Racjonalista - Strona głównaDo treści
jak myslicie.....

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
07-03-2005 07:50kariotajak myslicie.....
jak myslicie jak papiez umrze ile lat Polska bedzie w zalobie.???

kafir (363 punktów)
>jak myslicie jak papiez umrze ile lat Polska bedzie w
>zalobie.???
Który?
Marcin_M (596 punktów)
Zapewne będziemy wtedy światkami dantejskich scen.
Już widzę ten lament starych babć, które wierzą w przepowiednię, że jak papież umrze to będzie koniec świata.
Życzę papieżowi aby żył jak najdłużej.
Czela
>Zapewne będziemy wtedy światkami dantejskich scen.
>Już widzę ten lament starych babć, które wierzą w przepowiednię, że jak papież umrze to będzie koniec świata.
>Życzę papieżowi aby żył jak najdłużej.
I jeszcze dłużęj nim mocherowe berety mole zeżrą!
Ludzie umierają z głodu - w tysiącach, z wycieńczenia i mrozu - w setkach, z braku opieki w milionach...!!!!!!!!!!
I jak myślicie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
?????????????????????
Andrzej Jawień (2 punktów)
a skąd pewność, że Karol Wojtyła umrze??
heil Schindler!!!

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365