>W sumie żaden skandal. Niezależnie od tego czy impreza sie odbyła czy nie, odbyła się dyskusja...I o to chodzi! Ta dyskusja właśnie wykazała, że wystawa ma gorących zwolenników, więc gdzież oni teraz? Nawet nie pisnęli, całkiem jak ten baca, co mu halny babę wywiał, no trochę to dziwne.
A druga rzecz, kto był autorem newsa o wystawie, a może to blef od początku? Bo zaangażowani w wystawę ateiści, oddaliby pole tak po cichu, bez walki? .
|