z niczego się nie tłumaczyć przed sprawca tego Sadystycznego cznu jeśli wierzy że takowy istnieje ten sprawca czyli Bog.

Dla reszty to i tak nie istotne.

Bez rozliczenia Sprwacy ten wątek nie ma sensu.




Andej + Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
scriba144 (277 punktów)
>>>>>>>>>> Byłoby skrajnie niesprawiedliwie, gdyby w
>>>>>>>>>>ekosystemie, za bezustanne czynienie destrukcji, nie byłyby ponoszone konsekwencje.
>>>>>>>>>>Proszę o wasze konkluzje.
>>>>>>>>>Nie mam pomysłu jak rozliczyć...
>>>>>>Potop jest ostrzeżeniem dla współczesnych, że za czynienie w ekosystemie destrukcji. Na pewno poniesie się konsekwencje.
>>>>>>
>>W ekosystemie czynią destrukcje, świadomie i z premedytacją jest sadyzmem. Natomiast gdyby nie były ponoszone konsekwencje, za czynienie w ekosystemie destrukcji, byłoby skrajnie niesprawiedliwie.
>Toż pytam jakie konsekwencje...
Według ciebie, analogicznie do przestępcy, który przekroczył ustanowione prawo. Konsekwencje ma ponosić ustawodawca prawa, zamiast przestępca.
31-05-2025 19:45 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>>>>>>>>> Byłoby skrajnie niesprawiedliwie, gdyby w
>>>>>>>>>>>ekosystemie, za bezustanne czynienie destrukcji, nie byłyby ponoszone konsekwencje.
>>>>>>>>>>>Proszę o wasze konkluzje.
>>>>>>>>>>Nie mam pomysłu jak rozliczyć...
>>>>>>>Potop jest ostrzeżeniem dla współczesnych, że za czynienie w ekosystemie destrukcji. Na pewno poniesie się konsekwencje.
>>>>>>>
>>>W ekosystemie czynią destrukcje, świadomie i z premedytacją jest sadyzmem. Natomiast gdyby nie były ponoszone konsekwencje, za czynienie w ekosystemie destrukcji, byłoby skrajnie niesprawiedliwie.
>>Toż pytam jakie konsekwencje...
>Według ciebie, analogicznie do przestępcy, który przekroczył ustanowione prawo. Konsekwencje ma ponosić ustawodawca prawa, zamiast przestępca.
>


Według mnie małe dziecko nie jest godne utopienia.

Wg ciebie takie dziecko jest przestpcą które bez SĄDU BEZ szans na obronę można utopić jak śmiecia.

A oprawca nie ponosi konwencji.

Jakie konsekwencje ma ponieść oprawca topiący bezbronne małe dziecko.

>>>W ekosystemie czynią destrukcje, świadomie i z premedytacją jest sadyzmem. Natomiast gdyby nie były ponoszone konsekwencje, za czynienie w ekosystemie destrukcji, byłoby skrajnie niesprawiedliwie.

Toż pytam jakie konsekwencje...




