Racjonalista - Strona głównaDo treści
czy prawdą jest że Tusk niszczy polską gospodarkę?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
16-01-2026 17:13alsor (3283 punktów)czy prawdą jest że Tusk niszczy polską gospodarkę?
Wielu, chyba nawet większość ludzi, z którymi mam bezpośredni kontakt, twierdzi
że obecnie wiele firm pada, zwłaszcza te mniejsze,
a te średnie i większe mają znaczny spadek dochodów, deficyty,
są na granicy bankructwa - zwalniają pracowników, itd.

Prawda to jest?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

romaro (25211 punktów)
>Prawda to jest?
Wszystko zależy w jakich kręgach się obracasz. Polska jest podzielona od dawna, ale dzisiaj tak mocno, jak nigdy przedtem, więc... Czy tak trudno sprawdzić jak jest faktycznie?
Logika jest czysta, ale świat nie jest. W finansach jak w matematyce - równania są proste, dopóki nie wmiesza się Alsor. Tutaj wynik zależy od założeń, a założenia od nastroju Alsora

13 proc. badanych obawia się pogorszenia sytuacji w biznesie ale to raczej nie jest większość, choć może spróbujesz nas przekonać (jak to masz w zwyczaju), że się mylę.
www.money.(*)026-rok-7242220405869536a.html
alsor (3283 punktów)
>>Prawda to jest?
>Wszystko zależy w jakich kręgach się obracasz. Polska jest podzielona od dawna, ale dzisiaj tak mocno, jak nigdy przedtem, więc... Czy tak trudno sprawdzić jak jest faktycznie?
>Logika jest czysta, ale świat nie jest. W finansach jak w matematyce - równania są proste, dopóki nie wmiesza się Alsor. Tutaj wynik zależy od założeń, a założenia od nastroju Alsora
>13 proc. badanych obawia się pogorszenia sytuacji w biznesie ale to raczej nie jest większość, choć może spróbujesz nas przekonać (jak to masz w zwyczaju), że się mylę.
>www.money.(*)026-rok-7242220405869536a.html

a jakie są dane statystyczne itd.?

nie ma?

no to super - za komuny podobnie było... no może nie aż tak idiotycznie, żeby aż tak naiwny kit wciskali notorycznie; wtedy przynajmniej każdy dobrze wiedział że w gównie żyjemy...
a teraz w czym?
18-01-2026 15:04 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)

>no to super - za komuny podobnie było... no może nie aż tak idiotycznie, żeby aż tak naiwny kit wciskali notorycznie; wtedy przynajmniej każdy dobrze wiedział że w gównie żyjemy...
>a teraz w czym?
To zależy jak kto sobie za młodu pościelił

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365