>jednostka tam naprawde posiada ta sile ... czy moze jest to >wyidealizowane urojenie nastolatka ... choc spodziewam sie >potwierdzenia moijej tezy prosilbym o jej indywidualna >korekte ... czytaj jak wy to widzicie? Masz 100% racji Rohnar. Nie jest to wyidealizowane urojenie nastolatka. Mam takie samo i JUŻ wiem, ze to jedyne urojenie, które urojone nie jest. Nigdy nie warto poddawać się żadnym "dyscyplinom partyjnym", bo wyłącznie z nich, bierze się całe zło tego Świata. Co innego z innymi współpracować, a co innego, gdy głupki (niezaleznie od wieku) usiłują dyscyplinować Cię do złego. Jest nas, Rohnar, całe mnóstwo. I potrafimy odnaleźć się w potrzebie.
|