>czy wedle Państwa opinii można być > racjonalistą POPIERAJĄCYM aktualną politykę USA pod rządami> Busha juniora?W USA z pewnością szaleją z racji poparcia ich polityki przez Pana! > Nieśmiało powiem, że ja ją popieram, a za specjalnie> irracjonalnego się raczej nie uważam. Tym "wyznaniem" udzielił Pan sam odpowiedzi na postawione przez siebie pytanie! A co do TVN. Ta stacja o wielkich ambicjach i wygórowanym mniemaniu o sobie, powinna otrzymać "Zardzewiały gwóźdź" jako wyróżnienie za całokształt jej programu. Proszę wskazać mi na TVN chociaż jeden wartościowy intelektualnie program, jakiś film przyrodniczy, edukacyjny, czy tym podobne audycje! "Gwoździem" programów tej stacji to infantylne produkcje, zaspakajające najniższe instynkty oraz oczekiwania najgłupszej części naszego społeczeństwa. Dla widza bardziej wymagającego, nie ma w TVN nic, kompletnie NIC! Lis na pewno nie jest gwarantem prawdy którą rzekomo przedstawia, gdyż, jak się nie raz okazało, często mijał się z "faktami". Niegdyś, (na szczęście tylko raz po raz!) pojawiał się program "Strefa X" (chyba taki miał tytuł?) Rzadko da się oglądać taki popis ingnorancji, głupoty i nieznajomości tematu, które w tej audycji poruszano. Nie tylko, że prowadzący robili z siebie idiotów, to na dodatek w ten stan chcieli wprowadzić widzów. No, ale każdy ogląda to, co go "wciąga" i to, co lubi.
|