No trudno. Z drugiej strony... Jeżeli yaotzin może zadawać pytania odnośnie np. fizyki, to czemu ktoś nie miałby zadawać pytań odnośnie psychologii lub psychiatrii. Nie uciekajcie od takich spraw. Gdzie ateiści mają takie tematy poruszać? Można iść do psychologa, ale skoro decyduje się ktoś na rozmowę przez net, to widać sam z siebie takiej decyzji nie podejmuje. Więc moglibyście wtedy takie rozwiązanie zasugerować. Gdzie ma takie pytanie postawić ateista? Na Forum Pomocy Katolik.pl? Temu już nie ufa. Oczywiście powinien iść do psychologa, ale widać dopiero co potrzebuje by ktoś mu to zasugerował. Możecie też w ramach portalu zamieścić jakieś artykuły dotykające psychiki człowieka. Mielibyście oparcie - na bazie swojego światopoglądu. Nie uciekniecie przed takimi sprawami. Skoro forsujecie ludziom własny światopogląd, to nie dziwcie się, że będą tacy co Wam zadadzą swoje, trudne pytania.
|