Chciałbym sobie podyskutować na temat pewnej interesującej teorii.Zamieszczona była ona po raz pierwszy w "Samolubnym genie" Dawkinsa, w sieci znalazłem o niej tegoż autora: cscs.umich(*)wkins/viruses-of-the-mind.html
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.