Kościół katolicki od początku powstania budował swoje imperium na zbrodniach.Ilość przestępstw tej organizacji jest ogromna.Aż dziw bierze,że instytucja ta przetrwała dwa tysiąclecia.Cała biblia jest interpretowana w zależności do istniejących czasów.Dlaczego nie ma żadnego pomnika ku czci ofiar wymordowanych przez tą najbardziej zbrodniczą instytucję na świecie. |