Racjonalista - Strona głównaDo treści
Stan umysłów w Autonomii Palestyńskiej

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
25-05-2013 13:09Syn Lecha (752 punktów)
(zablokowany)
Stan umysłów w Autonomii Palestyńskiej
Ocena 5 na 5
Jeśli ktoś miał jeszcze złudzenia na temat AP gotowej do pokojowej koegzystencji z Izraelem, powinien zrewidować to przekonanie. Przesłanie jest więcej niż wymowne.
izrael.org(*)rzeszy-wywieszona-w-judei.html
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Hippopotomonstrosesquispedaliofob (578 punktów)
Widocznie Islamiści lubią takie rzeczy ,lecz nie wiedzą co by się z nimi stało gdyby Hitler wojnę wygrał( zostali by wybici jak żydzi), Mam wrażenie że miarka niedługo się przegnie i zaczną się jakieś uciski na tych fanatyków .
25-05-2013 16:03 
 Ocena 2 na 2
maciejo (3492 punktów)
>Widocznie Islamiści lubią takie rzeczy ,lecz nie wiedzą co by się z nimi stało gdyby Hitler wojnę wygrał( zostali by wybici jak żydzi), Mam wrażenie że miarka niedługo się przegnie i zaczną się jakieś uciski na tych fanatyków .
>
Islamiści działają na zasadzie wróg mojego wroga jest moim przyjacielem. Oczywiście jak to często bywa z takimi sojuszami gdyby tylko obaj alianci wygrali, to w następnym ruchu sami by siebie wyrżnęli. W książce "Ja terrorysta" Antonio Salas opisuje relacje pomiędzy dżihadystami, a rewizjonistami i skrajną prawicą. Teraz nie mogę ale później znajdę i dopiszę wszystko szczegółowo.

Ps

Skąd Ty wziąłeś ten nick? Brzmi jak imię boga dykcji i pamięci, opiekuna osób jąkających się;]
25-05-2013 18:37 
 Ocena 2 na 2
Hippopotomonstrosesquispedaliofob (578 punktów)

>Skąd Ty wziąłeś ten nick? Brzmi jak imię boga dykcji i pamięci, opiekuna osób jąkających się;]
Nick jest fajny ,i potrafię go wymówić ,a poza tym oznacza lęk przed długimi wyrazami XD

A poza tym czekam na twój opis.:D
pawel_wr (4297 punktów)

>Nick jest fajny ,i potrafię go wymówić ,

Łatwiej pojąć wzór E=mc2 ,
niż wymówić hipopotomostrpopdoeguiesjfrofjriefob
Jan Werbiński (11380 punktów)
(zablokowany)
>izrael.org(*)rzeszy-wywieszona-w-judei.html

Głupota jak widać objawia się w zadziwiających formach.
Tak długo, jak ślepe przekonania będą ludzi dzielić i prowokować do walki, tak długo nie będzie możliwy pokój. Do tego czasu powinniśmy się cieszyć względną równowagą sił. To jest realne.
Hippopotomonstrosesquispedaliofob (578 punktów)
Szczerze to właśnie jesteśmy świadkami kulturkampfu
rysiek (4593 punktów)
>Jeśli ktoś miał jeszcze złudzenia na temat AP gotowej do pokojowej koegzystencji z Izraelem, powinien zrewidować to przekonanie. Przesłanie jest więcej niż wymowne.
>izrael.org(*)rzeszy-wywieszona-w-judei.html

No cóż, chyba jedna flaga nie czyni wojny.

Prawdopodobnie jest to wyraz niewygasłych sympatii do ideologii i praktyk nazizmu?
Należy pamiętać o działalności wielkiego muftiego Jerozolimy Mohammada Amina al-Husajniego i jego współpracy z III Rzeszą. W latach 1941-1945 przebywał on w Niemczech jako ich sojusznik, pomagając m.in. organizować oddziały Waffen-SS złożone z bośniackich muzułmanów.
Po wojnie poszukiwany jako osoba z listy zbrodniarzy wojennych, uniknął odpowiedzialności i kontynuował działalność, ponieważ Francja i Wielka Brytania obawiały się reakcji państw i ludności muzułmańskiej Bliskiego Wschodu.
28-05-2013 13:02 
 Ocena 4 na 4
Syn Lecha (752 punktów)
(zablokowany)
>No cóż, chyba jedna flaga nie czyni wojny.
Nie należy lekceważyć nawet pojedynczych wybryków i surowo je piętnować, żeby nie doczekać się recydywy.
>Prawdopodobnie jest to wyraz niewygasłych sympatii do ideologii i praktyk nazizmu?
Już sobie wyobrażam jak by wybuchła wojna medialna, gdyby taką flagę wywiesiłby ktoś w Europie. Zaraz okrzyknięto by go nazistą itd. A co w AP - nic cisza! Widać islamistów nie tylko nie obowiązuje zwykła przyzwoitość, ale też istnieje przyzwolenie na łamanie przez nich podstawowych praw obywatelskich, na mowę nienawiści i nawoływanie do zbrodni.
Napisałem, że jest to wymowne-czytaj prowokacyjne, bo flagę było widać ze stolicy Izraela Jerozolimy. Poczujcie się na chwilę Żydami.

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365