Jejku, rozszyfrowałeś nas  . My, racjonaliści, tylko czekamy tutaj na okazję, by móc komuś szczerze powiedzieć, że jest głupi ;-P. PS Nie weź tego na poważnie  . Jesli twierdzisz, że poziom forum jest niski, poczytaj dla równowagi komentarze np na Onecie lub WP. pozdro -- RG
|