Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ogłaszam konkurs! Nagroda litrowa whisky lub równowartość:)

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
20-01-2008 11:23Skorupka (64 punktów)Ogłaszam konkurs! Nagroda litrowa whisky lub równowartość:)
Ocena 1 na 1
Jeszcze chyba nikt tu konkursu nie ogłosił Tym bardziej mi sie ten pomysł podoba Wygrać można bardzo prosto. Wystarczy w dowolny sposób udowodnić, że w audycji "Wybrane zagadnienia z prasy krajowej i zagranicznej" nadawanej regularnie w Radio Maryja chociaż RAZ nie były to zagadnienia poruszane przez "Nasz Dziennik" lub inne rydzykowe medium

No, to powodzenia
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

J.Szulc (5723 punktów)Odp: ogłaszam konkurs! Nagroda litrowa whisky lub równowartość:)

Ale po co to udowadniać?
Obawiam się, że poruszając ten temat, znasz już dokładnie nań odpowiedź.
Może lepiej umówić się na tę whisky, może być z lodem, i porozmawiać na milsze tematy, niż śledzenie przeglądu prasy rzeczonego radia lub czytania podobnych w wydźwięku wydawnictw?
Mogę, owszem, co jakiś czas przeszukiwać gazety w poszukiwaniu czegoś ciekawego. Generalnie mam trochę inny krąg zainteresowań wydawniczych.
To jak?
Co z moją propozycją?
Może być ciekawiej

Pozdrawiam - rozbawiona pomysłem.
Mimo wszystko - dobry.

To, co za nami i przed nami, to drobiazg w porównaniu z tym, co tkwi w nas.
Skorupka (64 punktów)
>Ale po co to udowadniać?
>Obawiam się, że poruszając ten temat, znasz już dokładnie nań odpowiedź.
>

Pewnie, że znam! Myślisz, że tak nieroztropnie ryzykowałbym litrową whisky?!

Cieszę się, że udało mi się Ciebie rozbawić
J.Szulc (5723 punktów)

O chytrusie!
Nic o wspólnej konsumpcji

Tym niemniej szczerze pozdrawiam.

To, co za nami i przed nami, to drobiazg w porównaniu z tym, co tkwi w nas.
21-01-2008 11:57 
 Ocena 2 na 2
Gosia (9452 punktów)

>Może lepiej umówić się na tę whisky, może być z lodem, i porozmawiać na milsze tematy, niż śledzenie przeglądu prasy rzeczonego radia lub czytania podobnych w wydźwięku wydawnictw?

I o to chodzi! Skorupka to pewnie tajny współpracownik rzeczonego radia , próbujący przyciągnąć do głośników nowych słuchaczy. A nóż-widelec złowi nową rybkę (z kontem) i zasłuży na bezcenne błogosławieństwo SAMEGO OJCA DYREKTORA!

Droga J. bądź czujna i nie daj wodzić się na pokuszenie.

Pozdrawiam.
J.Szulc (5723 punktów)

Witaj, Gosiu. Miło Cię widzieć.
Jak nie dać się wodzić, jak nikt kusić nie chce?
Chyba, że w międzyczasie ktoś sprawdził moje konto
Wtedy przepadłam w przedbiegach

Ciepło pozdrawiam.

To, co za nami i przed nami, to drobiazg w porównaniu z tym, co tkwi w nas.
Gosia (9452 punktów)
>Witaj, Gosiu. Miło Cię widzieć.
Nawzajem.
>Jak nie dać się wodzić, jak nikt kusić nie chce?
Zawsze się kusiciel znajdzie.Mnie ostatnio kusi by pewnemu studentowi nauk medycznych wrazić w zadek igłę aż po nasadkę ( no co, potknąć się nie wolno?).Powstrzymuje mnie jedynie podejrzenie, że być może bucowi by się to spodobało.
>Chyba, że w międzyczasie ktoś sprawdził moje konto
Przestań, przecież biedak skonałby ze śmiechu...
>Ciepło pozdrawiam.
Również.
J.Szulc (5723 punktów)

Ja względem tego studenta... Moja droga, w czym problem? Igły mamy wszak "przyjazne" pacjentowi, sterylne. Weź w dłoń swoją dominującą (powiedzmy prawą) igłę numer 14 (taka dla krwiodawców), odbezpieczoną zainstaluj między palcem wskazującym a środkowym, nasadą między tymiż palcami, ostrzem wystającym od środka dłoni... i walnij rzeczonego w udo, tudzież pośladek... ot, tak sobie. A niech ma. Chyba domyślam się przyczyn twojego pomysłu...
Jakże Cię nie lubić, kobieto?

