> Witam.> Wszystkim zainteresowanym tematyką biologiczną chciałem> polecic niesamowity film pokazujący jak komórka pracuje od> wewnatrz. Ta imponujaca animacja komputerowa wzbogacona> muzyka zrobila na mnie kolosalne wrazenie. Mam nadzieje, ze> i Wam sie spodoba.> www.studio(*)/technique/tprojects/6850.html> (zalecany wybor jakosci HIGH)> Jakie procesy rozpoznajecie?  > obejrzałem film i powiem że jest bardzo dobry na HIGH , wrzuciłem go sobie na telefon nawet by pokazać innemu kumplowi. Grafika była bardzo dobra i choć mam 5 z biologi i z własnej chęci zacząlem niedawno czytać podręcznik Genetyka Molekularna PWN a biologią się nie interesuje to filmik i tak mi się bardzo podobał  POLECAM ps.gdzieś tam niedaleko końca widziałem translacje , fajnie to wyglądało , taki sznurek przelatujący przez rybosom i zbierający aminokwasy
Z przyszłością jest małe "ale" .Za każdym razem,jak się na nią spojrzysz - zmienia się,bo się na nią spojrzałeś.A to zmienia wszystko pozostałe.
|