>myślałem yaotzin, że użyłeś innego komputera, żeby się usprawiedliwić przed tym, że św. Marek wrzucił twój wątek do bagrołów. >Ale przepraszam myliłem się!
Napisalem ze raz uzylem nicka yatzin z innego komputera. Nie wypieram sie tego. Wtedy uzylem go jako gosc a nie zajerestrowany autor.
Apo pantos kakodaimonos
|