Nurtuje czy ktokolwiek rozważał chociaż teoretycznie, rozważał scenariusz przywrócenia poziomu technologicznego, w przypadku cofnięcie się technologicznie naszej cywilizacji spowodowanego dowolnym zdarzeniem losowym np. Uderzeniem w ziemie asteroidy średnicy ok. 1,5km, Pandemia, i podobne zdarzenia które spowodowały znaczny spadek liczebności naszego gatunku, załamanie gospodarki światowej, ale też w wtórnym następstwie doprowadziły do rozpadu państw i anarchii.
Chodzi mi głównie scenariusz przywrócenia poziomu technologiczne po okresie anarchii.
|