Racjonalista - Strona głównaDo treści
pierwsze wrazenia

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
08-01-2004 21:13pascal (1 punktów)pierwsze wrazenia
Witam wszystkich członków forum.
Zalogowałem się niedawno z radością odkrywajac strone o takiej ciekawej tematyce.racjonalizm niewątpliwie jest w życiu bardzo ważny i fakt że taka strona powstala napawa pryznajmniej z początku optmizmem.
Problem w tym że chwile sobie poczytałem forum i...hymmm mam wrażenie że poziom niemal każdej dyskusji nie różni sie od innych polskich forum w tym sportowych...otóż owszem wielu używa wyszukanych wyrazów zwrotów ale argumentacja przeważnie jest gołosłowna tak bo tak lub obrażanie przedmówcy.Obojętnie czy sie jest wierzącym czy tez nie takie podejście do sprawy jest faktycznie tragiczne i to smutne że nawet w takim miescu gdzie wiedza myśłi ale i szacunek do siebie powinny wypełniac te strony mamy do czynienia z tym co wszędzie indziej w Polsce głupota tępym agresywnym zacietrzewieniem obrzucaniem sie inwektywami ostrym jednakze pozbawionym logicznych argumentów krytykowaniem etc etc
Zastanawiam się czy jest to kwestia niewiedzy nieumiejętności cyz czego?
Bo powoli dochodze do wniosku ze w Polsce inaczej niz sie klócac bez sensu bez szacunku i zdrowej polemiki ze złoscia wsciekloscia byleby zadeptac przeciwnika ale nie madroscia tylko glupota i chamstwem po protu nie mozna...
i to jest naprawde straszne...zero madrosci tylko zlosc na siebie nawzajem i tak w nieskonczonosc
Co tacy ludzie chca udowodnić??do czego przekonać?nie wiem
pozdrawiam wszystkich
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Roman (1901 punktów)
Jejku, rozszyfrowałeś nas . My, racjonaliści, tylko czekamy tutaj na okazję,
by móc komuś szczerze powiedzieć, że jest głupi ;-P.

PS Nie weź tego na poważnie . Jesli twierdzisz, że poziom forum jest niski, poczytaj dla równowagi komentarze np na Onecie lub WP.

pozdro

--
RG

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365