Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ireneusz Raś napluł na liberałów.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
10-06-2025 09:54Paluzel (699 punktów)Ireneusz Raś napluł na liberałów.
Dzisiaj rano Platforma rozpoczęła swą drogę ku upadkowi, słowami Ireneusza Rasia. Nie zrozumiał on, że błędem wyborczym Rafała Trzaskowskiego nie było maślenie się do katoprawicy, a za słabe opowiedzenie się za Wyborcami głosującymi za Opozycja w roku 2023, za kobietami z Czarnych Marszów, za zwolennikami Państwa Świeckiego!
Raś uważa, że PO powinno zacząć przymilać się do kościoła katolickiego i zaczął od skrytykowania ministry Nowickiej za ograniczenie godzin nauki katechezy katolickiej z 2 na 1. Już nie mówię, że Tusk, z Bodnarem i Siemoniakiem napluli 11 599 090 (jedenastu milinom pięćset dziewięćdziesiąt dziewięciu dziewięciu dziewięćdziesięciu) Wyborcom! kaczyński, ziobro, ziobro, sasin, matecki i inni, już przez te kilkanaście miesięcy powinni mieć zarzuty i siedzieć w Aresztach Śledczych, i to jest główny czynnik wygranej batyra. Ale tu dygresja; zamiast się sprężyć i przez jeszcze dwa lata bronić tej wątłej Wolności, jaką mamy, PO zacznie się ścigać na klerykalizm z konfederacją, a Mentzen to żaden liberał, tylko katofanatyk ogłupiający młodzież udawanym liberalizmem na tik toku...
Albo Donald Tusk coś zacznie robić od 11.6.25, albo zanurzymy się w odmęty konfopisowskiego katolickiego piekła, przy których rządy ZJEP - u ( "zjednoczonej prawicy" ), będą się jawić jako mżawka przy burzy z piorunami...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Duch Prawdy (14787 punktów)
>Dzisiaj rano Platforma rozpoczęła swą drogę ku upadkowi, słowami Ireneusza Rasia.
Ireneusz Raś nie jest członkiem Platformy.
>Już nie mówię, że Tusk, z Bodnarem i Siemoniakiem napluli 11 599 090 (jedenastu milinom pięćset dziewięćdziesiąt dziewięciu dziewięciu dziewięćdziesięciu) Wyborcom! kaczyński, ziobro, ziobro, sasin, matecki i inni, już przez te kilkanaście miesięcy powinni mieć zarzuty i siedzieć w Aresztach Śledczych, i to jest główny czynnik wygranej batyra.
Prokuratura przygotowuje wiele aktów oskarżenia, zobaczymy czy będą teraz kierowane do sądu. Co do batyra to mam wątpliwości czy wygrał, wygląda to na ustawkę elit, demokracja demokracją, a prezydenta wybrały elity, Amerykanom się nie odmawia...
>Ale tu dygresja; zamiast się sprężyć i przez jeszcze dwa lata bronić tej wątłej Wolności, jaką mamy, PO zacznie się ścigać na klerykalizm z konfederacją
Nie sądzę, przewiduję przyspieszenie realizacji obietnic wyborczych i lepszą komunikację, bo wiele już zrobiono, ale się nie chwalono.

DUCH

www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365