Powodzenia

To, co za nami i przed nami, to drobiazg w porównaniu z tym, co tkwi w nas.
Gosia (9452 punktów)
> Weź w dłoń swoją dominującą
I ja, naiwna, ostrzegałam Ciebie przed kusicielem, gdyś Ty sama mistrzynią!
No, ale jak się uczyć, to od najlepszych. Idę ćwiczyć paluszki i nadgarstek.

Pozdrawiam.Z sympatią, oczywiście.
J.Szulc (5723 punktów)

Aleś mnie, Waćpanna, skomplementowała...
Nie wiem jak dziękować za uznanie...
To może same wypijmy zakupiony wcześniej trunek, bez oglądania się na ewentualną wygraną?
Gość się solidnie przygotował. Mam wrażenie, że nie ma na co liczyć.
To jak? Gdzie? Kiedy?
Czekam na propozycje... ale nie pisz na Forum, bo nam się zorganizuje zapewne całe kółko zainteresowanych.


Szczerze serdecznie pozdrawiam.

To, co za nami i przed nami, to drobiazg w porównaniu z tym, co tkwi w nas.
Skorupka (64 punktów)
>Skorupka to pewnie tajny współpracownik rzeczonego radia , próbujący przyciągnąć do głośników nowych słuchaczy. A nóż-widelec złowi nową rybkę (z kontem) i zasłuży na bezcenne błogosławieństwo SAMEGO OJCA DYREKTORA!
>Droga J. bądź czujna i nie daj wodzić się na pokuszenie.
>Pozdrawiam.

Gosiu, Gosieńko śliczna panienko! Czemuż, ach, czemuż podejrzeniami swemi ranisz mnie aż tak boleśnie?!

Ale ja nie czuję gniewu ni złości i miłosiernie, zgodnie z naukami Pana, pomodlę sie nawet za Ciebie i drugi policzek - jak by co - nastawię Bij mnie i smagaj swym okrutnym słowem! Gryź mnie! drap mnie! Rób mi ślady!!!
Gosia (9452 punktów)

>Gosiu, Gosieńko śliczna panienko! Czemóż, ach, czemóż podejrzeniami swemi ranisz mnie aż tak boleśnie?!
Bom sadystka.
>Ale ja nie czuję gniewu ni złości i miłosiernie, zgodnie z naukami Pana, pomodlę sie nawet za Ciebie i drugi policzek - jak by co - nastawię
Na co mi Twój (niewątpliwie atrakcyjny) policzek? Nadstaw coś konkretniejszego.
> Bij mnie i smagaj swym okrutnym słowem! Gryź mnie! drap mnie! Rób mi ślady!!!
O nie, zbytniku.Na pieszczotę to trzeba sobie zasłużyć
tajnapolska (154 punktów)
A ja w Suwałkach próbuję działać, ale nic mi nie wychodzi)

tajnapolska
Panteiści Podmiot (6808 punktów)Odp: Ogłaszam konkurs! Nagroda litrowa whisky lub równowartość:)
>Jeszcze chyba nikt tu konkursu nie ogłosił

Mylisz się konkurs był ogłoszony przez propagatorkę religii i miłośniczkę rządów autorytarnych braci Kaczyńskich. Niestety z obiecanej nagrody nici, podobnie jak z obietnic funkcjonariuszy kościoła tyczących nagrody po śmierci.

Link do konkursu sprzed niecałego pół-roku.
www.racjonalista.pl/forum.php/z,6/t,20888
Tytuł wątku: Konkurs dla ateistów
_______________________________________
Dusza po śmierci idzie tam, gdzie była przed poczęciem.
Stanisław Gejo

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365