W 1982 zespół TSA wydał singiel z piosenka o tytule „Mass media” (tekst: Jacek Rzehak; muzyka: Stefan Machel, Marek Piekarczyk) Piosenka ta stanowiła swoistą przestrogę przed konsumpcjonizmem (wymiar swoistego mistycyzmu) - w piosence tej były między innymi słowa: Chcesz się wyspać, najeść, napić Chcesz panienki ciągle rwać Kabzę szmalem tez chcesz nabić Chcesz od życia tylko brać
Lecz nadejdzie taki czas Gdy nie będzie już skąd brać Wtedy nie zostanie nic Tylko zacząć ostro pić!
Wychowały cię mass media Nie wysilał się twój mózg W szkole była tez tragedia Choć ci nie szczędzono rózg!
(Tekst pochodzi z www.tekstowo.pl/piosenka,tsa,mass_media.html) Skądinąd polecał tę piosenkę do wysłuchania; zwłaszcza osobom, które lubią trochę cięższe klimaty oraz polską (mniej lub bardziej) rockową muzykę lat osiemdziesiątych. 😊 --------------------- S pozdravemZwierzęta podobnie jak ludzie mają bardzo silny instynkt życia oraz odczuwają cierpienia fizyczne |