Jak moge milczeć kiedy świat upada? Jak to możliwe że nikt nie widzi niesprawiedliwości jaka się dziś dzieje na świecie? Chodzi mi tu głównie o Irak i oto jak został ofiarą Kapitalistycznego świata na którego czele stoi USA. Czy bogate kraje mają aż taką siłę propagandową iż cały świat kibicuje najeźćcy a ofiare obwinia o rzeczy których nawet nieda sie sprecyzować? Powiedzcie mi tylko DLACZEGO my, siedząc przed telewizorami, przytulamy spokojnie swoje pociechy obserwując jak, niegdyś bastion kultury i ciwilizacji, Irak pada na kolana przed "naszą" pseudorzeczywistością którą nazywamy SPAWIEDLIWOŚCIĄ? Dlaczego, widząc że media pokazują nam jedynie jedną część medalu, oglądamy "panoramę" w przeświadczeniu że "nareszcie sprawiedliwości stało się zadość"? Czy nasze społeczeństwo ma aż taki niedosyt samodowartościowania? Pytam tylko o jedną rzecz: za co winimy Hitlera? Jesteśmy dziś świadkami identycznej agresji i, przepraszam za kolokwializm, jebane gówno sobie z tego robimy, a wręcz sami chętnie byśmy zmietli cywilizacje które niepasują do naszej wizji świata. |