Andej + Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
scriba144 (277 punktów)
>>>>>>>>>>>> Byłoby skrajnie niesprawiedliwie, gdyby w
>>>>>>>>>>>>ekosystemie, za bezustanne czynienie destrukcji, nie byłyby ponoszone konsekwencje.
>>>>>>>>>>>>Proszę o wasze konkluzje.
>>>>>>>>>>>Nie mam pomysłu jak rozliczyć...
>>>>>>>>Potop jest ostrzeżeniem dla współczesnych, że za czynienie w ekosystemie destrukcji. Na pewno poniesie się konsekwencje.
>>>>>>>>
>>>>W ekosystemie czynią destrukcje, świadomie i z premedytacją jest sadyzmem. Natomiast gdyby nie były ponoszone konsekwencje, za czynienie w ekosystemie destrukcji, byłoby skrajnie niesprawiedliwie.
>>>Toż pytam jakie konsekwencje...
>>Według ciebie, analogicznie do przestępcy, który przekroczył ustanowione prawo. Konsekwencje ma ponosić ustawodawca prawa, zamiast przestępca.
>>
>Według mnie małe dziecko...
Totalna kompromitacja, bo dziecko, które spłodzili będzie czyniło w ekosystemie destrukcje, jak ci, którzy go spłodzili.
01-06-2025 07:51 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>>>>>>>>>>> Byłoby skrajnie niesprawiedliwie, gdyby w
>>>>>>>>>>>>>ekosystemie, za bezustanne czynienie destrukcji, nie byłyby ponoszone konsekwencje.
>>>>>>>>>>>>>Proszę o wasze konkluzje.
>>>>>>>>>>>>Nie mam pomysłu jak rozliczyć...
>>>>>>>>>Potop jest ostrzeżeniem dla współczesnych, że za czynienie w ekosystemie destrukcji. Na pewno poniesie się konsekwencje.
>>>>>>>>>
>>>>>W ekosystemie czynią destrukcje, świadomie i z premedytacją jest sadyzmem. Natomiast gdyby nie były ponoszone konsekwencje, za czynienie w ekosystemie destrukcji, byłoby skrajnie niesprawiedliwie.
>>>>Toż pytam jakie konsekwencje...
>>>Według ciebie, analogicznie do przestępcy, który przekroczył ustanowione prawo. Konsekwencje ma ponosić ustawodawca prawa, zamiast przestępca.
>>>
>>Według mnie małe dziecko...
>Totalna kompromitacja, bo dziecko, które spłodzili będzie czyniło w ekosystemie destrukcje, jak ci, którzy go spłodzili.
>


O czym wiedział przed. Mord nienarodzonych nicczego nie zmienił i nie zmieni.
Wiedział co kto i ile zrobi.



20 Noe zbudował ołtarz dla Pana i wziąwszy ze wszystkich zwierząt czystych i z ptaków czystych złożył je w ofierze całopalnej na tym ołtarzu. 21 Gdy Pan poczuł miłą woń, rzekł do siebie: «Nie będę już więcej złorzeczył ziemi ze względu na ludzi, bo usposobienie człowieka jest złe już od młodości1. Przeto już nigdy nie zgładzę wszystkiego, co żyje, jak to uczyniłem. 22 Będą zatem istniały, jak długo trwać będzie ziemia: siew i żniwo, mróz i upał, lato i zima, dzień i noc».



Jakie konsekwencje dla sprawcy Sadystycznego czynu mordu niewinnych ludzi. Gdzie sprawca wie że czynienie destrukcji jest z natury i niczego to nie zmieni.

Andej + Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
scriba144 (277 punktów)
@farmer
Ponownie robisz zamach na ustawodawce, analogicznie do organów ustawodawczych. Bluźnisz pomawiasz i agitujesz do czynienia, w ekosystemie destrukcji, które są pod paragrafem.

@Duch Prawdy
Bóg Wszechmogący stworzył system duchowo-informacyjny, czyli ekosystem, który był bardzo dobry (Rdz 1, 31) Natomiast zjedzony owoc banana, bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt (Rdz 1, 29-30) W ekosystemie uczynił destrukcje (Rdz 3) Oraz negatywne myśli, słowa i uczynki. czynią destrukcje-źródło wszelkich dramatów, cierpień i śmierci. Za które na pewno poniesie się konsekwencje.
01-06-2025 10:09 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>@farmerPonownie robisz zamach na ustawodawce, analogicznie do organów ustawodawczych. Bluźnisz pomawiasz i agitujesz do czynienia, w ekosystemie destrukcji, które są pod paragrafem.

Nie kłam i nie strasz. To ty chcesz rozliczeń. Więc ja się pytam jak rozliczysz oprawce mordu niewinnych ludzi

Topienie dzieci ludzi za coś czego nie zrobili jest złe.

Zaprzecz że nie jest.
Bez sądu bez winy karą okrutna śmierć. Bezbronni ludzie bez szans na obronę. Bez szans na walkę.


