> Zapewne będziemy wtedy światkami dantejskich scen.> Już widzę ten lament starych babć, które wierzą w przepowiednię, że jak papież umrze to będzie koniec świata. > Życzę papieżowi aby żył jak najdłużej. I jeszcze dłużęj nim mocherowe berety mole zeżrą! Ludzie umierają z głodu - w tysiącach, z wycieńczenia i mrozu - w setkach, z braku opieki w milionach...!!!!!!!!!! I jak myślicie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ?????????????????????
|