>Na co dzień korzystam z przeglądarki Mozilla Firtefox (mam najnowszą wersję), ale jeśli chodzi o >serwis Racjonalista to z jakichś nieznanych mi bliżej powodów nie mogę się zalogować na swoje konto. >Dodam, że akceptację ciasteczek mam włączoną, nie korzystam z żadnego proxy a mimo to po wejściu na >stronę główną Racjonalisty, czy na forum nie mogę się zalogować, bo pomimo prób (hasło i login >właściwe) nadal pozostaje niezalogowana. Co może być tego przyczyną?
spróbuj sie zalogować na stronie główniej po prawej stronie u góry, mi logowanie na dole strony forum nie działa też na Firefoksie
fear is the mind killer
|