O czym wiedział przed. Mord nienarodzonych nicczego nie zmienił i nie zmieni.
Wiedział co kto i ile zrobi.


20 Noe zbudował ołtarz dla Pana i wziąwszy ze wszystkich zwierząt czystych i z ptaków czystych złożył je w ofierze całopalnej na tym ołtarzu. 21 Gdy Pan poczuł miłą woń, rzekł do siebie: «Nie będę już więcej złorzeczył ziemi ze względu na ludzi, bo usposobienie człowieka jest złe już od młodości1. Przeto już nigdy nie zgładzę wszystkiego, co żyje, jak to uczyniłem. 22 Będą zatem istniały, jak długo trwać będzie ziemia: siew i żniwo, mróz i upał, lato i zima, dzień i noc».


Jakie konsekwencje dla sprawcy Sadystycznego czynu mordu niewinnych ludzi. Gdzie sprawca wie że czynienie destrukcji jest z natury i niczego to nie zmieni.


To twoje pytanie nie moje. Ty zalykes wątek nie ja.

Ja jestem tylko ciekaw jakich konsekwencji chcesz.



Andej + Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
01-06-2025 14:54 
 Ocena 1 na 1
panTeista (6808 punktów)
>Ponownie robisz zamach na ustawodawce,

Ustawodawca powinien dawać przykład przestrzegania praw które stanowi.
scriba144 (277 punktów)
>>Ponownie robisz zamach na ustawodawce,
>Ustawodawca powinien dawać przykład przestrzegania praw które stanowi.
>
Ustawodawca, czyli Bóg Wszechmogący jest doskonałym prawem miłości. Objawiony w Jezusie Zbawicielu, który jest wzorem człowieka, dla człowieka,
panTeista (6808 punktów)
>Bóg Wszechmogący jest doskonałym prawem miłości.

Z tej miłości sprowadził potop na niewinne dzieci.
scriba144 (277 punktów)
>>Bóg Wszechmogący jest doskonałym prawem miłości.
>Z tej miłości..
>
Dzieci spłodzone z demonów, byli dziećmi demonami.
farmer (22440 punktów)
>>>Bóg Wszechmogący jest doskonałym prawem miłości.
>>Z tej miłości..
>>
>Dzieci spłodzone z demonów, byli dziećmi demonami.

Demonów sobie ty wymśliłeś. To była zgałada ludzi. NIEWINNYCH Ludzi. Małych dzieci. Niczemu nie winnych.

7 Wreszcie Pan rzekł: «Zgładzę ludzi, których stworzyłem, z powierzchni ziemi: ludzi, bydło, zwierzęta pełzające i ptaki powietrzne, bo żal mi, że ich stworzyłem».

Co później sam zanegował.

Nie będę już więcej złorzeczył ziemi ze względu na ludzi, bo usposobienie człowieka jest złe już od młodości1. Przeto już nigdy nie zgładzę wszystkiego, co żyje, jak to uczyniłem



Niewygodne ? Jesteś na forum Racjonalista.




Andej + Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
scriba144 (277 punktów)
>>>>Bóg Wszechmogący jest doskonałym prawem miłości.
>>>Z tej miłości..
>>>
>>Dzieci spłodzone z demonów, byli dziećmi demonami.
>Demonów sobie ty wymśliłeś...
>
Biblijne demony potopione. W miejsce, których zajęła historyczna patologia i psychopaci. Czyli totalna beznadziejność pozbycia się zła.
01-06-2025 19:37 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>>>Bóg Wszechmogący jest doskonałym prawem miłości.
>>>>Z tej miłości..
>>>>
>>>Dzieci spłodzone z demonów, byli dziećmi demonami.
>>Demonów sobie ty wymśliłeś...
>>
>Biblijne demony potopione. W miejsce, których zajęła historyczna patologia i psychopaci. Czyli totalna beznadziejność pozbycia się zła.

Nie . To twój wymysł. Zagłada była ludzi.

