Gdy cieszyłem się lepszym zdrowiem niż obecnie, wówczas po kilkakroć spedzalem wraz z Rodzina Swieta Bozego Narodzenia na Rowni pod Sniezka , kwaterujac w schronisku PTTK (w bliskości Sniezki po polskiej stronie sa trzy Schroniska PTTK). Pobyty te odznaczaly się w szczególności chodzeniem po plaskowyzu pod Sniezka; zasypanym śniegiem z widokiem na Sniezke o ile chmury byly wysoko.
Były to absolutnie rewelacyjne przezycia.
Wyjazd taki w przeciwieństwie do wyjazdow "na narty" wymaga nieporównanie mniejszych nakladow finansowych 😊 .
Ewentualnym osobom zainteresowanym mogę podac blizsze informacje w tym zakresie; w szczególności zas dotyczące: • aspektow widokowo-turystycznych takiego pobytu • aspektow logistycznych.
Zapraszam do dyskusji oraz wyrażania refleksji w tym obszarze
S pozdravem |