Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ja ci to wyjaśnię.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
09-02-2008 04:25ASADKA (28 punktów)Ja ci to wyjaśnię.
Ocena -3 na 3
Polska jest krajem katolickim. Większość społeczeństwa to katolicy. A najwiecej do powiedzenia ma zawsze kler... Poza tym kto puści program, który będzie miał małą oglądalność?
A najbardziej wdzięcznymi widzami są "ludzie od Rydzyka"...
Taka jest prawda. Nie będzie w żadnej TVP programu dla wolnomyślicieli...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

J.Szulc (5723 punktów)

>Taka jest prawda. Nie będzie w żadnej TVP programu dla
>wolnomyślicieli...

To Twoja opinia. Niech będzie.
Tylko po co zaraz nowy wątek?
Stwierdzasz. Nie dywagujesz, nie pytasz...


Jestem człowiekiem. Znaczy to, że jestem spełniającym się zadaniem świata. J.Stachniuk
10-02-2008 22:53 
 Ocena 2 na 2
tajnapolska (154 punktów)

Dajcie spokój, pożyjemy zobaczymy, trzeba wierzyć w zwycięstwo, żeby wygrać

tajnapolska
11-02-2008 00:16 
 0 na 2
J.Szulc (5723 punktów)

No i daliśmy...

Jestem człowiekiem. Znaczy to, że jestem spełniającym się zadaniem świata. J.Stachniuk
11-02-2008 05:49 
 Ocena-1 na 1
tajnapolska (154 punktów)
>No i daliśmy...
>
Jestem człowiekiem. Znaczy to, że jestem spełniającym się zadaniem świata. J.Stachniuk


he he

tajnapolska
11-02-2008 08:07 
 Ocena 1 na 1
J.Szulc (5723 punktów)
>No i daliśmy...

Do Admirabilisa ,
Ciężko czytać między wierszami?
Minusy (podobno) się tutaj uzasadnia, żeby obdarowany zrozumiał, tak?
I dawać dwa za jedna wypowiedź?
No piękni...

I tal Cię pozdrawiam...

Jestem człowiekiem. Znaczy to, że jestem spełniającym się zadaniem świata. J.Stachniuk
11-02-2008 07:43 
 Ocena-1 na 1
ASADKA (28 punktów)
pierwszy raz sie tu wypowiadalam...
Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
To odpowiem Ci tak.
Polska jest krajem katolickim, ale wcale nie dlatego, że większość społeczeństwa to katolicy. O "katolickości" decyduje polityka i prawo. Dlatego też kler ma do powiedzenia tyle ile ma.

Na jakiej podstawie przypuszczasz, że taki (ateistyczny) program będzie miał małą oglądalność? Z własnego doświadczenia wiem, że najchętniej (poza durną rozrywką) oglądane są programy "kontrowersyjne". I to nie przez zwolenników poglądów, które głoszą (chociaż też) co właśnie przez wszelkiej maści przeciwników.

>Taka jest prawda. Nie będzie w żadnej TVP programu dla wolnomyślicieli...

Przykro mi to mówić, ale jest to g*****, a nie żadna prawda. Prowadzę właśnie stosowne rozmowy w tej sprawie. I nie jesteśmy bez szans.

fides ex necessitate esse non debet
avenger (463 punktów)
Dlaczego taki program miałby się nie przyjąć właściwie dzisiaj ateizm i anty chrześcijaństwo jest w modzie jest na topie że tak powiem więc nie widzę przeszkód,pali się zielone światło.
ASADKA (28 punktów)
taki program puszcza pewnie przed poludzniem kiedy wszyscy"normalni" ludzie sa w pracy, czyli wtedy kiedy bedzie jakis wolny czas antenowy. nie wierze zeby puscili cos takiego w Internecie jako powtorki albo w nocy....
wiec ja nie mam juz nic wiecej do napisania.
chyba ze ktos cos ciekawego napisze
avenger (463 punktów)
>taki program puszcza pewnie przed poludzniem kiedy wszyscy"normalni" ludzie sa w pracy, czyli wtedy kiedy bedzie jakis wolny czas antenowy. nie wierze zeby puscili cos takiego w Internecie jako powtorki albo w nocy....
>wiec ja nie mam juz nic wiecej do napisania.
>chyba ze ktos cos ciekawego napisze
A może załóżmy coś takiego jak telewizja Racjonalista albo radio Racjonalista wtedy będziemy nadawali co chcemy i ile chcemy.
Będziemy prywatną wolną telewizją i radiem w opozycji do telewizji Trwam i Radia Maryja,to jest świetny pomysł rozwoju wolnomyślicielstwa w Polsce.

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365