Racjonalista - Strona głównaDo treści
"Ach, to nazwisko.:)"

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
22-11-2009 23:34Adamiak (36436 punktów)"Ach, to nazwisko.:)"
Ocena 5 na 5
   Poruszam tę kwestię wyłącznie w celu formalno-informacyjnym, ponieważ sprawa nabrała tutaj wydźwięku, jakiego chciałbym uniknąć w przyszłości.

   Nie mam zwyczaju publikowania prywatnych maili, lecz złamię tę zasadę w dobrej, w moim uważaniu, sprawie.

   Otóż 12 listopada 2009r. dostałem list o treści:

Cytat:
Wiadomość od użytkownika xxxx (tu w oryginale Nr IP - dopisek oraz xxxx- J.A.)
Nadawca tej wiadomości nie zna twojego adresu email.
------------------
Witam
Piszę w zasadzie "ot tak po prostu". Już 2 osoby "pomyliły" mnie z Panem na forum Racjonalisty a to z racji nazwiska: psr.racjonalista.pl/kk.php?d=280&q=Wladze.i.organy (proszę zobaczyć na funkcję sekretarza). Tak więc proszę się nie zdziwić jeśli do Pana napisze ktoś w sprawie PSR.
Serdecznie pozdrawiam
Radek Adamiak, forumowy "xxxx" (pogrubienie wraz z xxxx - J.A.)


   ... na co pozwoliłem sobie odpowiedzieć:

Cytat:
Cześć Radku.

Piszą do mnie ludziska w różnych egzotycznych sprawach, więc i
paszkwilek adresowany do PSRu mnie nie wyprowadzi z równowagi , ale
bardzo dziękuję za uprzedzenie.

Cóż, taki ponadczasowy urok naszego nazwiska.

Życzę miłego dnia - forumowy i nie tylko, Jurek Adamiak.


   Jerzy Adamiak.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Kobalt de Facto (1821 punktów)
(zablokowany)
Niezwykła doprawdy przygoda panie Jerzy Adamiak!
Wzywam moderację do zamknięcia wątku skoro zostaliśmy już poinformowani.
23-11-2009 13:16 
 Ocena 1 na 1
placownik (17853 punktów)
>Niezwykła doprawdy przygoda panie Jerzy Adamiak!
>Wzywam moderację do zamknięcia wątku skoro zostaliśmy już poinformowani.

   Słuszna uwaga.

   Pozdrawiam


Niech strój słów podkreśla urodę myśli
marcus (876 punktów)
Nie lepiej by tedy było zmienić nick na jakiś bardziej oryginalny?

In a mad world only the mad are sane.
23-11-2009 13:03 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)
>Nie lepiej by tedy było zmienić nick na jakiś bardziej oryginalny?
   Komu?

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365