7 Wreszcie Pan rzekł: «Zgładzę ludzi, których stworzyłem, z powierzchni ziemi: ludzi, bydło, zwierzęta pełzające i ptaki powietrzne, bo żal mi, że ich stworzyłem».

Już nie mówię o zwierzynie. Co ona była winna ? Bo ryby w wodzie miały wszelaki pokarm.


Trudne ( ci) się wylosowało jak to mówią młodzi teraz. Przypominam że jesteś na forum Racjonalista.


Andej + Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
scriba144 (277 punktów)
>>>>>>Bóg Wszechmogący jest doskonałym prawem miłości.
>>>>>Z tej miłości..
>>>>>
>>>>Dzieci spłodzone z demonów, byli dziećmi demonami.
>>>Demonów sobie ty wymśliłeś...
>>>
>>Biblijne demony potopione. W miejsce, których zajęła historyczna patologia i psychopaci. Czyli totalna beznadziejność pozbycia się zła.
>Nie . To twój wymysł...
Przypominasz, że jestem na forum "racjonalista" Czyli racjo, to rozum, umysł, z którego korzystania masz problem.
01-06-2025 20:36 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>>>>>Bóg Wszechmogący jest doskonałym prawem miłości.
>>>>>>Z tej miłości..
>>>>>>
>>>>>Dzieci spłodzone z demonów, byli dziećmi demonami.
>>>>Demonów sobie ty wymśliłeś...
>>>>
>>>Biblijne demony potopione. W miejsce, których zajęła historyczna patologia i psychopaci. Czyli totalna beznadziejność pozbycia się zła.
>>Nie . To twój wymysł...
>Przypominasz, że jestem na forum "racjonalista" Czyli racjo, to rozum, umysł, z którego korzystania masz problem.
>

Twoje wnioski na ten temat są tak sensowne jak DEMONY które sobie ubzdurałeś. Bo to twoja droga ucieczki od tego że to LUDZIE zostali zgładzeni.

Jakoś brakuje ci cytatu na te Demony.
Tak lubisz szafować cytatami z bibli.

Ja tu nie widzę Demonów.

7 Wreszcie Pan rzekł: «Zgładzę ludzi, których stworzyłem, z powierzchni ziemi: ludzi, bydło, zwierzęta pełzające i ptaki powietrzne, bo żal mi, że ich stworzyłem».

Z jednym się zgodzę.

>Nie będę już więcej złorzeczył ziemi ze względu na ludzi, bo usposobienie człowieka jest złe już od młodości1.

Przynjesz chyba racje obiektowi twojej wiary?
To by wiele wyjaśniało czemu uporczywie obrażasz tamtych ludzi nazywając ich Demonami.




Andej + Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
02-06-2025 08:03 
 Ocena 2 na 2
panTeista (6808 punktów)
>Dzieci spłodzone z demonów, byli dziećmi demonami.

Przez Twoją wypowiedź przebija pogarda dla ludzi.
Czy chciałbyś żyć z samym bogiem, bez ludzi? Ja wolę ludzi niż Twojego boga.
scriba144 (277 punktów)
>>Dzieci spłodzone z demonów, byli dziećmi demonami.
>Przez Twoją wypowiedź przebija pogarda dla ludzi.
>Czy chciałbyś...
>
Piszesz o sobie, wskazując innych. Bo , to z twojej strony jest nienawiść, pogarda i agitacja. Do czynienia negatywnymi myślami, słowami i uczynkami etc...W ekosystemie destrukcji-źródło wszelkich dramatów, cierpień i śmierci całokształtu ekosystemu. Byłoby skrajnie niesprawiedliwie, gdyby za czynienie destrukcji w ekosystemie, nie byłyby ponoszone konsekwencje.
02-06-2025 11:02 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Byłoby skrajnie niesprawiedliwie, gdyby za czynienie destrukcji w ekosystemie, nie byłyby ponoszone konsekwencje.
Po co Bóg do doskonałego ekosystemu wprowadził element destrukcyjny?

DUCH

www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349
scriba144 (277 punktów)
>>Byłoby skrajnie niesprawiedliwie, gdyby za czynienie destrukcji w ekosystemie, nie byłyby ponoszone konsekwencje.
>Po co Bóg do doskonałego ekosystemu wprowadził element destrukcyjny?
>DUCH
>
www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349

W ekosystemie destrukcje uczynił demon (Rdz 3) I prarodzice, którzy zjedli owoc banana, bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt (Rdz 1, 29-30)
02-06-2025 15:25 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>>Byłoby skrajnie niesprawiedliwie, gdyby za czynienie destrukcji w ekosystemie, nie byłyby ponoszone konsekwencje.
>>Po co Bóg do doskonałego ekosystemu wprowadził element destrukcyjny?
>W ekosystemie destrukcje uczynił demon (Rdz 3) I prarodzice, którzy zjedli owoc banana, bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt (Rdz 1, 29-30)
Po co Bóg do doskonałego ekosystemu wprowadził element destrukcyjny = owoc banana, bez nasienia?

DUCH

www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349
scriba144 (277 punktów)
>>>>Byłoby skrajnie niesprawiedliwie, gdyby za czynienie destrukcji w ekosystemie, nie byłyby ponoszone konsekwencje.
>>>Po co Bóg do doskonałego ekosystemu wprowadził element destrukcyjny?
>>W ekosystemie destrukcje uczynił demon (Rdz 3) I prarodzice, którzy zjedli owoc banana, bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt (Rdz 1, 29-30)
>Po co Bóg do doskonałego ekosystemu wprowadził element destrukcyjny = owoc banana, bez nasienia?
>DUCH
>
www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349

Prarodzice zjedzonym owocem banana, bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt (Rdz 1,29-30) W ekosystemie uczynili destrukcje (Rdz 3) Oraz negatywne myśli, słowa, uczynki etc...W ekosystemie czynią destrukcje-źródło wszelkich dramatów, cierpień i śmierci całokształtu ekosystemu.
05-06-2025 04:58 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>>>>Byłoby skrajnie niesprawiedliwie, gdyby za czynienie destrukcji w ekosystemie, nie byłyby ponoszone konsekwencje.
>>>>Po co Bóg do doskonałego ekosystemu wprowadził element destrukcyjny?
>>>W ekosystemie destrukcje uczynił demon (Rdz 3) I prarodzice, którzy zjedli owoc banana, bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt (Rdz 1, 29-30)
>>Po co Bóg do doskonałego ekosystemu wprowadził element destrukcyjny = owoc banana, bez nasienia?
>Prarodzice zjedzonym owocem banana, bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt (Rdz 1,29-30) W ekosystemie uczynili destrukcje (Rdz 3) Oraz negatywne myśli, słowa, uczynki etc...W ekosystemie czynią destrukcje-źródło wszelkich dramatów, cierpień i śmierci całokształtu ekosystemu.
To już pisałeś, że prarodzice zjedzonym owocem uczynili destrukcje, a ja chcę, żebyś odpowiedział na pytanie. Po co Bóg wprowadził do ekosystemu element destrukcyjny - owoc banana, bez nasienia?

DUCH

www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349
panTeista (6808 punktów)
>za czynienie destrukcji w ekosystemie, nie byłyby ponoszone konsekwencje.

Wyrażasz chęć zemsty.
01-06-2025 19:32 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>@Duch PrawdyBóg Wszechmogący stworzył system duchowo-informacyjny, czyli ekosystem, który był bardzo dobry (Rdz 1, 31) Natomiast zjedzony owoc banana, bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt (Rdz 1, 29-30) W ekosystemie uczynił destrukcje (Rdz 3) Oraz negatywne myśli, słowa i uczynki. czynią destrukcje-źródło wszelkich dramatów, cierpień i śmierci. Za które na pewno poniesie się konsekwencje.
Po co Bóg do doskonałego ekosystemu wprowadził element destrukcyjny?

DUCH


www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Proszę o wasze konkluzje.
Po co Bóg do doskonałego ekosystemu wprowadził element destrukcyjny?

DUCH

www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365